hr23-rasplet

rewcrew

Banned
Reaction score
0
Crnci tise malo,evo ja javno kazem da je Thegodlike odo informaciju preko dijeljeni naredbi zato ste i noblali slovencu selo,uvijek ste vi posteni ? de ne budite smijesni,kruzite poruke ,uredjujete preko inspecta,i vi posteni ? a balite sto su Amateri dosli kod nas ? ..a sto niste balil kad je Spqr preso kod vas tad je bilo ok,i tad je Dkl bio najgori,ajde dosta vas je,probaj te malo posteno odigrat :)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Crnci tise malo,evo ja javno kazem da je Thegodlike odo informaciju preko dijeljeni naredbi zato ste i noblali slovencu selo,uvijek ste vi posteni ? de ne budite smijesni,kruzite poruke ,uredjujete preko inspecta,i vi posteni ? a balite sto su Amateri dosli kod nas ? ..a sto niste balil kad je Spqr preso kod vas tad je bilo ok,i tad je Dkl bio najgori,ajde dosta vas je,probaj te malo posteno odigrat :)

Evo da ti pjana kaže jednu pametnu. Jebo ti te naredbe, mi smo selo noblali sa 3 plemića kao prvo ( +5 ono sa sajma što dobiješ pa je gotivno, valja ti u svakakvim situacijama) kao drugo, sjekao je plemiće i te naredbe su tu čisto bezveze jer je vojska bila podijeljena sa plemićima,a i Nexus je ostao cijelu noć uklapati nuke i između plemića ubacivati offove, tako da taj tvoj slovenac što je sjekao, svakako mu je džaba bilo jer nije bilo dovoljno vojske u sječi da bi presjeko naše plemiće :)

A nemam ti šta lagat, thegodlike nije odao informaciju oko tih dijeljenih naredbi. Kao što je Mr.Boss rekao meni u poruci, da se Crnci zapitaju isto tako da li imaju špijune u vodstvu.

Eto 150 pojačanja, hvala vam na deffu, nemojte povlačit ba, neka ga kod mene.

+ da kažem ovom lord of drinks, nemoj bit budala bgt, kakvo deffanje barbara o čemu pričaš? Samo vi ratovali protiv amatera, a Crnci nisu ? A pjana nije noblao amatere? A kozina nije noblao amatere ili gamma ili neko treći ?? De bola, zasmiji se sam sebi, ono zacehni se..
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Cast vama koji ste ratovali, al tu dole ima igraca sa puno bodova koji se kriju iza vas i razvijaju tako od pocetka ;)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Aj bln deffajte barbare malo niste dugo, dok je dkl ratovao sa amaterima vi ste milione ressa kupili, nuke slali u farming krili se iza nas sad tu neku pricu prosipate. Jaki jeste postujem to al u ratu je sve dozvoljeno tako da nema potrebe za prozivanjima...

hahahah genijalca, prosto nevjerovatno, a dobro znaju i ptice na grani da su crnci od samog pocetka ratovali i to protiv kakvih plemena, ispocetka dk i psihe, pa protiv psihe i amatera, pa sad svih zajedno.
dok je DKL 90dana punio vojsku nemoj molim te da ispadas gl*p vise nego sto jesi.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Crnci tise malo,evo ja javno kazem da je Thegodlike odo informaciju preko dijeljeni naredbi zato ste i noblali slovencu selo,uvijek ste vi posteni ? de ne budite smijesni,kruzite poruke ,uredjujete preko inspecta,i vi posteni ? a balite sto su Amateri dosli kod nas ? ..a sto niste balil kad je Spqr preso kod vas tad je bilo ok,i tad je Dkl bio najgori,ajde dosta vas je,probaj te malo posteno odigrat :)

de mi molim te genijalac objasni kakvu mi je ulogu imalo dijeljenje naredbi koje sam usput dobio u 7 ujutro a plemice npr poslao u 3, hajde genijalac molim te pojasni.

Kad sam dobio sliku, tad je vec sve bilo poslano uklopljeno i nisam vise ni cim ni stizao da popravim, covjek sjeko oko 6 ujutro a ja plemice i sve ostalo pouklapo mnogo ranije, de mi sad objasni kako sam ja to zahvaljujuci tome noblao selo? hajde genijalac

"Mr.Boss danas u 00:01 sati
dobra igra :) sve pohvale, znas ti igrat a ne ovi tvoji :D"

Prije nego sto dodjes ovde i ispadnes pred sirokom masom ogranicen ko balkon, prvo se obrati covjeku koji najbolje zna i koji je glavna uloga u tome ;)
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
ovo uopce nema smisla raspravljat,obe strane su radile sranja i nema opravdanja i izvlacenja
btw cestitam na akciji jutros bilo je zanimljivo jutro :)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87

I sta je ovde zanimljivo igracu koji si 2 puta restartovan, reci gdje si nasao treci racun da te i tu restartujemo, al i ako ne kazaes kad tad ces dobiti i treci :D
Igracu koji si promijenio 3 plemena, 2 puta izgubio rat, prvi put u psihi, drugi put u amaterima...
Igracu koji si na svakom svijeetu spisko kamaru premiuma i ni jedan zavrsio, uvijek popusio, em zbog svog morala i nespretnosti, em zbog svog karaktera pa te niko nece...

Igracu koji ne znas uzet selo pored toliko silnih pb spiskanih da se razvijes brzwe u odnosu na ostale, posaljes train sa nukom, udjete na acc ispraznite selo, posaljete def nazad i opet ne uzmete...

To selo odakle je pukao ovaj deff, smo uzeli mozgom sa minimalnim gubitcima, vasem igracu, selo maximalno, a dok si ti pusio mi smo sebi stvorili atmosferu da nam se moze da napadamo i offom i deffom, a sto je tako poslano i kolika je ta sitnica sto je puklo necu ti obbjasnjavat jer si nula takticar, ogranicen ko balkon i ne mozes skontat, uglavnom sustina je da dok si ti pusio, mi smo starali jak acc i da sad ovakve gubitke i ne osjetimo.

A generalno na nivou plemena, pogotovo se isplatilo, za razliku od prije par dana akcije DKL-a koja je zavrsila 2:2,

Evo ti danasnja,
http://prnt.sc/aih2ls

Ako te interesuje od pocetka rat, ubaci amatere, psihu i dkl, al nemoj toliko razocarat ces se, past ce vam moral, ubaci samo trenutni dkl i crnce.

A to, kad ides prozivat Ludi petak, otidji pogledaj ratne statistike sta vam je uradio taj isti racun tj pjana i ja, pa usporedi sa sobom ;)

Znaci tamam kad bbi se offom branio, a deffom napadao, ti moras to dobro proucit i ucit od nas i mislit da treba tako, jer smo daleko daleko ispred tebe.

Mali igracu i jos manji covjece.
 
Last edited:
Top