PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
desertfox
haha... to si ljubomoran šta neki imaju daleko bolju memoriju pa se sjete detalja i gdje ga mogu naći (jer za tvoju informaciju svi forumi na plemenima još uvijek se mogu čitati, al tebi je očito netko ubacio samo ovaj podforum na brzi ).... jbg, ja sam tebi dokazao kako letiš za praznim selima, a svi ovi "oblaćeni" igrači već dugo nisu članovi plemena jer ih zanima isto što i tebe, BODOVI!!!!
Čujem da ti nude mjesto u vodstvu RSW-a pa onda iskoristi tu svoju inteligenciju pa konačno složi neku akciju na pleme :boks:
 
Last edited by a moderator:

desertfox

Member
Reaction score
0
bas i nebi rekao da su Aci ,i Robi bili lovci na bodove osim toga moras procitat cijelu stranicu tog linka i borisove izjave .ne samo sto se tebi svida ogranicen si mi malo previse subjektivno mislis ajd se javi tamo da ti kazu gdje da posaljes deff to bi mogao znat ako znas iscitati korde.RSW ima svoje osnivace i vodstvo tako da vidis kako si lose sanjas probudi se kovacnica je gotova za min. treba akademiju stavit plemka mora izac u 10:00
 

DeletedUser

Guest
moram nesto reci ovdje.. za acija neznam, ali rob roy je bio jedan od najvecih lovaca na bodove..

skakao svima u crkve i radi clustere od 1 sela.. sto reci:ludilo:
 

DeletedUser

Guest
bas i nebi rekao da su Aci ,i Robi bili lovci na bodove osim toga moras procitat cijelu stranicu tog linka i borisove izjave .ne samo sto se tebi svida ogranicen si mi malo previse subjektivno mislis ajd se javi tamo da ti kazu gdje da posaljes deff to bi mogao znat ako znas iscitati korde.RSW ima svoje osnivace i vodstvo tako da vidis kako si lose sanjas probudi se kovacnica je gotova za min. treba akademiju stavit plemka mora izac u 10:00

Ajde valjda si i ti sve stavio radit po selima.... čovječe imaš djecu, daj malo ih izvedi vani na sunce, na more, u park. Nemoj dozvolit da ti ova igra zaokupi toliko pozornosti da ti i žena morate cijelo vrijeme bit tu. Vjerojatno su djeca u dežurnom vrtiću pa tako možeš ovo sve skupa odrađivat. Toliko o tome ko nema život, nađi ga sam :hmm:
 

desertfox

Member
Reaction score
0
sreca postoje tehnologije tako da i iz vana se moze samo postaje nemoguce u tvom slucaju gdje god se nesto komentira ili blati nekog ti moras bit taoletni papir svemu :eek:ok:

a i vidi se kultura kad se ne predstavljas koji si nick u igri da se zna s kim komuniciramo makni tu zavjesu izadi na svjetlo
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
ajde ekipa, samo opusteno:pivo:

manite se RL, ovdje je tema -PLEME- vs RSW i company
 

DeletedUser

Guest
sreca postoje tehnologije tako da i iz vana se moze samo postaje nemoguce u tvom slucaju gdje god se nesto komentira ili blati nekog ti moras bit taoletni papir svemu :eek:ok:

a i vidi se kultura kad se ne predstavljas koji si nick u igri da se zna s kim komuniciramo makni tu zavjesu izadi na svjetlo
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
nemoze lock samo zato jer se tebi vise ne pise


odi ca i ne dolazi pa ce ti biti lock a nas pusti da pisemo


ja zeelim stavlajti statistiku u ovoj temi i nemoze lock hehehhehe a ti se zali

Nego, jel ti namjeravaš zaozbiljno zaigrat hr9 ??

Jer vidim tvoj nick. tamo,, ali očito još nisi počeo.. :hmm:
 

DeletedUser

Guest
danny ocean, ban zbog teških uvrede igračima,
ban i korisniku koji istovremeno piše sa multi accountom, ostalima opomene i bodovi za spam.
 

DeletedUser

Guest
pitaj svoje članove plemena ko je koga zvao kod sebe a ko je odbio poziv.
i ne muljaj tu po vanjskom reko ti je fox uzmi knjgu kakvu i pročitaj neš pametno jel neznaš ništa drugo nego spamat laži
 

DeletedUser

Guest
pitaj svoje članove plemena ko je koga zvao kod sebe a ko je odbio poziv.
i ne muljaj tu po vanjskom reko ti je fox uzmi knjgu kakvu i pročitaj neš pametno jel neznaš ništa drugo nego spamat laži

Gdje on meni rekao da procitam knjigu??? :confused:
To se je on prepirao sa qukifrank. Procitaj malo sta se pise.

Ne muljam ja nista. Dosta vasih igraca je trazilo da saradjuju sa nama, neki cak i da nas krisom deffaju tu na granici sa vama. Ako me budes bas potezala za jezik, postavicu par poruka, da dokazem svoje rijeci.

Bolje je da igrate, ako imate kakav report postavite.
A svadje nemojte traziti. Znate i sami da ne igrate fer, 5 vas je plemena, noblate brdo multija i jos se dodjete svadjati. Imajte bar malo dostojanstva.

Ja ga imam, jer ne zelim da Vam ovdje javno ponizim dosta igraca.
Ali ako ti to zelis kao dio RSWa, samo reci, pa cu ti ispuniti zelju.
 

DeletedUser

Guest
ako ima takvih dokaži
a ja se nisam došla svađat več mi dosta vaših ponižavanja i dičenja vašeg plemena.
nismo ni mi za odbacit igramo se i zabavljamo a ne lažemo ko vi pojedini da se razumijemo.
ja sam prvi put sad ovdje na vanjskom komentirala jel mi je žao denya na koji način ste ga isprdali a bio je nekad i vaš suigrač.

drugom riječi svi koji ste ga isprdali sram vas može biti:mad:
 

DeletedUser

Guest
ako ima takvih dokaži
a ja se nisam došla svađat več mi dosta vaših ponižavanja i dičenja vašeg plemena.
nismo ni mi za odbacit igramo se i zabavljamo a ne lažemo ko vi pojedini da se razumijemo.
ja sam prvi put sad ovdje na vanjskom komentirala jel mi je žao denya na koji način ste ga isprdali a bio je nekad i vaš suigrač.

drugom riječi svi koji ste ga isprdali sram vas može biti:mad:

Mi njega isprdali...
Daj imaj malo dostojanstva. Pa pogledaj samo njegov zadnji post. Zar bilo ko poslije takvog posta treba uopste da ga neko brani i opravdava...

Evo ti jedan primjer:

B@rb@r danas u 08:57 sati
Pozz., ajde molim te nemoj napadat ta sela dole , javi se haosu za ostalo ...,

scapa 14.07.2012 u 09:53 satiZahvala Citiraj Uredi Izbriši
...mogu ti i ja objasniti, ...decko cjelo vrijeme zeli postat nasa spija ili tako nesta, ...sinoc je nudio da nas deffa na granici i pomogne, ...NIJE DOBIO NIKAKAV ODGOVOR I NISTA MU NIJE OBECANO, ...po mom skromnom misljenju NE TREBA NAM TAKAV IGRAC, ...ma ne treba nam nikakva ni regrutacija , ni diplomacija, ...samo igrajmo svoju igru

Imam jos poruka ako ti je ovo nedovoljno.

To je samo jedan od brojnih igraca koji vas zele izdati.
Rekoh da se ne raspadnete odmah, dosta vam je da ukazem na jednog igraca.
Ionako iskreno, ovo nije uvreda nego realnost, nista drugo i ne znate osim noblati sami sebe.

Kazete imamo malu granicu. Granica duz citavog kontinenta nije mala granica.
 

DeletedUser

Guest
moje isprike ali sad si nam dao i razlog da ga noblamo ali nečemo jel bi pomislili da je multi opet heheheheh:predaja:

i scapin odgovor ti je malo prije od ove poruke nemisliš li tako proslijedi mi na igru pa ču ti vjerovat
 
Last edited by a moderator:

whitewidow7

Member
Reaction score
0
moje isprike ali sad si nam dao i razlog da ga noblamo ali nečemo jel bi pomislili da je multi opet heheheheh:predaja:

i scapin odgovor ti je malo prije od ove poruke nemisliš li tako proslijedi mi na igru pa ču ti vjerovat

skini se sa dopa sta ce ti to vidis da te zbunjiuje



natural samo natural
 
Status
Not open for further replies.
Top