PLEME vs R.S.W, BANG, Km-caa

Status
Not open for further replies.

cruso

New Member
Reaction score
0
Šteta što su izbrisani prvih 3 izveštaja pojačanja greškom, bilo je između 1500-1700 kata sa bakljom, i još 2 pešadije i TK.

Ako bi pošiljalac bio ljubazan da nam to prosledi da bi znali da ga drmnemo u to selo :boks:

Inače su plemići dotle putovali preko 30h, def još uvek stiže, ne povlači se, verovatno je dotični igrač ofline ili mu je crkao lap-top :pivo:

Dobar, ali bezuspešan pokušaj prišunjavanja, i razlog više za opadanje morala.

Nemojte klonuti duhom kao moj drugar pre neki dan :predaja:

ajde mi pojasni uopste,o kakvim pojacanjima se radi ovdje?
 

scapa

Banned
Reaction score
0
Šteta što su izbrisani prvih 3 izveštaja pojačanja greškom, bilo je između 1500-1700 kata sa bakljom, i još 2 pešadije i TK.

Ako bi pošiljalac bio ljubazan da nam to prosledi da bi znali da ga drmnemo u to selo :boks:

Inače su plemići dotle putovali preko 30h, def još uvek stiže, ne povlači se, verovatno je dotični igrač ofline ili mu je crkao lap-top :pivo:

Dobar, ali bezuspešan pokušaj prišunjavanja, i razlog više za opadanje morala.

Nemojte klonuti duhom kao moj drugar pre neki dan :predaja:


:hmm::hmm:, ...ovo su vec provokacije, ...a scapa da je provokator, :eek:k::eek:k:

...imas pivo, :pivo:
 

calvin clain

New Member
Reaction score
0
ko je ovde kome majka a ko kome otac
Ja se trudim al dolazim do zakljucka da sam sam sebi otac a i majka

Ko koga tu .... umrsili ste se ko pile u kučini, neznate di bijete
 

francetic

Member
Reaction score
15
pa u sta ti gleda,znas li citati,kazem ti bas to,da se nemogu rapravljati sa vama jer ja nema nikakav dokaz da bi odbranio svoje pleme,pa kada sam vidio izvjestaja tada sam i rekao da ste mi udarili kontru sa dokazom
jesi sad skontao sta sam htio reci

Johnny, lopovi se ne trebaju branit, treba ih osudit ili minimalno ogradit.
Ljudi troše svoje vrijeme i novac igrajući pošteno, a ovo nije prvi put gdje je evidentno multiacc u pitanju.
Sova i Volfi2 je multi 100%.
Mene je prevario na S2 (zna on kako) i tamo je sitao Sovu, na S4 je sitao Sovu, na svim svijetovima sova sita njega a on sovu.
Drugi njemu podižu sela a on drugima s multi acc. Pogledaj TWS vidjet ćeš da je pleme RSW pleme incesta. 90% nublanja su sela od "bratskih plemena" ili barbara.
To je žalosno ali istina.
Ne trebaš nam davat dokaze, mi znamo istinu, znaš ju i ti samo ju ne želiš znat.:pivo:
 

DeletedUser

Guest
ko je ovde kome majka a ko kome otac
Ja se trudim al dolazim do zakljucka da sam sam sebi otac a i majka

Ko koga tu .... umrsili ste se ko pile u kučini, neznate di bijete

Nebrini jos malo pa ces vidjeti gdje bijemo javim ti se kad budemo vas polahko gulili !:cool:
 

DeletedUser

Guest
Nebrini jos malo pa ces vidjeti gdje bijemo javim ti se kad budemo vas polahko gulili !:cool:

"Polahko" se ti god01father odjavi, pa kad skupis snage sa svojim pravim nickom da se javis onda dodji i napisi nesto.
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
ma necu se svadjat,zaboli mi i za ovaj svijet i za sve,nije mi cilj ostati nekome kao papak koji je samo trazio svadje.Samo se previse hvalite,ako ste rasturili Dannya nema potrebe u tolikoj mjeri se hvaliti,a vi necete da vidite,sto je je scapa stvarno izaziva da mu se kaze svasta....Ali nema veze,sve najbolje vam zelim,lijep provod i jos hvaljenja!Pozdravlja vas Cruso i ekipa iz RSW

da ekipa heheh ,,

god fatherovi multiji nisu ekipa

regrutiranje velikih racuna nije ekipa


igra igraca PLEME-na je EKIPA i ponosni sam član iste
 

DeletedUser

Guest
"Polahko" se ti god01father odjavi, pa kad skupis snage sa svojim pravim nickom da se javis onda dodji i napisi nesto.

hahaha pod 1 ovde nije godfather a ako te interesuje recu ti ko je !
 

cruso

New Member
Reaction score
0
da ekipa heheh ,,

god fatherovi multiji nisu ekipa

regrutiranje velikih racuna nije ekipa


igra igraca PLEME-na je EKIPA i ponosni sam član iste

mislio sam na svoje prijatelje iz RSW,ne na fathera jer nemam neki posebno dobar odnos snjim..
I da,ajde sorry necu vise sa vama da raspravljam đabe,ako sam koga uvrijedio,nesto krivo rekao duboko se izvinjvam,nisam tako mislio,nisam takav tip igrača samo sto brzo planem i sve za.ebem..Pozdrav i sretno!:):):)
 

scapa

Banned
Reaction score
0
treba to noblati ne prijavljivati ovako je slađe

...:eek:ok::eek:ok:, ...istinu kaze, ...ne mozemo mi to noblat:

Armax
Bodovi: 36
Poredak: 962
Poraženi protivnici: 88 (868.)


...jbg. omjer bodova nas malo opći, ...acc. otvoren samo za vanjski forum, ...ne, nije multy, hahaha, :zid::zid:
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Eto ljudi sve najbolje vam želim na hr8.. i uživajte..

Ja napuštam sv8... jer mi je čisto dosta ovakve igre, i bespotrebnog sjedenja pred PC-em po cijele dane..

Neću ni komentirat neke stvari... Nego se kulturno povuć..
I nastavit igrat samo na hr9.

I tu malo pratit vanjski forum.. ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top