Izvještaji

Status
Not open for further replies.

bulldozer

Member
Reaction score
6
Ne znam šta tebi tu smrdi, ali to je sve u redu. Jer kad pobiješ oko pola defa u selu, stanje se vidi, bez obzira što si se zakucao.
 

DeletedUser

Guest
Alo dečko smiri doživljaj, svi lažu ali TW-stats ne znači preko svakog napada se mogao mjeriti pad zida, da imalo prati se moglo se to zaključiti. A povodom tih optužbi administracija nema pametnijeg posla nego da gleda koliko ko ima vojske a prijava milion svaki dan.
A to ko je izdao kada zagusti uvijek se mijenjaju strane ništa novo.

:eek:ok:

točno to: preko zida,a i preko nagrade napadač dana(ako se dobro prati) se sve može zaključiti i tražit neke pomoći sa strane za nešto što je i tako jasno nije potrebno

-bulldozer,ovo nisam znao,ali par puta mi se dogodilo,zakucam se,izviđači ne prođu,ali stanje vojske vidim...ako netko zna 100% provjerenu informaciju koliko deffa treba pobit da se vidi,nek pojasni

-plava,ako vidiš ovo može odgovor,da ne pišem isti post na "pitanja i odgovori"
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Alo dečko smiri doživljaj, svi lažu ali TW-stats ne znači preko svakog napada se mogao mjeriti pad zida, da imalo prati se moglo se to zaključiti. A povodom tih optužbi administracija nema pametnijeg posla nego da gleda koliko ko ima vojske a prijava milion svaki dan.
A to ko je izdao kada zagusti uvijek se mijenjaju strane ništa novo.

ma objesi ti to mačku o rep. pune izvještaje je slovima i brojkom znalo troje (3) ljudi. đe ti nađeš na twstatsu točno u jedinicu rezultat napada, reci mi molim te.
 

DeletedUser

Guest
Ne znam šta tebi tu smrdi, ali to je sve u redu. Jer kad pobiješ oko pola defa u selu, stanje se vidi, bez obzira što si se zakucao.

koliko ja znam, kada se ništa tvoje ne vrati vidiš 'niti jedna od tvojih postrojbi...' niti je bilo izviđača približno da se vidi ovako ili onako... nemojte me...
 
Last edited by a moderator:

bulldozer

Member
Reaction score
6
koliko ja znam, kada se ništa tvoje ne vrati vidiš 'niti jedna od tvojih postrojbi...'

to se desi ako si malo defa porazio
ali ako ga dobro osakatiš, vidi se stanje

e sad, koliko treba pobiti, ne znam ni ja (volio bi znati :D)
 

francetic

Member
Reaction score
15
koliko ja znam, kada se ništa tvoje ne vrati vidiš 'niti jedna od tvojih postrojbi...' niti je bilo izviđača približno da se vidi ovako ili onako... nemojte me...

Ti ne znaš ništa, ne smaraj ljude svojim glupostima.
 

DeletedUser

Guest
to se desi ako si malo defa porazio
ali ako ga dobro osakatiš, vidi se stanje

e sad, koliko treba pobiti, ne znam ni ja (volio bi znati :D)

vidim da ne znaš. vide se jedinice kada imaš izviđača dovoljno da se provučeš. tada prođeš s pogledom na jedinice ali ne i na zgrade. ovdje je bilo 20 komada na 500. nema nikakve šanse da su oni išta vidjeli tu.
 

DeletedUser

Guest
koliko ja znam, kada se ništa tvoje ne vrati vidiš 'niti jedna od tvojih postrojbi...' niti je bilo izviđača približno da se vidi ovako ili onako... nemojte me...

Špije rade svoj posao, šta da ti kažem :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
ovo nema veze s mozgom. ovo nema veze ni sa kakvim pravilima ove igre.

a šta si se ti sad uvrijedio što smo mi vidjeli šta je ostalo, napunit ćete selo opet i sve ok :D

A koja si ti pravila čitao e to neznam, ovako je oduvijek bilo....i nema veze nikakve ovo sa izviđačima nego onako kako ti je kolega bulldozer objasnio :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
a šta si se ti sad uvrijedio što smo mi vidjeli šta je ostalo, napunit ćete selo opet i sve ok :D

A koja si ti pravila čitao e to neznam, ovako je oduvijek bilo....i nema veze nikakve ovo sa izviđačima nego onako kako ti je kolega bulldozer objasnio :eek:k:

uvrijedio sam se jer opet varate. smrdite i gadite plemena.hr još od sv5. višestruki računi koje si noblate, rađenje po 10 računa i gašenje da bi imali barbare za farmat (hint: sve7, tu niste uspjeli ;)), korištenje ilegalnih skripti, ne pridržavanje ikakvih normi... pa nije ni čudno da su sv1 i sv2 jedini normalni hr serveri. dok se vi niste pojavili. bio kod vas, vidio kak to ide... nije da pričam zvizdarije.
 
Last edited by a moderator:

bulldozer

Member
Reaction score
6
vidim da ne znaš. vide se jedinice kada imaš izviđača dovoljno da se provučeš. tada prođeš s pogledom na jedinice ali ne i na zgrade. ovdje je bilo 20 komada na 500. nema nikakve šanse da su oni išta vidjeli tu.

auu...hvala što si me prosvijetlio :D

Inače, izvidjači nemaju nikakve veze sa ovim. Mogao je da ne šalje izvidjače nikako, opet bi vidio vojsku (jer je pobio x%) :)
 

DeletedUser

Guest
uvrijedio sam se jer opet varate. smrdite i gadite plemena.hr još od sv5. višestruki računi koje si noblate, rađenje po 10 računa i gašenje da bi imali barbare (hint: sve7, tu niste uspjeli ;)), korištenje ilegalnih skripti, ne pridržavanje ikakvih normi... pa nije ni čudno da su sv1 i sv2 jedini normalni hr serveri. dok se vi niste pojavili. bio kod vas, vidio kak to ide... nije da pričam zvizdarije.

Prijatelju moj ti sad počinješ ovo sve okretan na neku stotu stranu. To što smo mi igrali na hr8 odvojeno u početku i sad što neki spajamo račune da igramo dual to je naša stvar. Uostalom to je i bio dogovor nekih igrača od samog početka servera. A ovo što ti pričaš su totalne gluposti, nema veze sa vezom.

Hoćeš reć da mi radimo barbarska sela. Pa ja mislim da bi admin trebao bolje pogledat IP-jeve od tebe i onog tvog, jer ste vi tu jedini koji su radili očito dual acc samo da mogu doć na forum i provocirat.


Tenkre22
Bodovi: 36
Poredak: 1586
Pleme:
Sela (1) Koordinate Bodovi
Selo od Tenkre22 515|445 36

A ovaj čak i igra tu nešta malo:

scapad*rp*
Bodovi: 66
Poredak: 1335
Sela (1) Koordinate Bodovi
Selo od scapad*rp* 543|460 66
 

francetic

Member
Reaction score
15
Prijatelju moj ti sad počinješ ovo sve okretan na neku stotu stranu. To što smo mi igrali na hr8 odvojeno u početku i sad što neki spajamo račune da igramo dual to je naša stvar. Uostalom to je i bio dogovor nekih igrača od samog početka servera. A ovo što ti pričaš su totalne gluposti, nema veze sa vezom.

Hoćeš reć da mi radimo barbarska sela. Pa ja mislim da bi admin trebao bolje pogledat IP-jeve od tebe i onog tvog, jer ste vi tu jedini koji su radili očito dual acc samo da mogu doć na forum i provocirat.


Tenkre22
Bodovi: 36
Poredak: 1586
Pleme:
Sela (1) Koordinate Bodovi
Selo od Tenkre22 515|445 36

A ovaj čak i igra tu nešta malo:

scapad*rp*
Bodovi: 66
Poredak: 1335
Sela (1) Koordinate Bodovi
Selo od scapad*rp* 543|460 66

Hoćeš se kladiti gdje su paladini iz tih sela?:kokice:
 

francetic

Member
Reaction score
15
Kladim se u gajbu pive da će Batalla banirat u roku od 7 dana zbog multija.
Ovaj Tenkre22 kao i skapa peder su njegovi multiji 99,999%, kao i uvijek najveće pravednici su u stvari najveći lopovi.
Možda griješim al ne griješim.
 

DeletedUser

Guest
Kladim se u gajbu pive da će Batalla banirat u roku od 7 dana zbog multija.
Ovaj Tenkre22 kao i skapa peder su njegovi multiji 99,999%, kao i uvijek najveće pravednici su u stvari najveći lopovi.
Možda griješim al ne griješim.

griješiš.
 
Status
Not open for further replies.
Top