hr23-rasplet

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Pjana ja se ne zalim administraciji na banu,nego se zalim na ovakvom pravilu,koje je po meni mnogo glupo.
Ja dok sam na dragonu bio vjeruj da nisam znao za ovo pravilo,i kad su mi to rekli kada sam dobio ban bio sam jako iznenadjen,i bio sam nervozan a i mogao sam se smijat da zbog tog razloga banuju nekoga :D a to sto se psuje igracima preko imena sela,na pp(sa zvjezdicama) itd to se ne kaznjava,sramota stvarno.

Slazem se sa tobom da su pravila "kriticna", msm da su uvedena zato sto npr starta svijet ti povedes racun i stavis 10 acca na sit i dizes sebi sela, kad skupis plemice prebacis siteve i iznoblas, moja neka logika...
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Slazem se sa tobom da su pravila "kriticna", msm da su uvedena zato sto npr starta svijet ti povedes racun i stavis 10 acca na sit i dizes sebi sela, kad skupis plemice prebacis siteve i iznoblas, moja neka logika...

Zato treba banati one koji drze naprimjer 2 sitta zajedno,i na duze,ali naprimjer ako danas sittas jednog,kroz 5 dana drugog,kroz 12 dana treceg i to sve na par sati,zbog toga ban dobiti mi je jako glupo,ali nema veze sta je tu je,idem da spavam stavio sam racun na brisanje necu morat ostajat i izmicat vojsku,tagirat,i ostala sranja
 

rewcrew

Banned
Reaction score
0
Ban je prihvatljiv al zasto da se moze napadat? Do sad nije bilo tako i to po vodstvu a bilo je iza igraca koji nisu bili u vodstvu ,a znam da su sitali tacuna i racuna , sto se codea tice banan je jer je vrijedjo administratore gdje je fasovo trajni ban ma ajd jebe mi se mi smo najgori vi ste cvjecke duse posteno odigral citav server sad ajmo svi spavat nema opasnosti na 23 sutra uzivaj te momci ,kad budete opusteni ispricam vam par viceva o plavkama relax samo
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Zna to pjana sve, ali pravila su ista za svakoga. A da se vratim i na ovo oko brisanja računa, ne bih ulazio u vaše odluke, ali eto, kad smo već došli do vas i mi gore na taj vaš kontinent, de da se igramo jebiga, pa ko jači.. Ukoliko se većina obriše, čestitam vam na dosadašnjem ratovanju, dosta pojedinaca se pokazalo dobrim igračima, nekolicina me iznenadila a i ovakav otpor dkla se očekivao sa obzirom da nisu imali rata od početka, nešto malo se udarali sa amaterima, ali sve u svemu imali su svoj kont za sebe, razvijali se, imali i deff i off.. Dok smo mi, znaš to i sam Adine, čim smo se počeli udarati, na početku servera takoreći, 20tak dana od početka, objavili rat psihi i čitavo vrijeme smo se bazirali na k54 da ga riješimo, što i jesmo.. Kako god, svima vama ljudi sretno, uživajte :)
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Zna to pjana sve, ali pravila su ista za svakoga. A da se vratim i na ovo oko brisanja računa, ne bih ulazio u vaše odluke, ali eto, kad smo već došli do vas i mi gore na taj vaš kontinent, de da se igramo jebiga, pa ko jači.. Ukoliko se većina obriše, čestitam vam na dosadašnjem ratovanju, dosta pojedinaca se pokazalo dobrim igračima, nekolicina me iznenadila a i ovakav otpor dkla se očekivao sa obzirom da nisu imali rata od početka, nešto malo se udarali sa amaterima, ali sve u svemu imali su svoj kont za sebe, razvijali se, imali i deff i off.. Dok smo mi, znaš to i sam Adine, čim smo se počeli udarati, na početku servera takoreći, 20tak dana od početka, objavili rat psihi i čitavo vrijeme smo se bazirali na k54 da ga riješimo, što i jesmo.. Kako god, svima vama ljudi sretno, uživajte :)

Ja bih i ostao vjerovatno i udarao se do kraja,malo se zabavljao da nije bilo sad ovog problema sa banovima,stvarno mi se ne da vise seru previse sa svih strana,kao sto rew rece koja je to logika i ravnopravnost da banujes lika i ostavis mogucnost napadanja ??? Halo ba moras bit glup ko wicked da to uradis,onda lijepo fino mu pobarbari racun i nek se noblaju barbarska sela
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Zato treba banati one koji drze naprimjer 2 sitta zajedno,i na duze,ali naprimjer ako danas sittas jednog,kroz 5 dana drugog,kroz 12 dana treceg i to sve na par sati,zbog toga ban dobiti mi je jako glupo,ali nema veze sta je tu je,idem da spavam stavio sam racun na brisanje necu morat ostajat i izmicat vojsku,tagirat,i ostala sranja

Fazon je što 40 dana možeš držati 1 račun pod sittom, posle 41 dan mislim da se dobija automatski ban. A za 40 dana možeš dignuti selo na 4-5k možda i više i imati za noblanja savršeno selo, a da praviš takvih 4-5 onda si hadžija jarane kad iznoblaš sve to.. Ima tu svega i svačega, ali ukratko moje mišljenje je da je to pametno pravilo, imaš jedan račun, igraj na njemu, ako nekad, al nekad trebaš pomoći jednom igraču za sitt, pomozi jednom, ništa više.. Ja sam izbjegavao sittanje, uvijek to odbijao, možda su se i neki ljutili na mene radi toga, ali što bih rizikovao sebi ban na glupost...
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Imaju isto tako pravila, kada ide ban sa mogucnosti napadanja kada ne, al ne bi puno oko toga jer se ne razumim najbolje.
Pravila su "kontraverza" al to su pravila i ako gledamo, banovi su opravdani, prvo moras mijenjat pravila a to je vec innogames, kako jeste, niko ne moze reci da su neopravdano banovani tj. da nisu krsili pravila
 

rewcrew

Banned
Reaction score
0
Zadnji moj komentar ban je prijvatljiv i za ban se niko ne buni ali zasto sad u ovoj fazi ostavit spucat ban ,a da se sela mogu noblat pa plavka jbo ge tevrat i tebe i wicked sto pravila nisu za sve ista da je do sad bilo tako ja bi prvi reko ajde ljudi ok taman odmorite koji dan i vratite se al ovo supacki kakva su to pravila im jbo ih ona ,znaci pravila za sve ista nisu sranje ne krivimo crnce krivimo ove morone sto su iznad nas lp odo spavat

:*
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Fazon je što 40 dana možeš držati 1 račun pod sittom, posle 41 dan mislim da se dobija automatski ban. A za 40 dana možeš dignuti selo na 4-5k možda i više i imati za noblanja savršeno selo, a da praviš takvih 4-5 onda si hadžija jarane kad iznoblaš sve to.. Ima tu svega i svačega, ali ukratko moje mišljenje je da je to pametno pravilo, imaš jedan račun, igraj na njemu, ako nekad, al nekad trebaš pomoći jednom igraču za sitt, pomozi jednom, ništa više.. Ja sam izbjegavao sittanje, uvijek to odbijao, možda su se i neki ljutili na mene radi toga, ali što bih rizikovao sebi ban na glupost...

Dobro to ali podrska moze provjerit da li se sitta racun dugo vremena i onda tu ima eventualna mogucnost razvijanja racuna razumijes? Ali ako se vidi da je to na par sati,i ne ucestalo,onda nema se u sto sumnjati,ali pravilo je to da se postuje,iako je po meni glupo.
Ljudi ja se s vama zezam cijelo vrijeme,iskreno mnogo sam sarkastican to sam i vedi rekao,ako vam se nekad ucinilo da mi je krivo nesto,zao,ili ne znam ni ja sta prevarili ste se,ja zivim zivot,a plemena su mi zabava(to se i vidilo po mojoj aktivnosti na sniperu),dodjem na forum da zarijem pjanu,i nexusa cisto malo da se posvadjam jer nemam s kim ovdje,a dosadno je kad se ne svadjas.Neki ljudi su govna to priznajem,ali nikom ne zelim lose sto se tice stvarnog zivota,nikom ne bih pozelio nesto lose,dapace pomogao bih svima ovo najiskrenije kazem.
Ko jos prica ko je osvojio hr17 itd,tako niko nece pricat ni za 23cu,nekad ce se mozda plemena i ugasit,polako cemo i mi umirat,mozda previse pametujem za jednog 16godisnjaka,ali igrajte se ljudi,ma i svadjajte ako treba,ali zivite zivot,cinite dobro djela,budite posteni i dobri ljudi,InshaAllah da u Dzennetu svi zajedno sjedimo ispod velikog drveta u hladu i pijemo najbistriju vodu iz izvora,a oko nas Dzennetske hurije,Laku noc
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Laku noć a i dalje ti imam dužan dva šamara, za to zarijevanje :p

Opušteno :)
 

demon13

Member
Reaction score
0
Ooooo **** napisem jebenu bibliju i da posaljem izbaci me...:zid::zid::zid:

Sad moram skratiit...
Kao sto sam rekao, ban smo zasluzili, ali ne ban s mogucnoscu napadanja!!

Do evo, upravo mog kraja noblao sam samo jedno barbarsko selo i to radi crkve, sve ostalo su ziva sela igraca protiv kojih smo ratovali, bili to LH, AMATER ili ti CRNCI i off i deff se stalno trosio, zato vas molim da nepisete da smo se pripremali tjednima za vas i da dosad nismo ratovali.. Naša odluka o prelasku amatera je pala 2-3 dana prije nego sto sam ja obavjestio vase vodstvo.

Sto se tice sitteva to je bilo sitanje u bas najkriticnijim situacijama. Sittao sam račun floop kada ste isli na njega, jer rew nije vise mogao izdrzati, a vlasnika racuna flooop, debila nikad nije ni bilo. Onda sam također sittao kada ste isli na Mr.Bossa jer isto tako je bio slomljen, nije mu dualla bilo par dana igrao je sam. Barkya isto tako akd ste ga napadali. I zadnji sitt je sitt od igraca alesio. Ali to su sve sittovi na 5-6 sati max, cak i krace. I ta zbog toga ja dobijem ban s mogucnoscu napadanja, da sam dobio dva tjedna ali bez mogucnosti napadanja nebi ni a rekao, prekrsio sma pravilo i ok. Za isto stvar igrac kwonel je dobio ban ali na tjedan dana bez mogucnosti napadanja sto je razumljivo!
Kao sto sam napisao prije "Svi mi sami snosimo svoje posljedice, sad ucinak drugih igraca u tome je drugi par cipela."
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ovo je gotov server, DKL je bio odavno u problemima, zadnjih 15 dana, licno ja sam pravio neke greske izlete napravio i do vas je doslo koji igraci hoce preci i ko su vam spijuni, vi ne smijete izbaciti, DKL je bio opasan samo prvih par dana rata, ostalo, da se ne lazemo, mi smo drzali pod kontrolom.
Ugl. mislim da DKL nikad nije bio jaci igrackim kadrom, jest da se spajalo npr. dosta kvaliteta je preslo od amatera, ali nikad DKL nije bio blizi da osvoji server, ali eto sta je tu je, msm da je definitivno gotovo.
boki i pero, ne smatram vas za neke ljude i moralne velicine, pogotovo jer ste pred svojim nekim clanovima pljuvali gammu i Dragana kako bi dizali moral svojim clanovima i tako da zamrze crnce i da ne bi prelazili ali pricaju ljudi okolo, razmjene par poruka i uvjere se u suprotno.
Ono sto cu ti ja reci, mogli smo u zadnjih 10 dana napravit jos jednu akademiju cisto od dkl clanova koliko je trazeno prelaza, nismo htjeli, ne bi ni flop dobio poziv i nije ga dobio zato sto nam treba, dobio ga je preko veze sto je dobar sa trumom i drugo sto sam vidio prvenstveno kako rew pise mu poruke svaki dan, dobio ga je iz inata i rekao sam rewu da nece otic na rr i da ce nadzivit i njega i komplet DKL.
Zivio i uzdravlje
 

DeletedUser

Guest
A što vi volite spamati i pljuvati jedni po drugima hhh

Evo bas sad ustajem i govori Vedo propustio sam najzanimljiviji dan do sada :(

Vidim banovi su pucali naveliko :D A mislim da i kontam zasto su sa dozvolom napada. Da je bio samo jedan ban kao kwonel, vjerovatno ne bi bilo sa dozvolom, ali ovo je nesto tipa 5 igraca mulja u plemenu i sto bi oni tu vama se smilovali? Pogotovo to je vodstvo DKL plemena, ne neki obicni igraci. Tako da ovo je po meni razumljivo.

Eh dalje, pljuvanje crnaca ovako onako. Da vam ja nesto kazem, igrac koji je bio u vodstvu DKL, glavni iza pere i bokija. Igram ne bas dugo na ludi petak ali upucen sam u dobar dio vodstva. Znaci pristup forumima, svim porukama, naredbama i tako to. Muljanje nisam vidio ni sekunde, znaci ni sekunde. Jedina stvar sto vas hebe je sto Vedo medi pricom, pa vam moze uraditi sta hoce preko poruka hahah, master mind crnaca. Dalje, sittanja kod crnaca stvarno nema, ne sjecam se da sam vidio da je bio vise od jednog sitta u plemenu. Vidim jer imam ovdje desnu ruku. Kod DKL je to bilo masovno :D a i nastavilo se i doslo je do cega je doslo, zasluzene kazne.

Ja ne mogu vjerovati kako ste se vi prema Flooop6 ponijeli. Razumno je da je igrac pocetnik i ne zna puno i sad se svelo na to da je sve zasluga od rewcrew-a? Rewcrew, igrac sa cestim izletima bijesa, psovanja, umisljenosti da je on tu sve uradio. Ne mozete tako. Ako je neko nov igrac, trazi se dual, ne pljuvanje i "MORAS dati gradove". Alo, moras dati gradove? Nekog prisiliti da da gradove? Tu je i meni pukao film. Igrao sam u DKL, bio upoznat s muljanjima svima i mogu reci da je bilo stvarno puno puno. Bokijev multic koji je bio u plemenu Bad kojeg je mackica htjela noblati i pero preko jedne fore uredio izvjestaj i rekao mi da posaljem mackici (tad nije bio rat, a mackica i ja smo bili u dobrim odnosima :D ) . Sittovi, multici, muljanje je pogresno. Spajanje podrzavam, ratna strateska igra, to je i point. Ujedini se s nekim, sjebi najveceg rivala, dobij svijet. Logicna stvar.

Prica iz DKL o crncima koju sam cuo se ispostavila pogresna. Izvinjavam se evo javno za prozivanje crnaca dok sam jos bio u DKL. Saznao sam pravu pricu.



Negoooo cuo sam neko mene proziva spijunom? :O Ja fino kulturno napustio sve i vi tako :((
 

demon13

Member
Reaction score
0
Kada se vec prozivamo...


"Vidim banovi su pucali naveliko A mislim da i kontam zasto su sa dozvolom napada. Da je bio samo jedan ban kao kwonel, vjerovatno ne bi bilo sa dozvolom, ali ovo je nesto tipa 5 igraca mulja u plemenu i sto bi oni tu vama se smilovali? Pogotovo to je vodstvo DKL plemena, ne neki obicni igraci. Tako da ovo je po meni razumljivo."

-Po tebi? Po osobi koja je samo jedan dan odjebala, dala acc kome vec da je da ulazi i trazi stanje offa, iskoristi dijeljenje veze I ostale stvari koje si ti znao o nama. Koje muljanje, kojih 5 igraca? haha, šta uvuko si im se u supak, pa ti tamo lijepo, pa mozes blatiti nas.


"Eh dalje, pljuvanje crnaca ovako onako. Da vam ja nesto kazem, igrac koji je bio u vodstvu DKL, glavni iza pere i bokija. Igram ne bas dugo na ludi petak ali upucen sam u dobar dio vodstva. Znaci pristup forumima, svim porukama, naredbama i tako to. Muljanje nisam vidio ni sekunde, znaci ni sekunde. Jedina stvar sto vas hebe je sto Vedo medi pricom, pa vam moze uraditi sta hoce preko poruka hahah, master mind crnaca. Dalje, sittanja kod crnaca stvarno nema, ne sjecam se da sam vidio da je bio vise od jednog sitta u plemenu. Vidim jer imam ovdje desnu ruku. Kod DKL je to bilo masovno a i nastavilo se i doslo je do cega je doslo, zasluzene kazne."


-Nisi vidio muljanja? Znaci nisi vidio kada je nexus (predpostavljam) uređivao onu sliku kad je Atila poslao u CROWSima na sv 24, gdje se htjeo pohvaliti prem. bodovima i uhvatio sobu vodstva DKL-a, onda uredio sliku i prodavao našim igracima kako imamo spiju u vodstvo, rusio moral. Ili ti kako je meni prijetio da cu se jednoga dana probuditi sam u plemenu da ce sve izbaciti s tim spijunom.
Kao sto se i zna vecina dkl-a igra tu iz zabave, zbog drustva, ne zele svi pobjec u crnce zbog pobjede.


Ja ne mogu vjerovati kako ste se vi prema Flooop6 ponijeli. Razumno je da je igrac pocetnik i ne zna puno i sad se svelo na to da je sve zasluga od rewcrew-a? Rewcrew, igrac sa cestim izletima bijesa, psovanja, umisljenosti da je on tu sve uradio. Ne mozete tako. Ako je neko nov igrac, trazi se dual, ne pljuvanje i "MORAS dati gradove". Alo, moras dati gradove? Nekog prisiliti da da gradove? Tu je i meni pukao film. Igrao sam u DKL, bio upoznat s muljanjima svima i mogu reci da je bilo stvarno puno puno. Bokijev multic koji je bio u plemenu Bad kojeg je mackica htjela noblati i pero preko jedne fore uredio izvjestaj i rekao mi da posaljem mackici (tad nije bio rat, a mackica i ja smo bili u dobrim odnosima ) . Sittovi, multici, muljanje je pogresno. Spajanje podrzavam, ratna strateska igra, to je i point. Ujedini se s nekim, sjebi najveceg rivala, dobij svijet. Logicna stvar.

-Ma sta ti znas, nemas ti pojma niti pravo, niti itko od vas komentirati flooopa i praviti se da znate kako se on ponasao i sto nam je pisao. Dosao ti flooop i rekao kako mu je rew napisao da ce biti noblan?? Onda si veci idiot nego sto sam mislio, budem sutra zamolio rew pa neg objavi to dopisivanje :)
Ti stvarno pokusavas nas ocrniti u muljanju? hahahah
Pa isto tako su oni imali spijuna u nasem plemenu i to od pocetka, nas je presao od kako je SPQR presao u crnce, isti SPQR s kojim smo nekad imali NAP, koji su bez obavjesti o prekidanju napa napali DKL i koji je sasvim slucajno poslje tog presao u crnce. Haha, pa jel imas ti obraza covjece uopce pisati i blatiti DKL, i jos pisati kako nisi vidio da crnci muljaju. I savim logicno da cemo ubacisi spijuna koji ce pratiti desavanja, jer im nismo vise vjerovali. Da uredio sam taj repport kako bi sacuvao igraca koji je spijao za nas, i to je bilo tek pred sam raspast našeg saveza. U sittanju nema nista lose, da pace vidi se tko je voljan pomoci u teskim situacijama. A što se tice kazne naravno da smo je zasluzili, imao sam vise od 2 sittao u zadnjih mjesec dana i to je razumljivo, ali s mogucnosti napadanja ne, ali to je tu sad i najmanje bitno u ovo raspravi!

Tu se predstavljas kao iz gledista neutralne osobe na svu ovu situaciju DKL-a i Crnaca, osobe koja je bila u oba plemena, pa ti sad crnci vise pasu, pa pokusavas DKL blatiti. Daleko od toga da smo mi cisto igrali, tj. igrali smo dok crnci nisu napravili prvu pogresku sa spajanjem SPQR, ali nisu ni Crnci, zato nemoj tu glumiti i pisati gluposti, do jucer si pljuvao po njima, i bio incijator za neke stvari, kao onda kad mi je jedan crnac ponudio mjesto kod top 5 njihovih, ne znajuci da ja igram u DKL-u, kad si mi ti rekao da trebam ic, jel se secas mog odgovora kada smo pricali na skypu? Reko sam da zelim pošteno ratovati i da ne želim blatiti svoje ime i uprljat si obraz.

Reci koliko smo tocno pregovarali tad sa amaterima i koji je bio razlog promjene mog misljenja prema crncima, jer ako se sjecas ja sam bio protiv udruzenja s Amaterima (da nije mozda ono deffanje barbara oko mene i bokija), ti si jos govorio kako trebamo ic protiv crnaca :)
Isto tako kad je vec pala odluka, ti si govorio da bi ih trebali napasti bez obavjesti o prekidu diplomacije, sto sam također rekao da ne cemo, a imali smo potpuno pravo s obzirom na to kako su crnci radili!

Ti nemas pravo uopce ista komentirati u vezi DKL-a i prozivati da smo imali multice, kada ih ti imas.
Bolje ti je bilo da si ostao skriven u toj rupi u koju si se uvukao.
 
Last edited:

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Da da, rece igrac DKL-a, DKL-a koji svaki server igra i svaki server nekoga zajebe :D
 

demon13

Member
Reaction score
0
Ovo je gotov server, DKL je bio odavno u problemima, zadnjih 15 dana, licno ja sam pravio neke greske izlete napravio i do vas je doslo koji igraci hoce preci i ko su vam spijuni, vi ne smijete izbaciti, DKL je bio opasan samo prvih par dana rata, ostalo, da se ne lazemo, mi smo drzali pod kontrolom.
Ugl. mislim da DKL nikad nije bio jaci igrackim kadrom, jest da se spajalo npr. dosta kvaliteta je preslo od amatera, ali nikad DKL nije bio blizi da osvoji server, ali eto sta je tu je, msm da je definitivno gotovo.
boki i pero, ne smatram vas za neke ljude i moralne velicine, pogotovo jer ste pred svojim nekim clanovima pljuvali gammu i Dragana kako bi dizali moral svojim clanovima i tako da zamrze crnce i da ne bi prelazili ali pricaju ljudi okolo, razmjene par poruka i uvjere se u suprotno.
Ono sto cu ti ja reci, mogli smo u zadnjih 10 dana napravit jos jednu akademiju cisto od dkl clanova koliko je trazeno prelaza, nismo htjeli, ne bi ni flop dobio poziv i nije ga dobio zato sto nam treba, dobio ga je preko veze sto je dobar sa trumom i drugo sto sam vidio prvenstveno kako rew pise mu poruke svaki dan, dobio ga je iz inata i rekao sam rewu da nece otic na rr i da ce nadzivit i njega i komplet DKL.
Zivio i uzdravlje

Nexus nađi mi jednu jebenu poruku gdje sam ja pljuvao gammu, za tog dragana ne znam ni tko je.
Nađi mi bilo kakvu poruku gdje sam ja pricao o nekom, da sam ga pljuvao bez razloga, to je upravo kontradiktorno od onog sto ja radim.
Direktan sam i nikad nisam drugim kao ti "prodavao muda pod bubrege"!

Bez obzirao koliko osuđujem postupke Elvira i koliko sam zapravo ljut na njega, nikad nisam pricao o njemu da je loš igrač.

I spusti se na zemlju, sta si uhvatio boga za muda.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
"-Po tebi? Po osobi koja je samo jedan dan odjebala, dala acc kome vec da je da ulazi i trazi stanje offa, iskoristi dijeljenje veze I ostale stvari koje si ti znao o nama. Koje muljanje, kojih 5 igraca? haha, šta uvuko si im se u supak, pa ti tamo lijepo, pa mozes blatiti nas."

Mom racunu niko nikad nije imao pristup, nisu iskoristene prikupljene informacije i sad pricas bez dokaza iz mrznje prema meni. Ne dotice me ni sekunde ovo sto pricas. A sto se tice plemena, ja ko konj radim, sittam po cijelu noc, sjecem, pravim akcije, i par igraca mi dostavi trazeno. Ma ljudi, za vas su crnci nebo, bog. Igraci 1000 put kvalitetniji, aktivniji i bolji.



-Nisi vidio muljanja? Znaci nisi vidio kada je nexus (predpostavljam) uređivao onu sliku kad je Atila poslao u CROWSima na sv 24, gdje se htjeo pohvaliti prem. bodovima i uhvatio sobu vodstva DKL-a, onda uredio sliku i prodavao našim igracima kako imamo spiju u vodstvo, rusio moral. Ili ti kako je meni prijetio da cu se jednoga dana probuditi sam u plemenu da ce sve izbaciti s tim spijunom.
Kao sto se i zna vecina dkl-a igra tu iz zabave, zbog drustva, ne zele svi pobjec u crnce zbog pobjede.

Ako ne znas oko te slike, onda nemoj naslijepo nexusa kriviti. Spijun u vodstvu ima, saznao sam i ko je. Ti slobodno zadrzi taj svoj stav da sam ja bio spijun ili da vam nexus pokusava neku pricu prodati.

Za crnce sam govorio da se odma krene jer je to mnogo bolje od onog tvog sto si govorio "dacemo im 24 sata primirja ono KAO da ispadnemo fer". Bas tacno tim rijecima.


"Tu se predstavljas kao iz gledista neutralne osobe na svu ovu situaciju DKL-a i Crnaca, osobe koja je bila u oba plemena, pa ti sad crnci vise pasu, pa pokusavas DKL blatiti."

Na strani sam crnaca, vidio sam njihovu igru, a to racun gdje igram nije uopste bitno, niti sam neki kljucni igrac kao nexus i pjana, tu sam vise radi zajebancije, zabave i druzenja. Ti ako mislis da sam "pobjegao" na ovaj racun i da sam zbog tog sto je racun u top 3 ja ti se samo mogu poceti smijati. Ovdje je poprilicno dosadno, vise sam volio sto sam imao izazov dok sam jos igrao na svom racunu, ali eto.

"jel se secas mog odgovora kada smo pricali na skypu? Reko sam da zelim pošteno ratovati i da ne želim blatiti svoje ime i uprljat si obraz."

Kao sto vec rece: "Za crnce sam govorio da se odma krene jer je to mnogo bolje od onog tvog sto si govorio "dacemo im 24 sata primirja ono KAO da ispadnemo fer". Bas tacno tim rijecima."

Ja podrzavam ovo sto kazem da se odma iznenada krene, jer je jebena ratna strateska igrica. Ti pravis od ove igrice neku šupačku, da budes na izgled fin, a lažov i muljator najveci na serveru. Znaci ono dno.


Ono se moze ajd smatrati multicem, racun na kojem je moj brat igrao i ja ga kasnije preuzeo samo radi toga da se ima uvid u akademiju. Dijeljenje veze bilo, nikakve ilegalne radnje i nista protiv pravila. Ne kao ti koji koristis HOLA vpn za google chrome i ulazis na vise racuna mjenjanjem IP adrese i sve mi to licno na skype ispricao :)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Nexus nađi mi jednu jebenu poruku gdje sam ja pljuvao gammu, za tog dragana ne znam ni tko je.
Nađi mi bilo kakvu poruku gdje sam ja pricao o nekom, da sam ga pljuvao bez razloga, to je upravo kontradiktorno od onog sto ja radim.
Direktan sam i nikad nisam drugim kao ti "prodavao muda pod bubrege"!

Bez obzirao koliko osuđujem postupke Elvira i koliko sam zapravo ljut na njega, nikad nisam pricao o njemu da je loš igrač.

I spusti se na zemlju, sta si uhvatio boga za muda.

Ne kazem da si ti, vec vodstvo DKL. nisi samo ti u vodstvu
 
Top