Osvajanje - spam tema

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Branitelj: dalmatinac
Cilj: Korčula (489|521) K54

Količina: 1760 1752 7 0 100 10 0 5 0 25 1 0 0
Gubici: 1760 1752 7 0 100 10 0 5 0 25 1 0 0



Branitelj: dalmatinac
Cilj: Korčula (489|521) K54

Količina: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gubici: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Obrambene postrojbe koje su bile na putu

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Obrambene postrojbe u drugim selima

Selo od pero62 (494|525) K54 100 100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nosivost: 0/840
Odanost: Pala sa 17 na -10


da osvježimo
 

audia4

Member
Reaction score
0
ajde di je orka nesto se prijeti na pp ali nista od toga kolko vidim ja se ponado da cu vidjeti tu moc riba ali ocito pucaju na sljepo
 

DeletedUser

Guest
ajde di je orka nesto se prijeti na pp ali nista od toga kolko vidim ja se ponado da cu vidjeti tu moc riba ali ocito pucaju na sljepo

Polako kud zuris , nece biti zanimljivo ako vas brzo pojedemo ;)

Kito-ubojice strašni su lovci. Svojim velikim zubima otkidaju komade mesa žrtve i proždiru ih bez žvakanja.


Vidis polako i strpljivo ubijaj neprijatelja,a jel ti zao sto se nisam nabio na badija haa?,
jesam vas iscimao sa deff hahahahahahahhahaha xDD



Tresu se nekome gace da nije bacio kenjac hahaha :p ???
 
Last edited by a moderator:

audia4

Member
Reaction score
0
o cemu ti peny ko je koga iscimo sta pricas pa badi nije kod mene sta stalno buljezgas po forumu daj prestanite se preseravati tu i faliti jer znas onu poslovicu svaki gazda svog konja hvali tako i ti prebahati ste postali morat cemo vam krila porezati a jedva cekam da vas spustimo na zemlju jer svima je vec dosta vaseg preseravanja po vanjskome i velicanja ali niste nista drugo nego male sitne rivice i to papaline pojest cemo vas jednog po jednog da se nebi udebljali ako bi previse pojeli:lool:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
o cemu ti peny ko je koga iscimo sta pricas pa badi nije kod mene sta stalno buljezgas po forumu daj prestanite se preseravati tu i faliti jer znas onu poslovicu svaki gazda svog konja hvali tako i ti prebahati ste postali morat cemo vam krila porezati a jedva cekam da vas spustimo na zemlju jer svima je vec dosta vaseg preseravanja po vanjskome i velicanja ali niste nista drugo nego male sitne rivice i to papaline pojest cemo vas jednog po jednog da se nebi udebljali ako bi previse pojeli:lool:

audi, fale razgodci, ...ovo je tesko citljivo i slabo razumljivo, k tomu i poprilicno vulgarno, ...varam li se ili te stislo pa si krenuo sa ovakovim postovima...:pivo:
 

Shutter

Member
Reaction score
0
Šta si se toliko uzbudio audi :)

Predstavi se ko si u ing ?

Kud toliko žuriš, svijet je pred nama, polako, budi strpljiv, nigdje mi ne žurimo. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
o cemu ti peny ko je koga iscimo sta pricas pa badi nije kod mene sta stalno buljezgas po forumu daj prestanite se preseravati tu i faliti jer znas onu poslovicu svaki gazda svog konja hvali tako i ti prebahati ste postali morat cemo vam krila porezati a jedva cekam da vas spustimo na zemlju jer svima je vec dosta vaseg preseravanja po vanjskome i velicanja ali niste nista drugo nego male sitne rivice i to papaline pojest cemo vas jednog po jednog da se nebi udebljali ako bi previse pojeli:lool:


A sto se tice badija sad cu da ti objasnim,ja nista ne iznosim bez dokaza ,
hocu da se bahatim na sve strani sta cu kad imam cim da se kourcim ,
ti me sig neces spusiti na zemlju budi siguran,jer kitovi su u vodi :p !!!

badi Kol 20,2012 12:27
jesi

zato imas moju cestitku
bravo

samo vidis da badi nelaze
evo i po drugi put:)

e da si roknio po meni ja bih miroju poslao izv i on bih se na sva zvona hvalio po forumu
hehehehe
stari
ne da si izbjedo smtr plemica nego i tiraniju audija na vanjskom forumu


S narkomanima vodim rat,ponosim se kao riba !! :hahaha::hahaha:
 

audia4

Member
Reaction score
0
sad sam u strahu od malih ribica koji imaju velika usta samo pricaju bice ribica na naglo na ovom serveru:lool:
 

DeletedUser

Guest
sad sam u strahu od malih ribica koji imaju velika usta samo pricaju bice ribica na naglo na ovom serveru:lool:

badi Kol 20,2012 12:27
jesi

zato imas moju cestitku
bravo

samo vidis da badi nelaze
evo i po drugi put:)

e da si roknio po meni ja bih miroju poslao izv i on bih se na sva zvona hvalio po forumu
hehehehe
stari

ne da si izbjedo smtr plemica nego i tiraniju audija na vanjskom forumu

Imal sta nejasno audi ?, neciji ti .... haha xDDD
 

audia4

Member
Reaction score
0
o cemu ti to jesi na ljekovima mozda kakvim ja mislim da jesi jer te ne razumijem o cemu pricas ocito te je nasa trava udarila pa si skrenuo:hmm:
 
Status
Not open for further replies.
Top