-pleme- ( chat topic za završetak svijeta )

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Borise momak je na drugom kraju svijeta ,jer je prije nas startovao tako da se sam branio protiv 3 plemena ,i drzao je dugo i najmanje je 4-5 plemica ubio SAM.

I za to ima moje postovanje !:eek:

I onda je svizac zamotao cokoladu... :ludilo:

Igram plemena par godina,ali eto nisam nikad cuo za support... :andjeo:

@SyrusTheAssasin: Ti si onaj osnovac iz Zvornika,onaj sto je kao izigravao spijuna na ba 3... Ostario sam,pamcenje me ne sluzi....
 

DeletedUser

Guest
Vidim Ja Sam Ovde Prozvan U 0voj Temi..Ako ,Ako Momci '

Boriss Ti Cuti Molim Te...Ok ?

Razloga Ima Dosta Zashto Ti To Navodim..Chuo Sam O Tebi Dosta Pricha...
Al' Naravno Ja Nisam Ta Osoba KAO TI Da Vodim Tudju Brigu...

Pa,Prema Tome...Ako Neko Misli Da Je Bolji Od Mene I Da Bi Mogao Bolje Od Mene Da Izdrzi Protiv 3x Plemena...

Skidam Mu Kapu'

A,To Da Li Sam Dobro Odradio Posao...Govori I ODD" RANK...Pa,Prema Tome...

Sav Deff. U Mojim Selima Je Bio MOJ DEFF" Ne Plemenski...Razlog ?

Pa,Razlog Je Taj Zato Shto Sam Znao Da Cu Kad Tad Past..I Da Svoje Pleme Ne Slabim Zato I Nisam Trazio Pojacanje...

A,Da Sam Trazio Vjeruj Mi Da Ovi Pa Hajd Nazvacu Ih "Igracima" Ne Bi Uzeli Ni Jedno Selo...
Posto Su I Sami Znali Da Sam Imao 1x Vatreni I Sa Kojim Sam Max. Dobro Odigrao...

A,To Sto Ti Pricas...Kao Vidim Padaju "Profici" Pa,Da Padaju...Shta Je Tu Neshto Chudno ?

Kao Shto Stara Poslovica Kaze :

I Dobar Konj U Blato Padne,Pa I Poshtena Zena Na Kraju Dadne...

BTw' Znash Me,Znam Te...Pa,Tako Da Ja Se Sa Tobom Prepucavat' NECU I NE ZELIM...

Poshto Te Pratim Ovde Duze Vreme I Vidim Da Ti Izigravas Forumskog Trola...U Fazonu'

JA SAM NAJBOLJI,JA SAM SVEMOGUC...E,Vidish Ja Cu Ti Reci DA SI TI KAO IGRACH DNO DNA' I KAO COVJEK DNO DNA...Od Proslosti Se Ne Zivi "Druze" Moj...


P.S Support AKA Pojacanje :andjeo:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
I onda je svizac zamotao cokoladu... :ludilo:

Igram plemena par godina,ali eto nisam nikad cuo za support... :andjeo:

@SyrusTheAssasin: Ti si onaj osnovac iz Zvornika,onaj sto je kao izigravao spijuna na ba 3... Ostario sam,pamcenje me ne sluzi....

Jeli mislis na Arma007, ovaj sto je Syrus?

@ support nije to on nikad cuo :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Ajaj dosta ovo nema veze s temom svađaj te se negdje drugdje :ludilo:



Ajmoo PLEME :festa::festa:
 

DeletedUser

Guest
Zezam se Trane... Sala...

Nisam nikad rekao da sam najbolji, niti izigravam "trola" kako vec ti rece......
Ako se dobro sjecam svakakve poruke si pisao kad su ti ljudi govorili da ces biti restartovan na toj poziciji..
Hoces da postavim neku?.. :)


Zelim ti srecan i brz oporavak.
I izaberi drugu stranu svijeta za novi pocetak. :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
ja ne vidjeti razloga zašto buditi duhova stare prošlosti

ostaviti vi to za neka druga tema, ako moderator dozvoliti takve rasprava u naša tema, ja osobno njemu dati bodova za neraditi ništa

duh riješavati na vojno polje, samo ovaj boriss ??? :ljut:

ovo bilo napadati s4, ja ne naći ovaj nick na s4


razor jako dobra igrača, samo imati puno loša sreća i kriva pozicija, i pametno ne trošila deff od pleme da se spasi zivu glavu, jer onda gore ne imati deff za braniti ona prstena barbarska selo
 

DeletedUser

Guest

A,Da Sam Trazio Vjeruj Mi Da Ovi Pa Hajd Nazvacu Ih "Igracima" Ne Bi Uzeli Ni Jedno Selo...
Posto Su I Sami Znali Da Sam Imao 1x Vatreni I Sa Kojim Sam Max. Dobro Odigrao...

mi moliti razor ne vrijeđati naša tim i član tima

mi odmah na početaka priznali da mi nooba, velika puno nooba :predaja:

ovo igra, mi igrati nooba ne se ljutiti mi moliti razor

"stara nigerijska: ko se ljuti uvale mu kruti"

ako vi znala da ne izdržala vi puno tamo na lijevo, što uopće trošila vrijeme, što ne pokreni ponovo pa na desna strana krenula vi ??
ili imala više vremena pa bacila, ili vi mislila
ako neko krenula na mene, ja se uvijek mogla izvući na pozicija i brojevna nadmoć druga pleme
 

DeletedUser

Guest
Zezam se Trane... Sala...

Ok...Znachi Nisam Te Prozvao Nigdje I Ti Meni Sad Tako... :pivo:


razor jako dobra igrača, samo imati puno loša sreća i kriva pozicija, i pametno ne trošila deff od pleme da se spasi zivu glavu, jer onda gore ne imati deff za braniti ona prstena barbarska selo

Nemam Ja Srece Od Rodjenja...Mene Prati Maler Od Kako Sam Se Rodio...
A,Shto Se Tiche Pohvala...Hvala Brate! :pivo:


"stara nigerijska: ko se ljuti uvale mu kruti"

Znachi...Ne Vjerujem Koji KRALJ <3 HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
I onda je svizac zamotao cokoladu...
Igram plemena par godina,ali eto nisam nikad cuo za support...

@SyrusTheAssasin: Ti si onaj osnovac iz Zvornika,onaj sto je kao izigravao spijuna na ba 3... Ostario sam,pamcenje me ne sluzi....

pusti sad te prce izigravao spijuna,
da si znao cisto, nebi me drzao 7 dana u plemenu :ludilo: (cak me niko ni izbacio nije, niti sam dobio ikakvu poruku da sam spijun, vec sam sam izasao :p)

osnovac ne, tad sam bio vec lagano na faksu, svijet je otvoren na moj rodjendan, 8 dana pre pocetka predavanja...



**
i sve ovo sto sam sad napisao je totalno 'nema veze' style, no tvoj fini mozak, druze borisse ti nece ostaviti mira a da ne udaris opet u svadju i spiku...

no i da ostavis, ti ces naci neku provokaciju na moj racun, a ust mozes samo da mi :kokice: (rofl bato)..

ocigledno imas neki kompleks nize vrednosti, mora da su te zadnjeg birali u redu za fucu, ko sta radi, drug boriss omalovazava kog' stigne, a ne sme ni da se pojavi na serveru da nebi fasovao od nekog sa strane....

seti se i sv 3, restartovan glatko ;)
 

DeletedUser

Guest
ovdje biti materijala za banovanje...

vratite se na temu :)

a kako vidim razor-a nije tuklo 3 plemena kako kaže
ja vidim samo jednog igrača...grants :)
 

DeletedUser

Guest
ovdje biti materijala za banovanje...

vratite se na temu :)

a kako vidim razor-a nije tuklo 3 plemena kako kaže
ja vidim samo jednog igrača...grants :)

Cccc....Meni Bi Bilo Ravka Sramota Da Prozivam Igracha Koji Moze Da Me Uchi Da Igram TW...

U Ovom Slucaju "Ti Mene Prozivas"
Znash Zasto Ti To Govorim....


Da,Grants Je Uzeo Selo...A,Prije Toga Koliko Je Napada Dolazilo Na Sela Od Drugih Igracha ? ?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
nemojte tako..rafka je jos mlad..naucit ce vec kako se selo uzima:D mozda ne ovaj server..al za 2-3 sigurno:rolleyes:


znaci razor osto bez sela..neznaci da je los igrac..nego da ima loš polozaj:eek: nebranjiv takoreci..jer njegovi na drugoj strani svijeta..a on izmedu plemena
 

DeletedUser

Guest
jbga... o tome se razmišlja prije nego se postane član nekog plemena... ali respect za ODD, ispred blackovog igrača je razor a to nije lako biti s obzirom da su oni samo def skoro :p
 

DeletedUser

Guest
Poraženi protivnici: 246.887 (1.)

Jos Uvjek Prvi...

Samo Da Razjasnim...Zashto Sam Ja Na Ovom K" ,A Moj Trajb Na Drugom...

Razlog Je Taj Zato Shto Smo Ja "RaZ0R" Wupididu,Davorl RL" Drugovi...I Osnovali Pleme "GLOW"
U Kojem Smo Htjeli Da Igramo I Sve...Al' Poshto Su Davorl I Wupididu Imali Obaveza U RL" Ja Sam Pleme "GLOW" Raspustio :(

I Preshao U Tooney...

Da,Josh Dodam ...CESTITAM PLEMENU "PLEME" Na Dobroj Borbi...

A,Shto Se Tiche Trainova I Tajmiranja...Momci Znaju Sta Znaci Ta Rec...:pivo:

Train Bi Im Mogao Da Presjecem...Al' Samo Kad Bi Imao Vojske :glazba:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Cccc....Meni Bi Bilo Ravka Sramota Da Prozivam Igracha Koji Moze Da Me Uchi Da Igram TW...

U Ovom Slucaju "Ti Mene Prozivas"
Znash Zasto Ti To Govorim....


Da,Grants Je Uzeo Selo...A,Prije Toga Koliko Je Napada Dolazilo Na Sela Od Drugih Igracha ? ?

A sta ako sam ja Grants... :D
 

DeletedUser

Guest
Borise...Ako Mi Znash RL" Ime...Ne Morash Ga Iznosit' Na Forumu.... :woot:
 
Status
Not open for further replies.
Top