PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
noga za najslabijeg,1 misto vise :D

bit će da je to ta taktika :) neznam, najbolje znaju igrači tamo... ajde, zasad su sigurni kad nemaju koga više regrutirati... :lool:

p.s. RSW ima jedno slobodno mjesto trenutno... ne zaboravite CV priložiti na recepciji RSW-a :) navalitete narode :hmm:
 

DeletedUser

Guest
to je jedna sasvim nova taktika u teoriji tribalwarsa :eek:ok:


cilj je sto vise dovesti gradva u svoj posjed a sto manje u neprijateljski :D
FENOMENALNO :eek:ok:
 

bulldozer

Member
Reaction score
6
Side 1:
Tribes: R.S.W
Side 2:
Tribes: BANG, RSW-@

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 40
Side 2: 10
Difference: 30

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 196,093
Side 2: 51,839
Difference: 144,254

chart


Opasna borba, opasna :glazba:
 

DeletedUser

Guest
Ma mene samo zanima kad će više R.S.W promijenit profil...jer im se ne podudara baš uz način igranja :hmm:

Ne postavljajte pitanja...
Ne zamarajte nas...
jer..
Ne trebamo saveze...
Ne trebamo napove...
Ne trebamo vas...
TREBAMO SAMO VAŠA SELA...

Side 1:
Tribes: R.S.W, RSW-@, BANG, Opus, Opus-a
Side 2:
Tribes: PLEME

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 10
Side 2: 25
Difference: 15

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 76,778
Side 2: 158,726
Difference: 81,948

chart
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
sto jest jest i ime plemena je beze :zid:

bezveze je cjelo pleme

voda ili ti ga njihov najveci igrac po broju sela do kojih je dosao noblajuci multije vrijeda suigraca na najprimitivniji nacin

pleme ima opis na profilu da netreba nikoga a na pocetku svijeta izjavi da ima 2 bratska plemena

nakon par napada na njih to pleme sklapa savez sa jos 3 plemena i pokusava nagovoriti jos 3 na drugoj strani svijeta ali netrabaju nikoga samo da se zna

noblanih sela unutar bratskih plemena vise nego cjeli server zajedno

regrutiraju bodovno najjace igrace bez obzira od kuda dolaze bitno da donose bodove i prvo mjesto pa makar na jedan dan

medutim zaboravljaju da za osvojiti svijet kad tad treba poraziti i druga plemena kroz rat a ratovanja im neidu jer 40 nuka salju za osvojiti jedno selo i to jedva osvoje


wolfi vrati se i spasi ime plemena jer su ti ga ukaljali do kraja i jos ga blate
 

DeletedUser

Guest
bezveze je cjelo pleme

voda ili ti ga njihov najveci igrac po broju sela do kojih je dosao noblajuci multije vrijeda suigraca na najprimitivniji nacin

pleme ima opis na profilu da netreba nikoga a na pocetku svijeta izjavi da ima 2 bratska plemena

nakon par napada na njih to pleme sklapa savez sa jos 3 plemena i pokusava nagovoriti jos 3 na drugoj strani svijeta ali netrabaju nikoga samo da se zna

noblanih sela unutar bratskih plemena vise nego cjeli server zajedno

regrutiraju bodovno najjace igrace bez obzira od kuda dolaze bitno da donose bodove i prvo mjesto pa makar na jedan dan

medutim zaboravljaju da za osvojiti svijet kad tad treba poraziti i druga plemena kroz rat a ratovanja im neidu jer 40 nuka salju za osvojiti jedno selo i to jedva osvoje


wolfi vrati se i spasi ime plemena jer su ti ga ukaljali do kraja i jos ga blate


:D
uh nisi ti upoznat ko tu blati između ostalog pleme koje sam ja napravio na hr6...
 

DeletedUser

Guest
pa je al ti govoris da će on izvući iz banane u koju je i sam uvalio trajb.
Al eto vrijeme će pokazati i dijela.
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
pa je al ti govoris da će on izvući iz banane u koju je i sam uvalio trajb.
Al eto vrijeme će pokazati i dijela.

a to ja neznam vjerovao sam da moze a sad ipak cujem svasta pa bolje da si ja ne zamaram moju lijepu glavicu stim

ali ja sam tebe citirao jer si rekao da si ti napravio to pleme a ja znam da je starije od hr6

njemu na cast sve sto napravi
 

DeletedUser

Guest
Pa nije sadašnji RSW isti kao sa hr2
to su sve članovi sa hr6 niti jedan ja mislim nije samo na hr2 igrao pa došao na osmicu na to sam htjeo da uputim.
 
Last edited by a moderator:

whitewidow7

Member
Reaction score
0
Pa nije sadašnji RSW isti kao sa hr2
to su sve članovi sa hr6 niti jedan ja mislim nije samo na hr2 igrao pa došao na osimcu na to sam htjeo da uputim.

pa dobro ja znam neke sa s2 kao cola wolfi koji su itamo bili vode a i tu je wolfi bio voda i da imas pravo njemu ide na dusu ovakvo stanje sa rsw

tko i kako je pruzeo pleme neznam pa hvala na infou

ocekivao sam puno vise pogotovo na pocetku kad su se fino razvijali ali zadnjih mjesec dva su unistili sve i ugled i ponos i cast bas sve su zablatili

iako je kao prvo plem na svijetu od nas gubi u noblanjima zajedno sa jos 4 plemena
 

DeletedUser

Guest
ocekivao sam puno vise pogotovo na pocetku kad su se fino razvijali ali zadnjih mjesec dva su unistili sve i ugled i ponos i cast bas sve su zablatili

pa eto sve si rekao moje mišljenje je da je bilo dobro dok nas je bilo 2 trajba ali onda kad su pristizali "savezi" bilo je red da se ispišem jer politika nije moja.
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
ocekivao sam puno vise pogotovo na pocetku kad su se fino razvijali ali zadnjih mjesec dva su unistili sve i ugled i ponos i cast bas sve su zablatili

pa eto sve si rekao moje mišljenje je da je bilo dobro dok nas je bilo 2 trajba ali onda kad su pristizali "savezi" bilo je red da se ispišem jer politika nije moja.

Rispekt na tome :eek:ok:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...pa dobro ljudi sta se desava, ...ovdje vise nitko nista ne pise, ...jesu li to svi na godisnjem


lp.:zzz:
 
Status
Not open for further replies.
Top