Noblano prvo selo

Toni

Active Member
Reaction score
11
Jel znate da CROWS I WALL na svom forumu imaju temu '' PIJANE PRICE '' a jarane subotom svi u kuci i farmaju, hej kako su oni meni vrh :D

Daj krenite na mene, evo cekam vas . :D Jel vam treba jos da zacepite ili?

uvik si govoria da za top 3 treba aktivnosti,ako nas po 2-3 na racunima ovisi,farma stalno,koliko bi ti onda treba ako farmas sam...
pardon kupujes pb sam,za farmanje ti damo tutorial da naucis sta je to :hahaha:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Ja se ispričavam nisam znao što sam pisao, naime napio sam se od tuge jer mi barbari i osmicevic sve pokupiše dok sam farmao u subotu navečer, tek me sad pijanstvo prošlo
 

DeletedUser

Guest
svi vi voli te samo da pricate :DDD
Osmicevic sta ja znam,bezveze uzeto selo i tjt.. moglo je se i bolje bacanje plemica... sta jos i bezveze se pare daju za PB kao sto radis :D
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
svi vi voli te samo da pricate :DDD
Osmicevic sta ja znam,bezveze uzeto selo i tjt.. moglo je se i bolje bacanje plemica... sta jos i bezveze se pare daju za PB kao sto radis :D

Nije pricanje,nego realno gledano..
Milja je kod nas ofarmana tako da ne pricamo samo...
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahah dok cu ja sutra prekostura imati trece selo ti farmeru imas jos jednu :D ajde oladi :D
fkt si naporan, evo ELITE SLO covjek je prvi pa ja drugi :3
ofarmao MILION RESA, A VIDI STA JE UZEO? ne kuzis ti neke stvari Toni, a bio sam dobar dok sam sa vama :D
opet, jos jednom dokazao, osmicevic udje u pleme koje zeli.. :D najgotivnije pleme do sada barbari kako igram ovu igru.. :D i da eto nisam jedini sa malim selom tako da :)
i da, jedva cekam da dodjemo u sukob a to je jos malo vjeruj mi :)
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
hahahah dok cu ja sutra prekostura imati trece selo ti farmeru imas jos jednu :D ajde oladi :D
fkt si naporan, evo ELITE SLO covjek je prvi pa ja drugi :3
ofarmao MILION RESA, A VIDI STA JE UZEO? ne kuzis ti neke stvari Toni, a bio sam dobar dok sam sa vama :D
opet, jos jednom dokazao, osmicevic udje u pleme koje zeli.. :D najgotivnije pleme do sada barbari kako igram ovu igru.. :D i da eto nisam jedini sa malim selom tako da :)
i da, jedva cekam da dodjemo u sukob a to je jos malo vjeruj mi :)

ajd kad se tako hvalis da si milju ofarma
otvori svoje nagrade :hahaha:

dok ti spremas plemica 2 dana ,ja cu imat spreman train
pazi to selo,da ne ostanes ubrzo bez njega :ludilo:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
ajd kad se tako hvalis da si milju ofarma
otvori svoje nagrade :hahaha:

dok ti spremas plemica 2 dana ,ja cu imat spreman train
pazi to selo,da ne ostanes ubrzo bez njega :ludilo:


ti samo pricas stvarno :) nista vise
 
Top