Osvajanja

Status
Not open for further replies.

orbit

Member
Reaction score
0
Prijeti se svojim suigračima a ne meni, hehehehhe, kriva adresa...

Moj odgovor već imaš, mene iskreno ne zanima zašto nisi odustao od noblanja. Nisam čovjek od previše riječi, vidimo se uskoro u tvom selu.
 

orbit

Member
Reaction score
0
Op,op :lool:

:)

ne brinite se, vidim kako ste pozicionirani na karti ;) to što imam manje bodova od vas, ne znači da imam manje vojske, kao ni moje kolege...

da me ne baniraju zbog spama, neću više pisati... želim vam puno sreće, trebat će vam...ako vam smetam, napadnite... nas, ne žohare...
 

NIIV

Member
Reaction score
1
A kaj se sad buniš...To je sve igra....Uostalom,imaš pravo bit ljut samo sam na sebe.
Vanja te noblao od 5 popodne,vidio si i sam (valjda).Selo ti je uzeo u noćnom.A ti da si bio imalo pametan,mogo si bez pol beda to spriječit..Imao si cca 10 sati vremena da se nadeffaš.....

:)
 

orbit

Member
Reaction score
0
Imaš pp.

Vratimo se osvajanjima, mislim da nas čekaju nova noblanja, jednostavno ne želim zaspamati temu.
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
Hahahahhahah, pa što se ti ljutiš? Sad znam zašto imaš tako tužne oči na forumskom profilu.. Sad ću ti ja reći kako su stvari tekle pa se ti prijeti:
Počeh čovjeka osvajati jučer u 5 popodne i završih noćas u 5, što će reći da ste 12 sati imali da mu pomognete a šta ste vi uradili??? Poslali čovjeku po 200 kopalja i mačeva u 12 sati igre??? Još sam vam ušao u noćni... Čovjek je od prvog napada digao zid za jednu razinu i tako je ostalo dok nije osvojen, upalio miliciju tek oko ponoći.... O čemu mi pričamo? Još sam se razmišljao hoću li odustati jer svatko pametan bi mi u noćnom namjestio sačekušu ali ništa se nije dešavalo, izvidih oko 2 ujutro i opet stanje isto... šta da radim? Nastavih sa osvajanjem jer jedini je zaključak koji izvukoh iz te situacije je da vi ne volite svog vođu, ili vođi se ne da igrati... ili ste svi offf... ili nesposobni... ni u jednom slučaju nisam našao razlog zašto odustati od osvajanja... Prijeti se svojim suigračima a ne meni, hehehehhe, kriva adresa...

Ma nek si im uzeo ;) samo tako naprijed
Ali stvarno imaš sreće da su takva plemena oko tebe.. Pa si ni ne deffaju suigrače :ludilo:
 

starcevica

Member
Reaction score
1
thunder
Bodovi: 3.640
Poredak: 45
Poraženi protivnici: 1.270 (735.)
Pleme: CROW-2


Sela (2) Koordinate Bodovi
thunder 001 456|517 3.443
thunder 002 455|514 197




tumblr_mcwsn0I0Jt1r9mva1o1_500.gif
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ma nek si im uzeo ;) samo tako naprijed
Ali stvarno imaš sreće da su takva plemena oko tebe.. Pa si ni ne deffaju suigrače :ludilo:

ala kakvo defanje ,lik mu je mogao takvu bekaru tajmersku odigrat da mi mu plemic od infarkta preminuo
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Mogao je samo reći BUUU u noćnom i ovaj moj bi se prvo rasplakao a onda bi ga i štrecnulo, kako kažeš.. eno ga, sad loče i bludniči...
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Zbunjujući pokušaj osvajanja...

FENIX
Porijeklo: Rubicum-01 (504|494) K45

Količina: 0 0 1962 0 0 0 0 0 1 1
Gubici: 0 0 1962 0 0 0 0 0 1 1
 

DeletedUser

Guest
O čemu mi pričamo? Još sam se razmišljao hoću li odustati jer svatko pametan bi mi u noćnom namjestio sačekušu ali ništa se nije dešavalo, izvidih oko 2 ujutro i opet stanje isto... šta da radim? Nastavih sa osvajanjem jer jedini je zaključak koji izvukoh iz te situacije je da vi ne volite svog vođu, ili vođi se ne da igrati... ili ste svi offf... ili nesposobni... ni u jednom slučaju nisam našao razlog zašto odustati od osvajanja... Prijeti se svojim suigračima a ne meni, hehehehhe, kriva adresa...

nekad bio zvonkec (535|483) K45 3,798 Zvonkec3 [Muuuu] boriss [-PAT-] 2012-12-07 - 14:11:36

Pitanje je sad...
 
Status
Not open for further replies.
Top