PLEME vs. NORTH, DorA, ......

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Mislim da neće do ljeta baš ali za otprilike pola godine, godinu bi se moglo tako što nagađati. :) Zasad sve ide po planu, polako ali sigurno.

PLEME vs. NORTH

Side 1:
Tribes: PLEME
Side 2:
Tribes: NORTH

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 96
Side 2: 29
Difference: 67

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 850,920
Side 2: 271,258
Difference: 579,662

chart


PLEME vs. SOUTH

Side 1:
Tribes: PLEME
Side 2:
Tribes: SOUTH

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 6
Side 2: 4
Difference: 2

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 44,428
Side 2: 34,219
Difference: 10,209

chart


PLEME vs. DorA

Side 1:
Tribes: PLEME
Side 2:
Tribes: DorA

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 271
Side 2: 104
Difference: 167

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 2,420,970
Side 2: 958,181
Difference: 1,462,789

chart
 

DeletedUser

Guest
Ali mislim nije fora to sto picate "PLEME vs SoutH i DorA" a deffaju vas okolna plemena...
 

DeletedUser

Guest
Ćemo opet tu raspravu? Sjetite se starta i sa kime ste se udružili... A pogledaj što vam na vašem plemenskom profilu piše:

"...Pošto ne poznajemo nikoga u ovoj igri Ne Želimo Diplomaciju dok se ne naučimo igrati..."

Hmmm...
 

DeletedUser

Guest
Ali mislim nije fora to sto picate "PLEME vs SoutH i DorA" a deffaju vas okolna plemena...

...evo ga, krenulo je, sad ce ko nekad disa pocet plakat da ih je malo, da su sami, ...jbg. i PLEME je nekad imali i 5 puta manje sela od protivnika, a o bakljama i kolicinama deffa da i ne pricamo
 

DeletedUser

Guest
Da ali se je rasprava onda trebala zvat Alone,MamuTi,MID i ko zna koliko plemena jos vs DorA,North...Tako da nemojte mi pricat kako mi placemo za deffom!Mi imamo 14 igraca dok vi 30...Mid vas deffa dok im uzimate sela.Krenuli ste na nas ali ne sami nego sa MID tako da ne izigravajte pacenike jer niste sami.LP

PS. Izvinjavam se svima ako sam mozda bio bezobrazan.LP
 

DeletedUser

Guest
Da ali se je rasprava onda trebala zvat Alone,MamuTi,MID,PLEME i ko zna koliko plemena jos vs DorA,North...Tako da nemojte mi pricat kako mi placemo za deffom!Mi imamo 14 igraca dok vi 30...Mid vas deffa dok im uzimate sela.Krenuli ste na nas ali ne sami nego sa MID tako da ne izigravajte pacenike jer niste sami.LP

PS. Izvinjavam se svima ako sam mozda bio bezobrazan.LP
 

DeletedUser

Guest
Dodili nista ja nemam protiv vas...Tu smo da se zabavimo,ali budite fer sva ova plemena vas deffaju.I to sto vi izigravate neke pacenike me nervira jer svi znamo da vas deffaju okolna plemena....
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
Lord-Ivan je sve u pravu!!! :festa:

Celi server je protiv plemena Dora, a još se šuška da će se udružiti PLEME sa Northom protiv Dora i Southa!!! :boks:

Menjajte naziv teme pod hitno!!!
 

DeletedUser

Guest
Niko ne kaze da su svi protiv Dora ali da su svi protiv PLEME to je laz!Tako da,da mjenjajte ime teme!
 

bulldozer

Member
Reaction score
6
Izgleda da si namirisao da ti se primakao kraj, pa se sjetio da trabunjaš o poštenju
smileyhappy100.gif

Nisi prvi.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Da ali se je rasprava onda trebala zvat Alone,MamuTi,MID i ko zna koliko plemena jos vs DorA,North...Tako da nemojte mi pricat kako mi placemo za deffom!Mi imamo 14 igraca dok vi 30...Mid vas deffa dok im uzimate sela.Krenuli ste na nas ali ne sami nego sa MID tako da ne izigravajte pacenike jer niste sami.LP

PS. Izvinjavam se svima ako sam mozda bio bezobrazan.LP


....rekoh ja, novi disa, ...uvjek ista prica, ...pricekaj jos mjesec, dva, biti ce vas jos i manje, :))
 

DeletedUser

Guest
Ćemo opet tu raspravu? Sjetite se starta i sa kime ste se udružili... A pogledaj što vam na vašem plemenskom profilu piše:

"...Pošto ne poznajemo nikoga u ovoj igri Ne Želimo Diplomaciju dok se ne naučimo igrati..."

Hmmm...

@Lord-Ivan

Molim te prije nego išta više napišeš pročitaj i ako možeš, obrazloži vaš profil jer nema smisla ni pod razno... I onda se igrač iz takvog plemena, nađe nama solit pamet... Hahahahaha :D Dobra! Hajde Ivane, igrajte najbolje što znate, nemojte za pad opet tražiti razloga kojih nema jer... Pitajte si afroditu tko ju (ga) je srušio sa 2. mjesta na sad 9. mjesto... PLEME ili netko drugi?

cheers
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
@Lord-Ivan

Molim te prije nego išta više napišeš pročitaj i ako možeš, obrazloži vaš profil jer nema smisla ni pod razno... I onda se igrač iz takvog plemena, nađe nama solit pamet... Hahahahaha :D Dobra! Hajde Ivane, igrajte najbolje što znate, nemojte za pad opet tražiti razloga kojih nema jer... Pitajte si afroditu tko ju (ga) je srušio sa 2. mjesta na sad 9. mjesto... PLEME ili netko drugi?

cheers

...nemoj tako, taman nam forum krenuo a ti smirujes, ...AJMO RAJO, RASPRAVA, RASPRAVA, ...JOS MALO PA NESTALO, ...IDEMO, RASPRAVA, BANOVA, ...JOS MALO PA NESTALO !!!!!
 

DeletedUser

Guest
LJudi ja vas postujem.I znam da nam je kraj...Bolji ste od nas....To nemogu porec i znamo da cemo izgubit...Samo je pitanje kad..
 

DeletedUser

Guest
I da Afroditu niste samo vi srusili nego je i MID napadao....Vi I MID ste ga srusili...Ajde reci mi da sam u krivu i stavim izvjestaje....
 

DeletedUser

Guest
...ajde, da ti ja sad objasnim, ...MID i ALONE su "mala"plemena koja nama nije bilo interesantno rusit i osvajat, dali smo im nase zaledje da odrzavaju i igraju se na rubu karte, ...PLEME se okrenulo jacim protivnicima, NORTH, SAUTH i DorA plemenima, prije toga R.S.W., dok ste Vi uglavnom noblali MID i sl. te se medjusobno prenoblavali mi smo uglavnom ratovali i rusili Vase igrace i eto sad smo tu di jesmo, I SAD TI NAS NADJES PROZIVAT ZA FER IGRU, ...pregledaj TW Stats pobroji koliko je Vasih sela uzeo MID, a koliko ste Vi njima, u ovoj akciji je napokon i taj MID napao i Vi se odmah nadjete nekoga prozivat,i to napali su ako se ne varam "cjelih" osam sela, ...a sad kad vec nudis izvjestaje, oces da ja postavim izvjestaje od osvojenih sela i od koga je sve deff stizao, ,,,ali, kazem ti ja, PLEME je vec ovakvih prozivanja dozivljavalo i nema se komu opravdavati, da smo sve i jednu baklju od MIDa i ALONE iskoristili ne bi imali pola koliko samo pojedini igraci iz Vaše koalicije...

lp.:pivo:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Samo da ti kazem...Mi smo sa MID bili dobri i onda odjednom nam objavili rat!Vi ste noblali MID a kao saveznici ili tako nesto...Nama su oni objavili rat i mi smo ih napali kao sto su oni nas isto...Nista nemam protiv PLEME i svih ostali plemena na hr.8...U statistikama nas vodite na veliko i to nemoz nitko porec....Da i sad si priznao da je i MID sa vama tako da niste sami...
 
Status
Not open for further replies.
Top