Patrioti

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Sabi, a da se vratis malo u realnost?
Od kojih to INSANA, buhahahaha
od nas koji smo stavili accove na brisanje, bujrum, kad niste bili u stanju dok smo bili aktivni, sad navalite, tako to rade pravi igraci :ludilo:

Nema te puno , ali kad dodes kazes pravu stvar..amen ...;):festa:
 

tuga

New Member
Reaction score
0
ha ha ha ha
pa niste ni krenuli a vec ste ledeni
samo sto jos niste ni svijesni
puno price a malo rada je
vaša strategija
poznato i već viđeno ali bez rezultata
dokazano
 

retriver

Member
Reaction score
0
boriss
Sabyy pa bili smo zajedno tad tako da se sve zna. Kome je on i ostavio PAT kad je otišao i račun naravno? Sve posle je bio sled razno-raznih dešavanja ali u momentu kad je počeo na hr3 (i ja sam tu igrao mesec-dva) njegov račun je bio sačuvan. Mi smo bili onako relativno, što bi se reklo,izbačeni iz koloseka. I složićeš se da bi njegov povratak doneo tu potrebnu sigurnost i vratio moral ljudima za igru? Ali se to nije desilo jer je tadašnja situacija tražila truda. Tad su mnogi sa podočnjacima i neispavani odlazili na svoje svakodnevne obaveze, pa i ti.Tražio sam i ja razno-razna opravdanja za to ali ih je ponestajalo. Otprilike pravi kapetani ostanu zadnji na brodu koji tone ako im brod nešto znači ili ako su baš pravi kapetani. I ja ću ovaj hr4 zaboraviti koliko juče i možda bi bilo bolje da sam ga preskočio. Tebi takođe sve čestitke na uspjehu ovde rekao sam ti to već ranije ali sad i ovako javno. Čestitam
Da nema potrebe da se dalje prepucavamo jer nema smisla samo jedno pitanje? Šta je ovde laž? Svi tvoji odgovori meni počinju sa lažeš što je neprimereno i tvojim godinama i edukaciji. Ali u ovom postu ja ne vidim ništa neistinito, provokativno ili lažno. A to što istina nekad ne prija to jeste. A kad si me pitao šta ti prebacujem ja jesam rekao ništa jer šta bi promenilo da sam rekao nešto drugo.Bilo pa prošlo ali potezi insane ovde i onaj tvoj onde po meni se ne razlikuju puno. A ti to doživljavaj kako hoćeš. A o ulasku u gradove mi nemoj govoriti jer kao npr. 610/493 je jedan primer. A objasnio sam ti oko one rezervacije i tu je sve kristalno jasno ali kako rekoh ovo bi trebalo biti kraj dopisivanja. A ko je na šta spao vreme će pokazati ako već nije.
boriss
Vidim da je skupina izdajica iz MH i izbjeglica iz raspadnutog Insanea pod imenom PATa.
Imenom ,kojeg sam ja licno smislio, i prvi put upotrebio na net serveru plemena.
I sad mi ti pricas o casti,igri i postenju...

Stidi se Djordje.
Napisao si roman, nisi rekao nista.
Kazes fino ti je ovako igrati.
Pa fino je kukavicki igrati, pljuvati po saveznistvu a kriti se pod njegovom zastitom.
E sad malo sam kukavica pa kad se ne krijem pod vašim skutama onda sam malo i izdajica. Razmisliš li prije kucanja odgovora ili samo onako otkucaš na prvu pa šta bude? A što se tiče BA2 nakon ovoga ovde imam sad malo drugačiji pogled na ta dešavanja. U pravu si i ja sam bio naivan i nov da tako kažem pa sam u svašta verovao. Što se tiče imena PAT mislim da svako ko je igrao sa tobom zna način donošenja odluka pa i o imenu plemena. I na kraju , malo mi je nejasno, kome si i zašto prepustio vođenje PAT-a?
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Prepustio sam Sabyy jer cura je kulturna i vaspitana,i fino je zamolila i pitala.
 

retriver

Member
Reaction score
0
boriss
Prepustio sam Sabyy jer cura je kulturna i vaspitana,i fino je zamolila i pitala.
Neću kao ti upotrebiti onu tešku reč već blažu,nije istina. Dao si nekom drugom sad neću iznositi kome da se ne stekne pogrešan utisak zašto sam te uopšte to i pitao ali kako god sam si počeo i produbio ovu temu bez potrebe.Samo da te napomenem da su tvoje reči glasile nešto kao ako se taj i taj ne preuzme PAT-a raspuštam pleme iako smo tad još uvek dobro stajali.Jeli tako bilo? Sad još ako možeš da nam objasniš ko to i zašto rađe igra na tuđem računu na HR3 nego na svom više milionskom na BA2? U oba slučaja tu su sve privilegije i sve što uz to ide. Tvoj račun je bio sačuvan (pa i ja sam na njemu pored svoga znao igrati). Čuvali smo ga nadajući se da ćeš se vratiti. Žao mi je na kraju zbog svega kako ovde tako i na BA2 ali mi je sad ipak jasnije što se nisi vratio. Ovo je igrica u kojoj se mogu izgubiti samo gradovi. Tako sam mislio do ovog sveta. Sad sam spoznao da neko može izgubiti i puno više. Šteta!
 

DeletedUser

Guest
Neću kao ti upotrebiti onu tešku reč već blažu,nije istina. Dao si nekom drugom sad neću iznositi kome da se ne stekne pogrešan utisak zašto sam te uopšte to i pitao ali kako god sam si počeo i produbio ovu temu bez potrebe.Samo da te napomenem da su tvoje reči glasile nešto kao ako se taj i taj ne preuzme PAT-a raspuštam pleme iako smo tad još uvek dobro stajali.Jeli tako bilo? Sad još ako možeš da nam objasniš ko to i zašto rađe igra na tuđem računu na HR3 nego na svom više milionskom na BA2? U oba slučaja tu su sve privilegije i sve što uz to ide. Tvoj račun je bio sačuvan (pa i ja sam na njemu pored svoga znao igrati). Čuvali smo ga nadajući se da ćeš se vratiti. Žao mi je na kraju zbog svega kako ovde tako i na BA2 ali mi je sad ipak jasnije što se nisi vratio. Ovo je igrica u kojoj se mogu izgubiti samo gradovi. Tako sam mislio do ovog sveta. Sad sam spoznao da neko može izgubiti i puno više. Šteta!

Djordje, ja sam plemenu ostavio i cinove i racun. Nisam kao ti ovdje, lagao ljude u lice, surovao sa neprijateljem, i onda otisao iz plemena i oformio drugo.
 

DeletedUser

Guest
Sabi, a da se vratis malo u realnost?
Od kojih to INSANA, buhahahaha
od nas koji smo stavili accove na brisanje, bujrum, kad niste bili u stanju dok smo bili aktivni, sad navalite, tako to rade pravi igraci :ludilo:
Akcije na vas su bili planirane i prije vasih brisanja računa,a neki od vas će i ostati na hr4 samo pod drugim imenom isto kao što ste znali raditi na ba2.
 

DeletedUser

Guest
kOliko se ja sjecam ti si saby mada bila aktivna restartana:p

tako da mos jedino na tudem racunu igrat:p


da vidimo sto si ikad uzela:)

uzimanje sela by saby

eto tvoj sjajni rezultat:)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Sama protiv vas tamo nisam mogla i nisam se mogla širiti,htijela sam se preseliti na neko mjesto gdje ću se moći širiti,međutim Boris mi ponudio acc i prihvatila sam.A ti si bila glavni incijator da se đingiju da trajni ban na hr4 jer ti je bio neprijatelj i jedan od najboljih igrača na hr4,iako hr4 nije imao veze s onim dešavanjima na hr1.Za razliku od vas mi nismo igrali nikakvu prljavu igru.
 

DeletedUser

Guest
Sama protiv vas tamo nisam mogla i nisam se mogla širiti,htijela sam se preseliti na neko mjesto gdje ću se moći širiti,međutim Boris mi ponudio acc i prihvatila sam.A ti si bila glavni incijator da se đingiju da trajni ban na hr4 jer ti je bio neprijatelj i jedan od najboljih igrača na hr4,iako hr4 nije imao veze s onim dešavanjima na hr1.Za razliku od vas mi nismo igrali nikakvu prljavu igru.

o cem ti fantaziras?? o banovima na s4 samo wicked odlucuje:) a to sto ti rafka prico fantazira puno, to sto on moljko da se smanji kazna jer mu prijatelj, nebi wiked mu smanjio kaznu ni da ja nis rekla da svima jednako se sudi,:D

malo se preispitaj prije nego pricas:)

a osim tog imala si se prije kuda sirit a nisi:)) a i siri se ratovanjem:)
 

DeletedUser

Guest
Ma bitno je da ce Sabyy na kraju u svom vlasnistvu da ima bitch sela. :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
nece sabyy nego 100 acc koji dobila:)

a i barbare uzet i to moze zeznut:D
 

DeletedUser

Guest
nek nazove:) nemam nista protiv:) ak se na vrijeme javi cak, mozda joj i maknem vojsku:)
 

retriver

Member
Reaction score
0
boriss
Djordje, ja sam plemenu ostavio i cinove i racun. Nisam kao ti ovdje, lagao ljude u lice, surovao sa neprijateljem, i onda otisao iz plemena i oformio drugo.
Vrlo dobro znaš kome si šta ostavio i sad ne mogu reći da se kajem što sam se prihvatio PAT-a zbog svih onih ljudi koji su ostali igrati kad si ti pobjegao pardon "otišao zbog obaveza." Sad stvarno ne verujem više u priču o vremenu jer smo ti čuvali acc a ti si prešao na hr3, tad nije bilo "tih obaveza" i izneverio sve nas koji smo ostali. Poenta je da stvarno ne vidim odakle ti uopšte pravo da spominješ pleme koji si onako ostavio i da tražiš neka prava. Na žalost nismo svi isti. A za ovaj moj izlazak zar niste vršili pritisak i na mene i na moje vođe i pitaj jokkea nakon onog mučnog napada scape da sam mu rekao da ću izaći da ne opterećujem njega i ostale sa ovim našim budalaštinama. Borise ima odličnih i velikih igrača. Ti si i uvek ćeš biti samo odličan igrač dok ne promeniš stav i odnos kako prema igri tako i prema igračima. I da moraš naučiti i gubiti a ne podvijati rep i tražiti more opravdanja za to. Ono sve što si rekao o potezu insane ovde važi i za tebe na ba2 možda još i više jer tamo niko nije imao u tom trenutku takvu dominaciju kakvu ste vi sebi obezbjedili ovde. Više energije troši da ovo završiš nego da se pravdaš za nešto što je učinjeno. Šta je bilo bilo je vratiti se ne može ali je važno da sa sobom rešiš te stvari nije bitno ko će i u šta ovde verovati. I na kraju hvala ti što si mi se otvorio u pravom svetlu na kraju. Ipak zaslepljen sa tvojim idejama i ponašanjem nisam video koliko su neki tad bili u pravu u vezi sa tobom i sa pravom su nas ostavljali redom. Čovek se uči dok je živ.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
o cem ti fantaziras?? o banovima na s4 samo wicked odlucuje:) a to sto ti rafka prico fantazira puno, to sto on moljko da se smanji kazna jer mu prijatelj, nebi wiked mu smanjio kaznu ni da ja nis rekla da svima jednako se sudi,:D

malo se preispitaj prije nego pricas:)

a osim tog imala si se prije kuda sirit a nisi:)) a i siri se ratovanjem:)

Nije mi ravko pričao nego neko drugi,ali neću da iznosim detalje jer sam obećala toj osobi da ću šutiti, a širiti se nisam imala gdje jer oko mene su bli saveznici samo,a snježa i rosi su bili prejaki za mene.
 

DeletedUser

Guest
Vrlo dobro znaš kome si šta ostavio i sad ne mogu reći da se kajem što sam se prihvatio PAT-a zbog svih onih ljudi koji su ostali igrati kad si ti pobjegao pardon "otišao zbog obaveza." Sad stvarno ne verujem više u priču o vremenu jer smo ti čuvali acc a ti si prešao na hr3, tad nije bilo "tih obaveza" i izneverio sve nas koji smo ostali. Poenta je da stvarno ne vidim odakle ti uopšte pravo da spominješ pleme koji si onako ostavio i da tražiš neka prava. Na žalost nismo svi isti. A za ovaj moj izlazak zar niste vršili pritisak i na mene i na moje vođe i pitaj jokkea nakon onog mučnog napada scape da sam mu rekao da ću izaći da ne opterećujem njega i ostale sa ovim našim budalaštinama. Borise ima odličnih i velikih igrača. Ti si i uvek ćeš biti samo odličan igrač dok ne promeniš stav i odnos kako prema igri tako i prema igračima. I da moraš naučiti i gubiti a ne podvijati rep i tražiti more opravdanja za to. Ono sve što si rekao o potezu insane ovde važi i za tebe na ba2 možda još i više jer tamo niko nije imao u tom trenutku takvu dominaciju kakvu ste vi sebi obezbjedili ovde. Više energije troši da ovo završiš nego da se pravdaš za nešto što je učinjeno. Šta je bilo bilo je vratiti se ne može ali je važno da sa sobom rešiš te stvari nije bitno ko će i u šta ovde verovati. I na kraju hvala ti što si mi se otvorio u pravom svetlu na kraju. Ipak zaslepljen sa tvojim idejama i ponašanjem nisam video koliko su neki tad bili u pravu u vezi sa tobom i sa pravom su nas ostavljali redom. Čovek se uči dok je živ.

Onaj koji izgleda nije prebolio neuspjeh na ba 2 serveru si ti Djordje.
Zasto pominjes stalno ba 2 server,ovo je hr server...

Ja sam vise puta rekao i ponavljam, na ba 2 su me zeznuli, prevarili, i napustio sam taj server,
htio sam da obrisem odmah racun, i igraci su me zamolili da to ne cinim i ostavio sam im i racun i cinove. Cistog obraza sam se povukao.

Nikoga nisam ni lagao,niti varao, a ti to cinis ovdje Djordje.
I to je razlika izmedju nas.


Izgubio sam na ba 2, cestitam RBu tamo na pobjedu.
Kako su god izveli tu pobjedu, pobjedili su.
Ja sam stekao jedno iskustvo vise,i idemo dalje.

Ja njih Djordje mogu pogledati u oci bez stida, za razliku od njih koji bi spustili glavu da me negdje sretnu.

Nije sramota biti porazen Djordje, sramota je lagati ljude koje znas zbog igrice.
I psovati i vrijedjati kako ovdje rade neki igraci.

I imas Obliviona na skypeu Djordje, upitaj ga kad sam ja krenuo igrati hr 3 server,a znas kad sam napustio ba 2. Znas da sam tada radio 12 sati dnevno na poslu i da nisam igrao vise od 6 mjeseci plemena. Odlucio sam i povukao se,i ne stidim se svoje odluke.
Igraci koji su ostali znali su igrati i bez mene,zar ne?...
 

DeletedUser

Guest
Vrlo dobro znaš kome si šta ostavio i sad ne mogu reći da se kajem što sam se prihvatio PAT-a zbog svih onih ljudi koji su ostali igrati kad si ti pobjegao pardon "otišao zbog obaveza." Sad stvarno ne verujem više u priču o vremenu jer smo ti čuvali acc a ti si prešao na hr3, tad nije bilo "tih obaveza" i izneverio sve nas koji smo ostali. Poenta je da stvarno ne vidim odakle ti uopšte pravo da spominješ pleme koji si onako ostavio i da tražiš neka prava. Na žalost nismo svi isti. A za ovaj moj izlazak zar niste vršili pritisak i na mene i na moje vođe i pitaj jokkea nakon onog mučnog napada scape da sam mu rekao da ću izaći da ne opterećujem njega i ostale sa ovim našim budalaštinama. Borise ima odličnih i velikih igrača. Ti si i uvek ćeš biti samo odličan igrač dok ne promeniš stav i odnos kako prema igri tako i prema igračima. I da moraš naučiti i gubiti a ne podvijati rep i tražiti more opravdanja za to. Ono sve što si rekao o potezu insane ovde važi i za tebe na ba2 možda još i više jer tamo niko nije imao u tom trenutku takvu dominaciju kakvu ste vi sebi obezbjedili ovde. Više energije troši da ovo završiš nego da se pravdaš za nešto što je učinjeno. Šta je bilo bilo je vratiti se ne može ali je važno da sa sobom rešiš te stvari nije bitno ko će i u šta ovde verovati. I na kraju hvala ti što si mi se otvorio u pravom svetlu na kraju. Ipak zaslepljen sa tvojim idejama i ponašanjem nisam video koliko su neki tad bili u pravu u vezi sa tobom i sa pravom su nas ostavljali redom. Čovek se uči dok je živ.

sve si rekao
i imamo isto misljenje oko toga ali treba pustiti proslost
 
Status
Not open for further replies.
Top