Poraženi protivnici (Plemena)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
hahahahah, vi ste pokazali na hr7 sve što znate kad je došla uigrana i top ekipa ........

hehe.. druze, to je bio samo dio ekipe na 7.. ovdje je vecina iz plemena, plus par igraca sa s2.. tako da nemoj govoriti nista za sedmicu.. to je bio ctrl.. ako te pamcenje jos sluzi, onda ces znati o cemu ja pricam:kokice:
 

Godfather.

Member
Reaction score
0
Respekt za rsw i za pleme to ce biti buduci rivali i bice zestokih okrsaja medju njima.... stvarno je njihova ekipa uigrana i stvarno zasluzuju sve pohvale :)
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Ma jednostavno budalama treba više puta objašnjavati kao npr tebi :)
Znači odustajem na svim svijetovima razumiješ svim, ne samo na hr8 i sigurno ne zbog PLEME
hahahahah, vi ste pokazali na hr7 sve što znate kad je došla uigrana i top ekipa ........
a ovo na hr8 ste došli i naravno da ćete osvojit bit i bit sila jer nema nikakve konkurencije sve slaba plemena bezveze natrpana svim i svačim samo da ima 30 članova ............ prema tome, svoje glupaste komentare ostavi za sebe


Opaa.. nema konkurencije.. :zid:
Ako ćemo reć istinu-- imaju konkurenciju..

Tu je RSW i BANG za početak..
To bi bila i dovoljna konkurencija..
 

DeletedUser

Guest
Opaa.. nema konkurencije.. :zid:
Ako ćemo reć istinu-- imaju konkurenciju..

Tu je RSW i BANG za početak..
To bi bila i dovoljna konkurencija..

ccc, ... kako vidim nisi još uspjeo dobit poziv za RSW, moraš se više uvlačiti očito :)
Ajde vođe RSW, primite čovjeka u pleme, pa čak mu se i selo zove RSW :love:
Kako ga možete odbijati, gdje će vam duša :(
 

ghost007

Member
Reaction score
0
ccc, ... kako vidim nisi još uspjeo dobit poziv za RSW, moraš se više uvlačiti očito :)
Ajde vođe RSW, primite čovjeka u pleme, pa čak mu se i selo zove RSW :love:
Kako ga možete odbijati, gdje će vam duša :(

Ma ne brini za meni, ništa mi ne fali..
Čak ni ne namjeravam odmah odustat kao ti..

A uz to šta nije to vaše pleme trebalo kao bit njima konkurencija ? :lool:
 

DeletedUser

Guest
Ma ne brini za meni, ništa mi ne fali..
Čak ni ne namjeravam odmah odustat kao ti..

A uz to šta nije to vaše pleme trebalo kao bit njima konkurencija ? :lool:

Da vidiš baš sam sramota i kukavica,
toliko me bilo strah da odustajem na svim svjetovima samo zbog hr8 :ludilo:

Ti si se pokazao, kakav si igrač pozvao sam te u pleme, a ti si iza leđa nama svima moljkao RSW da te prime u pleme, tj i mene da sklopimo s njima savez, .... strašan si ti igrač :eek:k:
Ja za sebe nikad nisam rekao da sam neki profi igrač, profi igrači ni ne postoje na plemenima, jednostavno se dijele na aktivne, manje aktivne i one koje ulaze jednom dnevno na račun....

PLEME je definitivno najveći favorit za osvajanje svijeta, puno velikih imena je tamo, al realno imaju i oni amatera primjer: rakhar, par puta me napadao, s nekom sićom od offa manje od 200 sjekera nakon ne znam ni ja koliko dana rada servera njemu farma na level 9 :woot: , al bitno da se on koprca ovdje na forumu kako je Danny Oceanu "skino" off plemenskim deffom, ... strašno :ludilo:
Hoću da kažem da si ne znam kako dobar igrač bez dobrog plemena si laka meta, također i oni igrači koji nemaju pojma o pojmu kao uvaženi gospodin rakhar, ali imaju dobro pleme dogurat će kraj svijeta sa 100 sela, iako su amateri tipa najveći i u lošem plemenu nebi izdržali ni tjedan dana :D
rakhar, ako sam te ikako uvrijedio ovim postom, izvini, al bilo je namjerno :p
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Da vidiš baš sam sramota i kukavica,
toliko me bilo strah da odustajem na svim svjetovima samo zbog hr8 :ludilo:

Ti si se pokazao, kakav si igrač pozvao sam te u pleme, a ti si iza leđa nama svima moljkao RSW da te prime u pleme, tj i mene da sklopimo s njima savez, .... strašan si ti igrač :eek:k:
Ja za sebe nikad nisam rekao da sam neki profi igrač, profi igrači ni ne postoje na plemenima, jednostavno se dijele na aktivne, manje aktivne i one koje ulaze jednom dnevno na račun....

PLEME je definitivno najveći favorit za osvajanje svijeta, puno velikih imena je tamo, al realno imaju i oni amatera primjer: rakhar, par puta me napadao, s nekom sićom od offa manje od 200 sjekera nakon ne znam ni ja koliko dana rada servera njemu farma na level 9 :woot: , al bitno da se on koprca ovdje na forumu kako je Danny Oceanu "skino" off plemenskim deffom, ... strašno :ludilo:
Hoću da kažem da si ne znam kako dobar igrač bez dobrog plemena si laka meta, također i oni igrači koji nemaju pojma o pojmu kao uvaženi gospodin rakhar, ali imaju dobro pleme dogurat će kraj svijeta sa 100 sela, iako su amateri tipa najveći i u lošem plemenu nebi izdržali ni tjedan dana :D
rakhar, ako sam te ikako uvrijedio ovim postom, izvini, al bilo je namjerno :p



Kao prvo, otišao sam od vas, jer mi je najbliži vaš igrač bio možda 5 sati udaljen..

nigdje oko mene vas nije bilo..
A s druge strane, pričao sam sa prijateljem, i uvidio mogućnost, za preć u pleme koje mi je blizu, i u kojem je super ekipa,

I nije mi nimalo žao, šta sam tako odlučio, i prebacio se u drugo pleme :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
Plemenu gdje sam ja (RSW) su najveći rivali Opus - vrlo uigrana ekipa sa sv1 - i PLEME - ekipa sa s4 pojačanja sa ww7 (sv2) i ExperiencE (sv2). Njima dvojici pozdrav od mene. :pivo:
I da, želio bih samo obratiti pozornost da je RSW jedino pleme u top5 sa 29 članova te visoko vodećim OD. :kokice:
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
Svi pričaju o nekoj slaboj konkurenciji, ne bih se složio

BANG - izvrsna ekipa hr6 WiB
RSW - također hr6 WiB
Opus - :pivo:
- sve s hr1, Dinari: Mmare, shegy, šiljo... Dominus: Jack, Miroje, IANN, USHR: badi, Gebs, Zvonkec3, BEVA: PLEVAC, Bronco...
PLEME - Barbar, hr3, PLEME, hr4, Rasta hr2
ULT - nisu posebno jaki, ali ima ih podosta i to bi moglo biti njihovo najjače oružje
 

DeletedUser

Guest
Hvala Domingus na pohvalama.

IN TOPIC
Kao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime plemena Poražen
1 Russway 108.351
2 Pangea Ultima 84.392
3 Opus dei 84.046
 

DeletedUser

Guest
Ma ne brini za meni, ništa mi ne fali..
Čak ni ne namjeravam odmah odustat kao ti..

A uz to šta nije to vaše pleme trebalo kao bit njima konkurencija ? :lool:


aaa vidi face neki pro uvati se danny zahebavat da te vidimo sa sikiricama druze lako ti je an forumu ga prcat sta je odusta od igre to nije tvoja stvar druze a u igri cemo vidjeti kakav si :eek:k:
 

faree

Active Member
Reaction score
55
ahahhahaha fare :zzz:
znas kaki si ti sa hamzom bio kad ste mene upoznali ;)

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
nemoj da te podsecam, zato pst:eek:ok:

Daj molim te podsjeti me ?

Po mom sjecanju igrali smo na hr4 duall na SD racunu, sto se kasnije izmedju nas desilo nije bitno...uglavnom sve se OK za oboicu zavrsilo,

Mozda ti imas neku dr verziju ali meni nije tvoja prica ni najmanje bitna,,

Sta ste se dannya snavezali,,,popustite momka pobogusi brate,,samo pricate o njemu kao da je kakv superstar na ovom serveru,,

Ot:

Poredak Ime plemena Poražen
1 Klub razvedenih žena 134.934
2 Russway 112.932
3 Pangea Ultima 109.943

Dok mi bezveze beljezgamo ovdje žene rade :D
 

DeletedUser

Guest
vidim ovo u biti spam tema sv8

priča o nekim dobrim plemenima a:

Predstavljanje saveza
Nikada 0 0 plava007
Politika i diplomacija
Nikada 0 0 plava007


ovo su nekada bile zanimljive teme,a sada apsolutno ništa :(
 
Status
Not open for further replies.
Top