CROWS macke, REV misevi

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahahha pa jel ne znate nista drugo osim vrijedjanja reci?
Jucer ste se pokazali hahahha
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
jest i teško zakucat nekome off na svijetu gdje ima 17.5 miliona deffa u odnosu na 7 miliona offa :D

čista računica
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Prvo reci na kojem accu igras pa onda pricaj i pisi ovdje....
Jer to je jadno sto ne smijes reci gdje igras,jadnoo tako da nemas pravo govora ovdje
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahahah gledaj kako izdajice lajkaju....ne smiju pisati nista vise ovdje ali mogu lajkati kad neko proziva hahahahha
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
slusaj doktore, tu labrnju malo zacepi znas, ja cu lajkat sta ja hocu, i ja cu rec sta ja hocu i gdje hocu, a ti mi to ne mozes zabranit, uvijek kad netko kaze da si bot slozit cu se sa njim, zato sto je to tako, ti si se uzdigo sa necim ,propovijedas ovdje po forumu da si netko i nesto, a ustvari si obicna nula, jel znas zasto si nula?

na 22 si restartan odmah
na 24 si restartan od strane mene, da citiram (kaze doktor meni, ja usto u 5 sati, i vidim train ide na mene i samo gledam, ne znam sta cu, znas zasto nisi znao sta ces, zato sto nisi znao da sječeš, i ti si mi sada ovdje došao glumit silu neku, ljetos me prestigo na poretku kad nismo aktivno igrali zbog posla, i hvali mi se kako me prestigo na poretku, pokupio sve od dkla sela, svi to znaju, nabio racun i on nekome nesto prijeti
na 25 si imo srecu jer si bio sa dinom u plemenu, dosao si njemu nakon 24 i svega onoga prozivanja njega po vanjskom, ali to je stvar izmedju vas dvojice, zavrsit ces taj server, jer je naprosto jedan od slabijih, i potrefio si od pocetka u najjacem plemenu
na 26 ljudi ti sloze fejkova nekoliko, navlacis deff od sviju, jer si se usro, a nek padaju sela manjim igracima, isto si to radio i na 24, navlacio si deff od DKL, al smo te svejedno ja i dene probili i noblo sam ti selo

i mene nazivas nekom izdajicom, reko sam ti da Marko nikad moj vodja nije bio, a ti si toliko glup da ne mozes shvatit, da ste ti, ramos, tanaca, damir tz i jos jedan onaj bolid ne mogu mu se sad sjetit imena, izdali vase pleme DKL znaci i presli vamo igrat, dok ste bili u dklu rasipali vas ko budale, i 10 igraca iz tog dkla, se nama javljalo davalo sela, zato jer ne zeli nikad vise sa vama igrat, jer ste sebi prkno namirili sa selima a njih izradili, i ti meni reci ko je tu izdajica, i zacepi molim te vise, ti se bola ne mozes nazvat ni prosjecnim igracom, u igri stvarno pojma nemas, govoris migi na 26 da je los, on je covjece institucija za tebe, mi kad smo igrali sa najjacima na hr serverima ti nisi znao plemena upalit frajeru, zato ohladi malo od dizanja svog ega, jer se samo glupiras, ovaj put cu ti jos ovo napisat, inace izbjegavamo raspravu sa glupim ljudima poput tebe, jer ti glupom covjeku ne mozes dokazat da je glup, upravo zato sto je glup i zivi u svom glupom svijetu, Lijep pozdrav
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
nisam htio odgovarati na ovo gore jer smo vec prosli te stvari koje si iznio sad i necu ti ponovo odgovarati na ovo hahah
 
Top