hr23-rasplet

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Pickasta igra,Davidova taktika :)

Jel treba da izdvojim 2 sata i zalijepim preko 120 izvjestaja od danas 08:00 do 00:00, 400 levela ne racunajuci zid, od tih 400, 300 levela farmi resto kovacnica? nekih 30 full offova uhvacenih, 70-80 polu nuka defa i offa? Nemoj provocirat veceg od sebe mogao bi dobit opet da se izrazim tvojim rjecnikom "po pičci" :p
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Jel treba da izdvojim 2 sata i zalijepim preko 120 izvjestaja od danas 08:00 do 00:00, 400 levela ne racunajuci zid, od tih 400, 300 levela farmi resto kovacnica? nekih 30 full offova uhvacenih, 70-80 polu nuka defa i offa? Nemoj provocirat veceg od sebe mogao bi dobit opet da se izrazim tvojim rjecnikom "po pičci" :p

To samo profici mogu,svaka cast
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Koliko ces racuna izmijenjat jos na ovom svijetu? Bolje pitanje, na koliko ces jos ispusit :D

https://hr23.plemena.com/public_report/b4e9b0086f8df985a4a31b656af37e33
pa nije bas da samo vi fatate offove,mislim meni niste jos uvijek uhvatili,a lako je katati prazna sela,od tih ''igraca'' nikad igraca.
pjanu ne gotivim nikako,ali on sa jos par ljudih odlicno igra,ali naprimjer fate,ili francetic koji je noblao 28 sela,a sve su to bila poklonjena sela,oni nista nisu pokazali.
Kad sam tek dosao na kwonel gammi sam uzeo 2 sela odma,covjeka spasava aktivnost,i pb,i njegovo pleme,inace bi i juce grad palo da mu nisu sjekli drugi igraci,vjerovatno pjana.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
https://hr23.plemena.com/public_report/b4e9b0086f8df985a4a31b656af37e33
pa nije bas da samo vi fatate offove,mislim meni niste jos uvijek uhvatili,a lako je katati prazna sela,od tih ''igraca'' nikad igraca.
pjanu ne gotivim nikako,ali on sa jos par ljudih odlicno igra,ali naprimjer fate,ili francetic koji je noblao 28 sela,a sve su to bila poklonjena sela,oni nista nisu pokazali.
Kad sam tek dosao na kwonel gammi sam uzeo 2 sela odma,covjeka spasava aktivnost,i pb,i njegovo pleme,inace bi i juce grad palo da mu nisu sjekli drugi igraci,vjerovatno pjana.

hvala. začudio sam se. svaka čast na uhvaćenom offu, zakasnio sam par minuta da izvučem vojsku :(

Vedad je sjekao :)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ne bi ni znali da postoji takitka "ubij off" da DKLovi igrači nisu počeli ubijat njihove offove... :)

Probajte se organizovat za bolju akciju, nisam je još primjetio, DKL je par finih akcija odradio :)
 
Top