Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Naredbe i neaktivni igrači, to je to. To vas je sjebalo , ništa drugo, nije što ste nesposobni.. I svi idete uzdignute glave poraženi. Eh lijepo li je vama. Nema smisla da ja ovdje pišem o tome šta sam ja uradio, i ko je šta osvojio, to su neke vaše dječje pričice. Ali evo kad već spominješ farmanje na 24, ako upravljaš sa 3, pa 2 plemena, 90, pa 60 ljudi, držiš čitav sjeverni front, u početku, a kasnije i više od 50% fronte je bio moj račun, i igraš sam na tome istom ogromnom računu, kojeg si sam i napravio, a imaš premiuma da otključavaš plemiće, i resursa da ti se vojska i zgrade stalno rade, ajde mi objasni koja je uloga farmanja ? Kasnije došao Amko, ali to je već bilo pri kraju .. Ajde mi objasni igračino moja zašto da farmaš onda ?

Hajde hajde, meni dosta, odo noblati šta, malo mi 13 sela danas, ti piši ovdje.. Sve je to od lošeeeg vinaaaaaa :(


Jel ti ovo ko pomogao sastaviti Marko ljubičice?
Znam ja tebe previše, nemoj da zaboraviš da sam na hr24 igrao sa tvojim jaranom iz RL , i tvojim dualom '' Kralj Atila '' Dalibor.. zašto misliš da je on otišao od tebe?
Drugo je što ti mozes vrtiti ljude oko malog prsta tipa Juke necu da spominjem Doktora on varira pa cu ga zaobići.. sve je meni jasno kakav si ti tip igrača ljudino vjeruj znam te mnogo bolje nego sto misliš.

To što si kucao Ubicu26 si kucao jer si imao naredbe.. hoces mi reci kako su svi ostali prosli samo se on kucao hahaah e moj Marko, a uz to morao si da igras zajedno sa REV plemenom da osvojis ovaj server.. nemas ti care karaktera i obraza.. hocemo se vratiti na forum hr24 da malo izlistamo ono, ili čekaj da se vratimo na skajp na neke razgovore.. nemoj ti ništa da pričaš.. to sto ti znas sjeci to znam i ja i vecina igrača ovdje a to što si kucao Ubicu si kucao jer si znao gdje se šta kreće i još si izašao hvaliti se ovdje..

Svaka čast onom kralju kad napisa '' neka se pokrije ušima a ne da se hvali '' .. i smisli neki bolji odgovor nisam ti ja vođa ovog plemena ja sam ovdje došao kao ispomoć i nije moja krivica što su pojedini pobjegli kao pičke, oprali se ostavili mene da se svađam i da na kraju kad izgube da bude Osmičević napravio pleme i naguzili ga .. hajde molim te meni nije bitno dobiti / izgubiti ali mi je bitno moralisanje kad sam saznao da je na mom accu spijun jer sam ja kriv faktički i to je moja krivica.. a ti se hvali i dalje negdje valjda dođe vrijeme da opet ja i ti budemo na fronti pa ti ovaj put neće biti Ubice, 100ka, Pamy / Kub, i Osmana da iznesu čitav kontinent pa da se ti onda osiliš.. tek kada su oni iznijeli čitav kontinent bukvalno onda si se ti osilio i stao noblati prazna sela logicno imao si vojske jer si čuvao uvijek si imao svoje ljubimce da ti salju i tek onda si ih sve prestigao sa rankom i uspio doci tamo gdje jesi.

jel tebi jasno da ti hr24 nikad ne bi osvojio da ti nije bilo tih imena gore nikad znači Marko nikad, nisi bolan mogao jedno polje maknuti proci ono preko free sela ušao dva puta jednom ti jednom Gringl.. Gringl nabio 6000 kata sa bakljom + ostalog deffa ja probijem, sto se hr24 tiče samo su ti gore igrači zasluzni jer sam radi njih pao kad su ono oborili Vuleta velilčanstvenog jer da ga nisu oborili ti bi gore fasovao kao što i nisi mogao maknuti u top 10 nisi bio nikako.. ali neka nadam se opet negdje prilike da budemo komšije čisto da vidiš koliko ne znaš.
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Jel ti ovo ko pomogao sastaviti Marko ljubičice?
Znam ja tebe previše, nemoj da zaboraviš da sam na hr24 igrao sa tvojim jaranom iz RL , i tvojim dualom '' Kralj Atila '' Dalibor.. zašto misliš da je on otišao od tebe?
Drugo je što ti mozes vrtiti ljude oko malog prsta tipa Juke necu da spominjem Doktora on varira pa cu ga zaobići.. sve je meni jasno kakav si ti tip igrača ljudino vjeruj znam te mnogo bolje nego sto misliš.

To što si kucao Ubicu26 si kucao jer si imao naredbe.. hoces mi reci kako su svi ostali prosli samo se on kucao hahaah e moj Marko, a uz to morao si da igras zajedno sa REV plemenom da osvojis ovaj server.. nemas ti care karaktera i obraza.. hocemo se vratiti na forum hr24 da malo izlistamo ono, ili čekaj da se vratimo na skajp na neke razgovore.. nemoj ti ništa da pričaš.. to sto ti znas sjeci to znam i ja i vecina igrača ovdje a to što si kucao Ubicu si kucao jer si znao gdje se šta kreće i još si izašao hvaliti se ovdje..

Svaka čast onom kralju kad napisa '' neka se pokrije ušima a ne da se hvali '' .. i smisli neki bolji odgovor nisam ti ja vođa ovog plemena ja sam ovdje došao kao ispomoć i nije moja krivica što su pojedini pobjegli kao pičke, oprali se ostavili mene da se svađam i da na kraju kad izgube da bude Osmičević napravio pleme i naguzili ga .. hajde molim te meni nije bitno dobiti / izgubiti ali mi je bitno moralisanje kad sam saznao da je na mom accu spijun jer sam ja kriv faktički i to je moja krivica.. a ti se hvali i dalje negdje valjda dođe vrijeme da opet ja i ti budemo na fronti pa ti ovaj put neće biti Ubice, 100ka, Pamy / Kub, i Osmana da iznesu čitav kontinent pa da se ti onda osiliš.. tek kada su oni iznijeli čitav kontinent bukvalno onda si se ti osilio i stao noblati prazna sela logicno imao si vojske jer si čuvao uvijek si imao svoje ljubimce da ti salju i tek onda si ih sve prestigao sa rankom i uspio doci tamo gdje jesi.

jel tebi jasno da ti hr24 nikad ne bi osvojio da ti nije bilo tih imena gore nikad znači Marko nikad, nisi bolan mogao jedno polje maknuti proci ono preko free sela ušao dva puta jednom ti jednom Gringl.. Gringl nabio 6000 kata sa bakljom + ostalog deffa ja probijem, sto se hr24 tiče samo su ti gore igrači zasluzni jer sam radi njih pao kad su ono oborili Vuleta velilčanstvenog jer da ga nisu oborili ti bi gore fasovao kao što i nisi mogao maknuti u top 10 nisi bio nikako.. ali neka nadam se opet negdje prilike da budemo komšije čisto da vidiš koliko ne znaš.

Isti ti momci koje si nabrojao, su kasnije dobili po ušima od mene i ekipe koja je ostala sa mnom na 24, a tu nisi mogao nabrojati na prste jedne ruke račune koji igraju.. Tako da ..


Samo piši Dinčiii, sad za mene pauzica, a ti mi najavi ako negdje dolazio sa svojim SPQR koji je prvenstveno se zvao Atilovci, kojeg si dobio preko imena moga računa ;) Pa pojavim se i ja, i ti dobiješ revanž, zar to nije fer ? Da me naučiš štogod, šta ću jadan ne znam sam ništa, odoh se pokriti ušima :(
 

Ayame chikako izumi

Active Member
Reaction score
31
Isti ti momci koje si nabrojao, su kasnije dobili po ušima od mene i ekipe koja je ostala sa mnom na 24, a tu nisi mogao nabrojati na prste jedne ruke račune koji igraju.. Tako da ..


Samo piši Dinčiii, sad za mene pauzica, a ti mi najavi ako negdje dolazio sa svojim SPQR koji je prvenstveno se zvao Atilovci, kojeg si dobio preko imena moga računa ;) Pa pojavim se i ja, i ti dobiješ revanž, zar to nije fer ? Da me naučiš štogod, šta ću jadan ne znam sam ništa, odoh se pokriti ušima :(

Pojma nemaš :D vidis sta ti kaze hahahaha nisi mogao mrdnut, a osvojio na kraju i igrao solo najveci acc hahahaha :oops::oops:
do kraja se svijet igra jbga, ko ima volje naravno :) al rijetki imaju volje za duge ratove osim tebe i jos par ljudi ovdje :cool:
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Jedan od istih tih momaka te deffo na ovom svijetu, pa mozes makar bit malo pristojniji ;)

Osman

Deffao si Luka5, ja sam tamo bio ispomoć momcima. A to se zove timska igra. I tvoje deffanje, i moja pomoć. Reci mi jesam li ja nešto slagao u ovim postovima gore za 24 ?

A tebi sam napisao na forum ovdje, ingame, jednu podužu objavu, međutim rekoše mi da ne igraš već 2 mjeseca.. Znači uradio si praktički ništa na ovome svijetu, nije se ni zakuhalo kad si otišao, i našao si se da pričaš o tome ko se treba poklopiti ušima , kada ti uradiš pola onoga što sam uradio, evo ne ja, već momci koji su igrali front na ovome svijetu, ja ću tebi reći bravo. Ali treba biti čovjek za to, a ti šta si pisao ovih dana, popišao si se na cijele Nimfe svojim riječima, pa se onda ispričavao. Ne ide to tako.

I da, igrao sam i na 27, a i ovdje sa nekima iz Revolucije na 24, kakve to veze ima ? Pleme nisam iskupljao ja, da jesam, bio bi malo drugačiji sastav, a ovdje sam došao na poziv Saše.. Tako da s članovima plemena, tj sastavom, nemam ništa, a sa svima sam fer i korektan odnos imao.. Ali sakrivanja po tuđim računima, i onda smradanja kada sve bude gotovo, umanjivanja nečijih djela, postignuća, doprinosa pobjedi, toga vala ne mogu, a to je upravo ono što si ti uradio.
 
Last edited:

Traminer

New Member
Reaction score
2
Deffao si Luka5, ja sam tamo bio ispomoć momcima. A to se zove timska igra. I tvoje deffanje, i moja pomoć. Reci mi jesam li ja nešto slagao u ovim postovima gore za 24 ?
Malo zahvalnosti samo nista vise posto rado preuzimas zasluge tog racuna :D

Jel se drugi dio odnosi na mene ili :?
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Malo zahvalnosti samo nista vise posto rado preuzimas zasluge tog racuna :D

Jel se drugi dio odnosi na mene ili :?

S obzirom da sam u 3 akcije na taj račun, ja obranu spremao i branio račun, i sada u ovoj noblanja, opet sve ja odradio , nije ni čudno. I opet kažem, nije mi problem kada vidim koliko se momci trude i pokrivaju, uče .. Hvala ti Osmane što si obnašao svoju plemensku dužnost.

Da, drugi dio se odnosi na tebe . https://prnt.sc/gnoaav - Jedna od sličica, pa se pronađi gore onda ..
 

Dr. Mladen Stojanovic

Active Member
Reaction score
7
Standardno od tebe, samo seres i pricas u prazno. Jbg culi smo da okupljas pleme za 31 pa smo se svi kolektivno dogovorili da cemo napustiti hr do ljeta, kad bude mjesalica radila
Eto posle toliko pokusaja, da ti ispunim zelju bar jednom da te ne iskuliram. Jel sad tvoj bijedni zivot iole svjetliji? :D
Sine, imas cisto pozdrav a za dalje mi se neda jer si previse glup. Tvoje "izjave" mi djeluju na Anela doktora, haman preslo ti od njega samo sto za njega vjerujem da maksuz "ispada glup" iz zajebancije
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Meni dosta, napisao sam i Osmanu šta sam imao, na fb ga nisu htjeli ubaciti u grupu , na shalomu ne igra, ne možeš doći do čovjeka. Eto sada sam ti fino napisao sve, da ne bude pričica okolo, ovo što si ti uradio je jednostavno fuj, uostalom piše sve gore.

Javim se opet pred zatvaranje svijeta, i ovo do sada pisanja je bilo previše.

Pozdrav i pivo za sve :D
 

Traminer

New Member
Reaction score
2
S obzirom da sam u 3 akcije na taj račun, ja obranu spremao i branio račun, i sada u ovoj noblanja, opet sve ja odradio , nije ni čudno. I opet kažem, nije mi problem kada vidim koliko se momci trude i pokrivaju, uče .. Hvala ti Osmane što si obnašao svoju plemensku dužnost.

Da, drugi dio se odnosi na tebe . https://prnt.sc/gnoaav - Jedna od sličica, pa se pronađi gore onda ..


Neigram nikako na racunu 20 dana a ne 2 mjeseca , nisam nesto plaho iskreno aktivan ni bio racun drze igor djuro elmo i indira.

Da to mi je puko čir jer se kurcite ovde na forumu a IMATE DIJELJENJE NAREDBI. Iskreno nisam imo namjeru da kazem za tog lika.

Toliko od mene :)
 

Transformer

Active Member
Reaction score
17
Cestitaj te ljudima i to je to ma da su kad je najbitnije imali naredbe , ali nema veze treba odvojit momke sa Shej tana koje ne volim , ali postujem i to nece umanjit nikako ono sto su uradili ovaj sv'jet svaka cast , takodje Sasi na odlicnom vodjenju , kao i Komunisti kojeg postujem i kapa do poda majstore , a Marko tebi svaka cast za odbrane sve nisam bio tu kad si nase kuco ali cuo sam posle nisam nista drugo ni ocekivo od tebe imo naredbe nemo nije samo hajd pa hajd , steta sto ne igramo vec duze vrijeme pogotovo mi sa sniper221 ali rl je bitni tako da nadam se da cemo dobit revans kad budemo imali vise vremena do tad samo pbe , ovi moj sto nastavljaju sretno i drzite se ali ja sam se oprostio davni dana igram tu rekreativno 1h u 2 dana
 
Last edited:

F*CK NORMAL

Active Member
Reaction score
47
Lijepo je bilo, lijepa borba. Ogroman respect neprijateljima, tako je to sad se pljujemo sutra smo zajedno. Ide sada jedna pauza, pa se vidimo nekad kasnije, nije zanimljivo osvajati vise, neka se sad malo Vedad izivi na prijateljima i otpisanim. :p

PS: sve najbolje ovima koji nisu jedinice Vedad bili, sad i ako odete jer je nimfo uzeo dominaciju na 3 kontinenta, nema se sta raditi jedino otezati zavrsavanju svijeta. Preokreta ne moze biti, da ne znam koliko se aktivnost poveca, jer se igra 3 konta v 1 kont, mat pozicija.

Lijep pozdrav
 
Top