Kakvo je to pleme CROWS(i Wall)

Status
Not open for further replies.

Meho125

Member
Reaction score
5
Bio sam u svakakvim plemenima, ali ovo nisam vidio, i zato sam odlučio ovo i podijeliti da se vidi kako se neke situacije riješavaju ovdje.



Fino je to sto te svi podrzavaju , a i razumijem te. A sta mislis da si osmi na rangu i da se svijet zatvara, a tvoje ti pleme tako nesto uradi. I ni od kog ni rijeci podrske.
Nema veze sa ovim, ali samo da te utjesim, da ima i gorih stvari.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
I kako je Gestapo??? :D

Jaki ste nema sta , jucer ste izgubili vise vojske od mene barem 3, 4 puta. Pa dovoljno je reci da je akcija bila na mene a ja dobio napadaca dana a o ODu da i ne govorim. I jos nesto ta 2 sela sto ste uzeli (jedva) na kraju svijeta ce biti u mom posjedu kao i vecina vasih.
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Fino je to sto te svi podrzavaju , a i razumijem te. A sta mislis da si osmi na rangu i da se svijet zatvara, a tvoje ti pleme tako nesto uradi. I ni od kog ni rijeci podrske.
Nema veze sa ovim, ali samo da te utjesim, da ima i gorih stvari.

Strašno da ima takvih ljudi koji svoje komplekse i frustracije riješavaju na igricama. Baš me zanima jel u rl-u imaju "muda" nekog tako zaje*ati.
 
Reaction score
2
Jaki ste nema sta , jucer ste izgubili vise vojske od mene barem 3, 4 puta. Pa dovoljno je reci da je akcija bila na mene a ja dobio napadaca dana a o ODu da i ne govorim. I jos nesto ta 2 sela sto ste uzeli (jedva) na kraju svijeta ce biti u mom posjedu kao i vecina vasih.

NE znam ja za nikakvu akciju...Bitno meni da si ti dobro da se ne binem vise za tebe
 

DeletedUser

Guest
nisam ni na jednoj strani :DD gestapa znam uzivo,al druze ako ti je receno da saljes deff ? zasto nisi mogao ? s pravom si izbacen pa ti kako hoces,50 jedinica deffa 50 nije bitno :D .. uglavnom trebao si poslat deff,sad bi imao svoja sela :p
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
nisam ni na jednoj strani :DD gestapa znam uzivo,al druze ako ti je receno da saljes deff ? zasto nisi mogao ? s pravom si izbacen pa ti kako hoces,50 jedinica deffa 50 nije bitno :D .. uglavnom trebao si poslat deff,sad bi imao svoja sela :p

eto,prvi koji shvaca
trazio sam na forumu ko ce bt radit,niko se nije javljao jedno 6-7h
pa sam mora s cudom stvarat to

i onda mi krivi sta ste izbaceni?
Nije nitko kriv,sami ste si.

Jedino je anes krivo postupia sta je na takav nacin...
 

DeletedUser

Guest
Mi mislili da je u crowsu sve med mlijeko koliko se hvalite kad ovo :kokice:
 

DeletedUser

Guest
@madrista..
ja kako mislim ti si do skoro se uvlacio crowsima ovdje po forumu :D mislim da si ti naturewho.. ako jesi,onda si ih prakticno molio za NAP a sad ovdje nesto pricas :D
 
Status
Not open for further replies.
Top