hr23-rasplet

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Imas acc na kojemu vas je osamnaest(ne doslovno) imate PB kad vam se sprdne,i tu sijes pamet za sta?...Ne kazem da sam neki igrac,iskreno nisam ni blizu nekim velikanima ove igre,ali kad vidim nesto ovako tocno bi monitor razbio...Jos napises ko visoko leti nisko pada,hjoj...

3 igrača su najbolja kombinacija za jedan račun. Tad imaš račun pokriven 24h. I dvojica mogu ali da su oni pravi no liferi, pa da imaju neki rank tipa top3. A to za pb, pa vidi, mi nismo potrošili ni centa na pb, sav pb koji smo potrošili je skupljen preko burze na 22 i na 23 su mi 2 jarana skupljali pb.. Na dva računa 6k pba, još sam i ja prodavao sa svog računa resurse za pb i to se posle isplati i to da valja!!!

A to kad se ćefne, de ne budi budala
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Bilo je u dkl par dobrih igrača, jako dobrih, ekstra igrača, sa par takvih igrača se osvaja server.. uzimajući u obzir da stari borbeni igrači više nisu na popisima, ozbiljni serveri nestaju, pa onda u igri su muljaže, nečasni prelasci iz slabijeg plemena u jače, špijuniranje itd ovo je bio ipak sever sa par finih akcija, ništa specijalno al bilo je nije da nije.. čestitam na tome :)

Račun "Codename 47" je banovan zbog vrijeđanja administracije, tako da se opraštamo od hr23, jedva smo igrali al smo igrali, hvala vam na tome što ste nas trpili kao neaktivca tu, klico (Shta Ima) je bio poglavica računa i sve zasluge idu njemu, onda muhec koji je budno farmao i bdio na računu i alarmirao nas, a pored toga ja i Worf tu uletimo da se saberu utisci haha :D

Uglavnom, pozdrav svima, protivnicima čestitam na snalaženju, znate da vas trawka voli i da sam uvijek regularan i znate da sam uvijek protiv tih saveza, napova i tako dalje, ja sam samo za rat, Gamma(damke) nisam stalno tu, jebiga, al dobro si odradio stvar, voli brat.. :*

To je to, vidimo se opet nekad :pivo:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Bilo je u dkl par dobrih igrača, jako dobrih, ekstra igrača, sa par takvih igrača se osvaja server.. uzimajući u obzir da stari borbeni igrači više nisu na popisima, ozbiljni serveri nestaju, pa onda u igri su muljaže, nečasni prelasci iz slabijeg plemena u jače, špijuniranje itd ovo je bio ipak sever sa par finih akcija, ništa specijalno al bilo je nije da nije.. čestitam na tome :)

Račun "Codename 47" je banovan zbog vrijeđanja administracije, tako da se opraštamo od hr23, jedva smo igrali al smo igrali, hvala vam na tome što ste nas trpili kao neaktivca tu, klico (Shta Ima) je bio poglavica računa i sve zasluge idu njemu, onda muhec koji je budno farmao i bdio na računu i alarmirao nas, a pored toga ja i Worf tu uletimo da se saberu utisci haha :D

Uglavnom, pozdrav svima, protivnicima čestitam na snalaženju, znate da vas trawka voli i da sam uvijek regularan i znate da sam uvijek protiv tih saveza, napova i tako dalje, ja sam samo za rat, Gamma(damke) nisam stalno tu, jebiga, al dobro si odradio stvar, voli brat.. :*

To je to, vidimo se opet nekad :pivo:

:hahaha: vrijeđanje administracije :hahaha:
:pivo:
vidimo se u dijani :p
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Bilo je u dkl par dobrih igrača, jako dobrih, ekstra igrača, sa par takvih igrača se osvaja server.. uzimajući u obzir da stari borbeni igrači više nisu na popisima, ozbiljni serveri nestaju, pa onda u igri su muljaže, nečasni prelasci iz slabijeg plemena u jače, špijuniranje itd ovo je bio ipak sever sa par finih akcija, ništa specijalno al bilo je nije da nije.. čestitam na tome :)

Račun "Codename 47" je banovan zbog vrijeđanja administracije, tako da se opraštamo od hr23, jedva smo igrali al smo igrali, hvala vam na tome što ste nas trpili kao neaktivca tu, klico (Shta Ima) je bio poglavica računa i sve zasluge idu njemu, onda muhec koji je budno farmao i bdio na računu i alarmirao nas, a pored toga ja i Worf tu uletimo da se saberu utisci haha :D

Uglavnom, pozdrav svima, protivnicima čestitam na snalaženju, znate da vas trawka voli i da sam uvijek regularan i znate da sam uvijek protiv tih saveza, napova i tako dalje, ja sam samo za rat, Gamma(damke) nisam stalno tu, jebiga, al dobro si odradio stvar, voli brat.. :*

To je to, vidimo se opet nekad :pivo:

:love::love::love:

aj ti vamo brate na pivu....sezona pocinje :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Eh kad je sve gotovo da vas pitam sad ovde sve protivnike.
Zasto nikad nije krenulo nista na mene? Ludi petak vam je bio na svakom mogucem frontu al svaka akcija se zaobilazila nasa sela, jebali ste mi cejf, isli ste na sela u okolini, gammu, kozinu i logicno sjekao sam, ali evo zanimljiv podatak, toliko sela pogotovo na fronti nikad sebi nisam sjekao plemice :D
Zasto Boki, Pero, Atila ste nas toliko izbjegavali? :D
 
Top