Poraženi protivnici (Plemena)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
refresh 69 701 1

jdgefen9.gif
 

DeletedUser

Guest
ma nek su ljudi po akademiju poletili, barbari se ne moraju cistiti (valjda)
 

DeletedUser

Guest
Cestitke za noblanje.No mislim da je za tako nesto prerano..Nikakvo posebno selo,1k bodova..
 

DeletedUser

Guest
Po meni, noblanje se treba odraditi s trainom i nukom. No dobro, i ovo je prednost na ostalim igračima jer ipak ima 2 sela. Čestitke u svakom slučaju. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
u ovoj fazi igre grad od 1k je ogroman..

Pa prvi grad mu nema ni 3k bodova,sto znaci da je ganjao akademiju,mogu misliti kolicinu vojske koju posjeduje u 1.gradu,a razina vojarne i stale je takodjer mala.
 

ghost007

Member
Reaction score
0
Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime plemena Poražen
1 Russway 92.942
2 Anonymous 65.179
3 Opus dei 64.760
4 Pangea Ultima 55.078
5 Klub razvedenih žena 47.730


Poraženi protivnici (Plemena)
Kao napadač Kao branitelj Ukupno
Poredak Ime plemena Poražen
1 Russway 97.235
2 Opus dei 82.608
3 Anonymous 79.778
4 Klub razvedenih žena 73.347
5 Pangea Ultima 72.711
 

DeletedUser

Guest
2. Noblanje

Štef0612
Bodovi: 3.317
Poredak: 3
Poraženi protivnici: 4.429 (73.)

Sela (2) Koordinate Bodovi
Bar-extreme 495|529 540
black 497|531 3.317
 

DeletedUser

Guest
Pa prvi grad mu nema ni 3k bodova,sto znaci da je ganjao akademiju,mogu misliti kolicinu vojske koju posjeduje u 1.gradu,a razina vojarne i stale je takodjer mala.

haha.. isao bi ti objasniti stvar dvije, ali izgubio sam volju za prepucavanje po forumu:eek:k:
 

DeletedUser

Guest
uvjek ista priča netko nešto nobla i onda nevalja-inače nije baš lako prvi noblat i onda još i najveće selo,često upravo taj koji prvi nobla ima najveće selo

znajući o kojem se igraču radi vjerujem da ima sasvim solidnu vojsku-odlučio je malo ubrzat izgradnju akademije,možda je samim tim malo izgubio na količini vojske jer dok se digne kovačnica i sve to,pa ressa za plemiće itd. ne može se dizat štala i vojska se sporije radi,ali na sv8 prvo noblanje je više nego solidno :eek:k:
 

Nimiz

Member
Reaction score
0
dosad na svim sv. na kojima sam igrao za prvo noblanje komentari su bili da je loše i da nevalja selo itd...

tako da se na te zavisne nevalja nit osvrtat, to su ugl ljudi koji bi dušu vragu dali da su oni mogli prvi noblat!
 
Status
Not open for further replies.
Top