Napravi Trailer za Plemena - upiti, komentari

DeletedUser

Guest
exe :D
jeli neko pravi taj video?
zanima me jer sam ja napravio nesto (amatersko sranje) pa mozda i budem prvi :D
ako nebude vise nikog xDDD
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Aj sada cu ja postaviti moj video, pa vi ocenite :D
od ocene -5 do 0 :D



tehincki problemi, molim nestrpljivu publiku da saceka malo... :D
a ne bi skodili ni bambiji za koncentraciju :)) :p
 
Last edited by a moderator:

Gomy

Member
Reaction score
0
Nisam bas u toku sa tim.

Ako je neko upoznat,mogao bi da postavi nesto,da i mi ostali budemo upoznati...
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Hvala rastaqwe

Evo nasao sam ono sto smo trazili...


Kako mogu pobijediti?
Najbolji traileri će biti odabrani od sudačke komisije od 5 ljudi u sjedištu InnoGamesa - Product Manager za Plemena, 2 Managing Direktora, voditelj marketinga i voditelj PR-a. Bazirano na tome što oni misle o vašem uratku, svaki od njih će ocijeniti vaš rad s ocjenom 1 do 5. Odabrani traileri će tad biti javno objavljeni, te će pobjednik biti odabran putem ankete na kojoj mogu sudjelovati svi igrači Plemena diljem svijeta.

InnoGames komisija će otvoriti glasanje 6. travnja tokom dana i zatvoriti 10. travnja u 23:59 CET.

Nagrade mogu biti bazirane i na regionalnoj razini, o tome odlučuje vaš lokalni Plemena tim koristeći istu metodu ocjenjivanja, no bez javnog glasanja.

Pobjednik će biti proglašen u srijedu, 13. travnja.

Sad me samo zanima gde je ta anketa?
 

DeletedUser

Guest
Hvala rastaqwe

Evo nasao sam ono sto smo trazili...




Sad me samo zanima gde je ta anketa?

piše ti da će se anketa otvoriti 6. travnja... do tad, se ništa ne može viditi... eventualno ljudi mogu raditi na svojim trailerima i uploadati ih na svoju stranicu ili youtube ili gdje god već mogu odnosno žele
 

DeletedUser

Guest
Glasa InnoGame, ne glasaju članovi foruma.

Ne, nego oni selektiraju najbolje radove i najbolje radove će onda izložiti na anketi da ljudi mogu glasovati... shodno najvećem broju dobivenih glasova se određuje i pobjednik
 

DeletedUser

Guest
a nama je naba forumu pisalo da je moguće malo odstupanje, koće sad to skratiti? xD. Sad to riješim ;) Sutra dobite novi
 

DeletedUser

Guest
Citam i gledam :D da ima nagrade koje se lako mogu pokopiti barem ova 10. mjesto sa 1500 premima nije to malo a konkurencija je veoma mala na regionalnom tako da ima sanse :).
Napravio sam i ja od jutros do 15:00 :D Malo vremena ali sam sprzio nesto valjda ce da bude Registrovan je na ba.

http://www.youtube.com/watch?v=QKwVdp00qqQ
 
Top