PLEME vs DL

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kao jedan od vođa bivseg plemena SD,osim DL od samog pocetka hr4 smo ratovali i sa SW-om,savez smo imali jedino sa INSANE koji je negdje prije gasanja SD presao u NAP,a sa vama smo tada imali NAP ravkic dopuni me ako sam koga izostavila

Mislim da je Dodili ovdje htjela da naglasi Ravkine "licne" NAPove. ;)
 

DeletedUser

Guest
koje lične napove,o čemu pričaš?

ma borise ne razumijes ti ovu igru,ti bi i rođenu mater restartovao zbog jednog sela...

meni je npr. insane pomagao da se branim protiv dl (asterix,grim...) i ja kad sam presao u mh nisam ih napadao zato što nisam kao ti(za mene su igrači u igri stvarne ličnosti a ne botovi kao kod tebe),ostao sam neutralan mada se kajem što ih nisam deffao...

da sam prešao u mh deffao bi PAT kao sto je vuckobih to radio...
nije sve u bodovima i selima,ima nešto i u druzenju ipak je ovo drustvena igra.
 

DeletedUser

Guest
Sjecam se dobro toga kada ti je grimi pomogao kad si bio na granici s DL ,a od nasih na vrijeme nije mogao deff stici,i ja isto ne bih napala igrace koji su mi pomogli da se odbranim kada mi je trebalo a nalaze se među neprijateljima.
 

DeletedUser

Guest
koje lične napove,o čemu pričaš?

ma borise ne razumijes ti ovu igru,ti bi i rođenu mater restartovao zbog jednog sela...

meni je npr. insane pomagao da se branim protiv dl (asterix,grim...) i ja kad sam presao u mh nisam ih napadao zato što nisam kao ti(za mene su igrači u igri stvarne ličnosti a ne botovi kao kod tebe),ostao sam neutralan mada se kajem što ih nisam deffao...

da sam prešao u mh deffao bi PAT kao sto je vuckobih to radio...
nije sve u bodovima i selima,ima nešto i u druzenju ipak je ovo drustvena igra.

Moze li neko adminu da da ban zbog vrijedjanja? :andjeo:
Ravka ja tebi ne spominjem familiju, pa ne bi trebalo ni obrnuto.
Sramota da se kao admin tako ponasas.

A svojim postom si sve rekao.
To se zovu licni napovi... :love:
 

DeletedUser

Guest
Moze li neko adminu da da ban zbog vrijedjanja? :andjeo:
Ravka ja tebi ne spominjem familiju, pa ne bi trebalo ni obrnuto.
Sramota da se kao admin tako ponasas.

A svojim postom si sve rekao.
To se zovu licni napovi... :love:

ne spominjem ti familiju i ne vrijeđam već se tako zargonski kaze...

ako nisi skontao poentu mogu ti objasniti ili nacrtati :p
 

DeletedUser

Guest
ne spominjem ti familiju i ne vrijeđam već se tako zargonski kaze...

ako nisi skontao poentu mogu ti objasniti ili nacrtati :p

Zargonski?
A da ja pocnem tebe "zargonski" da pominjem familiju, hoce li i to biti onda "zargonski" ?

I ti meni ne odgovori, ima li neka kazna za admina zbog vrijedjanja?


Side 1:
Tribes: PLEME, MH
Side 2:
Tribes: DL

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers:

Side 1: 139
Side 2: 13
Difference: 126

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 59
Side 2: 7
Difference: 52

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 1,181,442
Side 2: 85,722
Difference: 1,095,720

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 521,088
Side 2: 68,667
Difference: 452,421

chart
 

DeletedUser

Guest
ma borise ne razumijes ti ovu igru : :ludilo:

meni je npr. insane pomagao da se branim protiv dl :predaja:

u mh nisam ih napadao zato što nisam kao ti :predaja:

ostao sam neutralan mada se kajem što ih nisam deffao... :predaja:

da sam prešao u mh deffao bi PAT kao sto je vuckobih to radio... :hmm:

nije sve u bodovima i selima,ima nešto i u druzenju :andjeo:


a rođena mater je samo neukusan riječnik da tako da borise nemaš pojma smisao ove igre...

hahaha, nemogu virovat koliko je lakše udrit po borisu nego ga branit :pivo:
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Moze li neko adminu da da ban zbog vrijedjanja? :andjeo:
Ravka ja tebi ne spominjem familiju, pa ne bi trebalo ni obrnuto.
Sramota da se kao admin tako ponasas.


:zid: :zid: :zid:
 
Last edited:
Reaction score
0
...sto se ovoga razgovora tice, ima jos sudionika, ...nitko nema sjecanje identicno tvojemu, ...je, nina ti je postavila deff, istina, ali tek posto ju je napao tvoj vodja plemena, tad je za osvetu postavila deff u sela od pere koja su rezervirali clanovi plemena DL, ...tad ste i zvali mene da rjesim tu zavrzlamu, ...i ona je rjesena, no ni to vam nije bilo dosta, tad ste iscenirali jos incidenata ne bi li nas izazvali, ...za rat ste krivi uglavnom boki i ti, ...uzeli ste cjelo pleme DL za svoje taoce i mislili da cemo popustit, zato su i neki vodje DLa napustili DL i osnovali novo pleme, drugi su ostali ali ne sudjeluju u igri i pruzanju otpora, dio ih je ugasio racune, ...svima ste prouzrocili probleme i sad jos imas ovdje obraza pljuvat i lagat, a sto je najgore, niti znas nesta o ovoj igri niti si bio u stanju pruzit nekakvu igru, ...prijatelju, moras znati da si upravo ti kao izazivac i okidac ovoga rata trebao pruzit barem simbolican otpor a ne ovdje na forumu ratovat...

lp. scapa, :pivo:

P.S. ...sta se tvojih prijetnji u RL tice, javit cu ti se u Zadru za nekoliko dana, ...mozemo popit kavu, a mozes i pokusat........:eek:k:

hahahahha scapa scapa ni svjestan nisi ali tako ti je to virtuala je jedno reala je drugo

i osnivači dm plemena nisu vođe plemena dl jedini vođa je walter wo1f1 jer da su vođe izbacili bi me van i problem rješen a ne bi osnivali drugo pleme
 

DeletedUser

Guest
joj :zid: zar jos niste zatvorili ovaj sv ?

Malo nam se da. Ali guramo nekako.

Side 1:
Tribes: PLEME, MH
Side 2:
Tribes: DL

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers:

Side 1: 69
Side 2: 11
Difference: 58

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 37
Side 2: 6
Difference: 31

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 584,326
Side 2: 66,501
Difference: 517,825

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 324,615
Side 2: 51,287
Difference: 273,328

chart


image.php
 

DeletedUser

Guest
kako da ti dam nešto što je bio razgovor u kojem su sudjelovali scapa nina pero blacky i ja
a reporte nemam jer gAasim račun i ne zanima me igrica više ni pod razno ali neću trpit laži i to ću rješit na drugi ne dobar način
i osnivači dm plemena nisu vođe plemena dl jedini vođa je walter wo1f1 jer da su vođe izbacili bi me van i problem rješen a ne bi osnivali drugo pleme

Eh, jel ga ti lupetaš..da, nažalost te nisu izbacili pa ćete možda i sa MH u rat..Pravi si heroj, krenuli su obziljni napadi a ti gasiš račun.
Trebali su ti odmah dati da vodiš diplomaciju, da razumni ljudi ranije napuste pleme. :)
By the way, nisu igrači iz DM-a igrali za Scapu, već se nisu složili sa glupostima nekoliko kolega . A da, teško je shvatiti da itko drugi ima svoje mišljenje, osim tebe. :ludilo:
 
Last edited by a moderator:

scapa

Banned
Reaction score
0
45169582.jpg


-------------------------------

trajanje rata: 11d 2h 26m

...ocito je da ovu godinu zima ranije dolazi, ...Bozic, Nova Godina, ...a i Uskrs neki spomenuse, :ludilo:, jbg. ...za par dana pa mi ponovo sezona pocinje, :pivo::pivo:


lp. scapa, :pivo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...niti je ovo rat, ...niti je do ovoga trebalo doci, ...jednostavno, ovo je kupljenje sela, pravog otpora i nema...

lp. scapa, :pivo:
 

DeletedUser

Guest
borise
"ne brini se"
"nemaš zašto" :andjeo: ti si svetica

nije se pleme raspalo još je tu raspao se samo savez sa vama
igrači koji su izašli ionako su igrali za vas cijelo vrijeme

i sa boljim plemenom nikad neću ni igrati
i lažeš da sam ja napao jučer keldrona
napao sam samo jednog drugog igrača, zna on tko je
na računu sam bio samo da vidim kako vam skidam offove sa ovo malo vojske što mi je ostalo i sad kad vojske više praktički nema račun je na gašenju

Prije 5 dana rece da je racun na gasenju.

Village Points Old owner New owner Date/Time
Barbarsko selo (592|457) K45 3,009 Barbarian Johhny Payne 23 [DL] 2011-09-15 12:35:36
Barbarsko selo (571|455) K45 3,015 Barbarian Johhny Payne 23 [DL] 2011-09-15 12:34:19
Barbarsko selo (578|477) K45 3,040 Barbarian Johhny Payne 23 [DL] 2011-09-15 12:28:51
Barbarsko selo (572|466) K45 3,005 Barbarian Johhny Payne 23 [DL] 2011-09-15 12:13:57
Barbarsko selo (564|483) K45 3,018 Barbarian Johhny Payne 23 [DL] 2011-09-15 10:34:59
Barbarsko selo (580|474) K45 3,060 Barbarian Johhny Payne 23 [DL] 2011-09-15 09:52:31
Barbarsko selo (569|462) K45 3,067 Barbarian Johhny Payne 23 [DL] 2011-09-15 09:05:48
Barbarsko selo (560|474) K45 3,043 Barbarian Johhny Payne 23 [DL] 2011-09-15 07:35:09

A ovo predstavlja privremeni bijeg prema PATu.

Side 1:
Tribes: PLEME, MH
Side 2:
Tribes: DL

Timeframe: Last 48 hours

Total conquers:

Side 1: 104
Side 2: 13
Difference: 91

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 44
Side 2: 0
Difference: 44

chart
 
Status
Not open for further replies.
Top