Poraženi protivnici (Plemena)

Status
Not open for further replies.

ghost007

Member
Reaction score
0
dosad na svim sv. na kojima sam igrao za prvo noblanje komentari su bili da je loše i da nevalja selo itd...

tako da se na te zavisne nevalja nit osvrtat, to su ugl ljudi koji bi dušu vragu dali da su oni mogli prvi noblat!


:hmm:
Kakvih komentara :zid:
 

DeletedUser

Guest
dosad na svim sv. na kojima sam igrao za prvo noblanje komentari su bili da je loše i da nevalja selo itd...

tako da se na te zavisne nevalja nit osvrtat, to su ugl ljudi koji bi dušu vragu dali da su oni mogli prvi noblat!

facepalm-trek.jpg
 

DeletedUser

Guest
cestitke na prvom a i na drugom selu.
Ali mislim da prave cestitke zasluzuju oni koji su 1mil haul.
To se zove prava igra (ne osporujem noblanje) ali veci trud je ulozen u to.
 

DeletedUser

Guest
nimiz, jel se meni cini ili te on sprdaju? :rolleyes:

bvb, prvi si mi na nisanu:lool:
 

DeletedUser

Guest
cestitke na prvom a i na drugom selu.
Ali mislim da prave cestitke zasluzuju oni koji su 1mil haul.
To se zove prava igra (ne osporujem noblanje) ali veci trud je ulozen u to.

Bravo. Odlican komentar!
Pravu cestitku zaslusuju oni koju su ofarmali preko milion resa do sada, A TO JE UPRAVO OVAJ GOSPODIN HAOS KOJI JE NOBLAO PRVO SELO! :eek:k:

HAOS MAJSTORE SVAKA CAST! :pivo:
 

DeletedUser

Guest
Istina, ali general skreće pozornost jer je on prvi ofarmao milju i 10k sela. :lool:
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
uvjek ista priča netko nešto nobla i onda nevalja-inače nije baš lako prvi noblat i onda još i najveće selo,često upravo taj koji prvi nobla ima najveće selo

znajući o kojem se igraču radi vjerujem da ima sasvim solidnu vojsku-odlučio je malo ubrzat izgradnju akademije,možda je samim tim malo izgubio na količini vojske jer dok se digne kovačnica i sve to,pa ressa za plemiće itd. ne može se dizat štala i vojska se sporije radi,ali na sv8 prvo noblanje je više nego solidno :eek:k:

najbolji komentar :eek:ok::eek:ok::eek:ok::eek:ok:

uopce nema veze velicina stale i vojarne ako mu se vojska redovno stancala a 99% sam siguran da je
 

whitewidow7

Member
Reaction score
0
2. Noblanje

Štef0612
Bodovi: 3.317
Poredak: 3
Poraženi protivnici: 4.429 (73.)

Sela (2) Koordinate Bodovi
Bar-extreme 495|529 540
black 497|531 3.317

ovaj je malo jaci,,, ako pogledate gdje se nalazi i sta je sve imao u ponudi za prvo noblanje nakon njegovog izbora svaki komentar je suvisan

daj nam boze jos ovakvih jos jos jos
 

DeletedUser

Guest
[player]Danny Ocean[/player]: [village]528|516[/village]
[player]rakhar[/player]: [village]525|517[/village]
88f6f86177.png


Evo samo ako niste znali... Danny ponovno odustaje od igre... dosadilo mu :hmm:
kao i svaki put kad vidi da nema šanse... naglo mu dosadi :hmm:
 

DeletedUser

Guest
ccc, ...više ne smiješ ni odustati :O
, odustajao sam mnogo puta, al ovaj put je konačno imam nekih problema u RL zbog ove igrice upravo :ludilo: tako da, ... ja odustajem sa svih svjetova ne samo sa HR 8 kako ste vi ovdje zaključili, pogovoto ne radi toga što sam vidio da nemamo šanse ... šanse uvijek ima, ja sam PLEME već razbio na jednom svijetu meni dovoljno ! ;)


a ti, quvikifrankić kad stavljaš reporte onda stavi onaj pravi izvještaj prije ovog napada :lool:

c25baddd92.png




ovaj drugi napad je bilo ubijanje vojske tako da :zzz:

btw tako me zaboli šta mislite jer ovo je samo obična brwser igra i nemam namjernu se živcirati zbog nje nit se kome opravdavati nakon ovog posta više neću ni na forum dolazit aaaaaaaaaaaaaaaj uživaj te miiiiiiiiiii pozdraaaaaaaaav :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
haha.. di si ti to pleme razbio.. na kojem molim te svijetu?:kokice:

ali samo ti daj danny boy.. siguran sam da se vidimo na 9:lool:
 

DeletedUser

Guest
[player]Danny Ocean[/player]: [village]528|516[/village]
[player]rakhar[/player]: [village]525|517[/village]
88f6f86177.png


Evo samo ako niste znali... Danny ponovno odustaje od igre... dosadilo mu :hmm:
kao i svaki put kad vidi da nema šanse... naglo mu dosadi :hmm:

ako je virovat izvjestaju onda imas oko 670 koplja i 680 maceva jos u selu i da ne zaboravimo nekih 40tak teskih konjanika u racunanju je moglo doc do greske u nekoliko vojnika ali to je ionako zaokruzeno pa ono.. hvala na informaciji..
 
Status
Not open for further replies.
Top