Moj prijedlog. Kako povecati broj aktivni igraca.

DeletedUser

Guest
Mislim da vas nista nekosta da stavite mogucnost pisanja engleskog jezika...

a nas igrace takodje nista nekosta da probamo dovesti nekoga...
jel da? :)
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Ako ce doci Tooneyi onda postavke nisu bitne. :eek:k:

Cekaj oces reci da nam sve postavke sljakaju ? zasto je prosli server lose posjecen radi postavki...


Prijedlog:

Prije otvaranja servera postavite postavke i pustite narod da glasa i da mijenja :eek:
 

DeletedUser

Guest
Cekaj oces reci da nam sve postavke sljakaju ? zasto je prosli server lose posjecen radi postavki...


Prijedlog:

Prije otvaranja servera postavite postavke i pustite narod da glasa i da mijenja :eek:

O vidi ciak skriptera haha :woot:
Ma Tooney dje god dodje,prvi ode :hmm:
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
mislim kolege da ste falili poantu, engleski jezik nije bitan zbog engleza več kao međunarodni jezik, ako vam se več ne sviđa engleski jezik možete pokušat s latinskim ili esperantom ali sumljam da če vam nekim večim plodom urodit!
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Hvala na prijedlozima ekipo. Probati ćemo uvažiti većinu toga :) (Ok, Šeherazadu za sad nećemo pustiti u igru :) )
 

DeletedUser

Guest
necete nikada vi skupiti mnogo igraca na serveru....kriva je mehanika igre, velike ribe brzo pojedu male, i to je to...
tesko je biti pocetnik i boriti se s nekim tko ima vec 100 sela i plemena koji ima 50 - tak takvih...
ja sam poceo igrati u svijetu 5, tamo je vec situacija polumrtva...
alkosi ubijaju svijet i nema im tko parirati...samo ne kuze jednu stavar, kad umlate sta imaju, taj ce svijet da ostane mrtav, pa ne vidi koja je poanta da sami sebe ubiju :woot:
prvi prijedlog developerima, ogranitice broj sela koje moze posjedovati pojedinac, ovako, oni koj se kasnije pridruze svijetu vec u startu nemaju sanse
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
necete nikada vi skupiti mnogo igraca na serveru....kriva je mehanika igre, velike ribe brzo pojedu male, i to je to...

Ovdje se slazemo, ali zato mora se biti vise aktivan ;)

tesko je biti pocetnik i boriti se s nekim tko ima vec 100 sela i plemena koji ima 50 - tak takvih...
ja sam poceo igrati u svijetu 5, tamo je vec situacija polumrtva...
Mozda si kasno poceo?

prvi prijedlog developerima, ogranitice broj sela koje moze posjedovati pojedinac, ovako, oni koj se kasnije pridruze svijetu vec u startu nemaju sanse

Nemoguca misija, zato svijet 7 ce biti nesto posebno, jedno veliko iznenadjenje :andjeo:, na Vama je samo da cekate i cekate i cekate i iznenadite se :D :)
 

DeletedUser

Guest
Ovdje se slazemo, ali zato mora se biti vise aktivan ;)

mislim da sam i previse aktivan s obzirom na tip igre i koliko je usporena. Iskreno, jedan ikariam je za desetke klasa bolji od ovoga, znam, jer sam ga igrao i jos sam uvijek aktivan na njemu, mada i ika ima dosta problema....


Mozda si kasno poceo?

pocetak kasno ili rano nebi trebao biti modus uspjesnosti, za igre kojima je to vazno kazem da su u startu propali projekat jer nisu balasnirane. i dalje stojima da je neogranicenje sela veliki promasaj, na kraju taj sa 100 sela moze da ratuje sa 10-tak ljudi bez problema koji su kasnije poceli...
zastrasujuca je misao da se takvih 10-20 moze naci u istom plemenu...
osvajanje sela veliki minus za broj ljudi kojih igra na svijetu, totalno te ubije u pojam kad te takvo pleme organizirano napadne, ne mozes se od toga obraniti....onda se zapistas zasto si im uopce razivajao sela?!?!?
moj prijedlog da se osvajanje izbaci, al da se omoguci gradnja sela, nek se i 'velike' ribe malko pomuce da dodju do vrha...samim tim, imali bi vise igraca na raspolaganju koji bi se borili kad bi znali da su im sela ipak sigurna....

Nemoguca misija, zato svijet 7 ce biti nesto posebno, jedno veliko iznenadjenje :andjeo:, na Vama je samo da cekate i cekate i cekate i iznenadite se :D :)

ne vjerujem da cu vise igrati ovu igru, sorry, nije dobila moju prolaznu ocjenu...
ambijet je dobar i svidja mi se neke stavari, al ima toliko manjkavosti da jednostvno ne zasluzuje prolaznu ocjenu...
ne zelim trositi svoje slobodno vrijeme za nekoga :eek:ok: i dati mu na pladnju top izgradjeno selo, eh, i za ovaj svijet 5 volio bi da mogu insta srusiti ili izbirsati acc samo da ne dobiju moje max izgradjena sela...
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Nije ovo Gladiatus pa da ne možeš izgubiti život ili selo itd.

Ovo je najbolja browser igrica! TW the best!
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Nije ovo Gladiatus pa da ne možeš izgubiti život ili selo itd.

Ovo je najbolja browser igrica! TW the best!

Slazem se sa Domingusom, a tebi prijatelju ako ti se ne svidja uvijek ima opcija obrisi racun.

Ima nas koji volimo ovo igrat ;)
 

DeletedUser

Guest
Nije ovo Gladiatus pa da ne možeš izgubiti život ili selo itd.

Ovo je najbolja browser igrica! TW the best!

ocito da ih nisi bas puno igrao :)
ovo je jedan od gorih kojih sam igrao i kao sto rekoh nije ika ni do koljena...
cemu raspravljati kako povecati broj aktivnih igraca kad je to nemoguce...
evo, moj lega na 5-tici ima 105 napada od najjaceg saveza .... pitanje, kako se od toga obraniti?!?!?
105 napada od ljudi koji imaju po 50-80 sela :)
on ima 20. mislija imposible, znaci, jos jedan koji ce napustiti 5-ticu :)
 

DeletedUser

Guest
Slazem se sa Domingusom, a tebi prijatelju ako ti se ne svidja uvijek ima opcija obrisi racun.

Ima nas koji volimo ovo igrat ;)

pa belay boy, slazem se i sa time...al kako sto rekoh, onda izbacite ovaj topic, cemu on?!?
kad vam se napise zbog cega i zasto.
necete imati previse igraca dok god je ovako kako jeste, jednostavno, ljudima se ne svidja kad naleti na njih copor vukova koji se prakticki dosadjuju, imaju 90-tak sela za koje ima treba samo da ih obidju kad dodju online pola sata :)
to ubija pocetnike, i to je to...
samim tim, imate svakim danom sve manje i manje ljudi u svjetovima koji aktivno igraju...
 

DeletedUser

Guest
ocito da ih nisi bas puno igrao :)
ovo je jedan od gorih kojih sam igrao i kao sto rekoh nije ika ni do koljena...
cemu raspravljati kako povecati broj aktivnih igraca kad je to nemoguce...
evo, moj lega na 5-tici ima 105 napada od najjaceg saveza .... pitanje, kako se od toga obraniti?!?!?
105 napada od ljudi koji imaju po 50-80 sela :)
on ima 20. mislija imposible, znaci, jos jedan koji ce napustiti 5-ticu :)

oću i ja igrat tu igricu u kojoj te nikad ne napadaju,što tamo moram radit, sadit kupus i gledat vremensku prognozu?
 

DeletedUser

Guest
oću i ja igrat tu igricu u kojoj te nikad ne napadaju,što tamo moram radit, sadit kupus i gledat vremensku prognozu?

iz kojeg si ti filma upao?
ko govori o napadanju i ne napadanju, ja govorim o osvajanju sela i ubijanju protivnika do temelja.
to nije isto, ako malko bolje pogledas...
pitao bi te ja za mislijenje da imas 200 napada u jednom danu na sva sela kako se osjecas, a u plemenu si od 300k bodova dok te napada copor vukova iz plemena koji ima preko 4 milje bodova...
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Šta je to, 2 cigare posla označit...

Ovo je ratna igra...uvijek postoje bolja i lošija plemena. Da li bi isto razmišljao da je obrnuto, da si ti u tom plemenu od 4 mil?

Ne osvajaj dodatna sela ako te mrzi branit ih poslije, igraj s jednim i riješena stvar.
 

DeletedUser

Guest
ogranitice broj sela koje moze posjedovati pojedinac, ovako, oni koj se kasnije pridruze svijetu vec u startu nemaju sanse

Haha, čekaj malo znači ograniči se recimo na 100 sela i ja skupim 100 sela i šta bi ja onda trebao radit? ajde malo razmisli prije nego što napišeš ovako nešto...

Nije igra loša nego se tebi i tvojim frendovima bliži kraj (restart) pa sad ti kao ne odgovara igra !

Ne znam kako ti misliš da svi budu jednaki oni koji tu dođu jednom na dan na 5 minuta i oni koji su tu praktiči cijeli dan opet ponavljam prvo razmisli prije nego lupiš nešto ovako :eek:ok:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Haha, čekaj malo znači ograniči se recimo na 100 sela i ja skupim 100 sela i šta bi ja onda trebao radit? ajde malo razmisli prije nego što napišeš ovako nešto...

Nije igra loša nego se tebi i tvojim frendovima bliži kraj (restart) pa sad ti kao ne odgovara igra !

Ne znam kako ti misliš da svi budu jednaki oni koji tu dođu jednom na dan na 5 minuta i oni koji su tu praktiči cijeli dan opet ponavljam prvo razmisli prije nego lupiš nešto ovako :eek:ok:

ahh, pitat cu te sto ces da radis kad ubijete cijeli svijet, jednostavno, odustati ces ko mnogo kad postane mnogo dosadno...
igra je totalno losa, kao sto rekoh, igrao sam mnogo bolje, ika je jedan od njih
igra je dobra onima kao sto si ti, al nije dobra recimo za oni koji bi se sada ukljucili pogotovo u svijet 5, tamo je situacija cista...ja sam ovo poceo igrati prije mjesec dana, pa ipak sam dogurao u top 100, tuga i zalost, sta bi bilo da sam tu od pocetka svijeta :hahaha:
btw, sto se restarta tice, ja sam igru vec odavno resetirao, a moji frendovi, pa ne budi smijesan...stvarno si mislio da je jedan savez od 400k prijetnja alkosima koji imaju preko 4 milje???
restarta nema sto se mene tice, nisam lud da gubim i dalje vrijeme na ovako losu 'strategiju' :ludilo:
ide permanentni quit i arhiva

p.s. da sam ja u pravu sto se tice same igre, a ne ti i drustvo koje je brani, naslov ovog topica govori vise od rijeci
 
Last edited by a moderator:

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Ako ti ne pase igra odi igraj Tribal Hugs, mozda tamo bolje prodjes.

Postedi nas suvisni komentara.
 
Top