INSANE vs PLEME i akademije

Status
Not open for further replies.

bađo

Banned
Reaction score
0
@ SHECHER:
Nije bas preko noci, ali da, ja jesam profesor. :eek:k:

Mnogo se nerviras za jednu buducu mamu, cim se spomene boriss ti malo siznes. :D



Mogu ja doci i igrati neki server, sto moram da izbjegavam nekoga.
Niti se koga bojam,niti se nekoga stidim.

Nemoj sad da mi odustajete. Igrajte server do kraja.
Poslije ce biti da vas je svemocni boriss izmanipulisao i otjerao sa servera.
:hahaha:

nisi svatio profesore doktore, pih ja u osnovnoj skoli dobio samo mogucnost da upisem srednju a vidi sad kako to ide......ne da mi idemo nego ti:lool:



Sto ne napadnes istog kad imas tako velik jezik :D (velike rijeci, a djela nikivh ne pokazujes)

Ja mislim da ovdje stoji Insane vs pleme, a ako ne znas sta znaci VS raspitaj se, tako da bi izvjestaji bili ovdje idealni.
vs....ti znaci versus...protiv,sraz,kolizija (da ti prevedem?) ...a nikako ne predstavlja kopiranje statistički podataka
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
@ badjo:
Dobar ti potpis. Osnujte klub obozavalaca borissa.
Evo neka vam shecher bude predsjednica. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
A jbt, pa ti da zavrsis jos zilion fakulteta, ne bi shvatio o cemu mi pricamo... Ja bih se zabrinula da sam na tvom mjestu...

A jesi li i te diplome kupio kao i accove sto kupujes :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
koji? valjda ih vi zbog mene imate, a ne ja zbog vas :lool:

ovo cisto da se zabavimo malo. :D
 

DeletedUser

Guest
ovo je samo igra i ništa više osim nje pa ne razumijem tu količinu žuči koju proljevaš

aha to se po novom zove žuč
na sudu se obavezujem da ću govoriti žuč i samo žuč i ništa osim žuči tako mi Svevišnji pomogao

1.) upoznao sam te na sastanku kad smo NETER i ja s tobom i scapom dogovarali eventualni savez između PLEME i BOGNLP.

istina

2.) zajednički zaključak NETERA i mene je bio da ste vi puno bolja ekipa od druge (s kojima smo također pregovarali) koja zna što želi i na koji način to misli provesti.

to vas dvoje znate, vjerojatno istina

3.) zajedničkim jedinstvenim nastupom u kojem su sudjelovali svi članovi oba plemena koja su vodila vodstva (u kojima si sudjelovao i ti bez da si imao drugačije ideje od nas ostalih) došli smo na vrh sv4 i ovladali više od polovice svijeta

tako je, baš zbog toga proljevam ovu žuč, što to nije nekima bilo dosta za ugodnu igru već je trebalo još savezništava
4.) ti i Grants ste pokušali preuzeti vodstvo plemena, ali se to pokazalo lošim (počeli smo gubiti sela, neki igrači su najavili odlazak iz igre). nezadovoljstvo igrača vas je očito uplašilo i povlačite se iz vodstva što je spasilo pleme.

- tu mi moraš navesti postupke i vrijeme kada je to bilo i u kojim okolnostima
- koje je to nezadovoljstvo igrača bilo, tj kojih ?? to je dobro pitanje
- opet o kojem povlačenju iz vodstva pričaš, mojim prelaskom iz plemena u akadmiju da po scapinom naputku pročistim akademce
- da sam htio preuzeti vodstvo, imao sam čin osnivača, a kako me smatrate zlobnim što me sprečavalo da to uradim, piskaraš u prazno poput scape nikakvi argumenti kod vas ne igraju samo puste priče

5.) ti si počeo izbivati iz igre (rekao si da ideš na pecanje) i sve si manje bio posvećen igri a onda si rekao da ostavljaš acc plemenu (kako je i bilo dogovoreno) i da zbog obveza u RL napuštaš igru

- tako je dobro pamtiš neke stvari išao sam u pecanje, ulovio sam štuku 4 kile i nakon toga samo imao manje vremena za igru
- i acc sam ostavio PLEMEnu

6.) tvoj acc je prihvatio drugi igrač i nastavio ga igrati. i sve bi bilo normalno jer ne bi bio ni prvi ni zadnji igrač koji je zbog RL napustio igru.

ništa na ovom svijetu nije normalno pa tako nije ni moj povratak nenormalan,
samo što vi ne shvaćate da ja nikada nisam otišao i vratio se u igri, kao neki
u igri sam otišao forever, na forumu sam aktivan

zato mi nije jasno ovo tvoje postupanje i mogu biti samo dva objašnjenja:

ova osoba koja ovako piše nije onaj igrač Ballantines jer je on:
1.) bio srdačna osoba spremna na pomoć a ova je puna srdžbe
2.) bio konstruktivna osoba spremna graditi a ova je destruktivna spremna rušiti
3.) bio spreman na zajedničku radost igre (jer ovo je samo igra) a ne izaći iz igre, ali ogorčeno pun žuči pljuvati po bivšim suigračima

hvala na toplim rječima

ova osoba je onaj isti igrač Ballantines ali ga nismo upoznali jer je on:
1.) nedosljedan jer ostavi acc pa ga onda ponovno uzme da bi ga kao uvrijeđeni dječarac dao na gašenje
2.) sebičan jer nije mogao provesti sistem "ja, ja, pa 100 mjesta nikoga pa ponovno ja" pa ću vas pljuvati izvan igre
3.) kukavički jer ako nas nisi mogu pobjediti u igri onda je najlakše izaći iz nje ali onda ćeš van igre govoriti ono što igrom nisam mogao i smio pokušati dokazati

- tako je račun sam dao gasiti jer nisam želio da se moje ime i prezime na ovoj igri boravi u u takvom prljavom okruženju, nemam dopunsko zdravstveno, pa zato
- ne sjećam se da sam ja bio taj koji je vodio politiku ja ja ja ja i samo ja pa malo jos ja iza toga, zar sam ja taj koji je na sastancima ja ja jakao o sebi i s3, nisam pa molim te haos skuliraj se
- ako vas nisam mogao pobjediti u igri, haos pobrkao si konce ja nikad nisam igrao protiv vas na bojnom polju svijeta 4


nemoj odgovarati jer se iskreno nadam da ti nisi onaj Ballantines koji mi je ostao u lijepom sjećanju kao igrač i kao čovjek i ne bi bilo lijepo da blatiš svojim izjavama takvog dobrog čovjeka.
ako ipak jesi onda sam se vrlo neugodno iznenadio u tebi.
ipak se nadam da je ono prvo i da bi bilo pošteno da se ne predstavljaš više kao Ballantines

- odgovaram ti na tvoj post jer ne želim da budeš u zabludi, u kakvom sam ti sjećanju ostao je manje bitno
- iznenađen ili ne to je tvoj problem
- pa eto sad valjda shvaćaš zašto brišem acc Ballantines


no da ja sad tebe pitam

na s3 te je razguzio scapa, i tebe i mnoge iz bognlp, zar ne, tada si imao drugačiju priču
tako da u ovom slučaju kada se igra na strani prljavih, sad okrećeš priču
e pa haose ja sam se u tebi razočarao, jer nisam mislio da ljudi u tim godinama mogu bit prodane duše sve zbog virtualnih pixela

no kako si napisao da smo ja i grants pokušali uzet vlast u svoje ruke, pitam se što se desilo sa onolikim članovima vodstva u BOGNLP, ko je preko noći i bez velikih objašnjenja ostao bez činova, opet sve po naputku scape, po primjeru svijeta 3, kako je scapa svirao tako smo svi mi plesali, no tebi je ispod časti to priznati


fejkovi, i prodane duše

p.s. toliko ste se poistovjetili da vec pomišljam da je i ovo scapa pisao
 
Last edited by a moderator:

scapa

Banned
Reaction score
0
balicu, balicu, jbt. postajes ko uvrjedjena frajlica, ..........nego da te pitam, jel to oluja koju si najavio, valjda ne, ovo brate nije ni maestral, pa kroz to navigamo bez pol muke........

nadam se da mozes pratit sta pisem, gledam ne komplicirat previse da ti razumljivije bude, eto, jos samo jedno, nikad nisam nikog "razguzio", taj uzitak ostavljam tebi.....
 

haos

New Member
Reaction score
0
uzalud vam trud svirači

Ballantines vidim da ne razumiješ ovu igru pa da ti pojasnim pravila:
1.) cilj ove igre je isti kao i kod svih ostalih igri a to je zabaviti se i pokušati pobjediti protivnika a ako se uspije ovladati virtuelnim svijetom
2.) svaki novi svijet je "novi pješčanik za igru" s novim igračkama u njemu koju igraju novi igrači s novim rasporedom
3.) sv3 je bio prvi koji sam počeo igrati od otvaranja. jeste napadali smo se i branili kako je igra išla. točno je da su me pleme barbara napadali ali ne bez moje obrane. pri kraju sv3 prvi veliki napad nije bio dovoljno precizan tako da puno nuka i trainova nije osvojilo ni jedno od mojih 19 sela. tada je počelo dopisivanje na normalan i kulturan način bez vrijeđanja i podmetanja. u daljem tijeku igre napadi na mene su bili puno precizniji i počeo sam gubiti sela. kad počinje sv4 gasim račun na sv3.
4.) barbari su osvojili sv3 i to će jedino ostati zapisano. osvojili su ga zbog 2 bitna razloga:
- bili su najbolje organizirano pleme, a to znači imali su najbolje vodstvo što im se bez ikakve zadrške mora priznati
- vodstva svih ostalih plemena došla su na sv3 "turistički" a aktivno su igrali na sv1 i sv2 tako da nisu imali puno vremena za sv3. kad su barbari već osvojili pola svijeta i dalje su ratovali jedni protiv drugih puni sujete ne želeći se ujediniti protiv najjačeg plemena iako su jedino tako imali šansu.
jedino što zamjeram barbarima je to što su osvojenim selima mjenjali nazive koji su imali ponekad uvredljiv sadržaj.
5.) sv4 je dakle "novi pješčanik" s novim igračima u njemu. ako se ne bi zaboravili svi ostali svjetovi ispalo bi da više nitko nikada ne bi s nikim igrao. ovdje nema mrtvih ni ranjenih nego samo malo potrošenog vremena, poneka ljutnja i nešto povrijeđene taštine
kako si ozbiljno zabrijao na forumu evo jedan vic da ovo ne bi bilo preozbiljno:
vlasnik je imao krasnog mačora koji je svako večer kroz prozor odlazio "u život" ganjati mačke. to je vlasniku dojadilo pa mu je zaprijetio da će ga kastrirati ako ne prestane. mačor unatoč upozorenju nije prestajao odlaziti. tada je vlasnik ispunio pretnju i dao ga je veterinaru na kastriranje. mačak je par dana vidao rane a onda jedno večer ponovno ode "u život". vlasniku ništa nije bilo jasno. sačekao ga je u jutro te ga upitao:
"jasno mi je bilo što si svaku noć išao ganjati mačke ali sad kad sam te kastrirao kud sada ideš i što sada radiš"
mačak mu ponosno odgovori:
"sada sam savjetnik"
tako u ovom virtuelnom svijetu imamo "mačore" koji aktivno igraju i uživaju u ovoj igri. ponekad osvajaju sela a ponekad ih gube ali to je sastavni dio igre. a imamo i "savjetnike" koji "ne igraju više aktivno" ali "razvaljuju na forumu".
"mačorima" nisu potrebni "savjetnici", ali ako unatoč tome "savjetnici" misle da imaju što "pametno" za reći poručio bih im:
uzalud vam trud svirači
 

tuga

New Member
Reaction score
0
Balicu daj ohladi malo,sta je tebi pa ne mora ,sam znas svako imat isto misljenje o nekom.
Ako je meni ta osoba dobra ne mora tebi i obratno kojeg vraga pokusavas objasnjavat kako ta ista osoba nije dobra kad sam znas da je to uzalud prica jer svako ima pravo za sebe da odredi ko mu je dobar a ko los a da ne bude ljiga i stvarno se upotrebljavaju teske rijeci a za koje nema potrebe
samo bez veze se ovdje iznose stvari koje i mogu biti tacne ali su moras priznat izvedene iz konteksta ukupnih prica o tome kako bi se igra na ovom svijetu trebala odvijat.
Tako da te molim jos jednom da obustavis komentare jer nigdje ne vode bar kad se tice igre
ali kako je krenulo sa ovakvim pricama se stvaraju neprijatelji a to nikom nije potrebno jer za to nema stvarno bilo kakvog razloga
eto
---------------
igram s4 i igracu s4 i ne rokam po forumu
avantura
 

DeletedUser

Guest
ljudi, ova se igra zove Tribal Wars, dakle, ratovi plemena,


pa da ratovi plemena ..INSANE I PLEME..ali dobro kad nesmjete ili niste u stanju sami ...ostalo nije bitno...ja vjerujem da bi mnoge zanimalo taj ishod ..ali imat izgovor pa sta da se kaze ..:) :)
 

DeletedUser

Guest
Da napisem i ja nesto...
Citao sam malo temu i stvarno zalosno sta je sve napisano gore,pa daj ljudi vec jednom svatite ovo je samo IGRA i nema potrebe za vrijedanjem nekoga...
Bio sam na ba2 u KIJ a i u PAT i iskreno nesvidja se ni meni boriss kao ni vodja KIJ dragan sto je bio ali njega niko nespominje a svi znate kakav je i on bio,ali isto je bilo u oba ta plemena tako da nevidim zasto samo borisa krivite za sve,ipak nepisem mu nista niti citam njegove postove uopce...
iskreno na igri mi nije bas drag ali nema potrebe da covjeka vrijedjam jer ga nepoznajem u RL i neznam kakav je...

Ova igra mi je nekad bila zanimljiva dok ste jos svi bili normalni i svatali je kao igru,vidite sta je bilo sa ba serverima admini su ih unistili,tako ce te vi otjerati igrace odavde sa svojim uvrijedljivim postovima i svadjama,pustite to i igrajte,svi znate da 100% posten nacin nemoze se pobjediti i zato se svako snalazi kako moze i radi svasta da bi doveo sebe i svoje pleme do vrha tj pobjede...

mozete vi tvrditi da ste posteni i igrati tako ali vidjecete da tako nigdje necete dogurati a nista ni dokazati sa tim,ovo je igra i bitno je doci do pobjede na posten nacin li ne isto je,kazete da PLEME iskoristava ostale da bi ratovali protiv INSANE ,to je njihova taktika i imaju pravo na to ako ce ih to dovesti do pobjede...
ako njima to nesmeta nevidim zasto vas to smeta pustite da igraju kako hoce...
 

scapa

Banned
Reaction score
0
asterix.....gledaj, prijatelju, jesi li ikad pogledao kako izgleda karta, kako izgleda raspored igraca ta dva plemena, smjer kretanja igraca i sl.
PLEME se siri u svim smjerovima, ima li smisla da igrac sa krajnjeg juga salje nuke na 100 sati putovanja i onda mu netko izmakne vojsku, i te nuke se vracaju opet 100 sati, dajte, najprije treba sagledat cinjenice, mogucnosti i sve ostalo onda ovdje lupat ovakve besmislice, pa vi ratujete sa 5 nasih igraca, dakle niti pola jednog tima, ostali su jednostavno predaleko, sire se u drugim smjerovima.
eto, u konacnici imamo i tampon zonu sacinjenu od pojedinih igraca iz bivsih smajlica, zato nije moguc rat pleme na pleme, to se u konacnici nikad i nigdje i nije dogodilo i predjetinjast je prijedlog, ovo jednostavno nije takva igra i nemoguce ju je tako igrat...

protiv INSANE-a ratuje relativno malen broj igraca, ovo je svijet sa crkvom i jednostavno se mora postivat fronta, te istu polako gurat, isturena sela ovdje malo vrijede.
 
Last edited:

bađo

Banned
Reaction score
0
asterix.....gledaj, prijatelju, jesi li ikad pogledao kako izgleda karta, kako izgleda raspored igraca ta dva plemena, smjer kretanja igraca i sl.
PLEME se siri u svim smjerovima, ima li smisla da igrac sa krajnjeg juga salje nuke na 100 sati putovanja i onda mu netko izmakne vojsku, i te nuke se vracaju opet 100 sati, dajte, najprije treba sagledat cinjenice, mogucnosti i sve ostalo onda ovdje lupat ovakve besmislice, pa vi ratujete sa 5 nasih igraca, dakle niti pola jednog tima, ostali su jednostavno predaleko, sire se u drugim smjerovima.
eto, u konacnici imamo i tampon zonu sacinjenu od pojedinih igraca iz bivsih smajlica, zato nije moguc rat pleme na pleme, to se u konacnici nikad i nigdje i nije dogodilo i predjetinjast je prijedlog, ovo jednostavno nije takva igra i nemoguce ju je tako igrat...

protiv INSANE-a ratuje relativno malen broj igraca, ovo je svijet sa crkvom i jednostavno se mora postivat fronta, te istu polako gurat, isturena sela ovdje malo vrijede.


relativno mali broj igraca (28 akademija i pola plemena) :hahaha::hahaha: to sto je boris opet skriven od fronta tebi se cini da odma 90 posto plemena ti ne ratuje :hahaha: skontaces i ti nekad u sta si se uvalio pa ces se izvinjavati ljudima okolo...:hahaha:

P.S.

Dragan je bio vodja kraljevine a pleme KiJ su vodili drugi ljudi ;)
 

DeletedUser

Guest
1 vs 1 kao pleme? za to kasnite... to ste nam mogli puno prije reći... još dok ste kompovali sa tooneyem... što onda nije došlo do te ponude? u tom trenutku smo imalo samo bogove...

a i druga stvar, pa mi moramo dolaziti kod vas... najbliži su nam disa i snježe... za ostale nam treba 2 dana jahanja... respect za te igrače, neznam ih osobno ali to vam je najveći adut što upravo njih imate na samoj granici... da nije tako... uhhh, strah me i pomisliti šta bi bilo... u to sam 100% siguran...

a btw inače pogledajte malo mapu kako mi stojimo naspram vas (samo mi bez saveznika kada dolazite sa prijedlogom 1 na 1)... jedine 2 dodirne točke koje sam spomenio su disa i snježe...

dok velika večina vas je sigurna (barem trenutno) od naše strane pa vjerujem da odatle i ovakvi komentari od takvih...

a to da se snage odmjere na jednom svijetu... to sam čak i za... ali vi spominjete neki full sastav plemena tooney ili insane... dok recimo sastav PLEMEna je NOV a prvi je na ljestvici... nigdje nismo igrali u ovakvoj postavi... a par igrača (koji su već prije igrali zajedno) ne čine pleme koje se može zvati uhodano...

dakle neznam u čemu je problem... gdje vam probleme stvara pleme koje se po prvi put okupilo u ovakvom sastavu? gdje vam probleme stvara početničko pleme? jer realno gledajući, po stažu postojanja i poznanstvu igrača unutar plemena smo totalni početnici...
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top