PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
...kladim se da je nas Danny ovdje za tri dana na nekom novom racunu u R.S.W-u, ...bar toga ima tamo na bacanje


...ponude za opklade se zaprimaju na pp. od 8-16h svakim danom osim nedjelje

Kolika je kvota?
 

DeletedUser

Guest
[player]DODILI[/player]: [village]539|515[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]531|503[/village]
ee20d37baa.png


[player]haos[/player]: [village]531|514[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]531|503[/village]
a8948736dc.png


[player]Four Roses[/player]: [village]543|504[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]526|499[/village]
b18e95e917.png


[player]esprimo[/player]: [village]541|527[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]531|503[/village]
85c73783cc.png


[player]bulldozer[/player]: [village]515|503[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]531|503[/village]
071af9daf1.png


[player]fbartoli[/player]: [village]512|511[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]531|503[/village]
0892a7ac5a.png


[player]fbartoli[/player]: [village]516|510[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]531|503[/village]
af731e3d2f.png


[player]kako si[/player]: [village]509|528[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]526|499[/village]
55a5a52e3e.png


[player]frfljo[/player]: [village]488|547[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]526|499[/village]
549b87f5ff.png


[player]fbartoli[/player]: [village]537|526[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]526|499[/village]
3c98db9f9a.png


-----
 

DeletedUser

Guest
[player]fbartoli[/player]: [village]530|533[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]526|499[/village]
2e315a2fd1.png


[player]fbartoli[/player]: [village]533|522[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]526|499[/village]
aed6d21234.png


[player]scapa[/player]: [village]513|523[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]526|499[/village]
8652263344.png


[player]bulldozer[/player]: [village]517|504[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]526|499[/village]
fb16fd3823.png


[player]šala[/player]: [village]528|530[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]526|499[/village]
85b71f1aee.png


[player]Calvin Clain[/player]: [village]525|504[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]526|499[/village]
45309e61c8.png


[player]kako si[/player]: [village]510|527[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]526|497[/village]
0822226641.png


[player]šala[/player]: [village]526|530[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]526|499[/village]
c6efd85ffa.png


[player]esprimo[/player]: [village]520|511[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]531|503[/village]
a7ded25487.png


[player]haos[/player]: [village]532|509[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]531|503[/village]
b99460cde8.png
 

DeletedUser

Guest
[player]scapa[/player]: [village]503|502[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]529|502[/village]
f40681457c.png


[player]scapa[/player]: [village]512|516[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]532|507[/village]
203fd511f3.png


[player]bulldozer[/player]: [village]520|505[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]526|497[/village]
6aa92d5f18.png


[player]esprimo[/player]: [village]533|527[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]533|504[/village]
b30a1749e1.png


[player]fbartoli[/player]: [village]508|503[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]532|507[/village]
5e2fadbd46.png


[player]haos[/player]: [village]530|513[/village]
[player]Napoleon Bonaparte I.[/player]: [village]532|507[/village]
42195576fb.png



:pivo:
 

scapa

Banned
Reaction score
0
...ovo nije "epska" borba, ...Danny, ovo je tvoja vlastita sramota, ...ovoliko deff uzet i unistiti, ...katastrofa!!!

... ali sa druge strane, ovo je prikaz snage i odlucnosti PLEMEna, zajednistva i suradnje, ...pogledaj, na svako selo nije se gledalo tko gubi off, tko uzima sela...ovo je skolski prikaz akcije i upravo je to razlog tvojeg odustajanja, ...svjestan si da se RSW takav kakav je tesko bilo kakvom regrutacijom moze oduprjeti PLEMEnu i da je bolje sad odmah pokupit se i ne gubit ljeto za kompom a biti svjestan u startu krajnjeg ishoda...

lp.:eek:k:

P.S. ...pozdrav i uzivaj u carima ljeta, ...pomiri se sa curom, ...popravi laptop, ...sredi sve ine stvari i vrati nam se opet...
 

ghost007

Member
Reaction score
0
...ovo nije "epska" borba, ...Danny, ovo je tvoja vlastita sramota, ...ovoliko deff uzet i unistiti, ...katastrofa!!!

... ali sa druge strane, ovo je prikaz snage i odlucnosti PLEMEna, zajednistva i suradnje, ...pogledaj, na svako selo nije se gledalo tko gubi off, tko uzima sela...ovo je skolski prikaz akcije i upravo je to razlog tvojeg odustajanja, ...svjestan si da se RSW takav kakav je tesko bilo kakvom regrutacijom moze oduprjeti PLEMEnu i da je bolje sad odmah pokupit se i ne gubit ljeto za kompom a biti svjestan u startu krajnjeg ishoda...

lp.:eek:k:

P.S. ...pozdrav i uzivaj u carima ljeta, ...pomiri se sa curom, ...popravi laptop, ...sredi sve ine stvari i vrati nam se opet...


Ajde da vam i ja čestitam,, stvarno ste ovo ljepo odradili..
Dobra akciju ste napravili.. Naši su ostali bez dosta sela.. A vi ste se dosta ispraznili.. šta se tiče offa..

Ali opet- mi smo lošije prošli.. Jer off je da se gubi.. I osvaja sela..
I off ćete brzo vratit.. a mi sela vjerojatno nećemo..
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
i sada samo reterdiran covjek moze reci da danny nije chiken i jako los igrac koji samo zna zicati deff okolo i praviti se faca a kad mu se ubije deff i vise nema pomoci od plemena danny ostavlja to pleme da se samo snade

uzas ne zelim nikada igrati snekim poput tebe nikada
 

scapa

Banned
Reaction score
0
i sada samo reterdiran covjek moze reci da danny nije chiken i jako los igrac koji samo zna zicati deff okolo i praviti se faca a kad mu se ubije deff i vise nema pomoci od plemena danny ostavlja to pleme da se samo snade

uzas ne zelim nikada igrati snekim poput tebe nikada

...jos ako naleti na pleme gdje su svi vodje takvi, ...aaaaaaaaaaaaaa, imate rezultat kakav ima R.S.W na hr8
 

cruso

New Member
Reaction score
0
...

Pa vi provocirate,pogotovo ti scapa,vi ste nas naigrali to nema riječi,svaka čast,kao sto si rekao odradili ste akciju skolski,i aktivni ste 24 h,visite za kompjuterom,oci vam skoro poispadale :ludilo:,
i mi smo mogli se vama mnogo vise oduprijeti samo da su pojedini bili aktivni i da su nase vodje nas slusale(ali nisu)...
Cestitam unaprijed na osvajanmju sivjeta,jer mislim da smo mi vam bili najveca prijetnja od svih plemena,
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Pa vi provocirate,pogotovo ti scapa,vi ste nas naigrali to nema riječi,svaka čast,kao sto si rekao odradili ste akciju skolski,i aktivni ste 24 h,visite za kompjuterom,oci vam skoro poispadale :ludilo:,
i mi smo mogli se vama mnogo vise oduprijeti samo da su pojedini bili aktivni i da su nase vodje nas slusale(ali nisu)...
Cestitam unaprijed na osvajanmju sivjeta,jer mislim da smo mi vam bili najveca prijetnja od svih plemena,

...hahaha, ...pa ja provociram, ....sta da ti kazem, ...DOBRO JUTRO !!!!!!, ...oci nam poispadale, ...vi imate RL obaveza, ...nama se kompjuteri ne kvare, ....vama se pregrijali i ugasili, ...nas cure podrzavaju u igri plemena, ...BAS SI ME NASMIJAO !!!


lp. :pivo:
 

Avd atarb

Member
Reaction score
0
Čekaj polako, ti igraš na H4cK3R ???

A o čem pričaš, nije valjda da ste se već predali? :predaja:
 

DeletedUser

Guest
Pa boli te k šta ja radim šta si ti opsjednut menom? moram i ja spavati u 24h me na računu nema maximalno 6 sati normalno da ću tražit def u off sela pošto mi je haos jako blizu, trebao bi 24h bit na računu da nebi bio koji napada jer mu treba 1h i 28 min plemićima do mojih off sela, ... šta onda da budem 24h na računu na ljeto ? da te pitam nešto si ti drogiran?
Vratio bi neka sela, ali od 9h mi je jednostavno laptop crko cijeli dan jučer i noć nije se gasio i jbg tek sam sad došao doma.... :)

ovdje čovjek priznaje koliko provodi vremena na plemenima... a nije u PLEME-nu nego u RSW-u

KLADIONICA "Plemena"

Novo u ponudi:


Hoće li francetic napisati koji normalan post? Kof: 8.00 (DA), 1.15 (NE)
Hoće li scapa i boriss priznati da lažu na veliko? Kof: 16.00 (DA), 1.01 (NE)
Hoće li PLEME izdržati do kraja servera bez sklapanja saveza i napova? Kof: 9.00 (DA) , 1.15 (NE)
Koliko će PLEME skupiti diplomacije do kraja servera? Kof: 9.00 (Neće), 5.00 (Jedno pleme), 1.10 (f+2 dva il više plemena)
Dal' će PLEME izdržati barem 24h da se ne jada po forumu kako su svi protiv njih? Kof: 50.00 (DA), 1.05 (NE)
Dal' je za svatit istinu potebno završiti više od 9 fakulteta? Kof: 1.12 (DA), 12.00 (NE)


:pivo:

molim bookera da objavi nove kvote, mislim da ove više ne vrijede :hmm:


A čuj, izvlačite se vi, kako god možete tu na vanjskom..

Ali u svakom pogledu smo zasad bolji.. :lool:

_____________________________________________________

A ko vam je kriv šta vi nemate prijatelje :hahaha:

čini mi se da je bolje da takve prijatelje nemaju, jel izgleda da svaki prijatelj gleda samo svoje dupence


Pa vi provocirate,pogotovo ti scapa,vi ste nas naigrali to nema riječi,svaka čast,kao sto si rekao odradili ste akciju skolski,i aktivni ste 24 h,visite za kompjuterom,oci vam skoro poispadale :ludilo:,
i mi smo mogli se vama mnogo vise oduprijeti samo da su pojedini bili aktivni i da su nase vodje nas slusale(ali nisu)...
Cestitam unaprijed na osvajanmju sivjeta,jer mislim da smo mi vam bili najveca prijetnja od svih plemena,

ajde ima vas još bar 3-4 puta više od igrača iz plemena, još sad kad vam nema dannyja niste izgubili jednog nego dobili bar 3 igrača :lool:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
ovdje čovjek priznaje koliko provodi vremena na plemenima... a nije u PLEME-nu nego u RSW-u



molim bookera da objavi nove kvote, mislim da ove više ne vrijede :hmm:




čini mi se da je bolje da takve prijatelje nemaju, jel izgleda da svaki prijatelj gleda samo svoje dupence




ajde ima vas još bar 3-4 puta više od igrača iz plemena, još sad kad vam nema dannyja niste izgubili jednog nego dobili bar 3 igrača :lool:


Ma da nas je i 10 puta više- ni to nebi pomoglo..
Kad nema dobre organizacije.. nema ničeg..
Od početka su sve zeznuli sa ovakvom diplomacijom.. I to se neda tako lako sad ispravit..

Još će se možda šta promjenit.. Ali svejedno se već zna da ste pobjednici ovog sv..

Ovaj svijet je praktički gotov..
A još će neko vrijeme trajat borbe.. Ali zna se ishod svega toga..

:predaja:
 

Teachers

Banned
Reaction score
0
Daleko je još do kraja svijeta... da smo stekli početnu prednost, jesmo, ali još uvijek je tu puno dobrih igrača i plemena. Mada ste vi na početku imali ogromnu prednost, jer budimo realni igrati 30 naspram 130-140 igrača je utopija u većini slučajeva. Izgleda da smo mi evo uspjeli nanijeti jedan dobar udarac vama što rezultira pomanjkanjem volje za igrom jer čini mi se kako ste već počeli odustajati lagano.
Sve u svemu, ova dva dana jedan dobar fajt, s guštom smo pratili sva ova noblanja, prenoblavanja i sve druge čari ove igre (čitaj nadmudrivanje s neprijateljem) posebne čestitke bull-u, schulz-u i calvin clainu :eek:ok:
A naša je najveća prednost to zajedništvo, povjerenje koje imamo i gušt s kojim igramo ovu igru i to je možda put prema konačnoj pobjedi. Svi vičete po forumu kako mi samo visimo za kompom, kako nemamo RL.... ali vjerujte većina vas je više tu od nas...

Ovim putem pozdravljam našeg voljenog vođu QueenOfMyHeart jer bez njegove mudrosti i razboritosti, njegove sposobnosti ogranizacije i umijeća ratovanja mi bi bili izgubljeni. Hvala ti veliki i moćni vođo QueenOfMyHeart
 
Status
Not open for further replies.
Top