opcija 1vs1 i njene postavke

maltret

Member
Reaction score
0
A sta ako si recimo pod napadima ? Izazoves nekog ko prihvati , i automatski si bezbedan ...

Mislim da ova opcija nema apsolutno nikakve sanse da zazivi , nek me isprai admin ako gresim.
 

DeletedUser

Guest
pozdrav
gledajuci na forumu prepucavanja i svadje oko tog

tko je bolji igrac

za takve igrace bih bila opcija 1vs1 idealna
ali nazalost nepostoji sto nije receno da nece nikad niti postojati

ovako bih ja postavio postavke opcije 1vs1

upalo opciju 1v1
unesi pass i potvrdi preko email

izazovite igraca ____
izazvani ste od igraca xxx
odbi- prihvati izazov od igraca xxx

unesi pass i potvrdi izazov potvrdom preko email

usli ste u opciju 1vs1 i automatski ste vratili sve postrojbe koje ne pripadaju vasem racunu

predajem se
naponema:samom predajom sam stavi svoj racun na automatsko brisanje sa nemogucnosti prekida


pravila u igri


nemogucnost da si napadnut od bilo koga osim izazvanoga igraca
nemogucnost dobijanja deffa osim izazivaca/izazvanog
opcija 1v1 nema nocnog bonusa
opcija 1v1 nema morala
opcija 1v1 brzina??

--------------------------------------------------------------------------

tako bih otprilike izgledala opcija 1v1

naravno da bih se trebalo popuniti nedostatci zbog zlouporabe

citan na forumu da je ovo drustvena igra

je naravno da je drustvena zato postoji odbi

u ovu opciju bih ulazili samo oni koji bih osjetili potrebu da dokazu da su bolji
tipa
dario i kan
a ne samo potrebe dokazivanja nego i principa ,ljutnje, bijesa itd

primjer opcije koja postoji
upravljanje racunom

sasvim dobra stvar
ali
to bih se moglo tretirati i kao da je ova igra privilegirana
i daje se prednost igracima koji si mogu priustiti svaki mj 200 pb
(osobno je upaljujem,dajem 200 pb, kad je na mene velika akcija)

naravno bez premiuma isto nebih mogao igrati
ali i taj premium je malo neposten

vjerujem da postoji opcija 1v1 da bih slabo tko ulazio u nju
naravno koristila bih se

stavljajte prijedloge i svoje misljenje o mogucim postavkama opcije i opcije u samoj igri
netreba je odmah osudjivati na propast bolje je da date svoje prijedloge


mozda da bih trebalo da postoji neka nagrada za onoga koji pobjedi??
vremensko ogranjcenje na pocetku??
provjera racuna prije ulaska u opciju?
vremensko ogracnicenje prihvacanja izazova?
ima jos stvari koje ja trenutno nevidim


sve mi se više sviđa ova ideja,ali molim samo kada se mene spominje da se pažljivo čitaju moje poruke,nikada nisam tvrdio da sam bolji igrač,niti od kana,niti od ikoga,samo izražavam želju da on tu svoju jezičinu pretvori u sjekiraše i idemo se igrati pa tko bude bolji,ovo bi trebala ipak biti igrica a ne trač servis ,to me malo živcira,huškanje i kuhanje drugima,a dizanje sebe u neke veličine bez da se odvažiš ratovati.....osobno niti koga podcjenjujem-niti sebe precjenjujem!!!
ali jednu ovakvu ideju u svakom slučaju pozdravljam!!!!
 

audia4

Member
Reaction score
0
to bi bilo ljepo da bude onda bi barem darioli zacepio usta onda bi se vidlo sta je u stanju napraviti a siguran sam nula bodova da bi napravio jer znam kakav je i kako napada ili ti ne napada drugi napadaju a on uzima sela blago receno
 

DeletedUser

Guest
A sta ako si recimo pod napadima ? Izazoves nekog ko prihvati , i automatski si bezbedan ...

Mislim da ova opcija nema apsolutno nikakve sanse da zazivi , nek me isprai admin ako gresim.


uskoro će na općem dijelu biti dodan pdf-vaši prijedlozi i ideje u vezi poboljšanja igre i mi ćemo ih sve rado saslušati i razmotriti :)
 

DeletedUser

Guest
ne vidim da me napadaš???samo jezičina radi i dalje!!!!!!!!!!pati i dalje i skupljaj hrabrost(čitaj pola servera)
 

DeletedUser

Guest
ljudi ja vas pomalo nerazumijem

pocenjete neke stvari da pricate kao da ce se browser igra raspasti

da zavsimo sa tim da je ovo browser igra

pa nitko to nezeli da promijeni niti da ukine postojece
samo jedna opcija da se omoguci
evo mozda da prepravim postavke
mislim da je i programski to lako izvodivo

kako je rekao rubo i starcevic


ta opcija bih imala sv za sebe
tj svoju mapu i ne racune koje su vasi na nekom sv nego da dobijete po zelji racune
racun od 2 mil bodova i prazna sel
pa si gradite kako vam je volja ili off ili def
sa tim bih izbjegli sve ove gore probleme koji vi navodite

off igrac izazove deff igraca
igrac pod stalnim napadima pa je istrosen i nemoze uci kvalitetno u opciju 1vs1
igrac koji je odredjen da bude deffer ...
predaleko jedan od drugog
igrac od 3 mil da izazove igraca od 1 mil

vecina nas igra vise svjetoma
rijetki su oni koji se posvete jednom svijetu
pa stoga
meni ulazak u 1vs1 bih bio slicno da pocnem igrati jos jedan novi sv
 

grimizni

Banned
Reaction score
0
To bi možda jedino moglo da se napravi kao neki speed round. 2 igrača, 2 sela jedno do drugog, 30x30 mapa itd. Tako bi jedino bilo korektno.

Uvođenjem te opcije na regularne svjetove narušila bi se bit ove igre, kao što reče moj idol Boriss, ipak je ovo tribalwars.
 

DeletedUser

Guest
To bi možda jedino moglo da se napravi kao neki speed round. 2 igrača, 2 sela jedno do drugog, 30x30 mapa itd. Tako bi jedino bilo korektno.

Uvođenjem te opcije na regularne svjetove narušila bi se bit ove igre, kao što reče moj idol Boriss, ipak je ovo tribalwars.

evo
nakon 3 stranice ove teme
mogu lagano da zakljucim bar jedno sa cim se vecina slaze

da uvedjenje te opcije u regularne svjetove mozda ipak nije dobra

ok
onda nebih je trebalo postavljati u regularne

a i dalje sam za tu opciju kao sto sam gore naveo
da se omoguci posebna mapa poseban racun i odabir velicina racuna
neznam pozicija
prazna sela
....
..
 

DeletedUser

Guest
Po meni ovo i nije losa opcija 1 vs 1 ako netko zeli da proba protiv nekoga.

Samo ima milijon caka kako napraviti postavke. Npr, pocetnicka zastita, broj sela, hramovi, brzina svijeta i nisu toliki problem, koliko npr. kako zatvoriti svijet?
Ako oba igraca startaju sa 2 sela, i jedan dobije drugog to se i ne moze nazvati nekom pobjedom. Dovoljno je da ga uhvati kad je off, i eto gotovo "natjecanje".
S druge strane, ako obojica krenu sa milijon sela, kakve postavke napraviti za zatvaranje? Ako se postavi da omjer sela pri zatvaranju mora da bude 70% : 30%, a oba igraca priblizno kvalitetni i aktivni, igra ce se otegnuti u nedogled.
Ako se postavi limit svijeta na npr. 3 mjeseca, glupo je da pobjedi jedan ako ima samo 10 sela vise, ako me razumijete?

Generalno, ideja mi se svidja i zanimljivo bi bilo okusat se tako s nekim, ali nisam siguran koliko je realno da je pobjednik na kraju bolji od ovoga sto je izgubio.
 

starcevica

Member
Reaction score
1
ne bih htjeo zvucati bahat
neznam koga su promjene i novosti previse ostetile

i nisi zvucao :eek:ok: ma ovde smo se okupili da iznosimo svoja misljenja i komentare.

evo i posle svega procitanog i daljem mislim da kad bi se to uvelo mislim da plemena vise nebi bila ono sto jesu.

i da mislio sam na opciju 1vs1vs1vs1.znaci da se otvori takav jedan svjet pa ko hoce nek se loguje i mlati sam.to mi vec ima nekog smisla (tu se nebi znalo ko koga j**e :D )

a nije ni ova losa ideja da se dobija karata,acc na njoj,dvojica igraca i mlati se.posto bi se to placalo premumom vjerovatno,ne vjerujem da bi se bas cesto tavki mecevi igrali i opet bi vecina igrali plemena :)

:pivo: za otvaranje teme je svakako zasluzeno.zivnuo je forum.svaka cast.
 

DeletedUser

Guest
Po meni ovo i nije losa opcija 1 vs 1 ako netko zeli da proba protiv nekoga.

Samo ima milijon caka kako napraviti postavke. Npr, pocetnicka zastita, broj sela, hramovi, brzina svijeta i nisu toliki problem, koliko npr. kako zatvoriti svijet?
Ako oba igraca startaju sa 2 sela, i jedan dobije drugog to se i ne moze nazvati nekom pobjedom. Dovoljno je da ga uhvati kad je off, i eto gotovo "natjecanje".
S druge strane, ako obojica krenu sa milijon sela, kakve postavke napraviti za zatvaranje? Ako se postavi da omjer sela pri zatvaranju mora da bude 70% : 30%, a oba igraca priblizno kvalitetni i aktivni, igra ce se otegnuti u nedogled.
Ako se postavi limit svijeta na npr. 3 mjeseca, glupo je da pobjedi jedan ako ima samo 10 sela vise, ako me razumijete?

Generalno, ideja mi se svidja i zanimljivo bi bilo okusat se tako s nekim, ali nisam siguran koliko je realno da je pobjednik na kraju bolji od ovoga sto je izgubio.
disa mislim da si mnogo ponudio sa svojim pitanjima
odlicne zamisli
moga bih ako imas svemena da napises kako bih izgledao opcije sv 1vs1

Npr, pocetnicka zastita, broj sela, hramovi, brzina svijeta i nisu toliki problem, koliko npr. kako zatvoriti svijet?
 

DeletedUser

Guest
disa mislim da si mnogo ponudio sa svojim pitanjima
odlicne zamisli
moga bih ako imas svemena da napises kako bih izgledao opcije sv 1vs1

Npr, pocetnicka zastita, broj sela, hramovi, brzina svijeta i nisu toliki problem, koliko npr. kako zatvoriti svijet?


AKO SE RADI CIJELI SVIJET TAKAV TU OPET MOŽE BITI DOSTA POTEŠKOĆA,KAKO ČOVJEK KAŽE JAKO PUNO OPCIJA BI TU TREBALO SREĐIVATI,MISLIM DA JE TO DOSTA TEŠKO IZVEDIVO,ALI NA OVE SVJETOVE TO NADOGRADITI KAO DODATNU OPCIJU,TO BI BILO DOSTA LAKŠE...ako radiš cijeli svijet novi,opet ima dosta prostora za zloupotrebu,pogotovo iz razloga što se već popriličan broj igrača na plemenima pozna,pa tako recimo kako zaštiti primjerice tebe,kada te danas izazovem ja ,sutra jedan moj frend,prekosutra drugi a za par dana opet ja??nanosimpo ti svatko po malo neku određenu štetu,a mi se međusobno ne napadamo,malo po malo te opet načinjemo bez obzira na to dali si bolji ili ne,ok možda se može ubacivati opcije da dnevno može 5 igrača odbiti u duelu ili nešto sl ali za ozbiljnu razradu ovakvog tipa igrica mislim da bi bilo porilično puno posla
 

DeletedUser

Guest
AKO SE RADI CIJELI SVIJET TAKAV TU OPET MOŽE BITI DOSTA POTEŠKOĆA,KAKO ČOVJEK KAŽE JAKO PUNO OPCIJA BI TU TREBALO SREĐIVATI,MISLIM DA JE TO DOSTA TEŠKO IZVEDIVO,ALI NA OVE SVJETOVE TO NADOGRADITI KAO DODATNU OPCIJU,TO BI BILO DOSTA LAKŠE...ako radiš cijeli svijet novi,opet ima dosta prostora za zloupotrebu,pogotovo iz razloga što se već popriličan broj igrača na plemenima pozna,pa tako recimo kako zaštiti primjerice tebe,kada te danas izazovem ja ,sutra jedan moj frend,prekosutra drugi a za par dana opet ja??nanosimpo ti svatko po malo neku određenu štetu,a mi se međusobno ne napadamo,malo po malo te opet načinjemo bez obzira na to dali si bolji ili ne,ok možda se može ubacivati opcije da dnevno može 5 igrača odbiti u duelu ili nešto sl ali za ozbiljnu razradu ovakvog tipa igrica mislim da bi bilo porilično puno posla
pa gledaj jednostavno se ugradi da tog igraća koji igra 1vs 1 i bitka završi 2 tjedna nitko nesmije izazivat ili on stalno odbije dok ne napravi off ti ga jednom izazoveš i odma idu napadi na tebe
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Pomeni je ideja stvarno fantasticna.
Svaka cast skidam kapu...

Samo bi morala malo da se razradi ideja oko svega,da se dobro uvidi u neke stvari i td...
Evo neko moje misljenje da bacim...

Opcija 1 vs 1 vazi za clanove koji su u ratu,znaci jedno pleme je OBJAVILO rat drugom plemenu,onda tek jedan igrac,moze iz suprotnog plemena da objavi izazov 1 vs 1.
Opcija takodje vazi za igrace koji NISU pod napadima...(bar 24 sata recimo)

Recimo trka da traje 7 dana,da se vojska gradi mnogo brze,recimo speed 5(lupio sam sada).
Da se pre ove opcije objave 1 vs 1 uvedu pravila(primer)
*Igramo u 3 sela
*Igramo u 5 sela
*Igramo u 10 sela i td...(izazivac bira koliko sela,a odranioc je taj koji ce da prihvati taj izazov ili nece-to je njegova odluka).
Da se pre te fer bitke uvedu sela koja bi posle te trke bila oduzeta i bila pripojena igracu koji je pobedio.
Tako sto recimo igrac koji izaziva,ako izazvan prihvati izazov u toliko i toliko sela,izazivac stavi kordinate koja sela bi hteo da uzme isto tako i izazivac,ili jos prostije server to sam odradi,znaci random.
I tek nakon nekih uveta trka 1 vs 1 pocne.

Igra bi recimo pocela na nekom svetu gde ima po recimo 100 sela.
Na pocetku imas 24 sata da odlucis koja ce ti biti off,a koja deff sela i kako ce ona izgledati.
Posle 24 sata server sam stavlja vec napravljenu vojsku u njih i natecanje krece...
Kasnije kao sto sam rekao,kad bi se ta vojska ispucala morali bi da gradite(tu bi se vec pokazala aktivnost).
Da se regulise broj plemica(ogranici) da recimo bude 200-300 plemica,to je po meni i suvise nego dovoljno(za 7 dana...)


Eto to je moja ideja,da se prikacim na ovu temu :eek:k:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Pomeni je ideja stvarno fantasticna.
Svaka cast skidam kapu...

Samo bi morala malo da se razradi ideja oko svega,da se dobro uvidi u neke stvari i td...
Evo neko moje misljenje da bacim...

Opcija 1 vs 1 vazi za clanove koji su u ratu,znaci jedno pleme je OBJAVILO rat drugom plemenu,onda tek jedan igrac,moze iz suprotnog plemena da objavi izazov 1 vs 1.
Opcija takodje vazi za igrace koji NISU pod napadima...(bar 24 sata recimo)

Recimo trka da traje 7 dana,da se vojska gradi mnogo brze,recimo speed 5(lupio sam sada).
Da se pre ove opcije objave 1 vs 1 uvedu pravila(primer)
*Igramo u 3 sela
*Igramo u 5 sela
*Igramo u 10 sela i td...(izazivac bira koliko sela,a odranioc je taj koji ce da prihvati taj izazov ili nece-to je njegova odluka).
Da se pre te fer bitke uvedu sela koja bi posle te trke bila oduzeta i bila pripojena igracu koji je pobedio.
Tako sto recimo igrac koji izaziva,ako izazvan prihvati izazov u toliko i toliko sela,izazivac stavi kordinate koja sela bi hteo da uzme isto tako i izazivac,ili jos prostije server to sam odradi,znaci random.
I tek nakon nekih uveta trka 1 vs 1 pocne.

Igra bi recimo pocela na nekom svetu gde ima po recimo 100 sela.
Na pocetku imas 24 sata da odlucis koja ce ti biti off,a koja deff sela i kako ce ona izgledati.
Posle 24 sata server sam stavlja vec napravljenu vojsku u njih i natecanje krece...
Kasnije kao sto sam rekao,kad bi se ta vojska ispucala morali bi da gradite(tu bi se vec pokazala aktivnost).
Da se regulise broj plemica(ogranici) da recimo bude 200-300 plemica,to je po meni i suvise nego dovoljno(za 7 dana...)


Eto to je moja ideja,da se prikacim na ovu temu :eek:k:

Mislim da je OK sto si napisao, samo da se to odvija na jednom serveru, posto je ideja nova mislim da nece jos doci u obzir kod Njemaca, jos kad bi se igralo 1vs1 svatko na drugom serveru, nebi bilo kraja :), ali vrijedi pokusat kod NJemaca progurat ideju.
 
Top