Plemena verzija 7.0 - komentari na promjene

DeletedUser

Guest
Stavite Mi Nagrade Na Sv1, I Da, Kako Da Iskljucim Ono Sranje Kad Kliknem Na Selo, Da Ne Bude Ovako, Da Odmah Mogu Da Profil Igraca, Ocu Staroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
nagrade su nebitne meni je bitnije da se što ugodnije usječam tu a ne da blenem u ovo ko budala i da mi se neke stvari otvaraju po 5 sec i da mi rade skripte kad već plaćam premium
 

DeletedUser

Guest
nagrade su nebitne meni je bitnije da se što ugodnije usječam tu a ne da blenem u ovo ko budala i da mi se neke stvari otvaraju po 5 sec i da mi rade skripte kad već plaćam premium

Neke Rade, Ne....;)
 

Tose23

Member
Reaction score
0
najvažnija ne radi.... mass recruit

radi radi:lool:
javi se objasnim kako
nije za javnost:D
....
e da dajte verzija 7.0 je bullshit
eto moj komentar
sta se mene tiče vratite sve na 4.xx
tad je bilo zakon i sve je stimalo:eek:ok:
 
Last edited:

whitewidow7

Member
Reaction score
0
meni osobno nova verzija bas ok,,istina vec sam se prije priviko na nju jer sam trenirao malo po drugim serverima ,,
ima dobrih svari ,,,pomicna karta do 30*30, brzi pregledi ,,ono sa redoslijedom gradnje vojske ,,,war stats je predobar,,, not book 4 taba,,, samo malo dok se priviknes i super je bas ima napretka nije samo sminkanje nepotrebno
 

ginosaji

Active Member
Reaction score
0
ja se navikao klikavat Pregledi gdje je bilo prije, sad uvijek uđem u kartu :ljut:
 

starcevica

Member
Reaction score
1
Stavite Mi Nagrade Na Sv1, I Da, Kako Da Iskljucim Ono Sranje Kad Kliknem Na Selo, Da Ne Bude Ovako, Da Odmah Mogu Da Profil Igraca, Ocu Staroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

ako se ne varam odes na kartu i desno dole iskljucis Aktiviraj konteksni izbornik ..i to ti je to... :)
 
Top