Plemena verzija 7.0 - komentari na promjene

DeletedUser

Guest
Vishe njeSra Nego Cool, Ubacili Novu Jedinicu, LoL, I Sve Ostale Djavole.
Uopste Mi Se Ne Svidja :zid:
 

DeletedUser

Guest
ajde ja cu probat pa da vidim kako ide...da i ExperiencE bude jednom restartan... :D
 

demon13

Member
Reaction score
0
Ja mislim da je ova nova verzija 7.0 predobra,drago mi je što se konačno mogu koristiti bb-kodovi u pozdravnoj poruci plemena...
Bilo bi još super kad bi plemena mogla dobivati nagrade...

Super svaka čast...:eek:ok::eek:ok::eek:ok:
 

Holiday

Member
Reaction score
0
Ja mislim da je ova nova verzija 7.0 predobra,drago mi je što se konačno mogu koristiti bb-kodovi u pozdravnoj poruci plemena...
Bilo bi još super kad bi plemena mogla dobivati nagrade...

Super svaka čast...:eek:ok::eek:ok::eek:ok:

lol xD
hahaha :D
Nego mozhel malo vise objasnjenja o miliciji?
 

demon13

Member
Reaction score
0
lol xD
hahaha :D
Nego mozhel malo vise objasnjenja o miliciji?

ovako ja igram grepolis pa ako je to ista jedinica iste snage itd. to ti je bezveze jako su slabi.
aktivira se pritiskom gumba na na kraju farme (tj. otvoriš farmu i dolje ti piše neki ku***).
sa njima nemožeš napadati,to nije loše za početak kad se tek krene igrat ako te netko napada pa da se malo obraniš.
što se mene tiće to i netreba al' eto nek se nađe....:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
A jel ce i 4. svet da bude babski, ili ce konacno na hr da bude neki svet koji nije brzina 1?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Pozdrav...
ja igram svijet beta..i na njemu je verzija 7.0 dosla prije 2 tjedna ako ne i vise..i moram reci da je predobro..
 

DeletedUser

Guest
milicija je super stvar.. znaci.. oni stanovnici koje potrosis na gradevine..resursna polja itd... kad imas napad..naoruzas ih i brane to selo..skupa s regularnom vojskom.

isto dopada mi se nova grafika..i izbornici su extra.. do puno stvari se moze s manje klikova doc nego do sad.:eek:ok:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
mogli stte ostavit stare svjetove na staroj verziji a nove svijetove stavljat novu verziju igram ovako jako dugo i sad mi usred igre to promijenite

usput-ova verzija je katastrofa i ako ovako ostane definitivno ovo je moj posljedni svijet na tw-u
 
Top