Najbolja igrica

DeletedUser

Guest
Ja trenutno igram GTA Episodes From Liberty City. Igra je extra, grafika je super iako je igram na low/medium. Samo imam ogromnu zamjerku na to sto je igra stvarno prekratka. Igrao sam prvu epizodu, za 2 dana prekucao, evo pretpostavljam da je i druga pri kraju.
 

DeletedUser

Guest
koju verziju imaš San Andreas Multiplayera ja imam 0.3a i igram CroHerze Roleplay Server
najbolji je i hrvatski roleplay server :eek:k: a i igram puno stunt servera kao sto su Stunt-Landia ili Awesome Stuntages a i dobri su DM serveri :eek:k:

Koji ti je nick :)
 

DeletedUser

Guest
Trenutno skidam StarCraft 2.

Gledao sam turtorijale,znaci nebih zeleo da komentarisem...
Za one koji ne znaju.
Na neki nacin StarCraft 1 je uvod u WarCraft.

StarCraft 2 je mnogo ozbiljniji nego prvi deo.
Grafika je mnogo bolje odradjena(treba imati predobar komp da bi podrzao igricu),
Dodate su neke mogucnosti.(videcu za koji dan)
Za igrace koji nisu igrali StarCraft prvi deo,bolje da se ne upustaju u drugi deo.
Nema svrhe :)
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Trenutno skidam StarCraft 2.

Gledao sam turtorijale,znaci nebih zeleo da komentarisem...
Za one koji ne znaju.
Na neki nacin StarCraft 1 je uvod u WarCraft.

StarCraft 2 je mnogo ozbiljniji nego prvi deo.
Grafika je mnogo bolje odradjena(treba imati predobar komp da bi podrzao igricu),
Dodate su neke mogucnosti.(videcu za koji dan)
Za igrace koji nisu igrali StarCraft prvi deo,bolje da se ne upustaju u drugi deo.
Nema svrhe :)


SC1 je najbolji oni koji ga igraju neko vrijeme dovoljno im je da vide da je SC2 nije bas smece ali ni do koljena jedinici

ps o cemu ti pricas da je SC1 uvod u warcraft xD
 

bosanac ba

Member
Reaction score
0
ja trenunto igram assassin's creed II,mafia II nekad socera i cs...a imam gta iv na kompu preso 50% davno prije pola i vise godine i ne igram dosadno :zzz: nije losa igrica al kad mi nekad naumpadne da igram onda igeram
 

DeletedUser

Guest
Haha, nemojte se zaraziti sa Super Mariom, pa da ostavite plemena :):boks:
 
Top