PLEME vs. NORTH, DorA, ......

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: PLEME
Side 2:
Tribes: NORTH, SOUTH

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 2,881
Side 2: 2,353
Difference: 528

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 264
Side 2: 150
Difference: 114

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 18,597,883
Side 2: 12,769,720
Difference: 5,828,163

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 2,093,612
Side 2: 1,265,861
Difference: 827,751

chart


oredak Ime plemena Bodovi najboljih 40 igrača Ukupni broj bodova Članovi Prosjek bodova po igraču Sela Prosjek bodova po selu
1 PLEME 18.530.203 18.530.203 29 638.973 1910 9.702
2 NORTH 11.139.670 11.139.670 30 371.322 1238 8.998
3 SOUTH 8.052.622 8.052.622 24 335.526 941 8.558

IMATE 200 SELA VISE, TJ. PREKO MILION BODOVA.
A DA NE UBRAJAM OVDJE DA MI RATUJEMO SA DOROM,A VI STE SAVEZNICI.

Imali ste vi i 5 miliona bodova vise...

Kako vas nije sramota javiti se?

I Rubino standardno laganje, ne igram ja na hr8, izmisljate... kad ono bi istina...
I na intervju zaobidje svoje igranje na hr8... stidi se momak..
 

DeletedUser

Guest
Avantura ja igram i to jako dobro sa prijateljem kojeg poznajem,svi se mi poznajemo neki od hr3 a neki od hr4 i igramo zajedno mislim i na duallce.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
čitam ovo i umirem od smijeha,pa oće li netko ovoj dodili objasnit kako se igra ova igra???

Ja znam samo kako vi igrate a ovo je tipičan primjer za vas, pokupili od dečka baklju pa kad vam dostadi ajmo na noblanje....žalosno :(

bulldozer Sij 08,2013 21:26
Si tu?

matori69 Sij 08,2013 23:00
sad jesam, hvala za pojačanje, moja baklja i kate se vračaju prije nego avanturini napadi. vjerovatno nije imao plemiče i offa u ovim bližim selima.

matori69 Sij 08,2013 23:05
ma imam ...... sreča da sam je odma povukao, nakon što je avantura ostavio mene bez deffa.

matori69 Sij 08,2013 23:19
evo, znao je da sam bez deffa, jer je sve njegov def bio kod mene u selu. pa ga je povukao.

Napadači: Avantura
Porijeklo: 6. SPLAV (446|494) K44

Količina: 0 0 0 0 0 44 0 0 0 1
Gubici: 0 0 0 0 0 44 0 0 0 1

Branitelj: matori69
Cilj: gori baklja :D (445|499) K44

matori69 Sij 09,2013 16:30
garant je znao da ce moja baklja stič prije njega. evo sad i od irido napadaju, al nek se ljepe.

i da ne bude zabune dečko nije do tad imao nikakv kontakt sa bilo kime od nas nego se je javio kad je bio prevaren :) Toliko o tome da mi igramo podlo....

matori69 said:
danas u 20:36 sati
ma nešt mi net šteka, pa ne odgovaram. vidi, nisam odma skuzio, nakon sto je avantura me izbacio i povukao od mene svoj deff, ja sam povukao svoju baklju i kate i dolaze prije ovih napada. jedino ako posalje iz ovih blizih sela, onda sam najebao.

i probao me izvidit al nije mu uspjelo
 

DeletedUser

Guest
gyorke mislim da si se pogubio malo-nitko vas ne napada za podlu igru-ja sam stavio izvještaje i odgovorio dodili na glupu filozofiju,ostalo samo vi nešto pišete- ne znam kako bi to bila optužba za podlu igru???
dalje-pišeš kako matori i bulldozer nisu imali prijašnjeg kontakta,a rasprava počinje sa "hvala za pojačanje" - objasni hahahah

druga matorijeva rečenica je isto odgovor na nešto,što je očito izbrisano-i kako da te onda netko shvati ozbiljno

ja samo kažem da na sv8 postoji jedno iznad prosječno pleme da bi odavno bio gotov
 

irido

New Member
Reaction score
0
:festa::hahaha: Gyorke, ovako se dobro nisam nasmijala odavno, a možda jednog dana i ti saznaš zašto:ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Gubi se pa hajde da ponizim neprijatelje da su losi.
A to sto ti ispadas jos losiji od njih,jer gubis od njih, to nema veze.

Koliko glup i sujetan komentar...
 

DeletedUser

Guest
gyorke mislim da si se pogubio malo-nitko vas ne napada za podlu igru-ja sam stavio izvještaje i odgovorio dodili na glupu filozofiju,ostalo samo vi nešto pišete- ne znam kako bi to bila optužba za podlu igru???
dalje-pišeš kako matori i bulldozer nisu imali prijašnjeg kontakta,a rasprava počinje sa "hvala za pojačanje" - objasni hahahah

druga matorijeva rečenica je isto odgovor na nešto,što je očito izbrisano-i kako da te onda netko shvati ozbiljno

ja samo kažem da na sv8 postoji jedno iznad prosječno pleme da bi odavno bio gotov

Joj nemoj me vući za jezik i sad da idem tražit na forumu gdje ste nas sve optuživali. A toga ima hrpu.

hahah, je ti sad znaš to priče, tu je hrpa poruka između obrisano...a to iz razloga zašto sam mu slao pojačanje, tko je slao pojačanje i odaklen. Avantura zna zašto ga je nadefao, jer sam ga izviđao. I onda je povuka svoj deff i nadao se brzom noblanju. No da ne duljiim priču. Ja ne znam u kojem vi svijetu živite no uživajte u njemu. :love:

P.S. irido, treba se nekad i nasmijat da od sve te tuge :)
 

desertfox

Member
Reaction score
0
matori 69 je samo jedan primjer prije je bio octopusy, shaggy........... ima ih jos al nisi tad bio na racunu rubo jer taj racun od avanture se povlaci od pocetka sa glasom unutar plemenskog noblanja sto stats pokazuje
 

irido

New Member
Reaction score
0
Slanje 300-tinjak napada sa izviđačima u roku od nekoliko minuta ne služi .......izviđanju, nego eventualnom zbunjivanju onog ko tagira napade, ali i uveseljavanju istoga. A čudite se što je Avantura bio pripremljen za napade. Pa tebalo nam sigurno cijelih 15 minuta da skontamo tko je meta a tko nije.
 

DeletedUser

Guest
A čudite se što je Avantura bio pripremljen za napade. Pa tebalo nam sigurno cijelih 15 minuta da skontamo tko je meta a tko nije.

hahahaha, e ovako se i ja nisam dugo nasmijao :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: A možda ćeš i ti jednog dana skužiti zašto :hahaha::hahaha:
 

DODILI

Banned
Reaction score
0
Pa poanta je u tome da je avantura uvijek spreman :D bili u pitanju fejkovi ili pravi napadi.
Zašto npr. Bik nije spreman ili tony koji su na samoj granici???ne zato jer neznaju igrat nego zato jer je def kod avanture :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Slanje 300-tinjak napada sa izviđačima u roku od nekoliko minuta ne služi .......izviđanju, nego eventualnom zbunjivanju onog ko tagira napade, ali i uveseljavanju istoga. A čudite se što je Avantura bio pripremljen za napade. Pa tebalo nam sigurno cijelih 15 minuta da skontamo tko je meta a tko nije.

Extra dobri igraci, pravi profesionalci,
odmah skuzite svaku protivnikovu akciju, igrate protiv ispodprosjecnog plemena, imate duplo vise clanova od Plemena, milion bodova vise...
I OPET GUBITE ZA PREKO 100 SELA..

PA KAKO??
 

DeletedUser

Guest
I OPET GUBITE ZA PREKO 100 SELA..

PA KAKO??

Jednostavno...kad idu na avanturu napadi nema se tu šta razmišljat. Za 15 minuta maksimalno ima da cijelo pleme šalje deff tamo radilo se o fejkovima ili ne. A kad idu napadi na druge eeee, onda im treba malo duže da skuže :hahaha:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
DODI, ...znas da je on nasa "najamna snaga", ...pa zasluzio je premium, i da ga imamo dali bi mu, ...pa covjek je sam noblo POLOVICU NORTHA, jel ima nas igrac sa boljom statistikom, ...samo, jbg. premiuma vise nema, zao mi je....

...lp., poseban pozdrav od "kapetana broda" za Avanturu



...opet muk na forumu hr8

P.S. ....samo jedno pitanje, jel na racunu opet rubo ili ????


....aaaaaa, ...danas je jako vesel dan, ...rubo, pa ti si jedno cudo, ...ja da uredjujem forumski glasnik sa tobom bi pravio intervju za svaki slijedeci broj, ...CUDO OD IGRACA !!!
 

DeletedUser

Guest
gyorke-dobio sam sve poruke-i da ima toga izbrisanog u onom razgovoru-nekih 1200 teške se spominje od buldozzera-totalno nebitno,ali eto dokaz da izmišljaš
dodili-nije išlo preko 30 trejnova već točno 21,opet nebitno,ali eto i ti ne znam zbog čega izmišljaš
bbkod-nitko nije rekao da je nort i south bolji od plemena,ja sam samo konstantirao da nema iznadprosječnog plemena na sv8
a razlog mog javljanja uopće na forum je taj što okrivljujete avanturu zato što je imao nadefana sela kad su sjeli vaši nukovi-može bit iz 2 razloga-ili je uvidio prave napade i nadefao se ili je imao deff od ranije-ako je ovo prvo onda njemu svaka čast,ako je ovo drugo,onda vama svaka čast-odličan potez;doslovno glavom u zid
avantura-sram te bilo,imao si deff u selu kad je pleme napadalo....nisam tako niske udarce očekivao od tebe
scapa-ostao bi još malo na sv8,podučivat vas nekim forama,ali nije mi zanimljivo pre jednostavno je sve to
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...rubo, ti si u svakom, naravno pozitivnom pogledu, vertikala hr-plemena, ...hocemo jos jedno tvoje obracanje naciji u sto skorije vrijeme !!!

lp.

P.S. ...samo, daj mi otkrij draz te igre u kojoj tako zdusno sudjelujes i koju tako zdusno branis, ...a i, posto tvrdis da smo ispodprosjecno pleme, daj mi otkrij koje to jos pleme na hr-serverima ima barem slicnu statistiku, ...jer, znas ono, trla baba lan da joj prodje dan, ...tako meni izgledaju ova tvoja laprdanja po forumu
 

DeletedUser

Guest
scapa-ostao bi još malo na sv8,podučivat vas nekim forama,ali nije mi zanimljivo pre jednostavno je sve to


rubo mi kada smo pocinjali igrati plemena ti nisi ni znao sta je to,svako ko je igrao na ba2 u PAT-u imao je srece da je mogao nauciti od vrhunskih igraca vecinu nas je ucio Obi
 

DeletedUser

Guest
jbt. ovakve fore smo prodavali esprimu prije par godina na sv1-a vi umjesto da ga pitate za savjet,vi ga noblate
nije ni čudo što vas avantura sa još 3-4 igrača drži na distanci i što ste se na sv7 raspali niste došli do 2 sela-tamo je ipak postojala ozbiljna konkurencija

Avantura sa 3,4 igraca nas drzi na distanci... hmm....
Pleme NORTH - broj clanova 30
Pleme SOUTH - broj clanova 24

Ili su svi ostali na sittu...
Ili ne igraju vise...
Ili su to opet neki multiji...

ja samo kažem da na sv8 postoji jedno iznad prosječno pleme da bi odavno bio gotov

Znaci PLEME je prosjecno pleme,a NORTH onda dodje ispod prosjecno pleme?
Pleme u kojem ti igras vec dugoooo dugooooo vremena, to je svima jasno, je ispod prosjecno?
 

DeletedUser

Guest
Nebi bilo loše da moderatori izbace doru iz naslova ove rasprave... nekako mi se čini da dora zavrijeđuje bit sama u naslovu... dakle...
1. PLEME vs. Strane svijeta i
2. PLEME vs. DORa koje zaslužuje više respekta nego tema pod br. 1.

P.S. Nekako sam mišljenja da dora nije u savezu sa stranama svijeta da bi strane svijeta već odavno kapitulirale, jer mi se čini da nikako ne mogu igrat na dvije fronte
 
Status
Not open for further replies.
Top