Mrmci vs MH, MH@, GROM, GROMa, VVV

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Naravno ali tema je Mrmci vs GROM i VVV,mogu reci da zbog Gromova nije vrijedno otvarati temu,neka oni razviju sela a Mrmci da kupe a sto se tice Alkosa tu ce morati biti rat,2 najaca plemena uvijek ratuju tako je bilo i tako ce i ostati samo je pitanje vremena dok se rijese ostala plemena :) Iskreno da kazem Alkosi su tu iskusniji ali bit ce kvalitetna borba
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
Malo o gromovima :D


Zabranjeno je napadati saveze koji su jači od nas po bodovima i one koji su slabiji a imaju veći prosjek bodova od nas... ako nisu crveni!


O TRI STVARI MORAMO BITI POZNATI A TO JE VOJSKA,VOJSKA I VOJSKA SVE DRUGO JE MANJE BITNO

Bodovni prag za ulaz u savez je 100 bodova

Zabranjeno je žicanje resursa putem kružnih poruka

Obaveza je pomagati resursima resetirane igrače


Datum Događaj
10.06.
20:10 zacy je pozvan od strane tibor1.
10.06.
20:10 rigorozni je pozvan od strane tibor1.
10.06.
20:09 ArthurIV je pozvan od strane tibor1.
10.06.
20:06 pero1911 je pozvan od strane tibor1.
10.06.
20:06 leniviy je pozvan od strane tibor1.
10.06.
20:03 tibor1 je promijenio prava i titulu od deadmau55.
10.06.
20:02 Bezmasa je pozvan od strane tibor1.
10.06.
20:01 TinoVuki je pozvan od strane tibor1.





Side 1:
Tribes: Mrmci
Side 2:
Tribes: GROM, GROMa, VVV

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 46
Side 2: 3
Difference: 43

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 195,482
Side 2: 16,832
Difference: 178,650

chart
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
Zadnja 24 sata...jaki ste...

Side 1:
Tribes: Mrmci
Side 2:
Tribes: GROM, VVV, GROMa

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 9
Side 2: 0
Difference: 9

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 58,663
Side 2: 0
Difference: 58,663

chart





A i dalje stoji na vašem profilu:

-CRNA LISTA
Tizi--1-otišao u neprijateljsko pleme
bubi18 --napao igrača iz akademije
RAT
WTF-POBJEDA
Mrmci-JOŠ NIJE ALI ČE BITI


Kako li samo mislite pobijediti na ovaj način igranja...kad gubite po 10ak sela za 24h :D
 

DeletedUser

Guest
....na našem profilu ne stoji ništa.....a koliko ja znam mi nismo u ovom ratu nego smo dopisani i zato konstantno smo pod napadima.....a i statistika bi bila malo drugačija jer ipak smo ovaj vikend uspjeli prosuti dosta napadača
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
Prosuli nekoliko napadača možda jeste. Off se može obnovit, a selo obnovit ne možete, možete ga samo vratit na zad, što vam neće uspjeti.

Čuj niste u ovom ratu nego dopisani ste...pa zar niste zajedno vi, VVV i MH krenuli na nas?
Jeste.

MH je pregažen već odavno, a kako vidim i vi ste krenuli njihovim stopama.


I šta si mislio reći sa ovim?

a i statistika bi bila malo drugačija jer ipak smo ovaj vikend uspjeli prosuti dosta napadača

Statistika drugačija jer ste nam zalijepili 5-6 offova? :D
 

DeletedUser

Guest
....nisi u pravu...mi jesmo saveznici sa plemenima o kojim govoriš....i pomažemo ih kao saveznici
....ali nikad nismo ušli u rat s nikim pa ni sa vama.....tako da statistike koje pokazuješ stvarno nemaju veze s nama
....s obzirom na vaše špijune vi i te kako dobro znate kakav je naš odnos s plemenom grom

....lako vam je uzimati naša sela jer mi imamo uglavnom po jedno selo a vi napadate po petorica iz pet sela, ja ne vidim
u čemu vam je onda problem uzimati nas

...ali kad tad i vi ćete doći na naše...zaratiti ćete sa plemenom koji će kupiti vas pa ćemo onda vidjeti bahatost.
 

DeletedUser

Guest
....naravno da ste bolji.....da je šef GROMOVA slušao moje savjete
nebi ni ušao u rat sa vama....jer i onda ste bili bolji i bila je ludost vući mačka za rep
 

Fearless

Banned
Reaction score
0
....nisi u pravu...mi jesmo saveznici sa plemenima o kojim govoriš....i pomažemo ih kao saveznici
....ali nikad nismo ušli u rat s nikim pa ni sa vama.....tako da statistike koje pokazuješ stvarno nemaju veze s nama
....s obzirom na vaše špijune vi i te kako dobro znate kakav je naš odnos s plemenom grom

....lako vam je uzimati naša sela jer mi imamo uglavnom po jedno selo a vi napadate po petorica iz pet sela, ja ne vidim
u čemu vam je onda problem uzimati nas


...ali kad tad i vi ćete doći na naše...zaratiti ćete sa plemenom koji će kupiti vas pa ćemo onda vidjeti bahatost.

Jesmo mi krivi za to? Čak smo se prijavili i kasnije nego većina vas...

Ima jedna narodna: Ne hvataj se u kolo ako ne znaš da igraš.

Isto ti je i ovdje, niko vam nije kriv. Trebali ste na vrijeme da razmišljate o nekim stvarima.;)

@Arnell

Pozdrav za tebe prijatelju, otkud ti da navratiš:pivo:
 

DeletedUser

Guest
ma ja vas posmatram samo :)

imam ja posla na ba. jos

mozda i navratim kod vas bude li sta slobodno

pozz i za ostale
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
....nisi u pravu...mi jesmo saveznici sa plemenima o kojim govoriš....i pomažemo ih kao saveznici
....ali nikad nismo ušli u rat s nikim pa ni sa vama.....tako da statistike koje pokazuješ stvarno nemaju veze s nama
....s obzirom na vaše špijune vi i te kako dobro znate kakav je naš odnos s plemenom grom

....lako vam je uzimati naša sela jer mi imamo uglavnom po jedno selo a vi napadate po petorica iz pet sela, ja ne vidim
u čemu vam je onda problem uzimati nas

...ali kad tad i vi ćete doći na naše...zaratiti ćete sa plemenom koji će kupiti vas pa ćemo onda vidjeti bahatost.

-Kako statistike nemaju veze kad vi supportate i na raznorazne načine pomažete vaše saveznike koje mi napadamo?

-Jel bitno što niste ni s kim stupili u rat do sad? Nadam se da ste shvatili da ste u ratu s nama onda kada smo vam mi poslali napade?
Takođe, vi ste nama prvi objavili rat, i to 3 dana prije nego što su nam objavili vaši saveznici VVV.

Vod Veselih Vandala eto 28.04. u 12:55:33 sati 46 dana 7:34:31 Prikaži statistike Ponudi mir
GROMOVI borba za K-55 25.04. u 12:50:58 sati 49 dana 7:39:06 Prikaži statistike Ponudi mir

Tako da sve te tvoje priče kako vi niste započeli rat padaju u vodu.
I odmah da napomenem, da Mrmci još nikome nisu prvi objavili rat, što ne znači da smo miroljubivi. :D
Nego ste vi htjeli u rat s nama odmah nakon startanja servera, što ja ne razumijem jer vi tad niste bili ni blizu akademije a da o plemićima i ne pričam.


I pozz starom kolegi Kontromaniću :)
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
Prvotno napisano od Domingus
Pro igrači
Barbar 652 boda

Ace.of.Spades
Bodovi: 143.599
Poredak: 1

Poraženi protivnici: 201.451 (48.)
Pleme: Mrmci


Domingus
Bodovi: 269
Poredak: 1199

Poraženi protivnici: 10.696 (684.)
Pleme: VVV

:lool:
 
Status
Not open for further replies.
Top