Odjeci rata ROYAL-WANTED (SPAM)

Status
Not open for further replies.

Kenta

New Member
Reaction score
0
Ne izdrzah da se ne javim
:(
Ali se necu mijesati u prepirku.
Zelim prije svega da zahvalim i cestitam komplet ekipi ROYALA-a na pobjedi koja lagano dolazi.
Bilo je lijepo druziti se i igrati sa komplet ekipom ekipom.
Zatim, cestitke i protivnicima WANTED-u i RB-u i to od srca.
I hvala im sto su pruzili dostojan otpor, bila je milina igrati sa takvim igracima.
Vjerovali ili ne, volio sam kad mi neko presjece train, to je budilo moju tvrdoglavost
;)
Toliko od mene (i ovo je previse)
Srdacan pozdrav
P:S: Namjerno nisam htio nabrajati imena - da se ko ne naljuti
 

DeletedUser

Guest
Ne izdrzah da se ne javim
:(
Ali se necu mijesati u prepirku.
Zelim prije svega da zahvalim i cestitam komplet ekipi ROYALA-a na pobjedi koja lagano dolazi.
Bilo je lijepo druziti se i igrati sa komplet ekipom ekipom.
Zatim, cestitke i protivnicima WANTED-u i RB-u i to od srca.
I hvala im sto su pruzili dostojan otpor, bila je milina igrati sa takvim igracima.
Vjerovali ili ne, volio sam kad mi neko presjece train, to je budilo moju tvrdoglavost
;)
Toliko od mene (i ovo je previse)
Srdacan pozdrav
P:S: Namjerno nisam htio nabrajati imena - da se ko ne naljuti


Ljudina kao i uvijek cestitam brate :pivo:
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Ja sam pogrijesio sto sam se posvadjao sa nekim ljudima, ali ti ljudi su me iznevjerili , mislim na tebe sasa.
Tebi hvala na ovakom misljenju o meni, i sto se tice nase svadje svako ima svoj zuti trenutak. A moj je bio sto si podjelio sela zbog kojih nocima nisam spavao. Ali sve je to proslo.

Sto se tice putka i pristalica, neka pricaju sta hoce al' svoj su obraz izgubili.
Kbasher ja nigdje nisam rekao da je putko los igrac, nego da je los covijek ali takodje da bez onih koji nisu u "eliti royala" nebi mogao ni nm pobjediti a kamoli sta vise.


Naravno vidio sam ko je pravi covijek posle ovog svega. I neki ljudi ne trebaju vise nista da komentarisu druge i slicno , jer su svoj obraz izgubili na ovoj desetci.


Andy , didi, pajke, sasa, migaroooo <333 .. Zivili vi meni :pivo:

I da putko, svaka tebi cast mozes ti osvojiti svijet i biti dobar igrac.
Ali vodja kao David i Andy nikada biti neces. Treba se znat ponasat i druzit sa ljudima . Zivili.

Ovo je moj zadnji post na ovu temu i ovaj svijet.

Ziv i zdrav ti meni bio, naravno i vi ostali :D Ja jos hr12 zavrsim i gotovo, a i tu su nam putevi isti mico ;)
 

DeletedUser

Guest
Moj savjet ti je da dodas covjeka na skype cuj se s njim campo par dana vidjeces kakav je to covjek ovo na forumu ne dokazuje kakvi su ljudi prvi ti ces doci ovdje da izvuces zivce protivniku jesam li upravu ?


Takav je asterix dusa je od covjeka ovdje dodje samo da povuce zivce nekome i to je to .

Ali moj savjet vam je svima da se ne prepirete vec da lijepo cestitate jedni drugima,nikad ne znas hoces li sutra zaigrati s nekim clanom wanteda ili royala.Ja nakon hr10 igram s nekim clanovima royala i to su ljudi kao i wantedovi clanovi .

Zato nikom ovo prepiranje ne treba.

Tebe znam i to vrlo dobro i sve najbolje o tebi mislim.
a za razgovor sam uvjek spreman naravno rekao sam i sa bilo kim da igram.
Jedino sto bi nam bilo pametan sastaviti ove dvije ekipe i nabubati neke strance na nekom stranom serveru gdje se igra i samo igra bez prepirke tako se i bolje upoznamo. Naravno netreba zanemariti ni ovaj naš jedini prezivjeli server.

Znači za sad odmaram od ovog servera neko vrjeme ali ako budete iskupljali ekipu za recimo tw.net samo zovite tu sam uvjek.
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Da, sav si se pretrgao trudeći se da joj se ispravi nanesena nepravda. Da si se samo upola potrudio koliko se trudiš i zalažeš za Migu i Miću, ona bi sad igrala u Wantedu.
Nego, da te pitam, što se tebe tiču odnosi van tvog plemena i kako će ih drugi rješavati, nemate li dovoljno svojih "drugarskih" problema u vlastitom dvorištu?

Evo da ja tebi mrky otklonim problem oko isabele, vidim da te muci taj problem tvog duala. Isabela nije izbacena iz wanteda jer je spijun, iako je gotovo sve vodilo u tom smjeru. Nikad nismo 100% dokazali je ili nije, iako po inf nasih prijatelja sa drugih svijetova gdje igra/la ili neznam sta vec ne, je okarakterizirana kao špijun.

Isabela je Mrky izbacena zbog sitnih laži i brbljavosti. Primjer napise: Ja nepricam sa nikim iz Royala osim sa Mrkyem. Nakon pola minute kopira razgovor sa kentom. Mislim wtf. Ako pricas, pa sta to je normala da se ljudi druze, sto lazes gluposti? Takve gluposti samo su isle na ruku atmosferi koja se oko nje gomilala tjednima. Po nekim nasim sobama bilo je ljudi iz Royala, nikad nitko nije spomenuo bilo kakvu inf. Neznam spidi je bio kod nas u jednoj sobi, pricali smo opcenito, tko je kakav igrac pa sve do toga tko sta radi u zivotu itd.
Onda dosta dugi period do samog trenutka kad je izbacena jednostavno je nestala sa skypa. Od osobe koja je bila komunikativna, odjednom se pretvorila u duh. Obrazlozenje Avantura joj neda da prica ??? Taj isti je i prokazivao Disi da je spijun. :p

Stoj mi dobro :) Nadam se da sam pomogao oko dileme zasto je izbacena.
 

DeletedUser

Guest
Oke ako si ti prazan onda uredu nastaviču da pušem u prazno.
Neznam zašto sam te toliko iritirao pa nemozeš izdrzati da nešto netresneš ovdje protiv mene.
Nisam bio toliko bezobrazan prema tebi koliko si ti mene izazivao i omalovažavao.

Ako ti mislis da sam prazan slobodno nastavi puvati ...niko ti ne brani ..niti si me iritirao niti te dozivljavam kao nesto ...takvi kao ti su samo prolaznici na koje se ne obazirem ..trenutno si tu na iducem svjetu se necu ni sjecati ..:)
a kako ti meni pisao tako ja tebi ..pa nemas vagu da vagas da bi znao koliko si bezobrazan prema nekom ili mozda imas ..

Mozda nisam ostavio toliki utisak tebi na boišti sa napadima ali nisam ni mogao da ti pokazem koliko znam a moguče i da neznam puno.
Imao sam sasvim drugi zadatak tokom čitavog svjeta tebi nevaljam travki nevaljam i još nekim pojedincima dok sam nekim ljudima ipak bio od koristi mozda manje mozda više igrao sam sa nekim igračima o koima si ti samo slušao bajke i zelio da budeš kao oni njima sam bio dobar ti si imao tu sreču da igraš protiv njih i svaki put si dobio iza ušeta.

covjek kad te slusa rekao bi jebote koji igrac , sa samim profesionalcima si igrao , ne znam jeli preko njih pokusavas da tebi rejting raste ili da poplasis nekoga sa tim nekim iz bajke ...:ludilo:

e da je tebi znati s kim sam ja igrao ... :))

Fino i po stoti put ti kažem ja sam nešto što ti nikad nečeš biti i nemožeš ni zamisliti ko sam i kako funkcionišem zbog čega igram ovu igru i kako je uopšte igram neki znaju moj pravi kvalitet pa zbog toga me zovu da igram sa njima nadam se da sam za njih opravdao svoje uloge dok si ti brate moj samo jedna mrlja u kamari mrlja protiv koji sam igrao i ništa od njih nisam naučio baš ništa.

pa bas me i ne zanima ko si i sta si ..takvi kao ti me najmanje zanimaju , drzi se ti "onoga cije ime ne spominjemo" , da se spustis na zemlju mozda i ti nekad skontas zasto ja ili cjeli wanted igra...i cilj igre ..ali kad bi bilo sto bi bilo ...

Od svi drugi protiv koji sam igrao sam izvukao neke jako dobre pouke (nemislim o sjeckanju plemiča ili slanju treina....) ja pričam o nečemu što ti nemožeš dohvatiti koliko god se istezao i stolica pod noge stavljao. Ako želiš da skontaš suštinu ovog svega što sam naškrabao čitaj izmedzu redova (ne samo bukvalno izmedzu redova tu nema ništa)

mozda i ti nekada skontas sta si htjeo reci ..ali nije ni bitno i ne vjerujem da siroke mase zanima to ...

Drag si ti meni mrljico moja.

kao sto rekoh nije bitno sta mi kazu vec TKO mi kaze .. neka si ti ziv , zdrav i brz na noge...
 

DeletedUser

Guest
Ako ti mislis da sam prazan slobodno nastavi puvati ...niko ti ne brani ..niti si me iritirao niti te dozivljavam kao nesto ...takvi kao ti su samo prolaznici na koje se ne obazirem ..trenutno si tu na iducem svjetu se necu ni sjecati ..:)
a kako ti meni pisao tako ja tebi ..pa nemas vagu da vagas da bi znao koliko si bezobrazan prema nekom ili mozda imas ..



covjek kad te slusa rekao bi jebote koji igrac , sa samim profesionalcima si igrao , ne znam jeli preko njih pokusavas da tebi rejting raste ili da poplasis nekoga sa tim nekim iz bajke ...:ludilo:

e da je tebi znati s kim sam ja igrao ... :))



pa bas me i ne zanima ko si i sta si ..takvi kao ti me najmanje zanimaju , drzi se ti "onoga cije ime ne spominjemo" , da se spustis na zemlju mozda i ti nekad skontas zasto ja ili cjeli wanted igra...i cilj igre ..ali kad bi bilo sto bi bilo ...



mozda i ti nekada skontas sta si htjeo reci ..ali nije ni bitno i ne vjerujem da siroke mase zanima to ...



kao sto rekoh nije bitno sta mi kazu vec TKO mi kaze .. neka si ti ziv , zdrav i brz na noge...


Eto ja pokušam da izgladim situaciju a on opet napada.
Nisam nikad rekao da sam super igrač.
Ja sam običan igrač koji igra iz zadovoljstva i igra za pleme i raju u plemenu.
E sad tvoj problem što ti neznaš za šalu i prepucavanje, pa mi sad teško povjerovati u ono što Andy kaže da si oke.
Ali eto Andy je to pa ču ostati u nadi da če mo nekad ipak pročaskati o nečem a da se neprepiremo.

E sad bio ja Krigerova pristalica ili ne nije bitno ali nije uredu da nekog nazivate putko ma kakav on bio.
Meni je bio vodza kao i jos neki od njih tako da sam slijedio njihove upute iradio kako oni kazu sto se nakraju ispostavilo uredu.
Kada je rat počinjao medzu nama busaliste od nekakve sile a kod nas je bilo čak i oni koji su se plašili rata sa vama i nisu imali nimalo vjere u ovo što se desilo. Pitam se zasto pa naravno svi su vas okarakterisali kao dream tim mozda i jeste a mozda i niste, da ste znalci o ovoj igrici jeste skidam kapu zato je nama ova pobjeda tako slatka jer smo pobjedili favorita. A bili ste favoriti u svačijim očima pa čak i u mojim.

Drug ako ipak zeliš kulturan i normalan razgovor slobodno se javi na pp da ti dam svoj skajp mozda se oboica iznenadimo.
 

isabella

Member
Reaction score
21
Evo da ja tebi mrky otklonim problem oko isabele, vidim da te muci taj problem tvog duala. Isabela nije izbacena iz wanteda jer je spijun, iako je gotovo sve vodilo u tom smjeru. Nikad nismo 100% dokazali je ili nije, iako po inf nasih prijatelja sa drugih svijetova gdje igra/la ili neznam sta vec ne, je okarakterizirana kao špijun.

Isabela je Mrky izbacena zbog sitnih laži i brbljavosti. Primjer napise: Ja nepricam sa nikim iz Royala osim sa Mrkyem. Nakon pola minute kopira razgovor sa kentom. Mislim wtf. Ako pricas, pa sta to je normala da se ljudi druze, sto lazes gluposti? Takve gluposti samo su isle na ruku atmosferi koja se oko nje gomilala tjednima. Po nekim nasim sobama bilo je ljudi iz Royala, nikad nitko nije spomenuo bilo kakvu inf. Neznam spidi je bio kod nas u jednoj sobi, pricali smo opcenito, tko je kakav igrac pa sve do toga tko sta radi u zivotu itd.
Onda dosta dugi period do samog trenutka kad je izbacena jednostavno je nestala sa skypa. Od osobe koja je bila komunikativna, odjednom se pretvorila u duh. Obrazlozenje Avantura joj neda da prica ??? Taj isti je i prokazivao Disi da je spijun. :p

Stoj mi dobro :) Nadam se da sam pomogao oko dileme zasto je izbacena.

Svijet 10 je prvi svijet koji sam pocela igrati i to dobro znas, takodjer nisam tajila da kontaktiram s Mrkeyom i Kentom i nase pisanje nije bilo toliko interesantno da se trebalo kopirati bilo kome a kad pises da sam toliko komunikativna zasto ste me prozvali da ne komuniciram dovoljno s vama u skype sobi!!!!
Optuzili ste me zbog promijenjvih IP adresa jer ste smatrali da sam Krigeru dala pass od acc Dektiva a niste provjerili da i to postoji hahha s time da s Krigerom nikad nisam bila u kontaktu do dolaska u Royal.
Povrijedili ste me svojim postpkom ali oprostila sam vam, a sto se tice mog famoznog nestajanja s skype!!!Nebi nestala da me niste izbrisali iz kontakata, samo me Disa nije izbrisao i svaka mu cast sto mi se izvinio i priznao da ste pogrijesili ali kasno.
Svaka cast Mrkeyu sto me je doveo za duala i Krigeru koji je to dopustio jer imam prilike igrati u odlicno organiziranom plemenu s najboljim igracima servera.
 

DeletedUser

Guest
Svijet 10 je prvi svijet koji sam pocela igrati i to dobro znas, takodjer nisam tajila da kontaktiram s Mrkeyom i Kentom i nase pisanje nije bilo toliko interesantno da se trebalo kopirati bilo kome a kad pises da sam toliko komunikativna zasto ste me prozvali da ne komuniciram dovoljno s vama u skype sobi!!!!
Optuzili ste me zbog promijenjvih IP adresa jer ste smatrali da sam Krigeru dala pass od acc Dektiva a niste provjerili da i to postoji hahha s time da s Krigerom nikad nisam bila u kontaktu do dolaska u Royal.
Povrijedili ste me svojim postpkom ali oprostila sam vam, a sto se tice mog famoznog nestajanja s skype!!!Nebi nestala da me niste izbrisali iz kontakata, samo me Disa nije izbrisao i svaka mu cast sto mi se izvinio i priznao da ste pogrijesili ali kasno.
Svaka cast Mrkeyu sto me je doveo za duala i Krigeru koji je to dopustio jer imam prilike igrati u odlicno organiziranom plemenu s najboljim igracima servera.

Eto ja nisam ni znao da si igrala sa nama. Niti me zanimalo sa kim igram svi mi isti pa i ti.
Ko zna da su mozda i oni prešli kod nas mozda bi imali isto misljenje haahahahah
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Pa dobro moram li ja slikat gdje ti pises da sa nikim nekomuniciras iz Royala osim sa Mrkyem ? Vidis sitne lazi, a bezveze :zid:
Isto kao i ovo sad novo objasnjenje zasto te nestalo sa skypa... :p
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
Ništa što vi kažete neće promjenit činjenicu da je kriger sa još par ljudi u vodstvu doveo royal do pobjede,da nije bilo njegovog vodstva tko zna gdje bi royal sada bio,sjećam se šta je radio Robiladu,pa onda ivani onoj,kako je sa neyi-em probijao kroz crvene..ma da se ne priča puno,svi spominjete "lošu stranu" (a svako ima svoju) a niko ne priča o njegovim kvalitetama,vi ste samo malo "ljubomorni" što ste od "njeg" izgubili..ma šta kažete i to će bit činjenica.

ovo je kbap lijepo napisao :)
 

DeletedUser

Guest
Generalno gledajuci moze se izvuci jedan jako smijesan zakljucak:
Wanted vodstvo ima pravo da izbacuje svoje igrace zbog onog ili ovog razloga kao navodno nedostatak komunikacije(?1) ili razgovora sa Royalovcima...
Royal vodstvo ne daj Boze da uradi isto, cak i kad ovi prozivaju svoje vodje da su budale ili da im uopste nisu ni vodje, jer kakvi su to ljudi onda ovi iz vodstva ? Strasno

O karakteru tih izbacenih lako se moze dovesti zakljucak po njihovim postupcima.
Dok su bivsi Royalci istog trena poceli sa teskim vrijedjanjem i provokacijama kao i cistim lazima na vanjskom, Isabela je, bez ijednog loseg komentara, jednostavno presla na drugi nalog u protivnicko pleme i osvetila se na ispravan nacin - noblajuci Wanted.

Njoj svaka cast, a mislim da je svima jasno o kakvim se uporednim karatkerima radi ovdje.
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Generalno gledajuci moze se izvuci jedan jako smijesan zakljucak:
Wanted vodstvo ima pravo da izbacuje svoje igrace zbog onog ili ovog razloga kao navodno nedostatak komunikacije(?1) ili razgovora sa Royalovcima...
Royal vodstvo ne daj Boze da uradi isto, cak i kad ovi prozivaju svoje vodje da su budale ili da im uopste nisu ni vodje, jer kakvi su to ljudi onda ovi iz vodstva ? Strasno

O karakteru tih izbacenih lako se moze dovesti zakljucak po njihovim postupcima.
Dok su bivsi Royalci istog trena poceli sa teskim vrijedjanjem i provokacijama kao i cistim lazima na vanjskom, Isabela je, bez ijednog loseg komentara, jednostavno presla na drugi nalog u protivnicko pleme i osvetila se na ispravan nacin - noblajuci Wanted.

Njoj svaka cast, a mislim da je svima jasno o kakvim se uporednim karatkerima radi ovdje.

Pazi vamo Sun Tzu. Kad covjeka optuze za spijuniranje normalna reakcija je:

a) Dobro, nista pozdravljam vas odoh u protivnicko pleme da dualiram
b) Kome ti govoris da je špijun alo !? DA sam ja šijun, kako vas sram nije, koliko sam ulozio u acc u pleme !?

Vidis Sun Tzu tebi je odgovor A, meni je odgovor B. Meni reakcija sve govori, drugo je sto si se ti okruzio i napunio prebjezima pa nevidis razlike. Sretno u lovu na spijune ;)

p.s Evo ponovit cu drugi put. Gdje ti je scapa nestao iz zahvale???
 

DeletedUser

Guest
vidis AT ove ljude pod A ja rado primam sebi u pleme, ove pod B sa zadovoljstvom ostavljam tebi pa se ti igraj snjima :)


PS zar administratori smiju da mjenjaju/smisljaju svakakve nadimke na vansjkom, onih kojih su ih porazili ingame?
I kako onda, pod tim okolnostima, administratori ocekuju da im ja dam interviu kao vodja plemena koji je zatvorio svijet ?
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Vidis ja cu stvarno radije zaigrat sa ljudima pod B, cak i kad sam procitao zadnji komentar od Rube zaigrao bi i sa njim, a ti mozes komodno zapocet neki novi svijet sa ljudima pod A, vjerujem da bi daleko dogurao. :glazba:

Cuj ti mene porazio....Eto stavljas sebe ispred plemena, tako se i rijesavas malobrojnih orginalnih ljudi iz vlastitog plemena stavljajuci sebe u kontekst pobjeda. Ako imas kakvu primjedbu siguran sam da znas adresu na koju se mozes zaliti :)

p.s idalje nema odgovora na jednostavno pitanje, gdje je nestao scapa iz tvoje zahvale zasluznima???
 

DeletedUser

Guest
vidis AT ove ljude pod A ja rado primam sebi u pleme, ove pod B sa zadovoljstvom ostavljam tebi pa se ti igraj snjima :)


PS zar administratori smiju da mjenjaju/smisljaju svakakve nadimke na vansjkom, onih kojih su ih porazili ingame?
I kako onda, pod tim okolnostima, administratori ocekuju da im ja dam interviu kao vodja plemena koji je zatvorio svijet ?

ako je tebi ovo jednina onda si kratkovidan ili nepismen ;)

uglavnom ne odgovaram provokatorima ali eto bar jedan izuzetak

bez brige zalba je upucena na adresu iako svi znamo da nema tu neke vajde ;) zato je kriger zavrsio sa hr sereverima, a onima koji zele da nastave sa adminwarom zelim svu srecu i zivce ovog svijeta :D
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top