Najbolja igrica

josipbabok2

Member
Reaction score
0
moja najbolja single player igrica je Call Of Duty Modern Warfare 2
multiplayer GTA San Andreas Multiplayer jer ima najviše igrača :D
 
Reaction score
0
Najbolja igra je cod4 online i cod2 online i cod 6 online sada kada jos cod7 izade jao pa necu silazt sa kompa inace nikakve druge igre me ne zanimaju a pogotovo gta san andreas :S:(
 

Tose23

Member
Reaction score
0
pes2010_standard_logo_white_background_rgbapril7.jpg
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Metro 2033-odlicna horror-action igra
Sniper Ghost Warrior-prva prava snajper simulacija

Close Combat-First to Fight-e, ovo je moja posebno draga igra jos prije par godina sam je prisao, al nikad ne dojadi.. prava ratna simulacija americkih marinaca, ako itko pride na normalnoj tezini ijednu misiju bez ponavljanja.. svaka cast.. jako teska i jako dobra igra.. preporucam svakom da barem jednom zaigra..

ima ih jos, al mi se neda nabrajat.. malo googlajte sami..
 

DeletedUser

Guest
moja najbolja single player igrica je Call Of Duty Modern Warfare 2
multiplayer GTA San Andreas Multiplayer jer ima najviše igrača :D

Pozdrav,
i meni je super GTA San Anderas Multiplayer. Igram ga vec dugo, bas sam se navukao :p
Na kojim serverima igras, mozda se i znamo? :) Takodjer, dobar je i GTA Singleplayer, citav serijal. Prekucao sam sam svaki dio, bez cheatova naravno :) Vice City ima najbolju pricu, al San Andreas je dobar jer je dosta dug. Pozdrav
 

josipbabok2

Member
Reaction score
0
Pozdrav,
i meni je super GTA San Anderas Multiplayer. Igram ga vec dugo, bas sam se navukao :p
Na kojim serverima igras, mozda se i znamo? :) Takodjer, dobar je i GTA Singleplayer, citav serijal. Prekucao sam sam svaki dio, bez cheatova naravno :) Vice City ima najbolju pricu, al San Andreas je dobar jer je dosta dug. Pozdrav
koju verziju imaš San Andreas Multiplayera ja imam 0.3a i igram CroHerze Roleplay Server
najbolji je i hrvatski roleplay server :eek:k: a i igram puno stunt servera kao sto su Stunt-Landia ili Awesome Stuntages a i dobri su DM serveri :eek:k:
 
Top