Noblano prvo selo

DeletedUser

Guest
Hahahhaha a to mi se dogovorili da mu Pustimo da on nobla prvi pa da mi ne place :D
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
Da se moze hvalit kako ima nagradu za prvo selo. Steta sta ih nece imat vise od 5. :D
 

DeletedUser

Guest
Hahahahahha, pa to vidis kako ti meni mudro zboris :D

Zazalice on dan kad je poceo ovaj svijet da igra samo dok dodjem do njega :*
 

DeletedUser

Guest
Kada noblate vaše prvo selo komentarišite, ovo su vam puste priče :)
 

DeletedUser

Guest
Kada noblate vaše prvo selo komentarišite, ovo su vam puste priče :)

Hahhaha, ja kad budem tebe noblo onda cu da se hvalim, a ne ko vi da se brukate...Noblate selo od 300 bodova koje sam farmo danima, kako vas nije stid :D
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
Kakve mu koristi od sela s 400 bodova. Osim da se moze hvalit da je prvi noblao drugo selo,ako je ovo uopce za pohvalu..
 

DeletedUser

Guest
Hahahhaha nemoj molim te vise deniro pisati, da ti se smijem ne znam tacno ko si....
Ako moze on dignuti za 10 dana selo na 4k dneka dize, ako mu se daju pare neka daju...
Ja sam davno reko on nije los igrač, ali je 0 od covjeka, kad bude covjek moci ce biti jos bolji covjek :eek:ok:


I razmisli prvo dobro nego sto napises, svaki dobar igrač nece noblati bez pola nuke selo, a on da je imo off-a noblo bi jace selo.Naziv je dao da ga je rr zato sto mu je Majku opsovo a ja sam to selo farmo prije nego sto je noblo, tako da ostavite tu pricu izmedu sebe :*
 

eXeCute

Member
Reaction score
0
A ono unutra 500 trupa. :ludilo:

Steta sta mi nije u hramu,dobro bi mi doslo jedno selo tako prazno.
Stvar je u tome sta on sada pomocu jednog sela mora dizat i radit vojsku u dva.
Rade je mogao ic prema nuki i trainu,i uzet jace selo kada se razviju..

Ali da,kao sto je Anel rekao,i dalje stoji to da je on dobar igrac,samo mora poradit na sebi malo.
 
Last edited:

Toni

Active Member
Reaction score
11
A ono unutra 500 trupa. :ludilo:

Steta sta mi nije u hramu,dobro bi mi doslo jedno selo tako prazno.
Stvar je u tome sta on sada pomocu jednog sela mora dizat i radit vojsku u dva.
Rade je mogao ic prema nuki i trainu,i uzet jace selo kada se razviju..

Ali da,kao sto je Anel rekao,i dalje stoji to da je on dobar igrac,samo mora poradit na sebi malo.

Nemoj sad pretjerivat..
I za tog 1 plemica s vojskom kojom ima mu je 3 dana trebalo :hahaha:
 
Top