-pleme- ( chat topic za završetak svijeta )

Status
Not open for further replies.

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
pusti sad te prce izigravao spijuna,
da si znao cisto, nebi me drzao 7 dana u plemenu (cak me niko ni izbacio nije, niti sam dobio ikakvu poruku da sam spijun, vec sam sam izasao :p)

osnovac ne, tad sam bio vec lagano na faksu, svijet je otvoren na moj rodjendan, 8 dana pre pocetka predavanja...



**

Kakav ti fax spominjes :hahaha: pa ti nisi ni srednja skola :hahaha: obicni balavac kojem sam zelio pomoci i na kraju shvatio da je taj isti balavac..... BEEEP
Armine, Armine ;)
 
Last edited:

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Jao koje se količine hejta bacaju ovdje, sa svih strana hejt:festa:

Idu mi na zivce balavci kao on, pomogao sam mu da ga ne pojedu veliki igraci i on mi tako vratio :eek:ok:, ali zato Belay ne pomaze nikom vise :)

Sta reci o takvom djetetu, ni postenja ni casti a ni "covjeka" od njega nikad nece biti!
 

DeletedUser

Guest
Kakav ti fax spominjes pa ti nisi ni srednja skola :hahaha: obicni balavac kojem sam zelio pomoci i na kraju shvatio da je taj isti balavac..... BEEEP
Armine, Armine ;)

Idu mi na zivce balavci kao on, pomogao sam mu da ga ne pojedu veliki igraci i on mi tako vratio :eek:ok:, ali zato Belay ne pomaze nikom vise

Sta reci o takvom djetetu, ni postenja ni casti a ni "covjeka" od njega nikad nece biti!


opet se drogiras :D..

ja ni ne znam ko si ti :p. a jos pises da si mi pomogao ikada..

izgleda svi vuku ove komplekse od borissa
 

DeletedUser

Guest
nekak mi se čini da su ovi iz Nigerije navikli na livade :) u najgorem slučaju na brežuljke :p
 

DeletedUser

Guest
Putine Brate Pusti Ga, Tebi RaZ0R Respect Za Odbrane :eek:k:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Poredak Ime Pleme Bodovi Sela Prosjek bodova po selu
1 Grants PLEME 60.516 11 5501

TURA SVE PRED SOBOM

user_image.php
 

versache

Member
Reaction score
0
Hmm... Kako mi se chini morati chemo opet da se pozabavimo borissom i da ga na kraju restartujemo kao na svakom serveru i svijetu do sada :)
 

DeletedUser

Guest
Belaj, Armin Nije Syrus, Syrus Je Branko :kokice:
Malo Lupetas Al' Nema Veze
 
Status
Not open for further replies.
Top