CROWS macke, REV misevi

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Jesi li mene možda kad 'ubio'? Nisi mi mogao prismrdit dijete drago, zato ostani dole gdje si trenutno i ne gledaj gore u pjanu :)

Ja ni ne igram taj svijet, zvali su me na par računa ali neću da igram. Pogotovo sad se ne kajem što nisam došao gdje da igram, kad vidim šta ste uradili, i radi toga ste sramota :)

A joj, tebi valja jest još riže bola, šta ti je hahaha
 
Reaction score
6
SRAMOTA HAHAHAH STA JE TO SRAMOTA? JE LI MOZDA SRAMOTA REGRUTOVATI POLA IGRACA IZ PROTIVNICKOG PLEMENA DA SE UZME SVIJET? JE LI MOZDA SRAMOTA UBACITI 10 SPIJUNA U PLEME? JE LI MOZDA TO SRAMOTA? ILI JE SRAMOTA NOBLATI POLA SISAVCA? HEHEHEHEHEHEHEHE
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
To je ona priča kada sam ja govorio pojedinim koji su tada bili u CROWS da ovaj retard nije izbačen iz pemena, ali svejedno mentol bio mentol ostao..

tacno si plitak momak uvijek bio, ja sam dosao kad su se ovi odvojili kao ispomoc gringlu, a kad sam dao sela CROWSima prestao sam s igrom na tom svijetu....
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
SRAMOTA HAHAHAH STA JE TO SRAMOTA? JE LI MOZDA SRAMOTA REGRUTOVATI POLA IGRACA IZ PROTIVNICKOG PLEMENA DA SE UZME SVIJET? JE LI MOZDA SRAMOTA UBACITI 10 SPIJUNA U PLEME? JE LI MOZDA TO SRAMOTA? ILI JE SRAMOTA NOBLATI POLA SISAVCA? HEHEHEHEHEHEHEHE

Sramota je sto ja igram jos u plemenu CROWS, to osmicevica pojede... a ovaj ludi petak me nervira jos od 23jke, al dobro igra pa mu nemam sta prigovoriti :)
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
SRAMOTA HAHAHAH STA JE TO SRAMOTA? JE LI MOZDA SRAMOTA REGRUTOVATI POLA IGRACA IZ PROTIVNICKOG PLEMENA DA SE UZME SVIJET? JE LI MOZDA SRAMOTA UBACITI 10 SPIJUNA U PLEME? JE LI MOZDA TO SRAMOTA? ILI JE SRAMOTA NOBLATI POLA SISAVCA? HEHEHEHEHEHEHEHE
Sa tobom nema smisla raspravljat se. Sve mislim da si pametan, ali ako ti svoje činjenice koje izneseš misliš da mogu potući onu što ste ušli na račun čovjeku i izbacili vojsku, ali znaš šta, opet nisi noblao, zahvali se meni što nisi. Zahvali se meni što si popušio svijet 23, što mi nisi mogao pera odbit. A ta sramota, bez rasprave, znaju ljudi. To je bitno. Kažem ti, sve mislim da si pametan kad staneš pametovat ovdje nešto, ali naravno to se sve odbije sa ovakvim komentarima. Kažem ti liku, još jest treba, još jest dijete drago. SMIJEH
 
Reaction score
6
Sa tobom nema smisla raspravljat se. Sve mislim da si pametan, ali ako ti svoje činjenice koje izneseš misliš da mogu potući onu što ste ušli na račun čovjeku i izbacili vojsku, ali znaš šta, opet nisi noblao, zahvali se meni što nisi. Zahvali se meni što si popušio svijet 23, što mi nisi mogao pera odbit. A ta sramota, bez rasprave, znaju ljudi. To je bitno. Kažem ti, sve mislim da si pametan kad staneš pametovat ovdje nešto, ali naravno to se sve odbije sa ovakvim komentarima. Kažem ti liku, još jest treba, još jest dijete drago. SMIJEH
Ti si neinteligentan,jer ti milion puta kazem da ja nisam provalio na racun,ti ponvaljas istu pricu.Znao sam da je provaljen racun i receno mi je da saljem plemke,i znam ko je to uradio ali nek se javi ako hoce ja necu nikog da odajem :D
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Ti si neinteligentan,jer ti milion puta kazem da ja nisam provalio na racun,ti ponvaljas istu pricu.Znao sam da je provaljen racun i receno mi je da saljem plemke,i znam ko je to uradio ali nek se javi ako hoce ja necu nikog da odajem :D
Pa znači da si isti kao i "taj" koji je provalio na acc, hvala lijepo, prijatno :)
 
Reaction score
6
Hvala lijepo :D
Nista ljudi cujemo se,dobro mi kazu da sam budala sto se uopste upustam u polemiku s vama,iako je od mene sve bilo namjerno provociranje,zezam vas cijelo vrijeme jer mi je lijepo kad vas ljutim,a vi ono nabrijani pravo hehe nema vise mojih komentara na vanjskom,nadam se da vam necu faliti,ko zeli nesto da mi napise igrat cu na hr24 sa doktorom,i malo mu pomagati na 26,pa ako nekome nesto treba kao casovi kako se igra neka se javi,hajde cus
 
Top