Izvještaji

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
griješiš.

Ajde sad fino ljudima napisi da si dobio report od mene. Proslijedio sam ti ga.

Najlakse je pljuvati.

Mogao bi i da nam kazes ko si u stvari?
Imam neki osjecaj da se poznajemo... :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Prijatelju moj ti sad počinješ ovo sve okretan na neku stotu stranu. To što smo mi igrali na hr8 odvojeno u početku i sad što neki spajamo račune da igramo dual to je naša stvar. Uostalom to je i bio dogovor nekih igrača od samog početka servera. A ovo što ti pričaš su totalne gluposti, nema veze sa vezom.

Hoćeš reć da mi radimo barbarska sela. Pa ja mislim da bi admin trebao bolje pogledat IP-jeve od tebe i onog tvog, jer ste vi tu jedini koji su radili očito dual acc samo da mogu doć na forum i provocirat.

priču kak ste igrali odvojeno a sad ste odlučili spojit možeš pričat nekom tamo desno gore koji je tek osnovao pleme

daaaj, nemoj. znam kako PLEME igra. ponavljam, bio sam tamo, vidio, sudjelovao...

i nemoj jadnog battalgazija mješat jer nema ništa s tim.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
vidim, izmiče ti razlika između dvostrukih, trostrukih i višestrukih računa jedne osobe i jednog računa na kojem igraju dvije ili više osoba (obično zvanog dual ili slično)... a ti bi podučavao? ili se samo praviš blesav?

daaaj, nemoj. znam kako PLEME igra. ponavljam, bio sam tamo, vidio, sudjelovao...

i nemoj jadnog battalgazija mješat jer nema ništa s tim.

Nesto mi sutis i izbjegavas komentare na moje postove.
 

DeletedUser

Guest
joj ovih sakriju se iza nicka i misle da su pokupili pamet svijeta -.-
MUlti-acc su druga priča na svakom serveru ih ima a i bit će a ti što kukaju da ih ima oni ih naprave tonu pa se pitaju kako smo izgubili :confused:
 

DeletedUser

Guest
joj ovih sakriju se iza nicka i misle da su pokupili pamet svijeta -.-
MUlti-acc su druga priča na svakom serveru ih ima a i bit će a ti što kukaju da ih ima oni ih naprave tonu pa se pitaju kako smo izgubili :confused:

Ispričavam se slučajno sam se prijavio na svoj 10. acc, tako da nebi bilo raspave to sam ja!: ..:lool:
 

DeletedUser

Guest
priču kak ste igrali odvojeno a sad ste odlučili spojit možeš pričat nekom tamo desno gore koji je tek osnovao pleme

Aaaaaaaaaa, ti si onaj lijevi a ne desni, i osnovao si pleme prije godinu dana? Mislim prićaš bedastoće, imam osjećaj da si neko mamino deri**e. Neznam šta hoćeš postići s ovim svojim glupostima što pišeš.

daaaj, nemoj. znam kako PLEME igra. ponavljam, bio sam tamo, vidio, sudjelovao...

Nedammmmmmmmmm.....lijepo da znaš kako igra :) Šta se onda skrivaš pod ovim nickom?

i nemoj jadnog battalgazija mješat jer nema ništa s tim.
Bogac :( :(
 

DeletedUser

Guest
baš sad malo tražio po izvještajima-koliko sam skužio vidit će se jedinice branitelja ukoliko mu pobijete 50% bar jedne vrste jedinica-u ovom slučaju to bi bilo 1 od 2 paladina

još 2 primjera:

apadači: rubo92153
Porijeklo: St. Lunatics II (540|484) K45

Količina: 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0


Branitelj: josip16
Cilj: Beograd 14 (549|484) K45

Količina: 0 4 0 0 0 0 0 9 0 0 0
Gubici: 0 2 0 0 0 0 0 4 0 0 0


2 od 4 mača


Napadači: rubo92153
Porijeklo: Rubin Kazan (542|477) K45

Količina: 0 1 4800 0 3119 0 281 58 0 0
Gubici: 0 1 4800 0 3119 0 281 58 0 0


Branitelj: beelzebub
Cilj: Ovo je moj grad -005- (542|490) K45

Količina: 8951 3885 352 318 173 425 42 1118 2 1 0
Gubici: 3432 1490 135 122 66 163 16 429 1 0 0

1 od 2 paladina


apadači: rubo92153
Porijeklo: Zelena u 8 (537|477) K45

Količina: 0 0 6496 10 3266 0 300 10 0 0
Gubici: 0 0 6496 10 3266 0 300 10 0 0


Branitelj: Sentinel24 (izbrisano)
Cilj: 003 / Chosen0ne (538|468) K45

Količina: 4378 4093 10 500 55 0 0 476 1 0 0
Gubici: 2085 1950 5 238 26 0 0 227 0 0 0


evo ovdje 5 od 10 sjekira-ukoliko netko nađe izvještaj di vidi jedinice,a nema ni jedne jedinice koja je poginula 50% nek postavi.....moguće da je čak i neki bug u igri pa da ovo uspjeva samo kad je točno50%-ako netko ima neki izvještaj koji pokazuje suprotno nek također postavi
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ukoliko netko nađe izvještaj di vidi jedinice,a nema ni jedne jedinice koja je poginula 50% nek postavi.....moguće da je čak i neki bug u igri pa da ovo uspjeva samo kad je točno50%-ako netko ima neki izvještaj koji pokazuje suprotno nek također postavi



f627c17124.png
 

DeletedUser

Guest
e jbg. taman kad sam mislio da znam o čemu se radi ti iskopaš ovako nešto.....nema druge nego da netko od admina se raspita pa nam dostavi pravo objašnjenje tj. koliko toga moramo pobit da se ipak vidi količina vojske unatoč tome što je napadaču sve izginulo
 

DeletedUser

Guest
uvrijedio sam se jer opet varate. smrdite i gadite plemena.hr još od sv5. višestruki računi koje si noblate, rađenje po 10 računa i gašenje da bi imali barbare za farmat (hint: sve7, tu niste uspjeli ;)), korištenje ilegalnih skripti, ne pridržavanje ikakvih normi... pa nije ni čudno da su sv1 i sv2 jedini normalni hr serveri. dok se vi niste pojavili. bio kod vas, vidio kak to ide... nije da pričam zvizdarije.

haha.. na ovaj sam se post dobro nasmijao:D

ovako, cisto da te uputim.. Barbari postoje od s3.. od nekolicine se napravilo -PLEME- na s4.. s5 koji si ti napomenuo ta ekipa nije ni igrala, kao ni s6.. sedmicu smo izgubili, cestitali sb-ovcima na odlicno odradjenoj diplomaciji, i dosli ovdje na s8..:pivo:

a sad ti meni daj jedan jedini primjer di je ovdje bio multi.. na sedmici su nas optuzivali, pa se ispostavilo da je pleme 'Lunga' radilo ono sta se nas optuzivalo, tj barbare.. multi account ovdje neces naci, koliko god da provociras i iznosis takve gluposti.. :ludilo:

a i jedna zanimljivost.. cim je ovaj scapa d*rp*e ili kako god, zbaniran, odmah se nasli vas dvoje ovdje da ga branite.. zanimljivo, moglo bi se reci:lool:
 

DeletedUser

Guest
molim samo izvještaje ovdje..za spam imate posebnu temu.
pobanirani su uvredljivi nickovi kao i igrači koji vrijeđaju i spamaju temu zajedno sa svojim klon accevima
.
 

DeletedUser

Guest
baš me zanima kako ste došli do ovoga. jer oni do kojih je došao izvještaj sigurno nisu pustili dalje. smrad administracije hr servera ove igre se širi i dalje... plava, moj pozdrav. pozdravi frenda šumija u moje ime.

...

O jad i bijedo, kakvo li je to vrijeđanje kraljice mi Plave,
umjesto na forumu, na plemenima se dokopaj slave.

I kakvi to smradovi, sad ne daju ti mira,
onaj tko fer igra, administracija ga ne dira.

A oni koji gube, uvijek im nešto krivo,
pa se žale na tribalhugs, admine, skoro na sve živo.

Zar stvarno moraš bit luđi i od mene - dvorske lude,
pa ovako javno na forumu, vrijeđat ljude.

I kad ti se obznani da u zabludi si bio,
zar je teško se ispričat, kazat da si pogriješio.

Pa se skrivat iza nepoznatog nicka,
nije to ni malo o tebi lijepa slika.

Zato te molim, malo pameti u glavu,
i nemoj da mi vrijeđaš kraljicu Plavu.

I uvijek si dobrodošao na plemenima samnom da se biješ,
a ne preko foruma, a tamo se u tranvestitskom plemenu kriješ.
 

DeletedUser

Guest
molim samo izvještaje ovdje..za spam imate posebnu temu.
pobanirani su uvredljivi nickovi kao i igrači koji vrijeđaju i spamaju temu zajedno sa svojim klon accevima
.


citiram samo da vidiš da je pitanje tebi upućeno...
i naravno definitivno ima veze s temom "izvještaji"-ako može neko stručno obrazloženje u kojim se slučajevima vide braniteljeve jedinice unatoč tome što je napadaču sve izginulo(uključujući i izviđače)?
 

DeletedUser

Guest
Ovdje ćeš dobit sve samo ne "stručno" objašnjenje. :hmm:
 

DeletedUser

Guest
Mislim da je vreme da se ovaj forum i ukine jer ovde ništa pametno da se nađe, gde dođe ovaj server kad PLEME koje na jednom svjetu svaki drugi post ima žalbe i pljuvanje po adminima na drugom svjetu gde ostali admini koji njima pašu sad uveliko hvale admine, pričate o nekom poštenju i ostalim glupostima kako se neki skrivaju iza drugih imena a dal ste pogledali sebe, koji svaki svjet mjenjate nikove u igri a pogotovo na forumu, gde je selo od schumijavore, bare, samo opusteno, rubo i da dalje ne nabrajam. Pričate o nekim da imaju duale a dal ste pogledali sami sebe koji se u potpisu još hvalite kako igrate razne svjetove pod raznim imenima a na kraju na sv8 imate u svojem plemenu ta imena, npr gyorke jedan svjet igra ko gyorke a drugi ko hummor mee i na kraju su ta obadva imena u jednom plemenu zapravo od kad humor izgubio vojsku prešao u drugo pleme i restartal se a selo ostavio gyorkeu a sad u plemenu čeka podiže novo selo koje če opet noblati.
Ovde ionako izgleda niko osim PLEMENA nesmije ništa napisati jer se ionako samo igrači plemena moraju pitati za mišljenje a njihove marionete su tu da samo potvrđuju kako su ovi u pravu.
Vidim i da se hvalite kako je PLEME nastalo od barbara i nasljedilo njihovu slavnu tradiciju pa tad se možete pohvaliti i sa time da ste na sv2 i sv7 bili izbrisani ko pleme i gde vam za sve bili krivi admini, a sad samo napred i nastavite sa izbacivanjem sojih duplikata u pleme čeku pa ih i dalje noblajte jer ipak su vam samo ta noblanja uspješna, neznam samo kako ijedno pleme može sklopit sa vama diplomaciju kad več i vrapci na grani znaju o svim vašim podlostima
 

DeletedUser

Guest
... gde je selo od schumijavore, ....

hr7 - Krvava Mary
hr8 - QueenOfMyHeart

... neznam na kojem svijetu ćeš sad da napad spremaš,
al sad ni da me ne napadneš izgovora nemaš.

jer schumijavore je nick bio gdje dualke nema,
a kad dualka se pojavi, novi nick se odmah sprema.

a sad da te vidim koliko si u igri igrač klasan,
il si jedan od onih koji je samo na forumu glasan.

i u borbi samnom ti ne treba neka taktika oprezna,
jer ja sam jedan od onih što spama, a igrat baš nezna.

:boks:
 

DeletedUser

Guest
Mislim da je vreme da se ovaj forum i ukine jer ovde ništa pametno da se nađe, gde dođe ovaj server kad PLEME koje na jednom svjetu svaki drugi post ima žalbe i pljuvanje po adminima na drugom svjetu gde ostali admini koji njima pašu sad uveliko hvale admine, pričate o nekom poštenju i ostalim glupostima kako se neki skrivaju iza drugih imena a dal ste pogledali sebe, koji svaki svjet mjenjate nikove u igri a pogotovo na forumu, gde je selo od schumijavore, bare, samo opusteno, rubo i da dalje ne nabrajam. Pričate o nekim da imaju duale a dal ste pogledali sami sebe koji se u potpisu još hvalite kako igrate razne svjetove pod raznim imenima a na kraju na sv8 imate u svojem plemenu ta imena, npr gyorke jedan svjet igra ko gyorke a drugi ko hummor mee i na kraju su ta obadva imena u jednom plemenu zapravo od kad humor izgubio vojsku prešao u drugo pleme i restartal se a selo ostavio gyorkeu a sad u plemenu čeka podiže novo selo koje če opet noblati.
Ovde ionako izgleda niko osim PLEMENA nesmije ništa napisati jer se ionako samo igrači plemena moraju pitati za mišljenje a njihove marionete su tu da samo potvrđuju kako su ovi u pravu.
Vidim i da se hvalite kako je PLEME nastalo od barbara i nasljedilo njihovu slavnu tradiciju pa tad se možete pohvaliti i sa time da ste na sv2 i sv7 bili izbrisani ko pleme i gde vam za sve bili krivi admini, a sad samo napred i nastavite sa izbacivanjem sojih duplikata u pleme čeku pa ih i dalje noblajte jer ipak su vam samo ta noblanja uspješna, neznam samo kako ijedno pleme može sklopit sa vama diplomaciju kad več i vrapci na grani znaju o svim vašim podlostima

Neka si nas prosvijetlio.
 
Status
Not open for further replies.
Top