Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
Nikad se ni nisu mogli farmati barb za ove blagdanske dane sto i ima smisla. Oni koji slave su malo online i nekako nije fer da zaostanu u te dane za nekim tko je u mogucnosti biti vise na igrici (pogotovo ako se radi o nekom svijetu koji je tek startao pa se ta razlika puno osjeti).
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Nikad se ni nisu mogli farmati barb za ove blagdanske dane sto i ima smisla. Oni koji slave su malo online i nekako nije fer da zaostanu u te dane za nekim tko je u mogucnosti biti vise na igrici (pogotovo ako se radi o nekom svijetu koji je tek startao pa se ta razlika puno osjeti).

hvala na odgovoru, barem ih mogu posjecivati hahha
 

REMEBER MEE

New Member
Reaction score
0
Zelio bih da znam ako igramo brat i ja na jednom kompu. da li ce nam racuni biti blokirani ako stavimo da dijelimo inernetsku vezu? pozz
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Ne, stavi dijeljenje veze i sve ce biti super, naravno ako ne krsis ostala pravila.
 

DeletedUser

Guest
Pozdrav zanima me je l' ovo samo kod mene ili kod svih clanova ?

gHIqp.png


Na svijetu 15 mi je normalno sve, a na 16 viidite kako je munto pa me zanima je l' do mene ili ?
 

DeletedUser

Guest
Pozdrav, imam jedno bizarno pitanje :D !

Kako da stavim gif kao IG avatar? Sjećam se prije je moglo, ali preko linka. Pošto sad moraš uploudovati avatar tu je problem.. Ne znam kako da spasim .gif na kompjuter da mi ostane .gif.. A vjerovatno treba i resize meh.. Ako ko zna javite.
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Postavi ovdje link GIFa pomoci cu ti ja, ako bude trebalo resizovati i poslati cu ti nazad.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Pozdrav, imam jedno bizarno pitanje :D !

Kako da stavim gif kao IG avatar? Sjećam se prije je moglo, ali preko linka. Pošto sad moraš uploudovati avatar tu je problem.. Ne znam kako da spasim .gif na kompjuter da mi ostane .gif.. A vjerovatno treba i resize meh.. Ako ko zna javite.

Imaš milion online resizera, samo se proguglaj lijenčugo stara :p
 

DeletedUser

Guest
Imaš milion online resizera, samo se proguglaj lijenčugo stara :p

Ne razumijem se u to nikad me nije interesovalo.. i eto hajde da ga eventualno smanjim šta onda.. :boks:

usput koji si to ti crni posao završio pa se javljaš na forumu :lool:
 

DeletedUser

Guest
Dobrodošli u vaš inventar! Od sada nadalje ovdje možete pronaći predmete poput premium mogućnosti (koje je moguće pokloniti nekome) ili poboljšanja koja se dijele kod raznih događaja.

Kako pokloniti invertar nekom?
 

DeletedUser

Guest
Mislim da ovaj pocetni poklon dobrodoslice ne moze se poklanjati (iz ociglednog razloga), mislim da je bitnije pitanje kako se nabavljaju ostale nagrade bonusi dodaci sta god :p
 
Top