Intervju sa igračem Tića-svijet 1

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
p.s. boriss ni ti meni nisi odgovorio na pitanje,čak ni obrazloženje koje sam te tražio nisi ponudio

Ja bih rekao rubo da ti totalno ne kuzis bit igre.

A da se ti i ja ne bi vise raspravljali, vidimo se nadam se na hr 7, gdje ces ti da mi pokazes taj "bit" igre.

Intervju dobar. :eek:k:

A i morali smo malo zivosti unijeti na forum.
Sta ces kad smo mi iz Plemena popularni, pa cim nesto napisemo ovi dusebriznici odmah skacu. :hahaha:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Tebi je stvarno dosadan dan, kad ne prestaješ sa svojim komentarima...Dragi moj, kako god želiš, po 22. put ti ponavljam, nastavi se igrat sa sinom u pješćaniku, kad si svoj svijet već regrutirao pa ti je dosadno...Ajde molim te...Nitko te ne češe, naprativ, meni si totalno nazanimljiv i nebitan...:(
A komentare na ugodan intervju dovodiš do apsurda...:)

p.s. a što se tiče trupa broda i njegove nadgradnje...Malo zaboravljaš da je u V.Luci brodogradilište, pa pitaj Rubota da li se kao mali igrao na kalupima...:) I ajde da sa ovim raspravama završimo, kad je već "moja" tema...Ja nikad nisam dolazio u tvoj pješćanik...Pozz


...ocesao si moj pjescanik, pokazao relativno nisku razinu kulture ophodjenja sa ljudima, promasio bit, ...da ne nabrajam dalje, a Vela Luku poznajem sasvim solidno za jednog "stranca", puna sam puta iskrcavao ribu na rivi bivse Jadranke, u Grebenu sam bio takodjer vise puta, ...ali, morao bi razumjeti da je ogromna razlika izmedju broda i kalupa, ...eto jedan dokaz o promasenoj biti...

lp. scapa, :pivo:
 

DeletedUser

Guest
stara priča,borissa se nešto pita i onda on mjenja temu,važno da napiše da se unjela živost na forumu:zid:

i da dušebrižnici odma skaču-ova je isto dobra,što bi to značilo da je tica uskočio u svoju temu jer je veliki boriss nešto napisao?:zid:

a što se tiče "biti" igre, tvoje objašnjenje kako je svijet nekvalitetan ako je netko prvi,a nije iz vodećeg plemena je sve reklo,po tebi treba bit samo jedna strana bez suparnika-pravo poimanje igre:zid:


p.s. molio bi admine da kod postavki za sv7 uzmu u obzir prijedlog da kad se u akademiji iskuje prvi zlatnik onda se ima pravo poslati jedna pozivnica,još 2 zlatnika druga itd. naravno pozivnica se ne može odbit...i nakon nekog vremena svi će bit na istoj strani i to će bit najkvalitetniji svijet ikad i svi će se divit i klanjat nenadjebivom sv7
 

DeletedUser

Guest
stara priča,borissa se nešto pita i onda on mjenja temu,važno da napiše da se unjela živost na forumu:zid:

i da dušebrižnici odma skaču-ova je isto dobra,što bi to značilo da je tica uskočio u svoju temu jer je veliki boriss nešto napisao?:zid:

a što se tiče "biti" igre, tvoje objašnjenje kako je svijet nekvalitetan ako je netko prvi,a nije iz vodećeg plemena je sve reklo,po tebi treba bit samo jedna strana bez suparnika-pravo poimanje igre:zid:


p.s. molio bi admine da kod postavki za sv7 uzmu u obzir prijedlog da kad se u akademiji iskuje prvi zlatnik onda se ima pravo poslati jedna pozivnica,još 2 zlatnika druga itd. naravno pozivnica se ne može odbit...i nakon nekog vremena svi će bit na istoj strani i to će bit najkvalitetniji svijet ikad i svi će se divit i klanjat nenadjebivom sv7

Nadji mi ti neki tw svijet u kojem nakon 2 godine igre vodece pleme koje je veliko koliko i sva ostala plemena na serveru zajedno nema vodeceg igraca u svojim redovima.
Eto nadji mi neki drugi server na kojem se to desilo.
I obrati paznju na ovo gore podebljano. :eek:ok:

Vise puta su mi nudili da vodim 5K DIN, ali sam to odbio jer je svijet 1 predosadan i nekvalitetan.
Isto kao i hr 2.

Sto se tice tvog pitanja rubo vezano za Jockera kad bi malo bolje pogledao twstats i Jockerova noblanja od jula mjeseca, mjesec dana prije ulaska, mozda bi i shvatio zasto je tada bio najveci bodovno igrac,
kad bi malo, al samo malo ukljucio mozak...

Sto se tice tvoje opaske za hr 7, nadam se da ce se uvesti sto manji broj clanova za pleme
pa ocekujem da ove "kombi" ekipe dodju i pokazu svoje umjece igranja.

Njih dvojica bila,a ja i babo sami. :andjeo:

P.S. Ja spomenuh dusebriznike i ljubomorne,i od 10 igraca koji ovdje pisu TI SE JEDINI PREPOZNAO.
Nisam ja rekao da je Tica dusebriznik, ajde procitaj malo gore, nego da se uvijek jave "neki dusebriznici".
I nekako ti se uvijek osjecas prozvanim...
Zasto li je to.... :love:
 

DeletedUser

Guest
Nadji mi ti neki tw svijet u kojem nakon 2 godine igre vodece pleme koje je veliko koliko i sva ostala plemena na serveru zajedno nema vodeceg igraca u svojim redovima.
Eto nadji mi neki drugi server na kojem se to desilo.
I obrati paznju na ovo gore podebljano.

Vise puta su mi nudili da vodim 5K DIN, ali sam to odbio jer je svijet 1 predosadan i nekvalitetan.
Isto kao i hr 2.

Sto se tice tvog pitanja rubo vezano za Jockera kad bi malo bolje pogledao twstats i Jockerova noblanja od jula mjeseca, mjesec dana prije ulaska, mozda bi i shvatio zasto je tada bio najveci bodovno igrac,
kad bi malo, al samo malo ukljucio mozak...

Sto se tice tvoje opaske za hr 7, nadam se da ce se uvesti sto manji broj clanova za pleme
pa ocekujem da ove "kombi" ekipe dodju i pokazu svoje umjece igranja.

Njih dvojica bila,a ja i babo sami.

P.S. Ja spomenuh dusebriznike i ljubomorne,i od 10 igraca koji ovdje pisu TI SE JEDINI PREPOZNAO.
Nisam ja rekao da je Tica dusebriznik, ajde procitaj malo gore, nego da se uvijek jave "neki dusebriznici".
I nekako ti se uvijek osjecas prozvanim...

Iskreno, do sada nisam niti jednom, u ove dvije podebljane godine čuo za ovog igrača...
Jer igram sa svojom ekipom i jer uživam u igri, koja se ne sastoji samo u završetku svijeta, nego u druženjima, zezanjima, greškama, ludim idejama, glupim potezima...I to radimo jer nam je ovo zabava...
Ovo gore citirano je nešto najgore i najprepotentnije na što sam naišao u ovoj igri i na ovom forumu, a naišao sam na svakakve stvari, brojimo do 5000 itd...:zid:
Sada sam letimično pročitao i njegov intervju...Njegove titule i status "gospodina" zasigurno nije dobio ovakvim izjavama...Odakle ti, "gospodine" pravo da govoriš o svijetu 1 i svijetu 2 kao dosadnim i nekvalitetnim...Odakle? Kada si ih igrao? Ili smo mi tebe restartali, pošto si kao što sam pročitao na svakom svijetu sa drugim nickom...?!
Sam si kazao, ne veličajući sebe nimalo, da ni na jednom svijetu i ni na jednom serveru se nije dogodilo da prvi igrač nije iz prvog plemena...Zato jer ni na jednom svijetu više BEVA ne igra...Niti će igrati...Nego će koristiti kombi za druge stvari...Jer ovo je ekipna igra koja ne služi za dizanje ega fakultetski obrazovanim ljudima ili onima koji iskrcavaju ribu u Jadranci, nego onima koji se kroz igru druže, zabavljaju, upoznaju nove ljude i ostvaruje kontakte...Ti, sa ovakvim stavom, svemogućeg, možeš i jedino ostati sa svojim babom...:mad:

A sad, ako je već moja tema, molim Plavu da je zatvori i da se nastavi igra sjekirama i fejkovima na svijetu 1, a Boris i Scapa neka započnu tiskati pozivnice i krenu na svijet 7...:festa:
I da, pročitaj podebljano još jednom...:kokice:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Iskreno, do sada nisam niti jednom, u ove dvije podebljane godine čuo za ovog igrača...
Jer igram sa svojom ekipom i jer uživam u igri, koja se ne sastoji samo u završetku svijeta, nego u druženjima, zezanjima, greškama, ludim idejama, glupim potezima...I to radimo jer nam je ovo zabava...
Ovo gore citirano je nešto najgore i najprepotentnije na što sam naišao u ovoj igri i na ovom forumu, a naišao sam na svakakve stvari, brojimo do 5000 itd...:zid:
Sada sam letimično pročitao i njegov intervju...Njegove titule i status "gospodina" zasigurno nije dobio ovakvim izjavama...Odakle ti, "gospodine" pravo da govoriš o svijetu 1 i svijetu 2 kao dosadnim i nekvalitetnim...Odakle? Kada si ih igrao? Ili smo mi tebe restartali, pošto si kao što sam pročitao na svakom svijetu sa drugim nickom...?!
Sam si kazao, ne veličajući sebe nimalo, da ni na jednom svijetu i ni na jednom serveru se nije dogodilo da prvi igrač nije iz prvog plemena...Zato jer ni na jednom svijetu više BEVA ne igra...Niti će igrati...Nego će koristiti kombi za druge stvari...Jer ovo je ekipna igra koja ne služi za dizanje ega fakultetski obrazovanim ljudima ili onima koji iskrcavaju ribu u Jadranci, nego onima koji se kroz igru druže, zabavljaju, upoznaju nove ljude i ostvaruje kontakte...Ti, sa ovakvim stavom, svemogućeg, možeš i jedino ostati sa svojim babom...:mad:

A sad, ako je već moja tema, molim Plavu da je zatvori i da se nastavi igra sjekirama i fejkovima na svijetu 1, a Boris i Scapa neka započnu tiskati pozivnice i krenu na svijet 7...:festa:
I da, pročitaj podebljano još jednom...:kokice:


...auuu, kratkog li fitilja, ...jel to svojatas temu, hoces li je to zatvoriti, ...pa nitko da ne moze u "tvoj pjescanik", ...jbg. moramo se negdje i mi igrati, ...pa nismo mi tebe pozivali da nas prozoves i da udjes u "nas pjescanik", ...ocito si malo zabrijao, nadam se da smo te dosta napalili da "tvoj kombi" dovuces na hr7, pokazes nam da imas bolji camac, ili bolje veslas, ...a u konacnici da pokazes umjece "ratovanja" malo vece nego sta si pokazao izmedju 24. 06. i 14. 09. kad si odista zadivio sve nas sa ostalih servera "restartirajuci" barbarska sela i vlastitog suigraca definitivno nam dokazujuci svu "zanimljivost" hr1.


lp. scapa, :pivo:
 

gluse

Member
Reaction score
0
scapa na kojem si brodu bio kad si iskrcava u Jadranci prije dosta vrimena ili sad u zadnje vrime ja sam par ljeta radi isti posal pa zato pitam :)
koji je svjet bolji ili gori mogu jedino rec da su svi uzasni za moje pojmove spori su za poludit i iskreno ako se po tom pitanju nesto ne poduzme mene nece vidit vise nijedan hr sv jer ima drugih puno interesantnijih na koje se mogu prijavit
I sad veliki pozdrav 7 od 9 drago ni je da si se javila :)) vidim da ovi veliki igraci (Tica,Rubo,Bare, Boris, i Scapa) nisu ni primjetili damu u eteru e mislim stvarno ste svi lagano isli na kvasinu
 

DeletedUser

Guest
Kakvi umjetnici...:zid:

...auuu, kratkog li fitilja, ...jel to svojatas temu, hoces li je to zatvoriti, ...pa nitko da ne moze u "tvoj pjescanik", ...jbg. moramo se negdje i mi igrati, ...pa nismo mi tebe pozivali da nas prozoves i da udjes u "nas pjescanik", ...ocito si malo zabrijao, nadam se da smo te dosta napalili da "tvoj kombi" dovuces na hr7, pokazes nam da imas bolji camac, ili bolje veslas, ...a u konacnici da pokazes umjece "ratovanja" malo vece nego sta si pokazao izmedju 24. 06. i 14. 09. kad si odista zadivio sve nas sa ostalih servera "restartirajuci" barbarska sela i vlastitog suigraca definitivno nam dokazujuci svu "zanimljivost" hr1.

...pjescanik sam odavno prerastao, osim kad sa sinom odem na igraliste, ...a i boris...

Pješčanik(ne voliš koristiti kvačice,ha?) si odavno prerastao, ali kada ti, boris i tvoj sin idete onda se smanjiš, ili što?

Ne znam kako znaš kakve mi je duljine fitilj...?! :lool:

Što sad očekuješ da ću nekoj šćapi odgovarati na koji način ja igram i ponašam se ljeti (godišnje doba od 21.06. do 23.09) ?!

p.s. inače je tada stajun sardela, pa bi Ti, ako nitko drugi, to mogao razumit...:eek:ok: Pardon Gluse, i ti isto...:)
 

gluse

Member
Reaction score
0
Kakvi umjetnici...:zid:





Pješčanik(ne voliš koristiti kvačice,ha?) si odavno prerastao, ali kada ti, boris i tvoj sin idete onda se smanjiš, ili što?

Ne znam kako znaš kakve mi je duljine fitilj...?! :lool:

Što sad očekuješ da ću nekoj šćapi odgovarati na koji način ja igram i ponašam se ljeti (godišnje doba od 21.06. do 23.09) ?!

p.s. inače je tada stajun sardela, pa bi Ti, ako nitko drugi, to mogao razumit...:eek:ok: Pardon Gluse, i ti isto...:)

Incuna Tica incuni se tad love
 

DeletedUser

Guest
Iskreno, do sada nisam niti jednom, u ove dvije podebljane godine čuo za ovog igrača...
Jer igram sa svojom ekipom i jer uživam u igri, koja se ne sastoji samo u završetku svijeta, nego u druženjima, zezanjima, greškama, ludim idejama, glupim potezima...I to radimo jer nam je ovo zabava...
Ovo gore citirano je nešto najgore i najprepotentnije na što sam naišao u ovoj igri i na ovom forumu, a naišao sam na svakakve stvari, brojimo do 5000 itd...:zid:
Sada sam letimično pročitao i njegov intervju...Njegove titule i status "gospodina" zasigurno nije dobio ovakvim izjavama...Odakle ti, "gospodine" pravo da govoriš o svijetu 1 i svijetu 2 kao dosadnim i nekvalitetnim...Odakle? Kada si ih igrao? Ili smo mi tebe restartali, pošto si kao što sam pročitao na svakom svijetu sa drugim nickom...?!
Sam si kazao, ne veličajući sebe nimalo, da ni na jednom svijetu i ni na jednom serveru se nije dogodilo da prvi igrač nije iz prvog plemena...Zato jer ni na jednom svijetu više BEVA ne igra...Niti će igrati...Nego će koristiti kombi za druge stvari...Jer ovo je ekipna igra koja ne služi za dizanje ega fakultetski obrazovanim ljudima ili onima koji iskrcavaju ribu u Jadranci, nego onima koji se kroz igru druže, zabavljaju, upoznaju nove ljude i ostvaruje kontakte...Ti, sa ovakvim stavom, svemogućeg, možeš i jedino ostati sa svojim babom...:mad:

A sad, ako je već moja tema, molim Plavu da je zatvori i da se nastavi igra sjekirama i fejkovima na svijetu 1, a Boris i Scapa neka započnu tiskati pozivnice i krenu na svijet 7...:festa:
I da, pročitaj podebljano još jednom...:kokice:

Sve si rekao svojim postom.

Ja napisah da je hr 1 nekvalitetan i dosadan a ti krenu vrijedjati.
Pogledaj gore jesam li ja igdje spomenuo Ticu kao igraca ili kao osobu.
Uopsteno sam iznio svoje licno misljenje da je svijet 1, podvlacim jos jednom ovo po mom misljenju, los.

A prvi igrac servera nikad ne moze biti los,pa sta god noblao. Trud je trud.

Kakva kultura za profesora gramatike... Strasno.
 

DeletedUser

Guest
Odakle ti, "gospodine" pravo da govoriš o svijetu 1 i svijetu 2 kao dosadnim i nekvalitetnim...Odakle? Kada si ih igrao? Ili smo mi tebe restartali, pošto si kao što sam pročitao na svakom svijetu sa drugim nickom...?!

Nisi odgovorio na jedini upitnik u mom postu...Naravno, samo spominješ neko vrijeđanje...Koje? Da nije možda ovo? :lool:

iskreno, do sada nisam niti jednom, u ove dvije podebljane godine čuo za ovog igrača...

Vise puta su mi nudili da vodim 5K DIN, ali sam to odbio jer je svijet 1 predosadan i nekvalitetan.
Isto kao i hr 2.

Da, ovdje si istina podebljao po svojem mišljenju...I daj nam reci, baš me zanima, tko je tebi to i kada nudio vođenje 5K Dinara...Kad se već hvališ...:( I hr 2...Da ti možda nisu nudili i da Rastu vodiš, ali si i to odbio...:zid:

Da, strašno...Zaista strašno...:hahaha:
 

gluse

Member
Reaction score
0
Sve si rekao svojim postom.

Ja napisah da je hr 1 nekvalitetan i dosadan a ti krenu vrijedjati.
Pogledaj gore jesam li ja igdje spomenuo Ticu kao igraca ili kao osobu.
Uopsteno sam iznio svoje licno misljenje da je svijet 1, podvlacim jos jednom ovo po mom misljenju, los.

A prvi igrac servera nikad ne moze biti los,pa sta god noblao. Trud je trud.

Kakva kultura za profesora gramatike... Strasno.

pa ja se slazem s tobom sv 1 je los jer da je imalo dobar nas par prosjecnih igraca nebi ubijalo prvo uvjerljivo prvo pleme na tom sv. Ovaj nas rat bi bio samo pocetak kraja u roku odma ali bi nestali sa karte
Evo boris pitaj nekog iz dinara da vam da racun i poslozite te dinare da nas vise maknu sa karte ali neka to bude poslje nove godine da osvojimo odojka
 

7 od 9

New Member
Reaction score
2
Evo me opet malo, imala bih pitanje za igrača boriss,
Tko ti je nudio vodstvo 5K DIN, hvala

poz, gluse :pivo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Kakvi umjetnici...:zid:





Pješčanik(ne voliš koristiti kvačice,ha?) si odavno prerastao, ali kada ti, boris i tvoj sin idete onda se smanjiš, ili što?

Ne znam kako znaš kakve mi je duljine fitilj...?! :lool:

Što sad očekuješ da ću nekoj šćapi odgovarati na koji način ja igram i ponašam se ljeti (godišnje doba od 21.06. do 23.09) ?!

p.s. inače je tada stajun sardela, pa bi Ti, ako nitko drugi, to mogao razumit...:eek:ok: Pardon Gluse, i ti isto...:)

...čovjek ti lijepo reče, inćuni, inćuni se love ljeti, ...još jedna tvrdnja sa malo, premalo kompetencije, ...inače, imam svoj brod, Bijelac, i prije 3 godine sam gotovo cijelo ljeto proveo na jugu, Vis, Lastovo, Mljet, i naravno, Korčula, ...za pješčanik, nažalost, imam vrlo malo vremena, ...iz mog posla i proizlaze plemena, ...noći su duge, ...ali vidim da ti se opet "zapalio fitilj", ...baš me interesira koliko si nuka, fejkova i ostalih zanimljivosti i sitnih radosti plemena koristio napadajući i noblajući barbarska sela i vlastite igrače, ...ako se ne varam 139, slovima stotinu trideset i devet sela "teškom mukom osvojenih"


lp. scapa, :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
pa ja se slazem s tobom sv 1 je los jer da je imalo dobar nas par prosjecnih igraca nebi ubijalo prvo uvjerljivo prvo pleme na tom sv. Ovaj nas rat bi bio samo pocetak kraja u roku odma ali bi nestali sa karte
Evo boris pitaj nekog iz dinara da vam da racun i poslozite te dinare da nas vise maknu sa karte ali neka to bude poslje nove godine da osvojimo odojka

Evo konacno neko da kaze pravu sustinu. :eek:k:


Sto se tice vodjenja 5K DIN ili nekih drugim plemena to ce ostati tajna. Sorry. :pivo:

Nisi odgovorio na jedini upitnik u mom postu...Naravno, samo spominješ neko vrijeđanje...Koje? Da nije možda ovo?

1. Proglasio si me nadmenim i da cu ostati sam sa babom.
To tebi nije vrijedjanje?

2. Navodis da treba da se igram u pijesku sa djecom. To tebi nije vrijedjanje?

3. Igrao hr 1 i hr 2 nisam. Napisao sam ovdje po mom licnom misljenju da su losi jer poznajem trenutno najbolje igrace tih servera i ne smatram ih za visoku elitu, nazovimo to tako.... Mozda i grijesim.
Ali sad to vidim tako.

4. Navedi mi post u kojem sam ja omalovazavao tebe kao osobu ili igraca..??
 

gluse

Member
Reaction score
0
aaa ja sam tad bi na Kondoru obicni fizicki radnik motaj pahu i iskrcavaj kasete i hodi po veslo:D
7 od 9 :pivo: sumljam da im je neko nudi vodsvo mogu slobodno rec tvog plemena iako ovi moji nikako da shvate da je ovima trenutno dosadno i da cekaju da admini stisnu gumb za kraj a ovako krate vrime jer im je dosadno
ovu igru su doveli do toga ko da je ovo neka velika nauka a kladim se da nitko od njih (nezna kazem nezna a ne da nemogu, jer im niko nije reka ili nisu sami skuzili) trajn u 200 milsek prvi plemic pustit drugog ubit zatim tu vojku izvadit i pustt treceg plemica da prode zati skinut 4 plemica ajde tko to moze od vas svih koji ovdje pisete
 
Status
Not open for further replies.
Top