Mrmci vs MH, MH@, GROM, GROMa, VVV

Status
Not open for further replies.

Kontreras

Member
Reaction score
0
jel gotov ovaj rat :D

Još malo...ostao je još samo VVV, al i taj ostatak ćemo onako usput pomesti
222.gif
 

DeletedUser

Guest
gotovo je dok mi kažemo da je gotovo

u limburgu mjesecu, mrmci :mad:

stresite prašinu, pa probajte ponovno
plemići u nuke-u, plemić pa onda nuke, hm hm, valjda se trošilo puno etanola za vikend
još malo pa ćemo bit prvi branitelji na svijetu, pomognite malo
(zvali se mi kako god)
i da ponovimo: vraga bi mi vas ovolko vodali da smo na vašem mjestu :zid:
 

journeyman

Member
Reaction score
0
Ne lupetaj tu gluposti, nismo ni mi na lijepe oci dosli u poziciju u kojoj smo sad.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
gotovo je dok mi kažemo da je gotovo

istina, niste za bacit, malo vas podcijenilo, što je imalo teške posljedice, al ste došli prije, a kolko vidim otić ćete predzadnji
i onako iskreno kolko špijuna ste imali u MH, GROM, VVV

i najvažnije - nema ništa ljepšeg od dobrog pokolja u obrani dok se braniš od višestruko jačeg neprijatelja
i da opet ponovim vraga bi ja vas tolko vodo da sam na vašem mjestu :mad: citat iz filma Nepokoreni grad
 

journeyman

Member
Reaction score
0
Ispravka, prijavili smo se 1 ili 2 dana poslije vas. I niste nam tako pisali na pocetku kad vam je bio omjer sela nad nasim 1:5.
 

DeletedUser

Guest
i najvažnije - nema ništa ljepšeg od dobrog pokolja u obrani dok se braniš od višestruko jačeg neprijatelja
i da opet ponovim vraga bi ja vas tolko vodo da sam na vašem mjestu :mad: citat iz filma Nepokoreni grad

Jbg nas sad ubi moral. :D

stresite prašinu, pa probajte ponovno
plemići u nuke-u, plemić pa onda nuke, hm hm, valjda se trošilo puno etanola za vikend
još malo pa ćemo bit prvi branitelji na svijetu, pomognite malo
(zvali se mi kako god)
i da ponovimo: vraga bi mi vas ovolko vodali da smo na vašem mjestu :zid:

Daleko ste vi od toga, al nema veze,važno je da nama ODA raste kad vi nećete da napadnete. :lool:


Rekoh ja, pokazati pravi tribalwars.:pivo:
pravi, pravi. :pivo:
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
Ispravka, prijavili smo se 1 ili 2 dana poslije vas. I niste nam tako pisali na pocetku kad vam je bio omjer sela nad nasim 1:5.

Pa ako oduzmemo sve te špijune koje ste imali ,tu smo negdje bili po selima, možda smo ih i manje imali :ludilo:
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
jbg, sad treba kao da je naš problem što igrač poslije jednog izviđanja sam se ponudi da prenosi info:D

no sikiriki:pivo:
 

DeletedUser

Guest
do posljednjeg koplja

Padaj silo i nepravdo,
Narod ti je sudit zvan.
Bjež'te od nas noćne tmine,
Svanuo je i naš dan.
Pravo naše ugrabljeno,
Amo natrag dajte nam!
Ne date li ne molimo,
Uzet će ga narod sam.
Gradove smo vam podigli,
I palače gradili.
Oduvijek smo roblje bili,
I za vas smo radili.
Nevolja će biti vela,
Po palači tvrdimi,
Kad vidite da sa sela,
s mašklinima gremo mi.
Nastati će novo doba,
Matija Ivaniću.
Ustati ćeš ti iz groba,
S tobom u boj poći ću!
Zastava će nova viti,
Iznad naših glava tad.
Radnik seljak jedno biti,
Isti im je trud i rad!
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
Pa ako oduzmemo sve te špijune koje ste imali ,tu smo negdje bili po selima, možda smo ih i manje imali :ludilo:

Na početku rata, nijednog nismo imali...kasnije se skupilo desetak, što pitaš? :D

Padaj silo i nepravdo,
Narod ti je sudit zvan.
Bjež'te od nas noćne tmine,
Svanuo je i naš dan.
Pravo naše ugrabljeno,
Amo natrag dajte nam!
Ne date li ne molimo,
Uzet će ga narod sam.
Gradove smo vam podigli,
I palače gradili.
Oduvijek smo roblje bili,
I za vas smo radili.
Nevolja će biti vela,
Po palači tvrdimi,
Kad vidite da sa sela,
s mašklinima gremo mi.
Nastati će novo doba,
Matija Ivaniću.
Ustati ćeš ti iz groba,
S tobom u boj poći ću!
Zastava će nova viti,
Iznad naših glava tad.
Radnik seljak jedno biti,
Isti im je trud i rad!

Ovo nas pjesmama pokušavate ubit?

facepalm1.jpg
 

DeletedUser

Guest
ne nego vojskom

počeo 3. svjetski rat, a mi smo još ovdje, a i gromovi a i VVV
to se čekalo, hehe
a i mi ćemo onako malo gricnut :eek:k:
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
počeo 3. svjetski rat, a mi smo još ovdje, a i gromovi a i VVV
to se čekalo, hehe
a i mi ćemo onako malo gricnut :eek:k:

Bez uvrede, ali čime mislite "gricnuti"?

Ime plemena: Vod Veselih Vandala
Oznaka: VVV
Broj članova: 2
Bodovi 40 najboljih igrača 26.582


I ovi igrači iz tih navedenih plemena su pušteni da se razviju, nećemo noblati gradove od 3k bodova :)
 

DeletedUser

Guest
bolje skini kapu didoniusu (VVV), čovjek se drži sam u srcu mrmaka i koliko vidim prvi je i u deffu i generalno po broju poraženih neprijatelja
za to treba bit karakter
a mi mislimo gricnut konjicom, sikirama, a ako treba i bakinom zubnom protezom i bit ćemo ovdje i dok mrmaka više biti neće (osim u pjesmi)

stara narodna mudrost - tko se zadnji smije, najslađe se smije
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
bolje skini kapu didoniusu (VVV), čovjek se drži sam u srcu mrmaka i koliko vidim prvi je i u deffu i generalno po broju poraženih neprijatelja
za to treba bit karakter
a mi mislimo gricnut konjicom, sikirama, a ako treba i bakinom zubnom protezom i bit ćemo ovdje i dok mrmaka više biti neće (osim u pjesmi)

stara narodna mudrost - tko se zadnji smije, najslađe se smije

Vidjet ćemo tu staru narodnu :kokice:
Što se didona tiče, šta imam da skidam kapu njemu kad je natrpao po 2-3 baklje i po 3k kata u svako selo? To se ne zove karakter nego obična kukavica :)
A što se ostalog tiče, nemam komentar, svaka ti je za bisera :)
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Vidjet ćemo tu staru narodnu :kokice:
Što se didona tiče, šta imam da skidam kapu njemu kad je natrpao po 2-3 baklje i po 3k kata u svako selo? To se ne zove karakter nego obična kukavica :)
A što se ostalog tiče, nemam komentar, svaka ti je za bisera :)

Kako si mi sad dignuo živce, didonius vas muči već 4 mjeseca ne možete mu ništa, vi ste kukavice. Sram te bilo. Didoniuse care samo naprijed, nema predaje. Da ste pravi poslali bi mu pozivnicu, ali ja znam da je on prevelik karakter i previše odan i častan da bi to prihvatio, najveći igrač je na cijelom svijetu 5.
 

Kontreras

Member
Reaction score
0
Kako si mi sad dignuo živce, didonius vas muči već 4 mjeseca ne možete mu ništa, vi ste kukavice. Sram te bilo. Didoniuse care samo naprijed, nema predaje. Da ste pravi poslali bi mu pozivnicu, ali ja znam da je on prevelik karakter i previše odan i častan da bi to prihvatio, najveći igrač je na cijelom svijetu 5.

Govoriš da smo ovo, ono poslali bi mu pozivnicu, a ti znaš da je on ne bi prihvatio? :hmm:
Za mene je kukavica neko ko ima 3-4 sela i ne mrda s njih (pri tome mislim na ova sela preko 8k), nadeffana su sa 2-3k kata i 2-3 baklje, e to je kukavica... Ja nisam glup da trošim po 20 offova za jedno njegovo selo :ludilo:


BTW kažeš da je najveći igrač na cijelom s5...pa gdje su onda rezultati ti? Imal ga u top 20? Ili barem top 100? Top 150? :hmm::hmm::hmm:
 
Status
Not open for further replies.
Top