Osvajanja

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ovo nije igra Pleme,nego Plemena,znači množina.Oke akademija,ali mi se rokamo sa svima vama,a vi imate saveze i rokate se sa naam(2)...i vjeruj mi da te ne bih znao bolje prosvijetliti od ovoga..

Tako isto i vi imate savez sa Vukovima jer ratuju snama, stavicemo i njih u statistiku hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Poredak Ime plemena Pobjeđenih sela Izgubljenih sela
1 -RB- 13 5
2 Die. 5 3
3 WANTED 6 0
4 Muuuu 4 0
5 ZoHari 7 4
6 ROYAL 5 0
7 :FA: 3 7
8 -PAT- 3 0
9 M-H 2 0
10 AlkoSi 2 2

Uvijek se znalo,ko kosi,a ko vodu nosi :)
 
Last edited by a moderator:

Belfabio

Member
Reaction score
0
Bespotrebno gubljenje sine...

Poredak Ime plemena Pobjeđenih sela Izgubljenih sela
1 -RB- 13 5
6 ROYAL 5 0

A mi smo samo vama objavili rat, i pat-u sa kojim jos nemamo nekih dodirnih tacaka ; )
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: ROYAL, SJV
Side 2:
Tribes: -RB-, -PAT-, XXX

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:
Side 1: 6
Side 2: 0
Difference: 6
 

DeletedUser

Guest
Sada primjetih pleme royal ako mi vjerujete :)

DNK došao po osvetu hhh...+ nekih 5-6 plemena.sumnjam da će je dobiti,al sretno vam :)...

Kampo...Ciciban,najviše se diže po forumu, a tamo stoji

Ciciban
Bodovi: 6.603
Poredak: 150
Poraženi protivnici: 8.727 (613.)---Preeee qq


Hahahahah :)
 

DeletedUser

Guest
Sada primjetih pleme royal ako mi vjerujete :)

DNK došao po osvetu hhh...+ nekih 5-6 plemena.sumnjam da će je dobiti,al sretno vam :)...

Kampo...Ciciban,najviše se diže po forumu, a tamo stoji

Ciciban
Bodovi: 6.603
Poredak: 150
Poraženi protivnici: 8.727 (613.)---Preeee qq


Hahahahah :)

Uh pusti mene nemoj me samo ljutiti igram svoju igru i nije mi bitno hocu li biti prvi ili zadnji bitno je da vi padnete.
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: ROYAL, SJV
Side 2:
Tribes: -RB-, -PAT-, XXX

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:
Side 1: 6
Side 2: 0
Difference: 6

Realno kompleksi opet udaraju.. :) Uzeli ste neaktivcima... Ali nije bitno to... Nek ste i uzeli, neka vam je sa srecom.. :)
 

DeletedUser

Guest
Uh pusti mene nemoj me samo ljutiti igram svoju igru i nije mi bitno hocu li biti prvi ili zadnji bitno je da vi padnete.

Pa brate, moras se malo vise potruditi.. :) Sta vise da ti kazem. hehe
 

DeletedUser

Guest
Realno kompleksi opet udaraju.. :) Uzeli ste neaktivcima... Ali nije bitno to... Nek ste i uzeli, neka vam je sa srecom.. :)

amena1974 rece da nisu neaktivci dogovorite se pa na forum nemojte tako ;) samo me zanima otkud tim "neaktivcima" milicija u selu ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Pa razmisli malo.. neaktivci, na situ su... ne ulaze toliko udje neko , vidi idu napadi , stavi miliciju i stavi deff.. :D Zar je toliko tesko shvatiti nesto? Zar treba da crtam? :D Nije nista tesko shvatiti, ali opet, nije majka priroda kriva, drustvo je... :) 70% dolazi od drustva, ko zna shvatice :D

Kada naidjes na aktivnog, shvatices o cemu pricam :)
 

DeletedUser

Guest
Nije naše da crtamo vama koji imate psihičke prepreke da skontate neke stvari :) , za to postoji medicina...mi samo iznosimo argumente,raspravljamo..smaramo :)
 

DeletedUser

Guest
Nije naše da crtamo vama koji imate psihičke prepreke da skontate neke stvari :) , za to postoji medicina...mi samo iznosimo argumente,raspravljamo..smaramo :)

ma nisam ja u royalu ja sam totalno neutralan cak sta vise imam i mnogo dobrih prijatelja kod vas u plemenu ali citam gluposti koje pises pa ne mogu da izdrzim a da ne prokomentarisem

daj malo pojasni sta si htio da objasnis ovim svim samo nemoj ziv bio o nekim psihickim poremecajima jer nije tema o tome, ako bas hoces o tome, cu da zovem zenu ona je psihijatar pa ce mo na private o tome

eh da jos sam zaboravio pitati koji argument si iznio
 

DeletedUser

Guest
amena1974 rece da nisu neaktivci dogovorite se pa na forum nemojte tako ;) samo me zanima otkud tim "neaktivcima" milicija u selu ;)

Ja sam samo rekao da nema izgovora , Uzeli ste gradove i sretno vam bilo sa njima :)

Prema tome malo postovanja molim :)
 
Status
Not open for further replies.
Top