PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Kolko sam siguran u to da je general držo cjelo pleme , tolko sam siguran i u to da si ti Pa...., pak Ghost , prvo sereš tu protiv plemena pa sad protiv RSW , najbolje bi je bilo da šutiš :eek:k:

šta ti glumiš? daj pokrij se preko ušiju i šuti.

i da, general JE držao R.S.W.
 

DeletedUser

Guest
Očito je to tvoje istina, jer ipak, sad šute :lool:
Imaš ti uvijek neke argumente za smirit situaciju

Pa naravno da cute, bolje da ne otvaraju Pandorinu kutiju.

A i ti malo odvadi.
Bio si sa njima, ne moras ih sad kritikovati, nisu ti valjali,
rekao si im dovidjenja i tu treba da je kraj price za tebe!

Evo jedna za zivce:
Cu se kacim!
 

desertfox

Member
Reaction score
0
Inace nemam obicaj tu komentirati jer gledajuci vase komentare i izrugivanja mogu samo rec da neke moze bit sramota koliko imaju godina a kako se ponasaju i komentiraju kao pubertetlije (moj tata je bolji od tvog).Danny a ti si gori od njih sta ulazis u rasprave s njima nadi si vrsnjake taj klub penzionera nije tvoj broj
A nadasve iz tih svih prepirki svako sastrane zakljucuje da mnogi od vas nisu postigli zivotne ciljeve pa se pokusavaju tu dokazivati.
Smijete se i izrugivate najbolji smo nema sta samo gdje je s7 kad se SB pojavio nije se ovako smijalo i izrugivalo vec se pokupilo u prvom stadiju igre.
Inace Danny sve cestitke na skinutim offovima kako tako al su skinuti
lp.

fox-logo-small.jpg
 
Last edited:

desertfox

Member
Reaction score
0
Pleme RSW se mora ponižavat, radi ovakvih stvari, kad budete igrali pošteno, nitko vas neće ponižavat.
Dok imaš ovakve kolege, muči.
cheeter.JPG


Ovo je plemić poslan sa 30h udaljenosti!
Trebam li pričat o 1700 kata i brdo defa koje je dolazilo u ovo selo?
cheeter-turbo.JPG

prvo iznesi dokaze da je to multi acc je stavio na gasnje i selo dao ako bas hoces znati franceticu svi ste jaki najjaci al s7 je pokazao sve ko je sta


fox-logo-small.jpg
 

DeletedUser

Guest
:woot:

Citirat ću te za kojih mjesec dana.

To ti je jedini argument sad za svijet 7? Kao prvo nije ista ekipa sa sv7 tu, tako da to nema nikakve veze s vezom.
 

DeletedUser

Guest
evo da se i ja javim malo smješni ste sa izjavama ma bila riječ o bilo kojem plemenu nije bitno ko je pobjednik bitno je da se igramo ljudi.
do sad sam samo čitala ovaj forum i riga mi se na vaše izjave od vas svih pogotovo šta vas večinu poznam i čudim se godinama koje imate pomislila bi da ste školarci svi.

:kokice:
 

desertfox

Member
Reaction score
0
naravno da nije ista ekipa ,tamo su bili drugi nickovi sad su opet stari, svi smo ih mijenjali i sam znas , a od svih igraca kapa dole igracu UNITED09-bojna on je bio uporan i ostao bilo ih je jos dva tri da ne imenujem, ostalo je otislo nakon prvih padanja sela. A sto se tice citiranja nemoras mene citirat ja ionako ne pratim ova placarska prepucavanja samo me zanimalo sta je bilo sa Dannyjem ,u sto sam se i uvjerio ....al to je vasa sramota ne od svih da ne trpam sve u isti kos al pojedinih kuci ocigledno nesmiju pisnut pa su tu ŠERIFI
 

DeletedUser

Guest
naravno da nije ista ekipa ,tamo su bili drugi nickovi sad su opet stari, svi smo ih mijenjali i sam znas , a od svih igraca kapa dole igracu UNITED09-bojna on je bio uporan i ostao bilo ih je jos dva tri da ne imenujem, ostalo je otislo nakon prvih padanja sela. A sto se tice citiranja nemoras mene citirat ja ionako ne pratim ova placarska prepucavanja samo me zanimalo sta je bilo sa Dannyjem ,u sto sam se i uvjerio ....al to je vasa sramota ne od svih da ne trpam sve u isti kos al pojedinih kuci ocigledno nesmiju pisnut pa su tu ŠERIFI

I opet nije ista ekipa bila, tamo su igrali svakakvi pa čak i neke špije koje su bile s nama, nije ni čudo da smo tako brzo završili. Istina da je...i svaka mu čast, al drugi put onda pogledaj kakvu je poziciju čovjek na karti imao...bio je na rubu i tamo si je uspio napraviti prave klastere zajedno sa šumijem. Tako da nije bio mu problem još zahebavat ostatat ekipe tamo....a posbno još jer čovjek jako dobro zna igrat.

Što je to bilo sa Danny-jem? :confused:

Podvio je rep i otišao....eto šta je bilo.
 

desertfox

Member
Reaction score
0
Pa da on je bio na rubu pa je uzivao status kako mislite.....
Bio je okruzen i stalno pod napadima nije imao Pleme iza leda bili su prepusteni sami sebi i nasoj pomoci njihovo pleme je otislo oni su ostali odlucni da idu naprijed usprkos svemu......


Glupo se povlaciti po forumu tako da nastavite gdje ste stali ja sam kuci Šerif ovdje nemoram galamiti


fox-logo-small.jpg
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
hahahhha kod nas nema srečo šefova u kuči svako je svoj šef i dobro skrečeš sa teme :zid:
 

DeletedUser

Guest
Inace nemam obicaj tu komentirati jer gledajuci vase komentare i izrugivanja mogu samo rec da neke moze bit sramota koliko imaju godina a kako se ponasaju i komentiraju kao pubertetlije (moj tata je bolji od tvog).Danny a ti si gori od njih sta ulazis u rasprave s njima nadi si vrsnjake taj klub penzionera nije tvoj broj
A nadasve iz tih svih prepirki svako sastrane zakljucuje da mnogi od vas nisu postigli zivotne ciljeve pa se pokusavaju tu dokazivati.
Smijete se i izrugivate najbolji smo nema sta samo gdje je s7 kad se SB pojavio nije se ovako smijalo i izrugivalo vec se pokupilo u prvom stadiju igre.
Inace Danny sve cestitke na skinutim offovima kako tako al su skinuti
lp.

fox-logo-small.jpg

hahaha... pravi se našao komentirati.
Sjećam se s4 i toga kako je desertfox danima upirao scapu da ga konačno prebaci iz akademije u glavno pleme, guzice bi u ono vrijeme dao samo da uđeš u PLEME. A onda je nečiji ego povrijeđen kad se krenulo na s7 i kad te nitko nije zvao da kreneš sa CTRL-om jer ljudi su skužili kakav si igrač (lovac na bodove i jedini je imperativ bit što bolji na tablici).... Sjećam se kad je Danny tamo napravio sranje i kad je izbačen iz PLEME-na (ko nije upućen Danny je bio na acc Aerie) tko mu je prvi slao poruke i krenuo na prazna sela... zato desert tiše malo, lijepo se tu druži sa RSW-om i koalicijama, seri po plemenu koliko te volja i pusti i dalje ženu da vodi glavnu riječ :hmm:

p.s. imaš tu neke hvalospjeve za Dannyja :confused: za čovjeka koji je ugasio acc Danny Ocean na s8 kada je vidio da nema šanse s obzirom na poziciju u kojoj je bio, okružen igračima PLEME-na.... potom preuzeo acc u RSW-u i prva akcija koja je išla na njega on podvije rep i ode. Sad ti meni lijepo reci po čemu je to onda osuđujuće na s7 a ovdje njega dižeš u nebesa nakon drugog odustajanja od igre?????
 

desertfox

Member
Reaction score
0
pusti ti dannya mozes ga pitat kako je ostavljao prazna sela dao ih je General-Jockeru sto nije proslo s obzirom na njegovu pozciju...
Naravno da sam lovac na bodove otvori stats ako ga znas nac pa gledaj al sumnjam da znas ovaj forum ti je neko ubacio u brrzi pa samo klknes da udes za slozenije stvari moras jos puno uciti predlazem ti kreni iz osnovne sa brojalicom ,kalkulator,nintendo,comodore64 tad dolazi malo slozenije tu uzmi instrukcije za koristenje net mogucnosti kao samih softvera :).....
Po plemenu nisam nikad srao kako kazes tamo ima odlicnih igraca samo ima i krpa koji mu ruse ugled ,pardon Baba koje ponavljam nisu dostigli zivotne ciljeve te se povlace u kutak svog doma gdje ih niko nevidi i tu pokusavaju dostic nedostizno i to sve rade nad igracima upola mladima od sebe :eek:ok:ž
jer se neznaju nositi sa vrsnjacima pa pocnu psovke i tu nastupa PLAVA i banira kao sto je videno nekoliko puta :lol:
 

DeletedUser

Guest
pusti ti dannya mozes ga pitat kako je ostavljao prazna sela dao ih je General-Jockeru sto nije proslo s obzirom na njegovu pozciju...
Naravno da sam lovac na bodove otvori stats ako ga znas nac pa gledaj al sumnjam da znas ovaj forum ti je neko ubacio u brrzi pa samo klknes da udes za slozenije stvari moras jos puno uciti predlazem ti kreni iz osnovne sa brojalicom ,kalkulator,nintendo,comodore64 tad dolazi malo slozenije tu uzmi instrukcije za koristenje net mogucnosti kao samih softvera :).....
Po plemenu nisam nikad srao kako kazes tamo ima odlicnih igraca samo ima i krpa koji mu ruse ugled ,pardon Baba koje ponavljam nisu dostigli zivotne ciljeve te se povlace u kutak svog doma gdje ih niko nevidi i tu pokusavaju dostic nedostizno i to sve rade nad igracima upola mladima od sebe :eek:ok:ž
jer se neznaju nositi sa vrsnjacima pa pocnu psovke i tu nastupa PLAVA i banira kao sto je videno nekoliko puta :lol:

Eto sad se ti ovdje ponasas kao skolarac i vrijedjas. U prevodu glumis serifa!
 

desertfox

Member
Reaction score
0
haahah ne ja ne vrijedam samo imam jezicinu ja ne sutim i ne klimam glavom..
pitaj dannyja kako je ostavio prazna sela mozes i Sobeka i Vendi1987 skupa smi ih cistili ako ti nije sta jasno..samo a napomenem sa tim linkom blatis puno igraca plemena koji su taj dan pricali sa dannyjem, jer je dany davao svima sela al deff nije micao


Evo vidis o cem ja govorim ovdje ima bolesnih ljudi koji spremaju dvije godine poruke kladim se da imas privatnu arhivu sto pokazuje da su ti Plemena sve u zivotu.... Covjece uzivaj malo izadi van pusti ta arhiviranja za djecu kako bi dokazivali vrsnjacima moj tata je bolji od tvoga tate.....
Uzmi neku knjigu pa citaj takve stvari se cuvaju u regalu ne skolske biljeznice sa prijepisima ko je sta rekao onazad nekoliko godina...

Mogao bi se kladit da nocu sanjas kovacnicu koju si stavio na lvl20 i smjeskas se u snu i cekas jutro da stavis akademiju i skratis vrijeme na sat vrem. da se pohvalis do navecer.Evo ljudi imam plemica jupii
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Last edited by a moderator:

ghost007

Member
Reaction score
0
haahah ne ja ne vrijedam samo imam jezicinu ja ne sutim i ne klimam glavom..
pitaj dannyja kako je ostavio prazna sela mozes i Sobeka i Vendi1987 skupa smi ih cistili ako ti nije sta jasno..


Evo vidis o cem ja govorim ovdje ima bolesnih ljudi koji spremaju dvije godine poruke kladim se da imas privatnu arhivu sto pokazuje da su ti Plemena sve u zivotu.... Covjece uzivaj malo izadi van pusti ta arhiviranja za djecu kako bi dokazivali vrsnjacima moj tata je bolji od tvoga tate.....
Uzmi neku knjigu pa citaj takve stvari se cuvaju u regalu ne skolske biljeznice sa prijepisima ko je sta rekao onazad nekoliko godina...

Mogao bi se kladit da nocu sanjas kovacnicu koju si stavio na lvl20 i smjeskas se u snu i cekas jutro da stavis akademiju i skratis vrijeme na sat vrem. da se pohvalis do navecer.Evo ljudi imam plemica jupii


:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Status
Not open for further replies.
Top