Pitanja i odgovori

Unpredictable

Banned
Reaction score
0
Svijetovi koji se zatvore maknu se iz statistika te gost pristupa. Podaci ostaju dostupni na tw statsu.

Sta je pisac htio da kaze ? .. Ajde neka wicked odgovori na ovo,posto je ocigledno da se neki ne poznaju najbolje ovu materiju.


Kako se makne svijet iz gost pristupa ? Zasto onda radi na hr2,6,7 ? I ti svijetovi su zatvoreni a gost pristup radi.
 
Last edited:

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Sta je pisac htio da kaze ? .. Ajde neka wicked odgovori na ovo,posto je ocigledno da se neki ne poznaju najbolje ovu materiju.


Kako se makne svijet iz gost pristupa ? Zasto onda radi na hr2,6,7 ? I ti svijetovi su zatvoreni a gost pristup radi.

Vjerovatno se radi o određenoj greski sobzirom da se automatski izbrise svijet iz statistika. Slobodno pricekajte Wikeda da vam odgovori pa mozete dublje se upustiti u materiju problema, ili mozete putem podrske razmjeniti korisne infromacije o navedenom problemu sa odgovornim adminom. Izvor problema odnosno greske se ne nalazi u plemenima.hr koja ne uklanjaju, niti onemogucavaju gost pristup niti jednog svijeta.

p.s thanks kbasher :pivo: odgovorio sam misleci da se radi o statistike-svijetovi-gost pristup :)
 

DeletedUser

Guest
Vjerovatno se radi o određenoj greski sobzirom da se automatski izbrise svijet iz statistika. Slobodno pricekajte Wikeda da vam odgovori pa mozete dublje se upustiti u materiju problema, ili mozete putem podrske razmjeniti korisne infromacije o navedenom problemu sa odgovornim adminom. Izvor problema odnosno greske se ne nalazi u plemenima.hr koja ne uklanjaju, niti onemogucavaju gost pristup niti jednog svijeta.

p.s thanks kbasher :pivo: odgovorio sam misleci da se radi o statistike-svijetovi-gost pristup :)

Ocigledno je da se radi o gresci.

Pricekat cemo ga naravno,jer nije ovo tema o kojoj treba sa tobom da se prica.



Smiri se, biti ce bolje ;)
 
Last edited by a moderator:

scapa

Banned
Reaction score
0
Nije valjda pitanje toliko teško da niko ne zna odgovor :D

...očito jest, ...biti će opet da se "ovi iz PLEME-na" uvjek nesta bez veze bune a svijet je i tako bio "neatraktivan" te bez "pravih ekipa", ...ali "ne radi" ni kuća slavnih jedino za "osmicu" te se jos uvjek nadamo da nema namjere u svemu tome...


lp.
 

bulldozer

Member
Reaction score
6
Vala baš bezveze. I to samo osmica da ne radi, a svi drugi rade :( Inače nisam pristalica teorija zavjere, al ovo me je razočaralo.
Inače, Wickedovo prisustvo sam primjetio nekoliko puta nakon što sam postavio pitanje, ali odgovora nema :(
 

trigget

Member
Reaction score
0
zasto nebi napravili prijateljski susret sa nekim, speed...vidio sam rusi igraju sa ceškom, pa bi bilo ljepo da i mi odigramo sa nekim ako je moguce :D
 

Lord niko

Banned
Reaction score
0
Sad i mene zanima zašto se nemože kao gost na hr8? I lijepo molim da mi odgovorite a ne obrišete post ili preimenujte temu u "ne odgovaramo na pitanja, samo brišemo":kokice:
 
Last edited:

scapa

Banned
Reaction score
0
da li se ova tema zove "pitanja i odgovori", ako se ne varam tako se zove, ...dakle, umjesto odgovora vi mi brisete post, ...definitivno neobicno ponasanje

lp.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Evo već neko vrijeme čitam ovo ovdje i nije mi jasno kako svi vi spominjete administraciju .hr za taj postojeći bug. Sa ovim postovima je isto kao ono "admin mi sklonio vojsku" "admin mi sklonio zid" "admin mi skidao odanost" i tako to.

-Taj gost pristup svijetu nema nikakve veze sa administracijom i timom .hr, to je u nadležnosti samog INNO Gamesa i njihovih umjetnika. Dakle ako nekom svijetu ne može pristup, INNO Games je zadužen za to, .hr je samo jedan ogranak čitave porodice servera i svjetova INNO Gamesa.

-Eto nadam se da sam vam udovoljio ne udovoljeno.

lp
 
Reaction score
0
Evo već neko vrijeme čitam ovo ovdje i nije mi jasno kako svi vi spominjete administraciju .hr za taj postojeći bug. Sa ovim postovima je isto kao ono "admin mi sklonio vojsku" "admin mi sklonio zid" "admin mi skidao odanost" i tako to.

-Taj gost pristup svijetu nema nikakve veze sa administracijom i timom .hr, to je u nadležnosti samog INNO Gamesa i njihovih umjetnika. Dakle ako nekom svijetu ne može pristup, INNO Games je zadužen za to, .hr je samo jedan ogranak čitave porodice servera i svjetova INNO Gamesa.

-Eto nadam se da sam vam udovoljio ne udovoljeno.

lp

Ma znaju to oni samo se prave blesavi :D adminima ni iz dzepa ni u dzep.. Svi jedva cekali da se ta osmica zavrsi, a sad ganjaju gost pristup..
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ma ne znam brate kako više mogu ponavljat isto pitanje, kontash, ja postavio pitanje jel brži konjanik ili Moris Green, niko mi ne odgovara, znači da nije prikladno pitanje i da se već zna neki odgovor koji se podrazumijeva. A ne ovako, smor 2 mj isto pitanje. :)
 

DeletedUser

Guest
Ako je greska do Innogamesa a ne do admina onda admini fino odgovore: Greska je do innogamesa, obavjestili smo ih o ovome, cim dobijemo odgovor bicete obavjesteni. je li to tako tesko? cemu brisanje postova bez odgovora???????
 
Reaction score
0
Ako je greska do Innogamesa a ne do admina onda admini fino odgovore: Greska je do innogamesa, obavjestili smo ih o ovome, cim dobijemo odgovor bicete obavjesteni. je li to tako tesko? cemu brisanje postova bez odgovora???????

Spam se brise jer je ovo ozbiljna tema..
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ako je greska do Innogamesa a ne do admina onda admini fino odgovore: Greska je do innogamesa, obavjestili smo ih o ovome, cim dobijemo odgovor bicete obavjesteni. je li to tako tesko? cemu brisanje postova bez odgovora???????

Ne znam šta su admini trebali ni šta će trebati, ja govorim da bug ne može biti svojevoljno napravljen, e sad da li će INNO Games biti obavješten to ne znam, svaki igrač može napraviti tiket INNO-u, a ja mislim da su do sad svi igrači koji su se ovdje javljali na ovu temu, mogli barem 20 tiketa napraviti umjesto što su ponavljali postove. :)

:pivo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...ufff, što volim kad se netko pokušava preaviti pametan, ...nekako mi logično izgleda da se administracija bavi uređivanjem ove igrice, tj. održavanjem svega vezanog za nju, kao i prevođenjem i prilagodbom svega pripadajućeg, kako samih stranica vezanih za igricu tako i reklamnih i ostalih pripadajućih stranica, pa tako i "gost pristup" stranica, i "kuća slavnih" stranica, ...ako nisam u pravu to istoj administraciji ne bi trebalo biti teško ovdje i napisati a ne ostavljati jedno pitanje bez odgovora danima

lp.
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Nit se pravim pametan niti sam pametan, znaš da nisam od onih koji pametuju, mog'o si se i sam uvijeriti, ali opet ti kažem, ta stranica je od INNO Gamesa, inače TW Stats sam, svaki bug na njoj ne riješava WiCked nego gospoda iz INNO-a.
Ovo sam ja odgovorio sam zato jer sam vidio 3-4 igrača da su postavila ista pitanja ali nema odgovora, pa eto da vam ja malo pomognem u odgovoru. Napišite brate ticket INNO gamesu i ća :)

:pivo:
 
Top