LJUBAV NA PLEMENIMA, intervju sa igračima - Hudinamo i Duh sa sijekirom, sv1

DeletedUser

Guest
Dragi čitatelji, stigla nam je i jesen, ljetna opuštenost i odmor su sad već daleko iza nas, vraćate se starim obavezama, kao i igri.
Željeli smo vam u ovom izdanju plemena newsa pokazati, zašto su plemena osim same igre, još jedan razlog zašto joj se rado vraćate.
Danas vam predstavljamo dva igrača kojima se ljubav prema igri pretvorila u ljubav jednog prema drugom.
Upoznali su se na plemenima i tu ljubav okrunili brakom.

Mladi bračni par se odazvao mojoj zamolbi da svoju priču podijeli sa nama.


Tko su Hudinamo i Duh sa sijekirom i kako bi nam se predstavili u reali?

- Hudinamo (ona) , imam 24 godine iz Slavonije
- Duh sa sijekirom (on), 25 godina i takodjer iz Slavonije

Koliko već dugo igrate plemena i kako je započela vaša priča?


- Hudinamo: igram oko 3-4 godine i pocela sam na sv 1 kao Skorpion-09... kada sam se malo naucila onda sam probala i na drugim svijetovina: sv3 ( do kraja sam bila ), sv4 ( dva tri mjeseca i dosadilo mi ) i onda sam ostala samo na sv1
- Duh sa sijekirom: a ja igram 2 godine i u 5KDIN mi je bio pocetak igre,druge svijetove nisam probao a ni necu ovaj mi je dovoljno zanimljiv
- Hudinamo i Duh sa sijekirom: Zapocela je nedugo nakon sto je Duh poceo igrat,poslao mi poruku da zajedno napadnemo jednog igraca jer sam mu ja bila najbliza ali nismo se stigli do kraja dogovorit pa je taj plan propao... Nakon tjedan dana pošto sam ja bila jako dobra sa izvornim Hudinamo, Svecenik i Hoze,oni se meni najavili na kavi i da ce povest jos jednom prijatelja...
Tako smo se nasli u obliznjem kaficu kod mene i poceli pricat o plemenima da bi dosli do toga da je to Duh sa sijekirom koga su oni poveli, naravno meni se on svidio na prvi pogled i jos kada sam ustanovila da imamo jako puno toga zajednickog osim plemena odusevila sam se...E onda su pocela dopisivanja preko plemena,pa slanje deffa jedno drugom i naravno zajednicko napadanje i svim smo se silama trudili da nam se crkve sto vise spoje da bi bili sto blize...Kad bi mene netko napao on bi naravno odmah paniku digao i odmah slanje deffa pa napad na tog igraca sto me napada ( muskarci i njihova potreba za zastitnikom )...Bili smo zajedno godinu dana,prosli sve i svasta i nista nas nije moglo razdvojit pa smo se na kraju i vjencali, i evo danas zivimo na moru u jednom stanu,oboje radimo i imamo malu macu koju smo nazvali po nasoj kumi koja je takodjer igrala plemena i naravno jos uvjek smo jako aktivni na sv1 i bit cemo dok se ne zatvori. Moram obavezno navest da sad kada smo bili u slavoniji na vikendu izasli smo van sa bivsim Hozeom i Svecenikom i morala sam Sveceniku obecat da cu prenjeti njegove pozdrave plemenima i navest kako je on zasluzan za upoznavanje Duha i mene.

Gdje sve igrate?

- Hudinamo: Samo sv 1,previse sam lijena da bih isla od pocetka :D
- Duh sa sijekirom: Isto samo sv1


Svjetovi se otvaraju i zatvaraju, koji je po vama razlog zašto jedinica postoji i dalje?

- Hudinamo: Po mom misljenju - .ako se sv1 zatvori onda su se cijela plemena zatvorila,svaka cast ostalim svjetovima ali ovo je ipak najstariji i jako puno iskusnih igraca koji igraju godinama su jos uvjek tu i puno je prijateljstava i ljubavi ovdje stvoreno osim same igre, ako se to sad zatvori sta cemo onda?
- Duh sa sijekirom: Postoji dalje zbog ekipe. Recimo nas dvoje smo upoznali barem 15 ljudi s kojima smo na plemenima i u stvarnom zivotu ostali jako dobri i mislim da se to ne moze na drugim svietovima vise napravim,ako nista drugo ne bi imao volje za tako necim jer bi mi falila moja ekipa na koju sam navikao, znat ce oni ko su hehe.


Namjeravate li igrati nakon jedinice još negdje?

- Hudinamo: Ne, jer ne vidim smisla zapocinjat ponovno igru s nekim drugim ljudima kada znam da to vise nece biti ono pravo... U 5KDIN smo kao jedva velika obitelj, uvijek svi zajedno sudjelujemo u akcijama i uvjek mozes racunat na bilo koga da ce ti pomoc,cak bi mi i USHR falio,mislim da me nitko ne moze drzat budnom tokom noci kao oni hehe... Tako da u skorije vrijeme ne planiram,mozda kada ostarim ako bude nesto ovako ili slicno onda ko zna hehe :D
- Duh sa sijekirom: Kao što kaže moja žena u dalekoj buducnosti možda. Tko zna...možda napravim sina pa s njim budem igrao.

Par riječi o samoj igri, koliko ste zadovoljni s njom..šta je najbitnije u ovoj igri?

- Hudinamo: Jako sam zadovoljna inace ne bi toliko dugo je igrala, a najbitnije je zabava i smijeh. Toliko se u nasem plemenu mozes nasmijat vicevima od dr.Jekyll ili se raspricat preko poruka sa dariolom i mojim mužem,a to i je najbitnije dobra ekipa.
- Duh sa sijekirom: Najbitnije je društvo, recimo da nije bilo plemena i društva s plemena tko zna dali bi upoznao svoju ženu, išao s dariolom na pivo i nadam se posjetio Jekylla.


Koliko su za uspjeh u ovoj igri važni dovoljno vremena za nju, volja za igranje ili je važno i možda nešto treće?


- Hudinamo: Bitno je po meni i vrijeme i volja,ali šta će ti to ako nemas s kim igrat,ako nemas kvalitetnih igraca oko sebe i da imas svo vrijeme svijeta ne bi ti pomoglo kao dobra ekipa i naravno odlican vodja Kick i Grim i naravno moj muž.
- Duh sa sijekirom: Mislim da je najbitnije vrijeme jer s vremenom se naucis igrat ovu igru dosta dobro,ali opet sam ne mozes nista zato ti je potrebna dobra ekipa s kojom ces suradjivat,bila je masa primjera u kojoj su ljudi cuvali svoje acc-e i bili previse skrti i na kraju uvjek zavrsili prenoblavanjem.


Na forumu od dinara smo otvorili temu u vašu čast pa pogledajmo šta su vas pitali vaši kolege:


dr.Jekyll*

Evo ja ću prvi.
Dali imate video uradak?
Tko je glavni u braku?
Do kuda zec trči u šumu?

duh sa sijekirom*
Hehehe koji ste vi likovi,da odgovorim zasad na ova pitanja video uradak jos nemamo jer cijelo vrijeme bjezim od svoje zene dok trci za mnom s kamerom po stanu,u braku sam glavni zasad ja,s obzirom da smo slavonci kod nas zecevi bas ne trce previse nego se peku na raznju.

dragon6044*

Duše ako ne napravis nesto sto zena kaze.... Znaci li to da nema deffa? :)

duh sa sijekirom*
Ma nije zasad mi je zena dobra cak mi salje i deffa kad treba.

Skorpion-09*

Evo da i ja napokon odgovorim na neka pitanja:))
jos ne ali cu ga valjda jednom uhvatit po kuci jer nema bas previse prostora da pobjegne od kamere.
Duh misli da je on...pa cu ga pustit neka i dalje misli :D*
Pa kao sto je moj muz rekao kod nas ne trce bas dugo:) ako smrsave sta cemo mi onda na razanj stavit?

dariola*
puno priče.....a niti jedan snimak......:p

Skorpion-09*
a cekaj moram ja to kao pravi reziser smislit hehe ono scena uloge i te stvari,ne ide to samo tako :D


Haha, vidim da su svugdje i uvijek popularni video uradci, no vratimo se mi našim pitanjima:

Šta mislite rađaju li se na plemenima ljubavi, simpatije, meni se čini da je to zaista čest slučaj..
Poznajete li još koga tko se zaljubio na plemenima?


- Hudinamo: Pa osim mene znam jednog jako dobrog prijatelja Disu ali nazalost on ne igra vise na sv1 a iskreno ne znam jel igra uopce plemena dal je odustao ili otisao na drugi svijet.

- Duh sa sijekirom: Iskreno za ljubavi ne znam ali sam se uvjerio u mnogobrojna prijateljstva ostvarena putem plemena.


Na samom kraju zamoliti ću vas za poruku svim igračima koji igraju plemena:

- Hudinamo: Dragi igraci ne dozvolite da vam ova igra postane najbitnija stvar u zivotu i da radi nje gubite zivce,druzite se i volite se.

- Duh sa sijekirom: Pozivam cijelo pleme 5KDIN kod mene u slavoniju na kulen i rakiju taman je tata ispekao novu turu (nekako mi se cini da ce ovaj poziv najvise odusevit dariolu i Jekylla) i pozdrav svima!

Pjesma za kraj igračima od vas..

http://www.youtube.com/watch?v=IwX6f7h9Llk


Završavam ovaj intervju sa osmjehom.
Zaista mi je ogromno zadovoljstvo bilo napraviti ga i družiti se sa vama.
Veliki pozdrav mom dragom učitelju i velikom prijatelju dr Jekyllu koji je ujedno i glavni "krivac" za ovaj intervju, veliko hvala vama što ste nam otkrili kako plemena nisu samo igra nego i mjesto na kojem se dešavaju lijepe stvari.

Kao što su se desile vama.
Želim vam puno uspjeha u daljnoj igri i ono najbitnije: puno sreće i uspjeha u braku..
najvažnije već imate..jedno drugo..a ostalo će doći.

I pri tome ne mislim na kulen i rakiju ;)

Pozdrav svim čitateljima od mene i cijele ekipe plemena teama.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
:love:

čestitam :)))

jedino mala zamjerka što su prilično zastarjele statistike, tj. osim intervjua, cijeli tekst je prepisan.. kada su već takve, šteta što me nije uhvatilo u top 5.. hehehhe ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
:love:

čestitam :)))

jedino mala zamjerka što su prilično zastarjele statistike.. kada su već takve, šteta što me nije uhvatilo u top 5.. hehehhe ;)

desila se pogreška oko 9-tke, zabunom je pušteno prošlomjesečno izvješće, vjerujem da će
wicked riješiti to čim prije.. isprike čitateljima. :)
 

DeletedUser

Guest
U cijeloj toj priči bitan je jedino Svecenik!!! :lool:
 

Shutter

Member
Reaction score
0
Jako iznenađujuća i zanimljiva priča :)

Sve pohvale za našu adminku i naravno ovaj ljubavni par :pivo:
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
mladenci, bacajte se na posao, treba napravit ekipu koja ce harat hr25-icom :D

btw. sretno vam u zajednickom zivotu :)
 

DeletedUser

Guest
:)))

Jednog dana čovjek uđe u restoran u pratnji ogromnog noja. Konobarica ih upita šta žele naručiti. Tip kaže:
"Hamburger, pomfrit i kolu", a onda se okrene prema noju:
"A ti?"
"Ja ću isto!" odgovori noj.
Nakon nekog vremena konobarica se vrati s narudžbom.
"To bi bilo 28,55 kuna."
Tip posegnu u džep i izvuče točno toliki iznos.
Sljedećeg dana tip s nojem opet uđe u restoran i ponovno naruči:
"Hamburger, pomfrit i kolu", a onda se okrenu prema noju:
"A ti?"
"Ja ću isto!" odgovori noj.
Nakon nekog vremena konobarica se vrati s narudžbom.
"To bi bilo 28,55 kuna."
Tip posegnu u džep i izvuče točno toliki iznos.
I tako je sve preraslo u rutinu. Prođe nekoliko dana. Čovjek i noj, kao i obično, uđoše u restoran.
"Uobičajeno?" upita konobarica.
"Ne, danas je petak! Uzet ću lignje, salatu i pivo", kaže tip.
"Ja ću isto!" odgovori noj.
Ubrzo, konobarica se vrati s narudžbom.
"To bi bilo 43,20 kuna."
Tip posegnu u džep i izvuče točno toliki iznos. Ovoga puta konobarica nije mogla odoljeti radoznalosti.
"Oprostite, ali kako to da uvijek u džepu imate točno toliko novaca koliko iznosi račun?"
"Prije nekoliko godina čistio sam tavan i našao staru lampu. Protrljao sam je i iz nje je izašao duh i rekao da će mi ispuniti dvije želje. Moja prva želja bila je da u džepu uvijek imam točno onoliko novca koliko mi treba da bih platio račun. I želja se ostvarila... Svaki put kad nešto kupujem, u džepu se pojavi točno onoliko novca koliko mi treba."
"Pa to je izvanredno!" uzviknu konobarica, "Većina ljudi tražila bi milijune, ali vi ćete ovako biti bogati do kraja života!"
"Upravo tako! Zatražim li litru mlijeka ili najskuplji automobil, uvijek ću to moći platiti."
"A zašto vas uvijek prati noj?"
Čovjek duboko uzdahnu i reče:
"E, tu je kvaka... Moja druga želja bila je da uz mene do kraja života bude pilence dugih nogu i velike guze, koje će se uvijek složiti sa svime što kažem!"
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
- Duh sa sijekirom: Postoji dalje zbog ekipe. Recimo nas dvoje smo upoznali barem 15 ljudi s kojima smo na plemenima i u stvarnom zivotu ostali jako dobri i mislim da se to ne moze na drugim svietovima vise napravim,ako nista drugo ne bi imao volje za tako necim jer bi mi falila moja ekipa na koju sam navikao, znat ce oni ko su heh

A Mara nije ima para, ni ludilo robu
Ni sva ona sranja, a bitna nekom snobu
Al ima je ekipu, najjaču na svitu
Balun, vino, trava, al se nije uništava


- Duh sa sijekirom: Kao što kaže moja žena u dalekoj buducnosti možda. Tko zna...možda napravim sina pa s njim budem igrao.

zna bi govorit: Kad tad će se spojit
Polovice, bit jedno i imat puno dice
I svejedno dal si bogat, crn ili rogat
Ljubav spaja dušo to je kozmička sloga


- Hudinamo: Pa osim mene znam jednog jako dobrog prijatelja Disu ali nazalost on ne igra vise na sv1 a iskreno ne znam jel igra uopce plemena dal je odustao ili otisao na drugi svijet.

A ima tome dva lita, bilo je vruće za popizdit
Neko vrime nije ga bilo ni čut ni vidit
I pukle su priče da ima problem sa drogom
I kako su ga vidili da priča sam sa sobom


Tako smo se nasli u obliznjem kaficu kod mene i poceli pricat o plemenima da bi dosli do toga da je to Duh sa sijekirom koga su oni poveli, naravno meni se on svidio na prvi pogled i jos kada sam ustanovila da imamo jako puno toga zajednickog osim plemena odusevila sam se..

Nisan moga spavat, nije imala okus hrana
Skupljao sam hrabrost tjedan dana
I onda se okupa, obuka onu košulju na cvitiće
Doša u dućan i pozva je na piće


Prica poput pisme, cestitam vam i sretno u daljnoj igri i zivotu... I kako god da mislija, volija il tija
Život je šaka suza, vrića smija


Novinarka fantasticna...
 

Hudinamo

New Member
Reaction score
0
U cijeloj toj priči bitan je jedino Svecenik!!! :lool:

ajde barem ti necu morat kopirat intervju i turat ti ga u nos da mozes onim pepeljerkama procitat :D :boks::D

i hvala svima na zeljama i naravno da cemo radit na djeci da preuzmu nasa mjesta na plemenima :D
 

DeletedUser

Guest
ja abd kad se ozenim pravim ekipu za plemena :D
Zena vodja,ja desna :andjeo::andjeo:

valjda ce limit clanova biti 20 :D
 

DeletedUser

Guest
ajde barem ti necu morat kopirat intervju i turat ti ga u nos da mozes onim pepeljerkama procitat :D :boks::D

Okrutno!:ljut:
Ali ne brini - imam dovoljno deffa da izdržim sve tvoje napade.

I pohvala moderatoru za ovaj odličan intervju!
 
Top