Međunarodno natjecanje: Speed round 2012

DeletedUser

Guest
čestitam svima :)

I predstavite nas u lijepom svijetlu ;) A u to ne sumnjam da nećete :pivo:

svaka čast!! i ja čestitam svima i želim svu sreću!!! Siguran sam da je ekipa jako dobra i da neće razočarati :festa:
 

DeletedUser

Guest
Slaba neka ekipa, žao mi je što nisam igrao.

Ne može bit slaba pa pogledaj Top 5 sve igrači SB plemena! :love:

Tek sad vidim da sam upao u repku :D ahahahah mada sam ban popio i logirao se sat i pol kasnije :)

42 Enrique hr LIKE! 526 1
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
heh,pošto sam krenuo tamo oko 20h još sam dobro prošao :eek:k:
i sve čestitke prvoj četvorki :pivo:
 

BiK69

Member
Reaction score
0
Hmm.
Zašto neki misle da ako oni nisu igrali, da je onda cijela ekipa loša? :hmm:

lp, LukaZg
 

DeletedUser

Guest
Pwn je stranac :D doveo ga neji malo da se zeza :hmm:

da si mi to rekao na vrijeme bio bi ja tamo :D
btw: bravo sine voli tebe tajo :love:
 
Last edited by a moderator:

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ma ekipa je slaba, jer igraju igači koje ja inače farmam, mislim, slabo je to meni. Nećemo dobro proći ako budu igrali igrači poput ... (neću navesti ime da nikog ne uvrijedim, ali usporedite to i .hr server(najboljih 20 na svijetu) pa će sve biti jasno.)
 

DeletedUser

Guest
Ko misli da nezna neka ne igra ionako prvih 15 je početna postava.
Nema veze totalno, čestitke svima koji su se kvalifikovali ! :pivo:
 

zapaljeni mac

New Member
Reaction score
0
Ma ekipa je slaba, jer igraju igači koje ja inače farmam, mislim, slabo je to meni. Nećemo dobro proći ako budu igrali igrači poput ... (neću navesti ime da nikog ne uvrijedim, ali usporedite to i .hr server(najboljih 20 na svijetu) pa će sve biti jasno.)

Ne znam jel tamo bilo 3 igraca koji su u top 20 na hr7, vjerojatno je problem što treba 4 sata u komadu neprestano biti online, ali tko nije bio sam si je kriv.
 

trollarn

Well-Known Member
Reaction score
23
Hmm.
Zašto neki misle da ako oni nisu igrali, da je onda cijela ekipa loša? :hmm:

lp, LukaZg
pa zat sto smo mi dosli odganizovano i rokali sve koji su dosli u top20 :D
17 zezanjeHR NULL 2.517 1

Znaci i ja sam reprezentativac :zid:
:love: najbolji si hihi
Pwn je stranac :D doveo ga neji malo da se zeza :hmm:

da si mi to rekao na vrijeme bio bi ja tamo :D
btw: bravo sine voli tebe tajo :love:
pa nisam stigao da ti napisem prije hahaha
 

BiK69

Member
Reaction score
0
pa zat sto smo mi dosli odganizovano i rokali sve koji su dosli u top20 :D

:love: najbolji si hihi

pa nisam stigao da ti napisem prije hahaha

hehe..znam
ja sam bio u početku prvi, al morao sam napustiti igru na 45 min i vratim se sa istim selom, reko super. Onda sam hitro samo noblao neko malo selo preko 500 bodova tek toliko da budem u top50 jer sam znao da će me noblat, a opet, nisam htio brzo rasti jer bi me katali. Ovako sam lijepo bio u top50 iako nisam punih 4 sata buljio u komp..:woot:
:pivo: - čestitke na dobrom plasmanu..;)
Nadam se da ćemo dobro proći i pokazati da i mi znamo igrati speed..;)

lp, LukaZg
 

BiK69

Member
Reaction score
0
A dakle, ti si bio moj susjed NeyiHyuga..;)
Skužio sam kako si me fejkovima htio navući da te napadnem, al' znao sam da si deff sa puno koplja i teške..:festa:
 

BiK69

Member
Reaction score
0
Ma ekipa je slaba, jer igraju igači koje ja inače farmam, mislim, slabo je to meni. Nećemo dobro proći ako budu igrali igrači poput ... (neću navesti ime da nikog ne uvrijedim, ali usporedite to i .hr server(najboljih 20 na svijetu) pa će sve biti jasno.)

Al' prijatelju nije isto igrati normalan server i speed. Ima jako puno igrača koji samo speed servere igraju, a pretpostavljam da ne bi imali dobar plasman na normalnom serveru..:eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Ma ekipa je slaba, jer igraju igači koje ja inače farmam, mislim, slabo je to meni. Nećemo dobro proći ako budu igrali igrači poput ... (neću navesti ime da nikog ne uvrijedim, ali usporedite to i .hr server(najboljih 20 na svijetu) pa će sve biti jasno.)

Vidim, najjači na riječima ingame samo restartovi padaju, tu i tamo neki barbar se zalomi.
Vidim na S7 imaš 2 sela još skupiš 4 i srušit ćeš vlastiti rekord (6) sela, najviše što si ikad imao!
Čestitke! :eek:k:

P.S samo što ćeš ostat bez svih, ali nema veze, znaš onu "Bitno je sudjelovati!"

Čestitke T0P 5 :eek:k:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ma ekipa je slaba, jer igraju igači koje ja inače farmam, mislim, slabo je to meni. Nećemo dobro proći ako budu igrali igrači poput ... (neću navesti ime da nikog ne uvrijedim, ali usporedite to i .hr server(najboljih 20 na svijetu) pa će sve biti jasno.)

da, vjerojatno najboljih 20 na svijetu 7...... pošto čini se da je jedino 7ca mjerilo neke kvalitete u zadnjih godinu dana ne?
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Danny: Čuj ti, na greškama se uči, no ako pogledaš u kojima sam ja plemenima igrao, logično je da sam pobjeđen bio, nisam ja kao ti da se skrivam iza na hr5 Softa i ekipe i na hr7, Davida, volio bi da si mi jednom susjed pa da riješimo to, onako viteški.

Ostali mozgovi: kad napišem hr. server ne mislim samo na hr7 , nego na svih 7, znate vi brojat?
 

DeletedUser

Guest
pa eto ti... ovaj Bik je u vrhu 6ce, isto tako igrao je i Pospanko koji je dobar igrač.... ima dobrih igrača koji su ušli na speedu a inače dobro igraju i na normalnim serverima... ne treba vrijeđat nikoga.... netko gore je dobro napisao - " ko je kriv nekome ako se nije prijavio " ;)
 
Top