PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
...morat cemo i mi tamo, ..jbg. ovdje cemo umrjeti od dosade i pustih farmanja

e tamo ces umrijet od pustih farmanja, a na hr9 ce da te zakopaju zbog farmanja,
i adio amigo ;)


hahaha xDDD
 

francetic

Member
Reaction score
15
bezveze je cjelo pleme

voda ili ti ga njihov najveci igrac po broju sela do kojih je dosao noblajuci multije vrijeda suigraca na najprimitivniji nacin

pleme ima opis na profilu da netreba nikoga a na pocetku svijeta izjavi da ima 2 bratska plemena

nakon par napada na njih to pleme sklapa savez sa jos 3 plemena i pokusava nagovoriti jos 3 na drugoj strani svijeta ali netrabaju nikoga samo da se zna

noblanih sela unutar bratskih plemena vise nego cjeli server zajedno

regrutiraju bodovno najjace igrace bez obzira od kuda dolaze bitno da donose bodove i prvo mjesto pa makar na jedan dan

medutim zaboravljaju da za osvojiti svijet kad tad treba poraziti i druga plemena kroz rat a ratovanja im neidu jer 40 nuka salju za osvojiti jedno selo i to jedva osvoje


wolfi vrati se i spasi ime plemena jer su ti ga ukaljali do kraja i jos ga blate

Sova je multij od Volfi2, Ne treba se on vraćat.:D
 

DeletedUser

Guest
Trenutni rekordi
Branitelj dana
Kao branitelj ste danas porazili najviše jedinica na ovom svijetu (235.032 jedinice)!
Držite ovaj rekord do 0:00 kako biste dobili nagradu!

:ludilo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...mislim da ce uskoro R.S.W morat opet potraziti novog clana, ...:lool:, ...prednost se topi iz minute u minutu
 

DeletedUser

Guest
animatedpaperboy.gif


ZOOM x10

novost.jpg
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Napoleon Bonaparte I. 28 36.865 109 6
zarak2 29 34.609 115 4
Bigblackidiot 30 33.016 122 5


....mislim da zadnji tri ispadaju iz lige....:hahaha::hahaha:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...Danny, sretno u RL, kao i bilo gdje drugdje gdje budes igrao, ...mozda se susretnemo na nekom od iducih servera, pa mozda i zaigramo opet jedni protiv drugih, ...tko zna, bilo nam je drago igrati protiv tebe....


pozzz, :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Cekaj sto se oprastas sa covjekom kad ne znamo je li odustao ili nije.
Ja iskreno mislim da ima konflikt sa curom i da ce se vratiti ponovo za 3-4 dana. :eek:ok:
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
Nemoj vas dvojica da dirate mog najboljeg druga inače :boks:

Dani pliz vrati se, obećajem ti da te nećemo dirati i da ćeš dobiti poziv kod nas :kokice:
 

DeletedUser

Guest
:woot: ma nemojte mi reći da Danny opet odustaje :woot:
Za*ebana neka cura :kisa:
Mijenjaj to pod hitno Danny :ludilo:
 
Status
Not open for further replies.
Top