PLEME vs. NORTH, DorA, ......

Status
Not open for further replies.

bulldozer

Member
Reaction score
6
Ako pažljivo pročitaš, onda ćeš vidjet da se gornji tekst odnosi na ono što ste napisali ti i tvoj kolega, nitko Vas nije vukao za jezik! Dakle ako se nekom treba smijat za napisane gluposti, onda ste Vas dvojica , definitivno.
Što se tiče knjižnice, vjerojatno je kod tebe u kući, pa u njoj čuvaš sve svoje "bisere" što si do sada "prosuo" ovdje po forumu!



1.Nikad nisam kupio MID s lakoćom
2.Tome se nisam nikad smijao
3.što je malo a što veliko je vrlo relativan pojam
4.Ne tražim nikakvu utjehu i ne žalim za izgubljenim naseljima
5.Ti i kolega ste nam pomogli da shvatimo, protiv koliko Vas smo igrali i na tome ti hvala
6.Znam da je ovo prekomplicirano za tvoj mozak, zato se neljutim na tebe

Au brate...nije tebi lako.
 

DeletedUser

Guest
Nemojmo se svadjat sa PLEME jer oni samo to cekaju i hrane se time...A kad mi ne odgovaramo na provokacije onda se stanu ispred ogledala i svadjaju sa samim sobom.. :hahaha:
 

bulldozer

Member
Reaction score
6
Nemojmo se svadjat sa PLEME jer oni samo to cekaju i hrane se time...A kad mi ne odgovaramo na provokacije onda se stanu ispred ogledala i svadjaju sa samim sobom.. :hahaha:

Naravno, nema potrebe da se svadjamo..sve ćemo riješiti u igri.. A da, nemate više čime :(
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
Daj ljudi pustite više ove Dore, pokazali su se u igri :ludilo:, bar ih sada pustite da budu jači :boks:

Ako u igri nisu pokazali ništa bar ih ovde pustite da laprdaju malo :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
Ako pažljivo pročitaš, onda ćeš vidjet da se gornji tekst odnosi na ono što ste napisali ti i tvoj kolega, nitko Vas nije vukao za jezik! Dakle ako se nekom treba smijat za napisane gluposti, onda ste Vas dvojica , definitivno.
Što se tiče knjižnice, vjerojatno je kod tebe u kući, pa u njoj čuvaš sve svoje "bisere" što si do sada "prosuo" ovdje po forumu!

Nije tebi baš lako. Nisi mi odgovorio na mnoga pitanja koja sam ti postavio. Pa prije nego što nastaviš sa ovim glupostima vrati se na moje postove pa te molim da to lijepo sve odgovoriš.


5.Ti i kolega ste nam pomogli da shvatimo, protiv koliko Vas smo igrali i na tome ti hvala

Ajde reci protiv koliko nas onda?

Nisu Vam bili prijetnja ni na početku, pa ste ih svejedno tukli kao i još neka sitna plemena,- TW stats je sve uredno zabilježio, dakle lažeš/mažeš- ne pričaš istinu, muljaš, izokrećeš činjenice.

Gdje sam ja napisao da mi nismo s MID-om ratovali? I vi ste ratovali sa NORTH-om pa ste sad best frendići. U čemu je tu problem. Shvatili smo da ste na vi i ostali vaši "ljubavnici" prioritet.

OVO JE VAŠ PONOS:

2013-03-04 DorA 4. =14 -2,638,704 -300 +134,281,040 +24,791,441 +109,489,599
2013-02-02 DorA 4. =17 +4,651,093 +520 +103,334,560 +24,674,700 +78,659,860
 

desertfox

Member
Reaction score
0
cosby-facepalm.gif


A šta nam niste nabijali MID i ALONE kad ste vi, NORTH, RSW, Opus, Opus-a, RSW-a igrali svi protiv nas? Gdje ste onda bili? Još kad ste sad nedavno vi, NORTH i SOUTH imali ukupno više od nas preko 10 milja bodova što si onda šutio? Kad ste uzimali MID sa lakoćom...onda vam to nije smetalo?

moram te ispraviti onda se nije nabijalo jer je bilo dosta racuna za in tribe noblanje sad je 90% prenoblano pa dolazi do manjka sela unutar zajednice i dolazi do trzavica...
pitanje je ko ce sta i dali ce uopce sta ,uzet ako Ava dozvoli

 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Sve 5, samo Renault 4 :festa:

Ništa nismo pokazali u igri, to sve stoji kad to kaže netko relevantan i koji zna što govori.
Vjerojatno su nam naselja popadala sama od sebe, ili zbog jake bure ove zime, pošto smo tvrdoglavi, pa nikako da počnemo koristit Itong, a mi stalno ljepenka, karton, špera..rigips, al ne ide to tako.:pivo:

Teletext, rublika "vjerovali ili ne", PLEME nema in tribe noblanja, ne, to se kod njih ne radi.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Sve 5, samo Renault 4 :festa:

Ništa nismo pokazali u igri, to sve stoji kad to kaže netko relevantan i koji zna što govori.
Vjerojatno su nam naselja popadala sama od sebe, ili zbog jake bure ove zime, pošto smo tvrdoglavi, pa nikako da počnemo koristit Itong, a mi stalno ljepenka, karton, špera..rigips, al ne ide to tako.:pivo:


Svima se dogodi ovaj moment što se tebi upravo dogodio. Samo hrabro :)
 

DeletedUser

Guest
Mrkey pa ti si naprosto legenda! :) Netko tko uspije u jednom danu toliko gluposti napisati mora ući u povijest! ;)

biby said:
Mi smo bili u ratu sa NORTH prije nego što ste nama objavili rat ..na kraju smo jedno dva mjeseca ratovali na dvije strane a to zna i scapa jer je pregovarao sa nama ...

Ja sam osobno upoznat sa "pregovorima" sa vama... Gdje ste Vi zahtjevali da predamo sela kod Vas na kontinentu a u zamjenu Vi niste nama htjeli Vaša na našem... I tad ste vagali dali sa nama stupiti u savezništvo ili NORTH... U tom trenutku se NORTH činio jačim, mi smo zahtjevali nešto i nas ste otpilili... Stoga, o čemu pričamo? Na 2 strane ste ratovali? Vau, nemoj reći :) Kako to izgleda?

Evo vašeg rata: http://hr.twstats.com/hr8/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=103&type=lose&newtribe=890&pn=-1

Punih 30 sela! I od toga pola prepušteno... Ratovali ste pravo da. :)

U konačnici, ma živi vi meni bili, u pravu ste štagod rekli! :) Jedino je fora, što kao i što sad radite, radite i na svakom svijetu kada krenete gubiti... Ex DL. :)
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Netko tko uspije u jednom danu toliko gluposti napisati mora ući u povijest! ;)
)
Da, u pravu si , zato sam ja o tebi čitao u knjizi iz povijesti, long, long time ago....dok sam još posjećivao školske klupe!:kokice:
 

DeletedUser

Guest
...jbg. moje osobno misljenje, ...DorA je odigrala server odlicno sve do momenta izlaska sa svojeg "K",
...sad bi bila velika steta da Mrky i ini nastave sa blamazom i prepucavanjima ovdje, jednostavnije vam je da si priznate da ste nadigrani
 

DeletedUser

Guest
Evo da se dogovorimo....Prekinut cemo ovu svadju jer to nema smisla.Evo ja priznajem bolji ste od nas...Ali mi cemo igrat dok nas ne prenoblate.
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Nikad jedne riječi nitko nije čuo od mene protiv Vaše igre! Dapače, prevrtite malo postove untrag, pa ćete vidjet gdje sam napisao da sam Vašim igračima čestitao na dobro i odlično izvedenim akcijama!
Blamaže nikakve nema, Mrkey je razvaljen, pa što sad, gle čuda, razvalilo me prvo pleme servera! Mene toga nije sramota.
Ne želim se prepucavat ni sa kim, jednostavno, dozlogrdilo mi je čitat svakakve neutemeljene tvrdnje igrača iz PLEME, pa sam reagirao i opet ću ako se ovako nastavi!
Brsece,Gyorke,Spider.....i ostala ekipa o nadigravanju i igri možemo pričati samo na jednoj normalnoj ljudskoj razini komunikacije.
Ovo prepucavanje nisam ni započeo, pogledajte malo po forumu što Vaši igrači pišu, pa normalno je da ljudi na to reagiraju.

Da, igrate dobro, uigrano, akcije su Vam bile odlično izvedene, branio sam koliko sam mogao, kako ja tako i moje pleme!
Bolji ste, sve ok, čestitam!

Ali "štrapanje" po forumu druga je priča. Pojedini Vaši igrači skloni su omalovažavanju, vrijeđanju, pa i ruganju drugim plemenima i igračima, što, priznat ćete, ni u kom slučaju nebi smjelo predstavljat razinu komunikacije jednog prvog plemena servera.
Žalosno je što uvijek i ponovo ističete , samo jedan od primjera.....kako ovo nevalja kod North, kako ono nevalja kod Dora!
Što Vas briga što kod nas nevalja, zar Vama nije bolje da je kod nas tako!!?
Što nebiste za promjenu rekli, evo ovo je statistika prošlog tjedna, mjeseca,.....razbili smo Vas, prvi smo, bolji smo, iza nas stoje rezultati i gotova priča!
Eto, mene nije sramota što ste me razbili, igram jednako i sa ovim "malim" brojem naselja i ne, neću odustat, iako bi na mom mjestu 90% igrača odustalo. Bit ću zadnji, ali ću igrat do kraja.
 

kodiak

Member
Reaction score
1
ajde se vrati unatrag.
pročitaj naše postove i prije par mjeseci...
pročitaj i postove od prije par dana.

01.03.13, 20:09 #262
Lord-Ivan

Namucit cete se da nas osvojite...
01.03.13, 21:54 #263
Spiderxx

Nadamo se Nije fora ako vam sela padaju samo tako

ovdje je trebao biti kraj raspravi...

vi ste nastavili dalje.. ko fol defaju nas ostali bla bla :zid:-niste se baš oko toga brinuli prije nekih 9 mjeseci... spiderx ti je ljepo napisao...mi smo sad već dovoljno narasli i vas oslabili da nam ni netreba tuđi def. A to što smo ALONE i MID ostavili na miru je čisto naša stvar. Nama nije bilo bitno da defaju nas, već da ne defaju vas. A to je očito vama teško shvatitii da smo nekoga pustili da igra, bez neke prevelike osobne koristi.

Pa sad kad više neznate šta bi prozivate naše duale, napove i tko zna šta još..
U našoj skayp sobi barem 10x smo ponovili rečenicu da si se dobro borio_Oni koji su direktno ratovali sa tobom to su ti i rekli na PP, al ti sad tražiš tu neku zadovoljštinu trudeći se umanjiti naš trud i rad.

Ponavljam još jednom, kao pleme bili ste odlični.Gušt je bio ratovati sa vama-a samo mi znamo koliko smo se trudili obraniti se , održati u jednom trenu 2 teška rata, držat 2 granice i to u sred ljeta. Možete pričat o defanju, o paladinima.. pa eto-NORTH ih ima na sve strane(već nam dosadilo objavljivat na forumu), skoro pa svako avino selo na granici ima baklju ali ni to im neće pomoći, jer ovo je timska igra, ne igra pojedinaca. I zato i jesmo sada u prednosti jer smo od prvog dana pa do sada igrali kao jedan.

:pivo:
ostaj mi dobro mrkey, i ne biti nervozan-ovo je samo igra
 

DeletedUser

Guest
A ti bas volis prcat u mozak ha?Prvo pricate kako zapocinjemo i onda kad se nezelimo vise svadjat i onda se neki pametnjakovic kao ti javi...Mislim...
 
Status
Not open for further replies.
Top