opcija 1vs1 i njene postavke

DeletedUser

Guest
evo
nakon 3 stranice ove teme
mogu lagano da zakljucim bar jedno sa cim se vecina slaze

da uvedjenje te opcije u regularne svjetove mozda ipak nije dobra

ok
onda nebih je trebalo postavljati u regularne

a i dalje sam za tu opciju kao sto sam gore naveo
da se omoguci posebna mapa poseban racun i odabir velicina racuna
neznam pozicija
prazna sela
....
..


tako nekako,a sad broj sela na početku i njihov izgled,limit plemića udaljenost,barbarska sela sve je to pitanje što i kako napravit,jer nije isto kad kreneš sa selom od 100 bodova,izgrađuješ ga mjesec dana dok ne uzmeš drugo,farmaš itd. sve je to dio igre....dali to izbaciti kad se ubaciš u 1vs1 natjecanje,po meni da, ovo bi bilo čisto ratovanje pa što bude,isto kao što disa kaže 100sela na 100sela pa ako su igrači podjednaki sa podjednakom aktivnošću stvarno nikad kraja,da se stavi brzina 5 onda opet ne smiješ otić spavat jer će te protivnik uništit-jedino da na svakom accu igra 4-5 igrača pa da su doslovno 24/7 prisutni-što onda svakako nije 1vs1,pak da se stavi brzina 200 i da se odigra par sati i gotova priča vjerovatno bi ispalo preskupo.....definitivno puno rupa,ali zašto ne probati,a i da njemcima pošaljemo prijedlog pa ako ga prihvate zašto da ga ne testiramo :ludilo:
evo izazivam gsjebaca na dvoboj....naravno u :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Pomeni je ideja stvarno fantasticna.
Svaka cast skidam kapu...

Samo bi morala malo da se razradi ideja oko svega,da se dobro uvidi u neke stvari i td...
Evo neko moje misljenje da bacim...

Opcija 1 vs 1 vazi za clanove koji su u ratu,znaci jedno pleme je OBJAVILO rat drugom plemenu,onda tek jedan igrac,moze iz suprotnog plemena da objavi izazov 1 vs 1.
Opcija takodje vazi za igrace koji NISU pod napadima...(bar 24 sata recimo)

Recimo trka da traje 7 dana,da se vojska gradi mnogo brze,recimo speed 5(lupio sam sada).
Da se pre ove opcije objave 1 vs 1 uvedu pravila(primer)
*Igramo u 3 sela
*Igramo u 5 sela
*Igramo u 10 sela i td...(izazivac bira koliko sela,a odranioc je taj koji ce da prihvati taj izazov ili nece-to je njegova odluka).
Da se pre te fer bitke uvedu sela koja bi posle te trke bila oduzeta i bila pripojena igracu koji je pobedio.
Tako sto recimo igrac koji izaziva,ako izazvan prihvati izazov u toliko i toliko sela,izazivac stavi kordinate koja sela bi hteo da uzme isto tako i izazivac,ili jos prostije server to sam odradi,znaci random.
I tek nakon nekih uveta trka 1 vs 1 pocne.

Igra bi recimo pocela na nekom svetu gde ima po recimo 100 sela.
Na pocetku imas 24 sata da odlucis koja ce ti biti off,a koja deff sela i kako ce ona izgledati.
Posle 24 sata server sam stavlja vec napravljenu vojsku u njih i natecanje krece...
Kasnije kao sto sam rekao,kad bi se ta vojska ispucala morali bi da gradite(tu bi se vec pokazala aktivnost).
Da se regulise broj plemica(ogranici) da recimo bude 200-300 plemica,to je po meni i suvise nego dovoljno(za 7 dana...)


Eto to je moja ideja,da se prikacim na ovu temu :eek:k:

misli da ova tvoja ideja potvrdjuje slicnoscu rubo i starcevica

cak jako dobro si to zamislio sa vojskom da se gradi brze

samo ovo vremensko ogranicenje za zavrsetak
to bih ipak isao na postotke
70% 30%

evo sv3 se zavrsio prije i jedinice i dvojke

pa zato bih dao da se kraj odredi po postotcima izgubljebog racuna

po meni dosta problema bih stvaralo to da me netko izazove a ja sam vec pod napadima i naravno racun mi je dosta porusen
zid,okupljaliste,farme..
i za to treba dosta vremena
misli da zbog toga dosta njih nebih moglo da prihvati

zbog toga bih puno bolje bilo
dobijanje nove karte i da se samo prekopira oba racuna (kao novi sv i sami na njemu) na taj novi sv
tako i sve gore sto je navedeno
dobivanje gotovih sela(prazni,punuh)....
sa tim bih se moglo izbjeci puno ovih nedoumica
npr
ja imam namjeru izazvati borisa
pa prije nego se ga izazovem sa svojim plemenom ga napadam konstantno sve dok se ima nuka
a kad se istrose nuke onda ga pozvati znajuci da je nacet
ili tipa
pa imas veci racun

ova brzima mi se svidja jos da je auto gradnja vojske po svojim postavkama
sa tim bih se izbjeglo,smanjila razlika u aktivnosti
ja mogu i jesam cijelu godinu na plemenu i imam pristup plemenu u svako doba dana
dok neki i nemaju pristup na radnom mjesti
 

DeletedUser

Guest
tako nekako,a sad broj sela na početku i njihov izgled,limit plemića udaljenost,barbarska sela sve je to pitanje što i kako napravit,jer nije isto kad kreneš sa selom od 100 bodova,izgrađuješ ga mjesec dana dok ne uzmeš drugo,farmaš itd. sve je to dio igre....dali to izbaciti kad se ubaciš u 1vs1 natjecanje,po meni da, ovo bi bilo čisto ratovanje pa što bude,isto kao što disa kaže 100sela na 100sela pa ako su igrači podjednaki sa podjednakom aktivnošću stvarno nikad kraja,da se stavi brzina 5 onda opet ne smiješ otić spavat jer će te protivnik uništit-jedino da na svakom accu igra 4-5 igrača pa da su doslovno 24/7 prisutni-što onda svakako nije 1vs1,pak da se stavi brzina 200 i da se odigra par sati i gotova priča vjerovatno bi ispalo preskupo.....definitivno puno rupa,ali zašto ne probati,a i da njemcima pošaljemo prijedlog pa ako ga prihvate zašto da ga ne testiramo :ludilo:
evo izazivam gsjebaca na dvoboj....naravno u ::pivo:pivo:

da ja sam definitivno samo za rokanje
tj samo da se ratije u toj opciji da se nezamara sa farnanjem,gradnjem sela....

a i mislim da pocetak treba biti najmanji racun od 100 ili vise sela
a brzinu hm
bila bih realna x2
jer tu se trazi samo da se potucemo
i da sto prije vojska bude(tko ce cekati 2 tjedna :))

a izazov
paz sta si rekao...
naponema za tebe
ja sam preko cijele godina na plemenu i u svako vrijeme dana imam pristup a nocna sam ptica
zapamtio sam te rubo i cekat cu te
ali
na pivi :eek:ok::pivo:
 

Jobube

Member
Reaction score
0
e gle moze se to i u normalne svijetove ubacit.. samo malo regulative..

kao sta ste vec naveli imali bi izbor prihvatit il odbit ponudu opcije 1vs1

-al bi bilo dobro da se recemo ta opcije moze koristit samo protiv igraca u protivnickom plemenu.. tj u onom s kojim ste u ratu.

-da naprimjer ponuda kad se posalje stoji 14 dana..tako da se dade prilika onome koi se izaziva da oporavi svoju vojsku te da prihvati dvoboj kad got hoce...

- da se naprijmjer izazov moze slati jednom mjesecno i recemo samo 2 puta jednom istom igracu ukoliko jedan igrac pobjedi drugog 2 puta nesmi ga vise napdat.. il ak je 1-1 retultat onda se moze dvoboj opet desit..

- nema nikakvih kazni po selima.. samo sela koja osvojis tvoja su.. a kazna porazenome je da nemore recemo nikoga izazivat 2-3 miseca.. a pobjednik dobije neke bonuse... npr moze odmah drugog izazivat... il mu se skrati vrijeme izazivanja iduceg...

- samo se igraci koji su u dvoboju mogu napadat.. znaci niko ih vanka nesmi suportat i napdat.

- uvest omjer koji se smije napadat. recemo ono nesmi igrac bit veci 20% od protivnika.. tj triaju bit u nekim slicnim bodovima.

-Nemsije se borit igrac s premiumom s igracom protiv premiuma...

i tak jos dosta detalja


zamislite scenari da izbije rat... te bude recemo pleme 40 vs40 .. i sad se svi 40 pocipaju jedan protiv drugoga.. bilo bi stvarno zanimljivo.. ono.. volio bih probat
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Kazem ideja je fantasticna,samo treba detalje dobro razmotriti i staviti takve postavke da svima bude dobro(treba vremena i svega,al mislim da bi se isplatilo) :pivo:
 

DeletedUser

Guest
e gle moze se to i u normalne svijetove ubacit.. samo malo regulative..

kao sta ste vec naveli imali bi izbor prihvatit il odbit ponudu opcije 1vs1

-al bi bilo dobro da se recemo ta opcije moze koristit samo protiv igraca u protivnickom plemenu.. tj u onom s kojim ste u ratu.

-da naprimjer ponuda kad se posalje stoji 14 dana..tako da se dade prilika onome koi se izaziva da oporavi svoju vojsku te da prihvati dvoboj kad got hoce...

- da se naprijmjer izazov moze slati jednom mjesecno i recemo samo 2 puta jednom istom igracu ukoliko jedan igrac pobjedi drugog 2 puta nesmi ga vise napdat.. il ak je 1-1 retultat onda se moze dvoboj opet desit..

- nema nikakvih kazni po selima.. samo sela koja osvojis tvoja su.. a kazna porazenome je da nemore recemo nikoga izazivat 2-3 miseca.. a pobjednik dobije neke bonuse... npr moze odmah drugog izazivat... il mu se skrati vrijeme izazivanja iduceg...

- samo se igraci koji su u dvoboju mogu napadat.. znaci niko ih vanka nesmi suportat i napdat.

- uvest omjer koji se smije napadat. recemo ono nesmi igrac bit veci 20% od protivnika.. tj triaju bit u nekim slicnim bodovima.

-Nemsije se borit igrac s premiumom s igracom protiv premiuma...

i tak jos dosta detalja


zamislite scenari da izbije rat... te bude recemo pleme 40 vs40 .. i sad se svi 40 pocipaju jedan protiv drugoga.. bilo bi stvarno zanimljivo.. ono.. volio bih probat

ovo što jobube piše dobro izgleda,ali opet mi nekako vuče na alat kojim bi se koristilo pleme,znači slično kampovima,ako netko baš želi s nekim opciju 1vs1 onda da bi se to ostvarilo (znači ne gledaju se posljedice toga,pa tko će izvuć neku korist,već šora i tko je poražen poražen je tko je pobjednik pobjednik i gotovo nema prije i poslje toga)bi se moralo napravit zasebni svijet,mapu, nazovite to kako hoćete, di postoje samo 2 igrača i di se oni šoraju
 

DeletedUser

Guest
Kazem ideja je fantasticna,samo treba detalje dobro razmotriti i staviti takve postavke da svima bude dobro(treba vremena i svega,al mislim da bi se isplatilo) :pivo:

naravno da bih se isplatilo

sad gledam sve prijedloge
ima dosta dobrih
a ako bih se jos koji prijedlog stavio
dalo bih se postaviti u konacnici kako bih izgledala ta opcija
naravno sto vise to bolje

:kokice:
 

DeletedUser

Guest
Mislim da je OK sto si napisao, samo da se to odvija na jednom serveru, posto je ideja nova mislim da nece jos doci u obzir kod Njemaca, jos kad bi se igralo 1vs1 svatko na drugom serveru, nebi bilo kraja :), ali vrijedi pokusat kod NJemaca progurat ideju.

ma ja samo kažem da otvorimo tu opciju na jednom novom svijetu
 

DeletedUser

Guest
Evo da se i ja jos malo nadovezem. Po meni je ova opcija ostvariva na 3 nacina, ali kao sto gomy rece, treba ih dobro posloziti, jer jbg, puno je rupa. Ugl, nacini su sljedeci:


1. 1. vs. 1 u novi svijet

- igraci imaju opciju da biraju sa koliko sela da startaju

- opcija da biraju off/deff sela prije pocetka natjecanja i kad natjecanje krene da su sela puna

- ako nisu puna, pocetnicka zastita zavisno o broju sela sa kojima startaju

- izgled karte, da biraju dal ce im sela biti isprepletena ili ce svaki zauzimati po pola mape

- barbari ili ne (npr. mogu se farmat, ali ne i noblat jer ako se svijet zatvara po postotku sela, da ne moze da se raste na barbaru)

- i ono najbitnije, kako zatvorit svijet. Po postotku sela ili ogranicit vremenski natjecanje. Samo sto tu ima caka. Ako su igraci podjednako kvalitetni i aktivni, ako se svijet zatvara po postotku sela, a oni su startali sa milijon, svijet moze da se otegne u nedogled i onda se financijski ne isplati drzati svijet aktivnim radi 2 igraca koji uplacuju premium. Ako je svijet ogranicen vremenski, onda treba povecati brzinu, a pitanje je koliko bi se igraca upustalo u taj tempo igre.



2. gomijeva ideja, 1 vs. 1 in game

On je vise manje napisao kako bi tu postavke izgledale, i generalno mi se ideja svidja. Samo sto je tu caka u poziciji sela. Kolike su vjerojatnosti da ce relativno blizu mene na mapi biti igrac sa kojim zelim igrat 1. vs. 1. Ako je predaleko, ne isplati se natjecanje.
Pa onda druga stvar, ako je moj racun na fronti gdje je brzi deff potreban mojim susjedima, svojim pristankom na 1 vs. 1 automatski ugrozavam cijelu frontu, ako me shvatate.

E sad, zbog takvih stvari, nebi bilo lose uvesti opciju 1 vs. 1 ali plemenski na fazon kladionice. Znaci, lupam, 10 igraca moga plemena izazove 10 igraca neprijateljskog plemena, s tim da svaki igrac moze da ratuje sa samo jednim igracem. Svaki igrac moze da odabere koja sela hoce da dobije ako pobjedi dvoboj (s time da mu ostaju i ona koja je u dvoboju noblao).
Nakon pristanka pocinje 14 dana "spavanja" kada nitko iz ta 2 plemena ne moze medjusobno da ratuje. 7 dana traju pripreme za natjedanje (da se obnovi vojska, posloze sela, ili sta ko hoce da radi), i 7 dana traje igra 1 vs. 1 samo sto ne igraju 2 igraca nego njih 20 (iz svakog plemena po 10).
Tako se ovo isplati cijelom plemenu koje pobjedi.

Samo tu je caka, ako pleme broji 30 - 40 clanova, 10 da ih ratuje, a ostali da spavaju 14 dana, je bzvz. Zato treba da se odabere minimalni postotak clanova koji moraju sudjelovati u 1 vs. 1. 50% je sasvim u redu, jer u fazi igre kada bi se ova opcija otvorila, vecini clanova bi dobro dosado i godisnji :)
I najveca je caka, sta sa ostalim plemenima koji nisu ukljuceni u ovu opciju. Znaci ja objavim rat nekom plemenu i mi smo u fazi "mirovanja" tih 14 dana, a moji saveznici lupaju po njima, ili njihovi po nama, pa opet nije u redu.



3. 1 vs. 1 turniri

Po meni je ovo najbolja opcija, napraviti turnire 1 vs. 1

Minimalni broj clanova koji se moraju prijavit (npr. 200), i igra ih automatski razbaca tko ce igrati protiv koga. Ubrzati svijetove, da svaki traje po 5 dana recimo. Da se starta sa 100 sela i pobjednik je onaj koji ih u 5 dana pokupi vise. Pa nakon pobjede, pobjednik ratuje sa nekim drugim pobjednikom koji mu igra dodjeli, s time da se u svakom krugu povecava broj sela sa kojima ratuju.

S obzirom da ovo ne utjece na aktivne svijetove, i s obzirom da bi sudjelovalo vise od 2 igraca u normalnoj verziji 1 vs. 1, vjerujem da bi bilo i financijski isplativo, a i da bi odaziv bio dobar.

Treba samo doraditi same postavke igre, ali mislim da je izvedivo.
 

DeletedUser

Guest
svaka čast za ovaj turnirski način,ako sam dobro razumio prijavi se npr.20 igrača iz jednog tima i 20 iz drugog random se namjesti tko protiv koga(iz svakog tima po 1) i šoranje,nakon nekog vremena tko ima više pobjeda 1vs1 je pobjednik
a ujedno ima i više igrača i premiuma i sve isplativije....pa ako ima raznih opcija speed servera zašto ne i ovakva opcija 1vs1,ali timski

ili si mislio da svatko za sebe,ali da nakon svakog sukoba (npr.5 dana) ideš na sljedećeg protivnika(ili ideš doma hahah)....također mi dobro izgleda
 

DeletedUser

Guest
Moze i jedna i druga opcija. Meni bi bilo interesantno i 1 na 1, i timski. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Evo da se i ja jos malo nadovezem. Po meni je ova opcija ostvariva na 3 nacina, ali kao sto gomy rece, treba ih dobro posloziti, jer jbg, puno je rupa. Ugl, nacini su sljedeci:


1. 1. vs. 1 u novi svijet

- igraci imaju opciju da biraju sa koliko sela da startaju

- opcija da biraju off/deff sela prije pocetka natjecanja i kad natjecanje krene da su sela puna

- ako nisu puna, pocetnicka zastita zavisno o broju sela sa kojima startaju

- izgled karte, da biraju dal ce im sela biti isprepletena ili ce svaki zauzimati po pola mape

- barbari ili ne (npr. mogu se farmat, ali ne i noblat jer ako se svijet zatvara po postotku sela, da ne moze da se raste na barbaru)

- i ono najbitnije, kako zatvorit svijet. Po postotku sela ili ogranicit vremenski natjecanje. Samo sto tu ima caka. Ako su igraci podjednako kvalitetni i aktivni, ako se svijet zatvara po postotku sela, a oni su startali sa milijon, svijet moze da se otegne u nedogled i onda se financijski ne isplati drzati svijet aktivnim radi 2 igraca koji uplacuju premium. Ako je svijet ogranicen vremenski, onda treba povecati brzinu, a pitanje je koliko bi se igraca upustalo u taj tempo igre.



2. gomijeva ideja, 1 vs. 1 in game

On je vise manje napisao kako bi tu postavke izgledale, i generalno mi se ideja svidja. Samo sto je tu caka u poziciji sela. Kolike su vjerojatnosti da ce relativno blizu mene na mapi biti igrac sa kojim zelim igrat 1. vs. 1. Ako je predaleko, ne isplati se natjecanje.
Pa onda druga stvar, ako je moj racun na fronti gdje je brzi deff potreban mojim susjedima, svojim pristankom na 1 vs. 1 automatski ugrozavam cijelu frontu, ako me shvatate.

E sad, zbog takvih stvari, nebi bilo lose uvesti opciju 1 vs. 1 ali plemenski na fazon kladionice. Znaci, lupam, 10 igraca moga plemena izazove 10 igraca neprijateljskog plemena, s tim da svaki igrac moze da ratuje sa samo jednim igracem. Svaki igrac moze da odabere koja sela hoce da dobije ako pobjedi dvoboj (s time da mu ostaju i ona koja je u dvoboju noblao).
Nakon pristanka pocinje 14 dana "spavanja" kada nitko iz ta 2 plemena ne moze medjusobno da ratuje. 7 dana traju pripreme za natjedanje (da se obnovi vojska, posloze sela, ili sta ko hoce da radi), i 7 dana traje igra 1 vs. 1 samo sto ne igraju 2 igraca nego njih 20 (iz svakog plemena po 10).
Tako se ovo isplati cijelom plemenu koje pobjedi.

Samo tu je caka, ako pleme broji 30 - 40 clanova, 10 da ih ratuje, a ostali da spavaju 14 dana, je bzvz. Zato treba da se odabere minimalni postotak clanova koji moraju sudjelovati u 1 vs. 1. 50% je sasvim u redu, jer u fazi igre kada bi se ova opcija otvorila, vecini clanova bi dobro dosado i godisnji :)
I najveca je caka, sta sa ostalim plemenima koji nisu ukljuceni u ovu opciju. Znaci ja objavim rat nekom plemenu i mi smo u fazi "mirovanja" tih 14 dana, a moji saveznici lupaju po njima, ili njihovi po nama, pa opet nije u redu.



3. 1 vs. 1 turniri

Po meni je ovo najbolja opcija, napraviti turnire 1 vs. 1

Minimalni broj clanova koji se moraju prijavit (npr. 200), i igra ih automatski razbaca tko ce igrati protiv koga. Ubrzati svijetove, da svaki traje po 5 dana recimo. Da se starta sa 100 sela i pobjednik je onaj koji ih u 5 dana pokupi vise. Pa nakon pobjede, pobjednik ratuje sa nekim drugim pobjednikom koji mu igra dodjeli, s time da se u svakom krugu povecava broj sela sa kojima ratuju.

S obzirom da ovo ne utjece na aktivne svijetove, i s obzirom da bi sudjelovalo vise od 2 igraca u normalnoj verziji 1 vs. 1, vjerujem da bi bilo i financijski isplativo, a i da bi odaziv bio dobar.

Treba samo doraditi same postavke igre, ali mislim da je izvedivo.

znaći dolazi novi svijet
 

DeletedUser

Guest
svaka čast za ovaj turnirski način,ako sam dobro razumio prijavi se npr.20 igrača iz jednog tima i 20 iz drugog random se namjesti tko protiv koga(iz svakog tima po 1) i šoranje,nakon nekog vremena tko ima više pobjeda 1vs1 je pobjednik
a ujedno ima i više igrača i premiuma i sve isplativije....pa ako ima raznih opcija speed servera zašto ne i ovakva opcija 1vs1,ali timski

ili si mislio da svatko za sebe,ali da nakon svakog sukoba (npr.5 dana) ideš na sljedećeg protivnika(ili ideš doma hahah)....također mi dobro izgleda

za turnir
svaka cast disa
samo zasto se vremenski ogranicit?
ili ako se vec ogranicava dati malo duze vremensko razdoblje
minimalno 1 mj

a sto se tice random
da moze i to
a bilo bih dobro da se moze
npr
nas 5 ili 10 odabranih
protiv drugih 10 igraca
da to bila borba
i to bih isto stavio minimalno 1 mj traje
 

DeletedUser

Guest
gsjebac, postoji ta opcija već... zove se speed server! lijepo se dogovoriš sa tim i tim igračem, ajmo majstore 1 vs 1 i nitko ne ispašta osim vas dvoje...

a u ovom slučaju, dok traje opcija 1 vs 1 to dvoje igrače neće ničemu služiti plemenu... i recimo da prvih 3 u plemenu tako igraju, čemu onda postoji pleme? nestat će timske akcije i sve će se na kraju svoditi 1 vs 1... a da ne govorim samo da će te izazivati igrači tipa sa 2-3 sela vs. tvojih 100 i kada odbiješ idu poruke tipa kukavica i sl...

teško je tu opciju realizirati, da ne kažem nemoguće a da drugim igračima ne šteti... jer svaki je igrač sastavni dio plemena, makneš jednog igrača, oslabio si pleme... naravno ako je riječ o donekle dobrom igraču...
 

DeletedUser

Guest
gsjebac, postoji ta opcija već... zove se speed server! lijepo se dogovoriš sa tim i tim igračem, ajmo majstore 1 vs 1 i nitko ne ispašta osim vas dvoje...

a u ovom slučaju, dok traje opcija 1 vs 1 to dvoje igrače neće ničemu služiti plemenu... i recimo da prvih 3 u plemenu tako igraju, čemu onda postoji pleme? nestat će timske akcije i sve će se na kraju svoditi 1 vs 1... a da ne govorim samo da će te izazivati igrači tipa sa 2-3 sela vs. tvojih 100 i kada odbiješ idu poruke tipa kukavica i sl...

teško je tu opciju realizirati, da ne kažem nemoguće a da drugim igračima ne šteti... jer svaki je igrač sastavni dio plemena, makneš jednog igrača, oslabio si pleme... naravno ako je riječ o donekle dobrom igraču...

pa gle ovaj disin prijedlog
malo se treba bolje procitati i vidjet ces da tu pleme nebih stradalo
tj
nebih ispastalo
jer ponavljam vecina igraca igra i druge sv pa im nesmeta
ja igram sv1 sv2 sv4 sv6
i nefalim previse niti jednom sv
tako da mi ovdje pokusajemo naci nacim da se ipak moze obracunati sa nekim
ali koliko gledam po prijedlozima svi misle na to da se nesteti trenutnom plemenu i da se napravi mogucnost ravnopravne borbe

al turnir mi jos najbolje zvuci
 
Top