hr23-rasplet

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ne bi ni znali da postoji takitka "ubij off" da DKLovi igrači nisu počeli ubijat njihove offove... :)

Probajte se organizovat za bolju akciju, nisam je još primjetio, DKL je par finih akcija odradio :)

o čemu ti travkice? kakva je to spika? Kad je to dkl hvatao nama offove? :D

Jeste meni alesio, samo što sam zbog umora taj dan zaboravio izvuć off a znao sam gdje ide, ništa više ..
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
https://hr23.plemena.com/public_report/b4e9b0086f8df985a4a31b656af37e33
pa nije bas da samo vi fatate offove,mislim meni niste jos uvijek uhvatili,a lako je katati prazna sela,od tih ''igraca'' nikad igraca.
pjanu ne gotivim nikako,ali on sa jos par ljudih odlicno igra,ali naprimjer fate,ili francetic koji je noblao 28 sela,a sve su to bila poklonjena sela,oni nista nisu pokazali.
Kad sam tek dosao na kwonel gammi sam uzeo 2 sela odma,covjeka spasava aktivnost,i pb,i njegovo pleme,inace bi i juce grad palo da mu nisu sjekli drugi igraci,vjerovatno pjana.

Jel te sramota objavit jedan izvjestaj? Sto me tjeras 2 sata da objavljujem preko 120 izvjestaja :D
Tacno hoces da ostanes na 30k sa 30 sela :D

Ps. sjecen si sa 5000 koplja i 500 teske ako te bas interesuje :D
 
Last edited:

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ne bi ni znali da postoji takitka "ubij off" da DKLovi igrači nisu počeli ubijat njihove offove... :)

Probajte se organizovat za bolju akciju, nisam je još primjetio, DKL je par finih akcija odradio :)

sta se sa tobom desava trawkice? Kakvih finih akcija? DKL? Akcija koje zavrse 2:2 a druga 8:7 :D
Dotle doslo da veliki trawka sa tradicijom jos od ba2 igra za DKL i pere DKL? :S
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ne bi ni znali da postoji takitka "ubij off" da DKLovi igrači nisu počeli ubijat njihove offove... :)

Probajte se organizovat za bolju akciju, nisam je još primjetio, DKL je par finih akcija odradio :)

travko uz tebe sma pokazi im ko je babo
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
https://hr23.plemena.com/public_report/b4e9b0086f8df985a4a31b656af37e33
pa nije bas da samo vi fatate offove,mislim meni niste jos uvijek uhvatili,a lako je katati prazna sela,od tih ''igraca'' nikad igraca.
pjanu ne gotivim nikako,ali on sa jos par ljudih odlicno igra,ali naprimjer fate,ili francetic koji je noblao 28 sela,a sve su to bila poklonjena sela,oni nista nisu pokazali.
Kad sam tek dosao na kwonel gammi sam uzeo 2 sela odma,covjeka spasava aktivnost,i pb,i njegovo pleme,inace bi i juce grad palo da mu nisu sjekli drugi igraci,vjerovatno pjana.

znaci ti igras na kwonelu, dobro da znamo kad te budemo restartali
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
Ne bi ni znali da postoji takitka "ubij off" da DKLovi igrači nisu počeli ubijat njihove offove... :)

Probajte se organizovat za bolju akciju, nisam je još primjetio, DKL je par finih akcija odradio :)

vi i vase akcije, uzimali gradove samo neaktivnim igracima i jos na kontinentu gdje imate odnos sela 10 na prema 1, svaka cast to je respekt :D evo ja vam se divim zivota mi mog hahahah
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
znaci ti igras na kwonelu, dobro da znamo kad te budemo restartali

Najvise volim ovi mackice koje nista nisu pokazale nego se kriju iza plemena,covjece dragi ti da me restartujes?
Kao sto Vedad kaze mozete samo katat,nizasta bolje niste,to je fina zamisao da se uhvati off,onome ko spava,a i dzaba si tu24/7 izmedju 250 fejkova ne mozes znati gdje ide pravi napad i moraju te skatat,ali to je za mene pickasta igra bez ikakvog pravog ratovanja.
Neka si Vedo sjekao svaka cast,gamma inace ne zna ni sjeci,dosao si gore sa selima da bi ga spasavo :D
 

- Menelej -

Member
Reaction score
0
Najvise volim ovi mackice koje nista nisu pokazale nego se kriju iza plemena,covjece dragi ti da me restartujes?
Kao sto Vedad kaze mozete samo katat,nizasta bolje niste,to je fina zamisao da se uhvati off,onome ko spava,a i dzaba si tu24/7 izmedju 250 fejkova ne mozes znati gdje ide pravi napad i moraju te skatat,ali to je za mene pickasta igra bez ikakvog pravog ratovanja.
Neka si Vedo sjekao svaka cast,gamma inace ne zna ni sjeci,dosao si gore sa selima da bi ga spasavo :D

hahahah, najsmjesnije u svemu tome sto sam ja svijet igro iz zezancije, i onda se nalazio medju 200 crvenih, ni grada mi niste mogli uzet i necete nikad nijedan ni uzet, zato zacepi malisa


nadam se samo da cemo se srest na jos nekom svijetu da ti tatica pokaze kako se igra bez pb-a!!!!


i da dodam jos nesto sto je smijesno, posto vidim da se ti smatras nekim "pro" igracem, zasto si otisao na acc kwonel, lik je imao 20 gradova udaljenih miljama od fronta, i moja baba bi mogla igrat tu bez ikakvih problema. Zasto nisi otisao na neki acc na frontu? tipa starina,atila, ili pak nimfo? haa?
 
Last edited:

zmajce

Banned
Reaction score
0
hahahah, najsmjesnije u svemu tome sto sam ja svijet igro iz zezancije, i onda se nalazio medju 200 crvenih, ni grada mi niste mogli uzet i necete nikad nijedan ni uzet, zato zacepi malisa

ja cu te licno restartat botino

nadam se samo da cemo se srest na jos nekom svijetu da ti tatica pokaze kako se igra bez pb-a!!!!
Ako igras iz zajebancije onda suti jer nista nisi pokazao,ma bas nista,nikad cuo nisam za tebe prije nit me zanima odprije ovdje si jedna velika nula zajedno sa fate,francetic,i jos neka raja,tako da cao :)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
makar je fino da se i ovaj dio foruma aktivira, jer je aktivan svijet još uvijek i svašta je moguće :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Najvise volim ovi mackice koje nista nisu pokazale nego se kriju iza plemena,covjece dragi ti da me restartujes?
Kao sto Vedad kaze mozete samo katat,nizasta bolje niste,to je fina zamisao da se uhvati off,onome ko spava,a i dzaba si tu24/7 izmedju 250 fejkova ne mozes znati gdje ide pravi napad i moraju te skatat,ali to je za mene pickasta igra bez ikakvog pravog ratovanja.
Neka si Vedo sjekao svaka cast,gamma inace ne zna ni sjeci,dosao si gore sa selima da bi ga spasavo :D

Zaista nemam namjeru sa tobom se svadjat pogotovo ne nacin kao do sad, pisali smo na kratko preko pp prije par dana, zaista zelim vjerovat da nisi toliki debil ko sto se predstavljas i da te jos uvijek deru bubice.

Pazi sad ovo http://prntscr.com/anpo0d

Znaci ne mozes reci da ne noblamo, ovo je bilo malo da se presjece, da se razbije monotonija klasike akcija sa plemicima, moze akcija i bez njih :D
 

moskri

Member
Reaction score
0
Ako igras iz zajebancije onda suti jer nista nisi pokazao,ma bas nista,nikad cuo nisam za tebe prije nit me zanima odprije ovdje si jedna velika nula zajedno sa fate,francetic,i jos neka raja,tako da cao :)

de se ubi osevapi se :p nisi cuo za meneleja ?!
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Zaista nemam namjeru sa tobom se svadjat pogotovo ne nacin kao do sad, pisali smo na kratko preko pp prije par dana, zaista zelim vjerovat da nisi toliki debil ko sto se predstavljas i da te jos uvijek deru bubice.

Pazi sad ovo http://prntscr.com/anpo0d

Znaci ne mozes reci da ne noblamo, ovo je bilo malo da se presjece, da se razbije monotonija klasike akcija sa plemicima, moze akcija i bez njih :D

Vedade ti si bot :p
a ti mokri,ne nisam cuo za meneleja,nit me stvarno zanima kakav je ko gdje bio,i da li je ko osvojio kakav svijet,ja sam rekao svoje misljenje za njega na ovom svijetu,a ako u buducnosti se budemo sreli onda nek pokaze sta ima,do tad moze da valja suplje price
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
De ba Cuca budi realan, navijas za bokijevo pleme protiv Draganovog.

Navijam za Trawku i ljude koji se nisu prodali da budu u jacem plemenu vec su ostali tu da se bore do kraja sa svojim ljudima a ne prelazili u jace i plus jebo pleme koje regrutuje jace iigrace od neprijatelja a ostatk ostavljaju na milost i nemilost
hvala cao
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Vedade ti si bot :p
a ti mokri,ne nisam cuo za meneleja,nit me stvarno zanima kakav je ko gdje bio,i da li je ko osvojio kakav svijet,ja sam rekao svoje misljenje za njega na ovom svijetu,a ako u buducnosti se budemo sreli onda nek pokaze sta ima,do tad moze da valja suplje price

Jedino ako sam ja bot :p
Drugo, ne mozes prozivat gamme jbg, pogotov ti za premium, imao si ga i ti na raspolaganju npr na sniperu pa nisi nista napravio jbg. To su neke cinjenice.

Cuca, sta je sa nama koji smo od pocetka u Crncima i koji nismo prelazili nigdje nego koji nosimo pobjedu? Za nas ne navijas?
Druga stvar, prozivaj malo DKL koji su regutovali Boga oca, 3 plemena, mi smo samo uzeli parce svoga, nemoj da zajebavas jbg nije realno da ti pljujes po Crncima
 

moskri

Member
Reaction score
0
stv je glupo da jednog gammu proziva igrac koji je dosao na sv23 potrosio par hiljada premiuma i nakon nekog vremena otisao na rr i dosao na jak acc i pljuje
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Jedino ako sam ja bot :p
Drugo, ne mozes prozivat gamme jbg, pogotov ti za premium, imao si ga i ti na raspolaganju npr na sniperu pa nisi nista napravio jbg. To su neke cinjenice.

Cuca, sta je sa nama koji smo od pocetka u Crncima i koji nismo prelazili nigdje nego koji nosimo pobjedu? Za nas ne navijas?
Druga stvar, prozivaj malo DKL koji su regutovali Boga oca, 3 plemena, mi smo samo uzeli parce svoga, nemoj da zajebavas jbg nije realno da ti pljujes po Crncima

Nisam napravio jer sam bio neaktivan,a kao sto sam rekao gamma je 24/7 tu,u 2 minuta dize zid na 20,i tako odma posle napada opet na 20,znaci dere premium vec cijeli svijet,mislim da jos 50 zlatnika nije iskovao,a iskreno ne zna igrat,ne zna se branit,da nema vaseg defa i sjece propao bi on,samo ide na to da bude prvi na svijetu.
 

moskri

Member
Reaction score
0
kazes da nema naseg deffa i sjece da bi on propao ? pa reci mi dal bi ijedan vas igrac ostao na fronti da nema plemenskog deffa majke ti ?
 
Top