Osvajanja

Status
Not open for further replies.

Toni

Active Member
Reaction score
11
Vi stvarno pojma nemate. Fenix je bas dobro ovo odradio ,uzeo je dobro selo i sto je najvaznije bez gubitaka ,a sta cete vi uraditi kad dodjete do akademije? Dok dodjete do akademije on ce imati jos jedno selo sigurno. Nije sve u udaranju vojske na silu ,treba i glavu ukljuciti malo.


To je istina,ali kada gledas i na drugu stranu,svatko moze biti prvi ako ima sigurna sela.Plati pb,ili mu ih ostave kolege.I eto ti prvo misto,ali to te ne cini igracem,vec zicarosom.
 

DeletedUser

Guest
Ti eto budi igracina na restartu ,a pusti njemu da bude zicaros. lol
Ne znam koliko igras ovo ,ali sa takvim razmisljanjem neces nigdje doci. Ako mozes igrati prljavo igraj ,ali pametno da admini to ne vide ,i dogurat ces daleko ,jer na taj nacin sigurno neces.
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
Vi stvarno pojma nemate. Fenix je bas dobro ovo odradio ,uzeo je dobro selo i sto je najvaznije bez gubitaka ,a sta cete vi uraditi kad dodjete do akademije? Dok dodjete do akademije on ce imati jos jedno selo sigurno. Nije sve u udaranju vojske na silu ,treba i glavu ukljuciti malo.

A istina da.. Uzeo je dobro selo.. A vojsku nije gubio..
Tako da je dobro prošao.. :pivo:
 

woziee

Member
Reaction score
0
fantactik sta tu pametujes,kako igra pametno lik ima 100 ofarmanih sela di je tu zdrav razum?
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Ti eto budi igracina na restartu ,a pusti njemu da bude zicaros. lol
Ne znam koliko igras ovo ,ali sa takvim razmisljanjem neces nigdje doci. Ako mozes igrati prljavo igraj ,ali pametno da admini to ne vide ,i dogurat ces daleko ,jer na taj nacin sigurno neces.

Onda je tvoje rjesenje ovo.Amo sada zajebat cijelo pleme i bit prvi,imat sigurna sela :festa:
 

woziee

Member
Reaction score
0
i kao prvo nitko ne veli da nije dobro prosao,

hahah cuj ovog vojsku nije potrosio...pretpostavljam da nema v od vojske to samo pokazuju njegove nagrade....

kako ga niej sram ih imati takve na profilu,ja bi ih bar sakrio
 

DeletedUser

Guest
Hajde digni se ti sad jos malo ,ipak si uzeo prvi selo i ti imas najvise vojske.
Izvidi ga ,daj dokaz ,pa tek onda imas prava da tako pricas ,a ponovo nagadjas.
Mozes ti slati na najblize selo napade ,samo da bi imao vise opljackani sela ,a kao sto vidim i ti ,a i on imate preko 10k opljackani resa.
Ne sudite samo po nagradama ,a ti KJ apostol nemoj biti kao ovca ,pa se uvlaciti u gu...u i potvrdjivati ,nego napisi nesta kako treba ili nemoj nikako pisati
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Nije nitko rekao da ima najvise vojske.Vidjet cemo sve,njemu je dobro sjelo sto nista vojske nije gubio.Ali ipak sramotno za 1 igraca svijeta da jos 1k sela nije opljackao,a s tim 10k sto govoris,pa tko zna,mozda je zapljenio 10 500,i eto mu nagrade.
Vidjet cemo kada ce do milje doci,a i bio bi red da poveca broj ofarmanih sela.
 

DeletedUser

Guest
Svaki dan se neko nadje da pljuje po igracima koji su prvi. Prvo je na redu bio amena ,pa lord eveny ,a sad i fenix. Ako su takvi noobovi(po vama) prvi ,ajde onda zamislite i zapitajte se kakvi ste vi igraci ,a niste ni medju 20 prvih?
Njima svaka cast ,jer treba znati i razviti ovoliko sela u ovo kratko vrijeme ,a vi koji pljujete bez dokaza ,nista od toga nemate ,samo cisto nagadjanje.
 

DeletedUser

Guest
osvojio je dobar grad i u velikoj je prednosti u odnosu na ostale, samo je pitanje dal ce on tu prednost znati iskoristiti :kokice:
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Svaki dan se neko nadje da pljuje po igracima koji su prvi. Prvo je na redu bio amena ,pa lord eveny ,a sad i fenix. Ako su takvi noobovi(po vama) prvi ,ajde onda zamislite i zapitajte se kakvi ste vi igraci ,a niste ni medju 20 prvih?
Njima svaka cast ,jer treba znati i razviti ovoliko sela u ovo kratko vrijeme ,a vi koji pljujete bez dokaza ,nista od toga nemate ,samo cisto nagadjanje.

Tko je rekao da nisam u top 20 ?
Rekao bih prije medu prvima...

I to pljuvanje sto spominjes,pa eto,ako si pratio hr9,slovenac bio prvi cijelo vrijeme najjace selo od pocetka svijeta,a od vojske ni v,i cin noblanje pocelo,ode selo.
 

DeletedUser

Guest
Ovo se ne odnosi samo na tebe ,nego na nekolicinu igraca koji su ovdje svaki dan.
Nisam igrao hr9 ,niti znam sta se desavalo ,ali u svakom jajetu se moze naci mucak ,pa i ovog ili tog sto se tice.
 

woziee

Member
Reaction score
0
Svaki dan se neko nadje da pljuje po igracima koji su prvi. Prvo je na redu bio amena ,pa lord eveny ,a sad i fenix. Ako su takvi noobovi(po vama) prvi ,ajde onda zamislite i zapitajte se kakvi ste vi igraci ,a niste ni medju 20 prvih?
Njima svaka cast ,jer treba znati i razviti ovoliko sela u ovo kratko vrijeme ,a vi koji pljujete bez dokaza ,nista od toga nemate ,samo cisto nagadjanje.

uskoro dolazi nova nagrada koja ce potvrdit koliko resa imam....mislis da se farma cjeli dan i noć bezveze? Jaj gadno si se prevario

a ustvari zasto se uopce svadjamo,sta si mu ti decko?
 

DeletedUser

Guest
Samo ti farmaj ,ja ni u jednom trenutku nisam osporio tvoj nacin igre ,niti rekao da ne znas igrati ,niti sam rekao da znas igrati ,samo govorim da previse pljujete po igracima koji su iznad vas ,bez dokaza ,osim sto to pretpostavljate prema nagradama.

Jok :D samo neko ko ima svoje misljenje :D

A hajde da vidimo i tu nagradu :D skidam ti kapu ,ako je dobijes prije mene xD
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
Samo ti farmaj ,ja ni u jednom trenutku nisam osporio tvoj nacin igre ,niti rekao da ne znas igrati ,niti sam rekao da znas igrati ,samo govorim da previse pljujete po igracima koji su iznad vas ,bez dokaza ,osim sto to pretpostavljate prema nagradama.

Jok :D samo neko ko ima svoje misljenje :D

A hajde da vidimo i tu nagradu :D skidam ti kapu ,ako je dobijes prije mene xD


Istina,nagrade ne ovise o igracu,ako je igrac tako dobar onda ce mi biti zadovoljstvo igrati protiv njega.A ako je to jos jedan pointwhor,koji igra bez vojske onda ce mi biti drago kada bude resetiran.
 

woziee

Member
Reaction score
0
Samo ti farmaj ,ja ni u jednom trenutku nisam osporio tvoj nacin igre ,niti rekao da ne znas igrati ,niti sam rekao da znas igrati ,samo govorim da previse pljujete po igracima koji su iznad vas ,bez dokaza ,osim sto to pretpostavljate prema nagradama.

Jok :D samo neko ko ima svoje misljenje :D

A hajde da vidimo i tu nagradu :D skidam ti kapu ,ako je dobijes prije mene xD


Ali pa mislim stvarno? 100 sela?
 

DeletedUser

Guest
Dajte malo vremena svemu, kad sve sve razvije i kad decko vidi 1000 fejk napada na njega, sam ce odustati od racuna :)
 
Status
Not open for further replies.
Top